PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت شرکت با مسئولیت محدود

server4u
March 24th, 2014, 17:57
با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت تمامی دوستان عزیز
بنده در رابطه با ثبت شرکت در انجمن خیلی سرچ کردم , اما به جوابم نرسیدم به همین منظور این تاپیک رو ایجاد کردم .
اونطوری که بنده متوجه شدم الان تمامی مراحل ثبت شرکت به صورت آنلاین انجام میشود , بنده تا مرحله 3 یا 4 جلو رفتم اما متاسفانه در قسمتی که باید نوع مجوز رو انتخاب میکردم , چیزی به نام it یا فروش هاست یا ... پیدا نکردم .
سوالات بنده از استاتید گرامی :
1 - برای ثبت چنین شرکتی نیاز به چه نوع مجوزی هست , در قسمت انتخاب مجوز باید کدوم قسمت رو انتخاب کنم ؟
2 - آیا برای ثبت چنین شرکتی نیازی به مدرک تحصیلی داره ؟

منتظر جوابهاتون هستم ...

lived
March 24th, 2014, 20:17
تمامی مراحل آنلاین نیست
و باید فیزیک مدارک پست بشه
در اصل با ثبت آنلاین شما وظیفه اپراتوری که باید اطلاعات شما رو انجام بده رو انجام میدی
وقتی که مدارک رو بفرستی اگر نقص بخوره باید بری تا ادره ثبت
برای مواردی که لازم به مجوز از ارشاد باشه وقت بهت میدن برای گرفتن مجوز ولی زمانش کمه
حسابی سایتشون رو مطالعه کن که راه اشتباه نری و پولت و وقتت رو هدر ندی

server4u
March 24th, 2014, 20:29
تمامی مراحل آنلاین نیست
و باید فیزیک مدارک پست بشه
در اصل با ثبت آنلاین شما وظیفه اپراتوری که باید اطلاعات شما رو انجام بده رو انجام میدی
وقتی که مدارک رو بفرستی اگر نقص بخوره باید بری تا ادره ثبت
برای مواردی که لازم به مجوز از ارشاد باشه وقت بهت میدن برای گرفتن مجوز ولی زمانش کمه
حسابی سایتشون رو مطالعه کن که راه اشتباه نری و پولت و وقتت رو هدر ندی

خیلی ممنون از پاسختون , بله بنده دقیق همه سایت رو مطالعه کردم اما تو قسمت انتخاب نوع مجوز مشکل دارم .
شما خودتون به صورت آنلاین ثبت کردید !؟

Hostline
March 24th, 2014, 20:30
عزیز برای این کار ها میتونی از عنوان خدمات کامپیوتری استفاده کنی همونه >:d<
کاری داشتی بگو راهنماییت کنم

Hostline
March 24th, 2014, 20:33
راستی نوع شرکت مهم نیست که سهامی خاص باشه یا مسولیت محدود یا .... مهم همون اساس نامه هست که عموماً بیشتریا حتی نانوایی هم میزنن اونم بخاطر اینه که دستشون باز باشه هرکاری میخوان انجام بدن.
درمورد مدرک هم مهم نیست مهم مشمولیت خدمتته و انگشت نگاریه!

server4u
March 24th, 2014, 20:54
راستی نوع شرکت مهم نیست که سهامی خاص باشه یا مسولیت محدود یا .... مهم همون اساس نامه هست که عموماً بیشتریا حتی نانوایی هم میزنن اونم بخاطر اینه که دستشون باز باشه هرکاری میخوان انجام بدن.

پروانه خدمات کامپیوتری دارم , اما دوست عزیز شما با پروانه خدمات کامپیوتری پرداخت آنلاین بانک ملت و ... رو میدن !؟

_AF_
March 24th, 2014, 21:20
سلام

فکر میکنم این تاپیک بتونه به شما تا حدی کمک کنه

http://www.webhostingtalk.ir/f118/63365/

iraxt
March 24th, 2014, 21:23
اطلاعات غلط ندید لطفا
اگر شرکت خدمات کامپیوتر باشه یکی از دو طرف حتما باید کارشناسی مربوط به کامپیوتر را داشته باشه
در فنی مدرک خودش و می خواد

Hostline
March 25th, 2014, 08:29
ما که ثبت کردیم و رفت اونم با مدرک دیپلم.
برای درگاه اگه میخوای نماد اعتماد هم بگیری بهت راحت میدن و دیگه مشکلی نیست.