PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی در مورد تمدید دامنه .com

_mahdi_
March 27th, 2014, 13:14
سلام دوستان
من یک پنل نمایندگی دامنه دارم در رسلو، قبلا واسه تمدید دامنه به jalal.kheradmand@gmail.com ایمیل میزدم که پنل رو ازشون گرفته بودم ولی فعلا ایمیل رو جواب نمیدن و دامنه داره expire میشه.
کسی میتونه راهنمایی کنه چطور میتونم دامنه رو تمدید کنم ؟

aghdaee
March 27th, 2014, 19:32
سلام دوستان
من یک پنل نمایندگی دامنه دارم در رسلو، قبلا واسه تمدید دامنه به jalal.kheradmand@gmail.com ایمیل میزدم که پنل رو ازشون گرفته بودم ولی فعلا ایمیل رو جواب نمیدن و دامنه داره expire میشه.

سلام
نمایندگی مستقیم از ریسلو دارید یا زیر مجموعه شرکتی بودید؟

_mahdi_
March 27th, 2014, 20:00
سلام
نمایندگی مستقیم از ریسلو دارید یا زیر مجموعه شرکتی بودید؟

فکر کنم نمایندگی مستقیم نیست چون خطای زیر رو میده موقع افزایش اعتبار حساب، زیرمجموعه شرکت گرفتم

Your reseller has not enabled invoicing and thus you're unable to make a deposit. Please contact your reseller about making a deposit.

aghdaee
March 27th, 2014, 23:43
سلام
باید به شرکتی که دامنه شما پیشش ثبت شده ایمیل بزنید و درخواست پنل دامنه یا تمدید دامنه رو بدید

mhiizadi
March 28th, 2014, 01:31
سلام دوستان

دقیقا چقدر مونده تا انجام تمدید و قفل شدن دامنه؟
توی این هفته امکان انتقال دامنه از پنل به پنل ریسلری دیگر فراهم میشود

dataecom
March 31st, 2014, 10:39
سلام دوستان
یکی از راهکارها این است که دامنه خود را منتقل کنید به رجیسترار دیگر . انتقال از یک رجیسترار (ریسلو) به رجیسترار دیگر باعث تمدید 1 ساله دامنه نیز میشود .در صورتیکه کنترل پنل دامنه را کامل در اختیار داشته باشید این کار عملی است

arazit
March 31st, 2014, 11:39
سلام
طبق آخرین ایمیل ریسلو انتقال دامنه از ریسلر به ریسلر فراهم شده و بزودی بر روی سایت فعال خواهد شد.
منتظر باشید تا این امکان را باز کنند و به ریسلر دیگری انتقال داده و تمدید نمایید.
البته هنوز این مورد اعلام نشده و معلوم نیست که به انتقال دامنه از ریسلر به ریسلر کاربر هم دسترسی خواهد داشت یا نه.
اگر عجله دارید می توانید اگر دامنه به نام خودتان هست به ریسلو ایمیل بزنید و بگید که دسترسی به ریسلر ندارید.
موفق باشید