PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی کلو کردن سرور در ایران

diges
March 26th, 2014, 04:28
سلام

یک سرور می خوام خرید و در یکی از دیتا سنتر های ایرانی کلو کنم

خودم پارس انلاین در نظر دارم می خواستم بدونم هزینه هر ترابایت چند هست و هزینه نگه داری سرور ها

مهم ترین بخش که مهم هست هزینه هر ترابایت پهنای باند و دسترسی داشتن فیزیکی به سرور هست

amirfateh
March 26th, 2014, 12:59
باسلام،
از افرانت می تونمی در کولوی خودمان خدمات با کیفیت ارائه کنیم.
مشخصات سرور مورد را اعلام کنید، سرور چند یونیت قصد کولو دارید ؟
سرور از 1500000 تومان می تونیم برای خرید تقدیم شما کنیم
کولو:
1یونیت فضای رک
100 گیگابایت ترافیک
1 عدد آی پی
1 آپر برق
150000 تومان ماهانه

اگر سرور را از ما تهیه بفرمایید هزینه کولوکیشن 1 یونیت ماهانه 95000 تومان محاسبه خواهد شد.

diges
March 26th, 2014, 13:55
باسلام،
از افرانت می تونمی در کولوی خودمان خدمات با کیفیت ارائه کنیم.
مشخصات سرور مورد را اعلام کنید، سرور چند یونیت قصد کولو دارید ؟
سرور از 1500000 تومان می تونیم برای خرید تقدیم شما کنیم
کولو:
1یونیت فضای رک
100 گیگابایت ترافیک
1 عدد آی پی
1 آپر برق
150000 تومان ماهانه

اگر سرور را از ما تهیه بفرمایید هزینه کولوکیشن 1 یونیت ماهانه 95000 تومان محاسبه خواهد شد.

سرور ندارم قصد خرید سرور دارم با حداقل 10 ترابایت هارد آفری داشتید به صورت خصوصی ارسال کنید .

چند سوال دارم ممنون می شم جدا جواب بدید .

1.هزینه هر ترابایت روی اینترانت چون 90% ترافیک من روی اینترانت هست اگه تعریفه خاصی داره

2.دسترسی فیزیکی به سرور داریم ؟ لطفا شرایط کامل اعلام بشه .

3. استفاده از پورت محدودیت خاصی داره ؟ مثلا می تونیم در ماه 30 ترابایت استفاده داشته باشیم ؟

amirfateh
March 26th, 2014, 14:01
باسلام،
در حال حاضر دو سرور اماده فروش داریم که قیمت اعلام می شود.
پاسخ سئوالات:
1-اینترانت در افرانت بصورت پورت فقط قابل ارائه هست شما بسته به نیازتون مثلا 10 مگابیت پورت تهیه می کنید و ترافیک نامحدود در این حالت خواهد بود شما ماهانه یک هزینه ثابت بابت پورت فقط پرداخت خواهید کرد.
2- دسترسی فزیکی به سرور خواهید داشت، هر زمان نیاز بودید اطلاع می دهید معرفی نامه از طرف ما برای دیتاشنتر ارسال می شود و در بازه زمانی مشخص شده به دیتاشنتر مراجعه می کنید( البته به همراه کارت ملی) به همین راحتی :)
3- استفاده از پورت اگر اینترانت هست محدودیتی ندارد اینترنت هم با هماهنگی مشکلی ندارد.

diges
March 26th, 2014, 14:07
هزینه پورت تعرفه خاصی داره ؟ مثلا برای 100 مگ چقدر هزینه داره ؟

مراجعه حضوری محدودیتی داره ؟ مثلا می شه در هفته دوبار مراجعه کرد ؟

ممنون

amirfateh
March 26th, 2014, 16:39
هزینه پورت تعرفه خاصی داره ؟ مثلا برای 100 مگ چقدر هزینه داره ؟

مراجعه حضوری محدودیتی داره ؟ مثلا می شه در هفته دوبار مراجعه کرد ؟

ممنون
پورت در حالت عادی هر مگابیت ماهانه 60000 تومان، روی 100 مگابیت هر مگابیت 35000 تومان ارائه می شود.
خیر محدودیتی در مراجعه به دیتاسنتر نیست. مورد استفاده رو نفرمودید؟

اگر جدی هستید یا نیاز به کسب اطلاعات بیشتر دارید تماس بگیرید تلفن ها رو هم پاسخگو هستیم.

باتشکر،
فاتح

diges
March 26th, 2014, 19:30
خدمت شما پیام خصوصی ارسال کردم .

raspinah
March 27th, 2014, 05:58
با سلام
لطفا نوع فعالیت سرور را دقیقا برای ما مشخص کنید .
پورت گیگ و هیچ محدودیتی در ترافیک نیست !
در مورد ترافیک هم قیمت های خیلی مناسبی داریم برای شما . نمونه آفرهای ما در انجمن هست
در مورد دسترسی فیزیکی فقط ما دسترسی خواهیم داشت . امکان تعویض مرتب هارد ها هم وجود ندارد.

diges
March 27th, 2014, 12:03
با سلام
لطفا نوع فعالیت سرور را دقیقا برای ما مشخص کنید .
پورت گیگ و هیچ محدودیتی در ترافیک نیست !
در مورد ترافیک هم قیمت های خیلی مناسبی داریم برای شما . نمونه آفرهای ما در انجمن هست
در مورد دسترسی فیزیکی فقط ما دسترسی خواهیم داشت . امکان تعویض مرتب هارد ها هم وجود ندارد.

سلام

خدمت شما پیام خصوصی ارسال کردم لطفا جواب بدید .

pazis
March 27th, 2014, 13:15
اگر بیشتر ترافیک شما روی اینترانت هست، پیشنهاد می کنم از آسیاتک خط اینترنت بگیرید. (یا از دیتاسنتری که از آسیاتک سرویس می گیره). براتون ارزون تر در میاد نسبت به مثلاً پارس آنلاین.