PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در تنظیم کردن آی پی روی وی پی اس | کمک

mr4cj
May 16th, 2010, 14:48
سلام

آقایون محترم و حرفه کمک کنند خواهشا :
من با استفاده از Vmware یه سرور مجازی ساختم و روز اون ویندوز سرور 2003 Enterrise نصب کردم. حالا من نمیدونم چه جوری باید به اون یه آی پی کاملا اختصاصی بدم تا بتونم از طریق ریموت دسکتاپ بهش کانکت بشم :-s.
در هنگام نصب ویندوز تو بخش TCP/IP من تو قسمت IP ادرس یک آی پی اختصاصی به اون دادم و Subnet Mask رو هم که خودش 255.0.0.0 داد. Defaul Getway رو خالی گذاشتم. تو قسمت اول DNS آی اصلی سرور رو زدم و قسمت دوم دی ان اس رو خالی گذاشتم(چون هر دوتا که یکی نمیشد). بعد از نصب ویندوز که اصلا هیچ NEtWork Coonection و Load Area Connection وجود نداره و تو Device manager هم که یه علامت مثلث زرد روی Network Adapter هست.

نوع کارت شبکه رو هم موقع ساخت سرور مجازی NAT گذاشتم همینجوری بود Host Only گذاشتم همینجوری بود Bridge گذاشتم هم همینجوری بود.:-<=((

حتی دو نسخه ویندوز هم امتحان کردم. نسخه Standard 2003 SP2 و Enterprise 2003 ولی باز هم نشد

این بود تمام کارهایی که من کردم ولی باز هم نمیتونم از طریق زیموت دسکتاپ کانکت بشم.

من الان 3 روز هست که با این مشکل در گیرم. شما رو به خدا کمکم کنید :((:((:((:((

1eng.ir
May 16th, 2010, 15:09
1. سرچ
2. سرچ
3. سرچ

بار سومیه که دارم این متنو کپی پیست میکنم!

ست کردن آی پی:
Start ~~> Control Panel ~~> Network Connection ~~> Local Area Connection ~~> Properties ~~> Internet Protocol(TCP/IP) ~~> Properties ~~> Tick Use The following IP Address ~~> Type IP Address, Subnet mask and Default Gateway + Type DNS Servers

ریموت دسکتاپ:
Start ~~> Right Click on My Computer ~~> Properties ~~> Remote ~~> Enable Remote Desktop on this Computer ~~> OK

mr4cj
May 16th, 2010, 15:30
آقا من که گفتم اصلا Local Area Connection ندارم تو ویندوز. خواهش میکنم متن رو کامل بخونید.

ممنون

1eng.ir
May 16th, 2010, 15:42
آقا من که گفتم اصلا Local Area Connection ندارم تو ویندوز. خواهش میکنم متن رو کامل بخونید.

ممنون

خوب یه نتورک جدید اد کن!

hostina
May 16th, 2010, 15:47
vmware نسخه 2 هستش ؟
vmware tools رو نصب کنی میاد اون
موفق باشی

mr4cj
May 16th, 2010, 18:00
چه جوری نتورک جدید اد کنم ؟

این وی ام ور تولز رو چه جوری نصب کنم ؟

لطفا کامل توضیح بدید

خیلی ممنون از راهنماییتون

---------- Post added at 03:33 PM ---------- Previous post was at 03:02 PM ----------

دوستان کسی کمک نمیکنه ؟

---------- Post added at 03:34 PM ---------- Previous post was at 03:33 PM ----------

دوستان من بدجوری به ساخت سرور مجازی نیاز دارم اگه نتونم تا چند روز دیگه درستش کنم یه اتفاق خیلی بد برام میوفته.

---------- Post added at 05:00 PM ---------- Previous post was at 03:34 PM ----------

کسی جواب نمیده ؟

1eng.ir
May 16th, 2010, 18:12
خیر! کسی جواب نمیده!

چرا ؟

1. سرچ بلد نیستید!
2. سرچ بلد نیستید!
3. سرچ بلد نیستید!

نصب VMware Tools در لینوکس | سرور تولز (http://servertools.ir/linux/%D9%86%D8%B5%D8%A8-vmware-tools-%D8%AF%D8%B1-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3.html)
از منوهای vmware
vmware tools رو برای vps فعال کن!

mr4cj
May 16th, 2010, 20:44
من همه این جاهارو خوندم. چون سرچ کردن خیلی راحتتر از نوشتن متنی به این طولانی در فروم هست.

از راهنمایی شما ممنونم ولی من فایل ایزو vmware رو گیر نیاوردم

DeltaGostar
May 16th, 2010, 21:24
مشکلت حل شد

اگر حل نشده
جز به جز بنویس
تا برات تشریح کنم
فایل ویندوز رو هم اوکی میکنم
ووووو
سرور مجازیت هم میارم بالا
؟؟؟؟/

mr4cj
May 16th, 2010, 21:48
ببخشید متوجه نشدم چی کار کنم ؟

مشکل من حل شد ؟

من هنوز مشکل رو دارم. لطفا یکی آموزش راه اندازی وی پی اس از طریق vmware رو به طور کامل بگه ممنون میشم. هیچجا من کامل ندیدم