PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از بین رفتن اعتبار ما به وسیله ی دیتاسنتر هتزنر !همگی توجه کنند لطفا

mizbanaval
March 24th, 2014, 16:56
با سلام خدمت دوستان
بنده دو عدد سرور حدود یک ماهی هست از دیتاسنتر هتزنر توسط یکی از بچه های همینجا اجاره کردیم
از دیروز ظهر دو سرور ما به صورت همزمان به دلیل نامعلومی لاک شده
با توجه به حرف های واسطه ی خریدمون دیتاسنتر هم دلیلش رو نمیگه و به هیچ عنوان حاظر نیست نه سرور رو باز کنه نه بکاپ بده و تنها باید از قید سرور بگذریم
اعتبارمون توسط این دیتاسنتر بسیار مسخره که بدون هیچ اخطاری توی این مدت کلا از بین داره میره و مثل اینکه هیچ امیدی نیست به بازگشت اطلاعاتمون
خواستم در جریان باشید دوستان اگرم کسی راه حلی داره ممنون میشم کمکمون کنید سرور ها مهم نیستند اطلاعات مشتریامون از بین میره و خوب برای ما اصلا قابل قبول نیست
یک اخطار توی این مدت برامون ارسال نشده و این لجبازی دیتاسنتر اصلا انسانی نیست
شما الان جای ما بودید چیکار میکردید ؟

+ خبر جدید
واسطه ی خریدمون میگه از دو تا سرورتون شکایت شده و سرور ها به یک جایی اتک زدند ولی فعلا معلوم کجا و کی شکایت کرده
دوستان راه حلی هست خواهشا اعلام بفرمایید

pudge
March 24th, 2014, 17:01
سلام هیچ چیزی بی دلیل نیست
این وسط یا شما دارید یه حرکتی میاید یا اون واسطتون داره لایی م ی ده

mizbanaval
March 24th, 2014, 17:04
سلام هیچ چیزی بی دلیل نیست
این وسط یا شما دارید یه حرکتی میاید یا اون واسطتون داره لایی م ی ده
والا تا حالا اهل حرکت نبودیم واسطمون هست تایید شده هست از همکاران خوب انجمن هستند فکر نکنم اخه برای چی ؟ ما مشکلی باهاشون نداشتیم

pasargad-it
March 24th, 2014, 17:06
والا تا حالا اهل حرکت نبودیم واسطمون هست تایید شده هست از همکاران خوب انجمن هستند فکر نکنم اخه برای چی ؟ ما مشکلی باهاشون نداشتیم

هتزنر؟
محاله ممکنه!از واسطه درخواست عکس از تیکت ها کنید!

mizbanaval
March 24th, 2014, 17:18
هتزنر؟
محاله ممکنه!از واسطه درخواست عکس از تیکت ها کنید!
درخواست کردم بفرستند
تا الان نکرده بودم چون احتمالش کمه اخه دلیلی نمیبینم

Ramin
March 24th, 2014, 17:24
بعید است بی دلیل این اتفاق رخ داده باشد ؟!
از طریق واسطه پیگیر باشید. احتمالا مشکل برطرف خواهد شد

دوستان زیادی با این Dc کار می کنند که در انجمن حضور دارند. امیدوارم اگر اطلاعاتی در این زمینه دارند شما را راهنمایی کنند

persianboy
March 24th, 2014, 17:28
امکان نداره بدون دلیل سرور رو ببندن
اگر ابیوز داشتید قطعا برای خریدار ارسال شده
اگر دیتاسنتر گفته ابیوز داشتید و اتک شده متن ابیوز برای خریدار ارسال شده
و خریدار واسطه هم باید متن ابیوز رو برای شما بفرسته
در ابیوز اتک آی پی شکایت کننده، تاریخ و ... نوشته میشه

mizbanaval
March 24th, 2014, 17:28
بعید است بی دلیل این اتفاق رخ داده باشد ؟!
از طریق واسطه پیگیر باشید. احتمالا مشکل برطرف خواهد شد

دوستان زیادی با این Dc کار می کنند که در انجمن حضور دارند. امیدوارم اگر اطلاعاتی در این زمینه دارند شما را راهنمایی کنند
بله در جریان هستم
دلیلشم میگن از دو سرور شما شکایت شده به دلیل اتک فعلا معلوم نیست به کجا ...واسطمون درخواست لاگ کرده منتظر اون هستیم
adamak
March 24th, 2014, 17:43
دیتا سنتر هتزر یکی از بهترین دیتا سنتر هاست . و هیچ کاری رو بدون حساب کتاب انجام نمیده . اطمینان داشته باشید حتما اخطار داده قبلا مسدود کردن .

pasargad-it
March 24th, 2014, 17:45
بله در جریان هستم
دلیلشم میگن از دو سرور شما شکایت شده به دلیل اتک فعلا معلوم نیست به کجا ...واسطمون درخواست لاگ کرده منتظر اون هستیم

خود شما صادقید
ولی واسطه چطور؟
شک نکنید که حتما یه مشکلی هست! الان دیتاسنتر های که حتی یه رک روم نیستن باز این کار رو انجام نمیدن!
عکس دادن پیوست کنید لطفا

yaser07
March 24th, 2014, 23:24
من هم از افرادی هستم که هم سایتم و هم سرور دانلودم رو یکی از همین سرورها بود که متآسفانه یهو اینجوری شد!
اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه... خیلی به کمک دوستان نیاز داریم... خدای نکرده سرور رو باز نکنن شاید تلاش 1-2ساله خیلی از بچه ها از بین بره... دیگه من فکر میکنم حداقل برای یک آپ باید بازش کنن حتی با پرداخت جریمه... صحبت از چندین ترابایت فایل هستش.
ممنون.

mizbanaval
March 24th, 2014, 23:35
دوستان طبق شواهد و مدارکی که برای من ارسال شد واقعا در عجبیم
موضوع از این قراره که این واسطمون 4-5 باری به دیتاسنتر تیکت زده و اینا هر بار بهش میگن خودت میدونی برای چی و جواب سر بالا میدن
متاسفانه دیتاسنتر لاگ هم نمیفرسته و در اخر هم لجش گرفته و دیگه جواب واسطمون رو نمیده
>
> Hello Dear
> Why my server canceled ?
> please let me help .
------
Hello

Are you being serious?
We just wrote 30 emails back and forth.

You know why.

Please do not send useless tickets to our support anymore.

Mit freundlichen Grüßen / Best Regards
با توجه به حرف واسطمون اینا جواب درستی نمیدن و فقط میگن شما خودت میدونی چندین بار تیکت زده شده به دیتاسنتر
>
> Hello
> i need time for move my backup .
> about 12 hours enoughe for us .
>

Hello

The servers stay blocked and cancelled.

You can access your blocked server via your robot.

-> servers
-> serverlocking

Sandra Kreidl

=============
> > > >
> > > > Hello
> > > > i need time for move my backup .
> > > > about 12 hours enoughe for us .

> > > Hello
> > >
> > > The servers stay blocked and cancelled.
> > >
> > >
> > > You can access your blocked server via your robot.
> > >
> > > -> servers
> > > -> serverlocking
> > >
> > >

=============================

> > i have to talk about this problem by who ?
> > you can see log ticket !

> >
> > This is a decision of our management.
> >
> > Please do not send any more requests.
> >
> >
> > Mit freundlichen Grüßen / Best Regards

> >
> > This is a decision of our management.
> >
> > Please do not send any more requests.
> >
> >
> > Mit freundlichen Grüßen / Best Regards

>
> Please stop sending requests.
>
> You have talked to me all day yesterday and today, I'm the head of the legal
> department.
>
>
> Mit freundlichen Grüßen / Best Regards
>
> Sandra Kreidl
>

> Sandra please
> i need only 12 hours not more !
> if you d,t help us i have to following webhostingtalk.com (http://www.google.com/url?q=http%3A%2F%2Fwebhostingtalk.com&sa=D&sntz=1&usg=AFQjCNFNKKGYjpnDKXcHNen8hYPpyN867g)
> and say about my privaacy !
> i do wrong but you have to give me backup !
> this is legal!

>
> Please stop sending requests.
>
> You have talked to me all day yesterday and today, I'm the head of the legal
> department.
>
>
> Mit freundlichen Grüßen / Best Regards

pasargad-it
March 24th, 2014, 23:40
میشه بگید واستطون چیه؟
این وسط اون فرد دلال یه حرکتی زده یعنی اصلا امکان نداره این کار! خودتون پنل دارید؟
من الان نزدیک 40 سرور خریدم برای مشتریام از سال 2009 هم به صورت دست اندازی و یه خط در میونی دارم کار میکنم اصلا این مشکل رو نداشتیم
واسطتون یه بدهکاری ای چیزی داشته!

Quality
March 24th, 2014, 23:45
سلام
ناراحت شدم انشالله که درست میشه

novin-web
March 24th, 2014, 23:45
سلام
الان 5 سال داریم با هتزنر کار میکنیم
به جرات میتونم بگم بدون دلیل هیچ کاری نمیکنن
2 تا احتمال هست
1- اینکه پرداخت شما سورسش مورد داشته
2- واسطه از شما چیزی رو پنهون میکنه

mizbanaval
March 24th, 2014, 23:46
میشه بگید واستطون چیه؟
این وسط اون فرد دلال یه حرکتی زده یعنی اصلا امکان نداره این کار! خودتون پنل دارید؟
من الان نزدیک 40 سرور خریدم برای مشتریام از سال 2009 هم به صورت دست اندازی و یه خط در میونی دارم کار میکنم اصلا این مشکل رو نداشتیم
واسطتون یه بدهکاری ای چیزی داشته!
متاسفانه فعلا خیر اسمی نمیتونم ببرم تا مطمعن نشم مشکل واقعا از طرف خودشون بوده ببخشید ما مثل بعضی از دوستان نیستیم ...
باهاشون کلی صحبت شده چندین بار زنگ زدم چندین بارم خودشون زنگ زدند طبق گفته های خودشون مشکل مالی اصلا نداشتند و خوب با توجه به حرف هایی که زده شد تونستم قاتع بشم تا حدی...

اگه طرف واقعا میدونه پس چرا هی به دیتاسنتر تیکت میزنه ؟ مگه دو از جور مشکل روانی داره ؟
ایشون تنها یک جمله میگن : من هیچ دلیلی نمیتونم برای شما بیارم که چرا سرورها رو کنسل کردند هیچ مشکلی از نظر پرداخت با توجه به صحبتاشون نداشتند و خوب با توجه به نوع گفتارشون تونستم قانع بشم تا حدی

sasanbes
March 25th, 2014, 00:01
من دو تا اکانت داشتم کی میگه از هرتنز بعیده
دوتا اکت داشتم ساپشند شده
و جواب ایمل نمیدن!

mizbanaval
March 25th, 2014, 00:02
من هم از افرادی هستم که هم سایتم و هم سرور دانلودم رو یکی از همین سرورها بود که متآسفانه یهو اینجوری شد!
اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه... خیلی به کمک دوستان نیاز داریم... خدای نکرده سرور رو باز نکنن شاید تلاش 1-2ساله خیلی از بچه ها از بین بره... دیگه من فکر میکنم حداقل برای یک آپ باید بازش کنن حتی با پرداخت جریمه... صحبت از چندین ترابایت فایل هستش.
ممنون.
ببخشید شما از ما سرور داشتید ؟
مطمعن هستید ؟
چون ما هارد چند ترابایتی فقط به یک نفر دادیم ...
ارادت

websazha
March 25th, 2014, 00:06
سلام یک سوال!

این جمله رو دیتاسنتر گفته یا واسطه.یک حرف با اطمینان 1000% هیچ دیتاسنتری بدون دلیل سرور مسدود نمی کند.دیتاسنتری که برای جذب مشتری هزینه می کند دفع نمی کند.
1-پرداخت های پی پلی که گاها ریفاند می شوند به دلیل شیطنت های پرداخت کننده که ارز را زیر قیمت اسکناس هم می دهند/کم پیش نیامده.
2-حملات گسترده که ممکن هست انجام شده باشد هم زمان و شدت طوری بوده که تصمیم اول / آخر ساسپند در جا بوده! لوگ میده از .ovh که بدتر نیستند از نظر ساپورت!
حتما به صورت عمومی برای دوستان اطلاعات جدید انتشار بدید که بدانند چه خبر شده.

pasargad-it
March 25th, 2014, 00:07
متاسفانه فعلا خیر اسمی نمیتونم ببرم تا مطمعن نشم مشکل واقعا از طرف خودشون بوده ببخشید ما مثل بعضی از دوستان نیستیم ...
باهاشون کلی صحبت شده چندین بار زنگ زدم چندین بارم خودشون زنگ زدند طبق گفته های خودشون مشکل مالی اصلا نداشتند و خوب با توجه به حرف هایی که زده شد تونستم قاتع بشم تا حدی...

اگه طرف واقعا میدونه پس چرا هی به دیتاسنتر تیکت میزنه ؟ مگه دو از جور مشکل روانی داره ؟
ایشون تنها یک جمله میگن : من هیچ دلیلی نمیتونم برای شما بیارم که چرا سرورها رو کنسل کردند هیچ مشکلی از نظر پرداخت با توجه به صحبتاشون نداشتند و خوب با توجه به نوع گفتارشون تونستم قانع بشم تا حدی

واسطتون 100% نه 120% مشکل داره از نظر من!
با آقای حسینی در ارتباط باشید میتونند کمکتون کنند.
چند وقت از ماه میلادی جدید از سرور استفاده کردید؟

rezahesami
March 25th, 2014, 00:14
ببخشید ها ولی این جوری که معلومه جوری دهن بنده خدا ها رو با تیکت هایی که دادی سرویس کردی که عمرا بخان هم سرور رو باز نمی کنند!
طرف میگه من هد این دپارتمان هستم و از صبح فقط دارم با شما مکالمه می کنم! بعد تهدید کردید که توی wht فیدبک میدم؟! خب اینجوری که جواب نمیدن که!

شما که بهتر می دونید دیتاسنتر دو تا تیکت مشابه بزنی بهش بر می خوره چه برسه به بیشترش! بعد میگه ما ۳۰ تا ایمیل رد و بدل کردیم شما تازه می پرسی چرا بلاک شده؟!

mizbanaval
March 25th, 2014, 00:15
واسطتون 100% نه 120% مشکل داره از نظر من!
با آقای حسینی در ارتباط باشید میتونند کمکتون کنند.
چند وقت از ماه میلادی جدید از سرور استفاده کردید؟
حدودا دو سرور 20 روزی هست گرفته شده ...

mizbanaval
March 25th, 2014, 00:17
ببخشید ها ولی این جوری که معلومه جوری دهن بنده خدا ها رو با تیکت هایی که دادی سرویس کردی که عمرا بخان هم سرور رو باز نمی کنند!
طرف میگه من هد این دپارتمان هستم و از صبح فقط دارم با شما مکالمه می کنم! بعد تهدید کردید که توی wht فیدبک میدم؟! خب اینجوری که جواب نمیدن که!

شما که بهتر می دونید دیتاسنتر دو تا تیکت مشابه بزنی بهش بر می خوره چه برسه به بیشترش! بعد میگه ما ۳۰ تا ایمیل رد و بدل کردیم شما تازه می پرسی چرا بلاک شده؟!
والا ما نکردیم اصلا ما پنلی نداریم...
بله کاملا حرف شما صحیح ولی خوب کل حرفشون اینه : شما خودتون میدونید چرا
یعنی فقط این رو میگن و خوب این واسطه هم میگه من نمیدونم چیکار کردم که اینا میگن مشکل مالی هم میگه ندارم
والا کلافه ایم 24 ساعته کل سیستم چشم رو چشم نزاشته
ارادت

mizbanaval
March 25th, 2014, 00:34
سلام یک سوال!

این جمله رو دیتاسنتر گفته یا واسطه.یک حرف با اطمینان 1000% هیچ دیتاسنتری بدون دلیل سرور مسدود نمی کند.دیتاسنتری که برای جذب مشتری هزینه می کند دفع نمی کند.
1-پرداخت های پی پلی که گاها ریفاند می شوند به دلیل شیطنت های پرداخت کننده که ارز را زیر قیمت اسکناس هم می دهند/کم پیش نیامده.
2-حملات گسترده که ممکن هست انجام شده باشد هم زمان و شدت طوری بوده که تصمیم اول / آخر ساسپند در جا بوده! لوگ میده از .ovh که بدتر نیستند از نظر ساپورت!
حتما به صورت عمومی برای دوستان اطلاعات جدید انتشار بدید که بدانند چه خبر شده.

این جملرو دیتاسنتر گفته
خوب حالا چرا بکاپ نمیدین ؟این دیگه چجورشه !

arc1o0
March 25th, 2014, 00:38
با عرض تاسف، امیدواریم هرچه سریعتر حل بشه

متاسفانه رابط شما در اطلاع رسانی به شما کوتاهی کردند

احتمالا تعظیلات بودن و ایمل ها و ابیوز ها رو به موقع چک نکردن

hassan5099
March 25th, 2014, 00:40
سلام
دوست عزیز بدون دلیل هیچ سرور را بلاک نمی کنند
درتماس باشید تا راهنمایی کنم
سرور را از چه کسی گرفتید

i-whost
March 25th, 2014, 00:40
رابط شما چه فردی هست خصوصی کنید.

تیکت هایی که دادند بسیار زننده بود!

namesis R
March 25th, 2014, 00:43
مطمئن باشید دیتاسنتر الکی سرور نمیبنده ! رابط شما مطمئنآ یک موردی رو داره از شما مخفی میکنه !

dr.host
March 25th, 2014, 00:44
هتزنر اول برات ایمیل میزنه که آی پی شما داره کار غیر قانونی میکنه بعداز چند بار اخطار بلاک مبکنه . واسط شما هم کاری کرده و ......

rezahesami
March 25th, 2014, 00:45
والا ما نکردیم اصلا ما پنلی نداریم...
بله کاملا حرف شما صحیح ولی خوب کل حرفشون اینه : شما خودتون میدونید چرا
یعنی فقط این رو میگن و خوب این واسطه هم میگه من نمیدونم چیکار کردم که اینا میگن مشکل مالی هم میگه ندارم
والا کلافه ایم 24 ساعته کل سیستم چشم رو چشم نزاشته
ارادت

احتمال داره واسطه هه این کار رو کرده باشه، احتمال داره اخطار یا گزارش اومده باشه اما به شما منتقل نشده باشه یا تلاشی برای رفعش صورت گرفته اما نتیجه نداشته و متوجه نشده بنده خدا که چی میگه دیتاسنتر!

babelirani
March 25th, 2014, 00:51
با سلام دوست عزیز

اگه براتون امکانش هستش ip اصلی سرور هاتون رو ارسال کنید تا حدی که بتونم کمکتون میکنم

محمد 2013
March 25th, 2014, 01:03
سلام امروز سرور بنده ساعت 10 صبح بلاک شده نمیدونم به چی دلیلی هنوز جوابی نگرفتم ازشون
به نظرتون زنگ بزنم دیتاسنتر مشکلی حل خواهد شد
باور کنید پول سرور سروقت ریخته شده

babelirani
March 25th, 2014, 01:10
سلام امروز سرور بنده ساعت 10 صبح بلاک شده نمیدونم به چی دلیلی هنوز جوابی نگرفتم ازشون

با سلام

دوست عزیز ip ایتون رو توی پ.خ ارسال کرده بودید

از طریق پنل دیتاسنتر در ارتباط باشید خودتون بنده نمیتونم مشکلتون رو حل کنم

hassan5099
March 25th, 2014, 01:11
مستقیم گرفتید یا از کسی گرفتید

pardishosting
March 25th, 2014, 01:15
این واسط شما سواد درست حساب که نداره هیچ .. کلا بلد نیستند ادب و احترام رعایت کنند.

Rz04
March 25th, 2014, 01:23
متآسفانه 3 تا از سرورای بنده هم دیروز و امروز در همین پنل هتزنر بودن که به فنا رفت!
و الان نمیدونیم چیکار کینم
دوستان با تجربه ، یه فکری چیزی به ذهنتون نمیرسه ؟

arc1o0
March 25th, 2014, 01:26
همین پنل هتزنر بودن!!!?!

اگه پنل به مشکل خورده می تونه مشکل از پرداخت باشه! یورو های زیر 4 ت مخصوصا!

محمد 2013
March 25th, 2014, 01:26
مستقیم گرفتید یا از کسی گرفتید

توسط واسط خریداری شده نزدیک 15 تا وی پی اس سایت مردم روش بود حالا وی پی اس های دیگه جدا زیاد مهم نبود

OmidX
March 25th, 2014, 01:30
توسط واسط خریداری شده نزدیک 15 تا وی پی اس سایت مردم روش بود حالا وی پی اس های دیگه جدا زیاد مهم نبود

دوست عزیز اسم واسط رو برای من پ.خ کنید لطفا" .

hassan5099
March 25th, 2014, 01:30
همین پنل هتزنر بودن!!!?!

اگه پنل به مشکل خورده می تونه مشکل از پرداخت باشه! یورو های زیر 4 ت مخصوصا!ی
اگر مشکل یورو باشه بازم هم هتزنر سرور را کنسل نمیکنه به مشتری وقت میده

babelirani
March 25th, 2014, 01:32
ببخشید بنده فکر کردم سرور شخصی خودتون هستش که گفتم از طریق پنل اقدام کنید

اگه سرور مهمه و واسطه جوابگو نیست میتونم پیگیر باشم ببینم مشکل چی بوده

mayaweb
March 25th, 2014, 01:33
من هم دیروز 2 تا سرور در پنل شخصی خودم بوده قطع شده !
3 سال هست دارم سرور ها رو
طبق تجریه که دارم اگر مشکل از یورو باشه که سرور قطع می کنند و وقت می دهند هزینه رو واریز کنید که اونم که دیگه راحته پی پال می زنی در بدترین شرایط هم حوابه wire می خوان !
الان ما هم داریم می سوزیم انشالله ببینیم این کرم جدید هتزنر کی هست .

babelirani
March 25th, 2014, 01:33
ی
اگر مشکل یورو باشه بازم هم هتزنر سرور را کنسل نمیکنه به مشتری وقت میده
در صورتی که اطمینان حاصل بشه که یورور ها هکی بوده اول به پنل واسطه اعلام میکنه تا سریعا" نسبت به رفع موضوع اقدام کنن

در صورتی که اقدام صورت نگیره کنسل میکنن

mizbanaval
March 25th, 2014, 01:34
بله...
یک چیزایی داره برام روشن میشه

محمد 2013
March 25th, 2014, 01:36
دوست عزیز اسم واسط رو برای من پ.خ کنید لطفا" .

شرمنده اسم واسط نمیشه گفت چون از دوستان بنده هستن فقط یه چشممون اشکه یه چشممون خون که سرورها باز بشه سایت های مردم خوابیده بکاب هم نداریم تقدیمشون کنیم

فقط از دوستانی که تجربه ایی دارند و میتونند کمک کنند خواهشا و عاجزا استدادعا دارم مارو راهنمایی کنند واقعا سخته امیدوارم برای کسی رخ نده همچین مشکلی

hassan5099
March 25th, 2014, 01:37
در صورتی که اطمینان حاصل بشه که یورور ها هکی بوده اول به پنل واسطه اعلام میکنه تا سریعا" نسبت به رفع موضوع اقدام کنن

در صورتی که اقدام صورت نگیره کنسل میکنن

در صورتی که کاربر جواب نداد سرور را بلاک می کنند اگر دیدند بازم هم جواب نمیده و سرور براش مهم نیست دیگه کنسل می کنند

InterServer.ir
March 25th, 2014, 01:39
بله...
یک چیزایی داره برام روشن میشه

دامين mizbandl.com براي شماست؟

ms96
March 25th, 2014, 01:40
آقا اسم این واسطه رو بگید. ممکنه ما هم ازش سرور داشته باشیم. بد بخت بشیم بره... :|

mizbanaval
March 25th, 2014, 01:41
بود دوست عزیز فعلا که هیچ اعتباری نیست ....
ارادت

OmidX
March 25th, 2014, 01:41
شرمنده اسم واسط نمیشه گفت چون از دوستان بنده هستن فقط یه چشممون اشکه یه چشممون خون که سرورها باز بشه سایت های مردم خوابیده بکاب هم نداریم تقدیمشون کنیم

فقط از دوستانی که تجربه ایی دارند و میتونند کمک کنند خواهشا و عاجزا استدادعا دارم مارو راهنمایی کنند واقعا سخته امیدوارم برای کسی رخ نده همچین مشکلی

عزیز من ، دوست دارید این مشکل برای دیگر همکاران هم تکرار شه ؟ ، دوستتون برداشته علنا دیتاسنترو تهدید کرده (میرم تو wht.com تاپیک میزنم !!!) ، این طرز برخورد فقط تو کشور های جهان سومی ج میده :| ، نه در آلمان !!!

اگه دوستتون هم هست معرفیش کنید ، حداقل ب من بگید ، سمتش نرم !!! :|

babelirani
March 25th, 2014, 01:42
در صورتی که کاربر جواب نداد سرور را بلاک می کنند اگر دیدند بازم هم جواب نمیده و سرور براش مهم نیست دیگه کنسل می کنند

بله

کلا" دیتاسنتر هتزنر خیلی با مشتری ها راه میاد

mizbanaval
March 25th, 2014, 01:42
فعلا اسم واسط گفته نمیشه بهشون فرصت داده شده تا مشکل رو حل کنند
من براحتی میتونم از طریق قانون پیگیر باشم دوستانی که این مورد رو دارند با من در تماس باشند من میتونم زودتر اقدام کنم
البته قبلش باید بهشون فرصت داده بشه
الان که دارن تاپیک رو میخونند باید بدونند با دروغ نمیتونه کارشو پیش ببره
ارادت

InterServer.ir
March 25th, 2014, 01:43
ارادت

تا كي بود؟

AvalinHost
March 25th, 2014, 01:43
الان در این تاپیک چند نفر مشکل مشابه دارن، اگر واسطه هاتون یکی بوده احتمالا مشکل مالی وجود دارد.
هتزنر فقط در دو شرایط بدون اخطار قبلی سرورهای رو مسدود می کنه:
1- ابیوز از نوع کانفیگ ناقص شبکه که اختلال ایجاد کنه.
2- ابیوز دریافت و یا ارسال ddos با شدت بالا

** تیکت های واسطه شما بدور از ادب و احترام بود!!

babelirani
March 25th, 2014, 01:44
عزیز من ، دوست دارید این مشکل برای دیگر همکاران هم تکرار شه ؟ ، دوستتون برداشته علنا دیتاسنترو تهدید کرده (میرم تو wht.com تاپیک میزنم !!!) ، این طرز برخورد فقط تو کشور های جهان سومی ج میده :| ، نه در آلمان !!!

اگه دوستتون هم هست معرفیش کنید ، حداقل ب من بگید ، سمتش نرم !!! :|
دوست عزیز اون تیکت ها برای کاربر دیگه ای بود

شاید این دو عزیز از دو نفر متفاوت گرفته باشن سرور

و در آخر تا وقتی از چیزی مطمئن نشدید نباید اسم کسی رو خراب کرد شما هم اگه اینقد میترسید خودتون مستقیم خرید کنید

mizbanaval
March 25th, 2014, 01:44
تا كي بود؟
تا قبل این مشکل الانم هست اما فعلا اعتبار خاصی نداره ....:-s

mizbanaval
March 25th, 2014, 01:46
دوستان :
ایشون یکی از تایید شده های انجمن هستند
ما هم میخایم بهشون فرصت بدیم که مشکل رو حل کنند پس خواهشا صبر کنید
مشکل واسه همه پیش میاد ولی باید منتظر موند تا ببینیم چیکار میکنند اخر...
خواهشا شکیبا باشید
ارادت

محمد 2013
March 25th, 2014, 01:48
دوستان شرمنده اگر و اگر میتونید کمک کنید پست بدید بنده از سر گیجه نمیتونم تایپ کنم درست

الان سرور ها بلاک شده آیا راهی هست دوباره برگرده یا نیست اگر نیست که آب پاکی رو بریزید رو دستمون تا ببینم باید چه شکری باید مصرف کنم
لطفا دوستان با تجربه یارانی رسانی کنند

babelirani
March 25th, 2014, 01:52
دوستان شرمنده اگر و اگر میتونید کمک کنید پست بدید بنده از سر گیجه نمیتونم تایپ کنم درست

الان سرور ها بلاک شده آیا راهی هست دوباره برگرده یا نیست اگر نیست که آب پاکی رو بریزید رو دستمون تا ببینم باید چه شکری باید مصرف کنم
دوست عزیز

اولا" توی پ.خ که فرمودید امروز بسته شده پس فعلا" اطلاعاتتون موجوده و هیچ بلایی سرش نیومده پس از این بابت فعلا" خیالتون راحت باشه

ولی برای ادامه اگه رسیدگی نشه سرورتون کنسل میشه

متاسفانه در حال حاضر امکان رسیدگی نیست چون کسی که بنده میشناسم شیفت کاریشون صبح شروع میشه

به محض اومدن سر کار میگم رسیدگی کنن

hassan5099
March 25th, 2014, 01:54

دوست عزیز مشکل شما را فقط صاحب پنل می تونه حل کنه
انشالله که مشکل همتون حل میشه

محمد 2013
March 25th, 2014, 02:04
مي تونم به صراحت بگم اين مصداق بارز چوب خداست كه شما خوردي! وقتی بین پول حلال و حرام تفاوتی قائل نشید همین میشه!
آقا شما الان با ایشون مشکل دارید سمت سوی بحث به حاشیه نکشید ازتون خواهش میکنم و تمنا دارم تو پیغام خصوصی باهاشون بحث یا . انجام بدید

mayaweb
March 25th, 2014, 02:12
واللا من موندم همه پرداختم از payment24 بوده و تمام پرداختم اوکی هست یهو سرور بستند !
کسی آشنایی چیزی نداره آلمان ما پیگیری کنیم ؟
پنل مال خودم هست

mizbanaval
March 25th, 2014, 02:15
واللا من موندم همه پرداختم از payment24 بوده و تمام پرداختم اوکی هست یهو سرور بستند !
کسی آشنایی چیزی نداره آلمان ما پیگیری کنیم ؟
پنل مال خودم هست
شما مستقیم سرور گرفتید ؟

mayaweb
March 25th, 2014, 02:24
شما مستقیم سرور گرفتید ؟

بله تو پنل شخصیم هست
تپنل تمام مشخصاتش دست خودم هست و به نام خودم .
خودم همه پرداختا رو می زنم

company_hosting
March 25th, 2014, 02:25
سلام
با توجه به صحبت های شما متوجه شدم از چه کسی خرید کردید
اما قیمت ارزان هم این مشکلات پشتیبانی دارد

اگر دیتا سنتر گفته و دست رسی از روت بسته هست
1 دلیل داره
شما سابنت دارد
و در ساب نت هم حتمالا از وی پی اس لینوکس ورژن پایین تر از 5.9 دارید
اگر اینطور هست در تماس باشید تا راهنمایی کنیم مشکل حل شود

اگر مالی نیست

موفق باشید

persianmagic
March 25th, 2014, 02:27
------

Hello

Are you being serious?

We just wrote 30 emails back and forth.

You know why.

درود
این جواب دیتاسنتر هست یا بقالی؟

به خاطر چند تومان ارزنتر اعتبار اعصاب اطلاعات ابرو خودتون رو میبرید - اون از سری قبلی سرورهای هتزنر که 50% مشکل سوختن هارد داشت این هم از داستان های جدید

وقتی رداستیشن هست هتزنر چرا

امیدوارم واسطه برایتون اوکی کنه یا حداثل یکی از نماینده های هتزنر که تخفیف 20% میگیرن صحبت کنید شاید توسنتند کاری کنند

mizbanaval
March 25th, 2014, 02:28
سلام
با توجه به صحبت های شما متوجه شدم از چه کسی خرید کردید
اما قیمت ارزان هم این مشکلات پشتیبانی دارد

اگر دیتا سنتر گفته و دست رسی از روت بسته هست
1 دلیل داره
شما سابنت دارد
و در ساب نت هم حتمالا از وی پی اس لینوکس ورژن پایین تر از 5.9 دارید
اگر اینطور هست در تماس باشید تا راهنمایی کنیم مشکل حل شود

اگر مالی نیست

موفق باشید
با سلام
خیر دوست عزیز هیچ کدوم از اینا نیست
ارادت :53::53:

mizbanaval
March 25th, 2014, 02:30
درود
این جواب دیتاسنتر هست یا بقالی؟

به خاطر چند تومان ارزنتر اعتبار اعصاب اطلاعات ابرو خودتون رو میبرید - اون از سری قبلی سرورهای هتزنر که 50% مشکل سوختن هارد داشت این هم از داستان های جدید

وقتی رداستیشن هست هتزنر چرا

امیدوارم واسطه برایتون اوکی کنه یا حداثل یکی از نماینده های هتزنر که تخفیف 20% میگیرن صحبت کنید شاید توسنتند کاری کنند
ببینین الان وقت این نیست بگیم کی بده کی خوب
هیچ دیتاسنتری چنین حرکتی نمیزنه و توی انجمن معلوم شد مشکل از واسطه هست چندتا از دوستان دیگر هم خصوصی صحبت شد همگی از یک واسطه سرور گرفتند
ارادت

persianmagic
March 25th, 2014, 02:34
ببینین الان وقت این نیست بگیم کی بده کی خوب
هیچ دیتاسنتری چنین حرکتی نمیزنه و توی انجمن معلوم شد مشکل از واسطه هست چندتا از دوستان دیگر هم خصوصی صحبت شد همگی از یک واسطه سرور گرفتند
ارادت

اگر واسطه براتون ابیوز یا تیکت های دیتاسنتر رو به صورت کامل ارسال نمیکنه

مشکلتون کاملا واضح هست - دلار هکی

فقط در این صورت هست که دیتاسنتر با مشتری همچین برخوردی میکنه

InterServer.ir
March 25th, 2014, 02:37
دوست عزیز
خیلی جالبه برای من ببینین من کار اصلیم کار شبکه توی یک شرکت هست که ... تومن ماهیانه میگیرم
باور کنین این کارو از روی علاقه و همچنین دو نفرو نون دادن شروع کردم
هیچ موقع یادم نمیاد این پولای چیپ رو بخورم اصلا نیازی نداریم دوست گرامی
اگه موضوعی هست از طریق سایت یا پ.خ بفرمایید من پیگیری کنم
فقط برای اینکه تاپیک منحرف نشه باهام خصوصی در ارتباط باشید
ارادت :53::53:

من شما رو تا چند روز پیش نمی شناختم مشکلی هم نداشتم ولی از 3 روز پیش مطلبی رو فهمیدم که مربوط به من و سایت شما می شد
می خواستم فردا صبح برم دادسرا برای شکایت و به دیتاسنتر گرامی ایمیل شکایت و مدارک رو بفرستم که فعلا مشکل من حل شده با این مسئله شما !
چوب خدا سریعتر از من بود!

اهل بحث هم نیستم
موفق باشید

mizbanaval
March 25th, 2014, 02:38
اگر واسطه براتون ابیوز یا تیکت های دیتاسنتر رو به صورت کامل ارسال میکنه

مشکلتون کاملا واضح هست - دلار هکی

فقط در این صورت هست که دیتاسنتر با مشتری همچین برخوردی میکنه
امکانش هست دوست عزیز
من باهاشون در ارتباط هستم از طرف دوستانی که چنین مشکلی دارند
تا فردا عصر ایشالا نتیجه معلوم میشه به دلیل اینکه فردا دیتاسنتر هارد رو فرمت میکنه به احتمال زیاد
برای ایشون احترام خاصی داشتم اما با دوگانگی حرفشون نمیشه بهشون اعتماد کرد دیگه
ارادت

majidisaloo1
March 25th, 2014, 02:38
مشکل واسطه بوده است بدون کوچکترین شک!
با خود دیتاسنتر بخش اخطار در ارتباط باشید و بگید که واسطه خریده و الآن بلا تکلیفید اگر یک چند تا اطلاعات بدهید ممکن است برایتان وری فای بشه و بهتون اطلاعات تکمیلی داده بشود

با سپاس
عیسی لو

mizbanaval
March 25th, 2014, 02:41
من شما رو تا چند روز پیش نمی شناختم مشکلی هم نداشتم ولی از 3 روز پیش مطلبی رو فهمیدم که مربوط به من و سایت شما می شد
می خواستم فردا صبح برم دادسرا برای شکایت و به دیتاسنتر گرامی ایمیل شکایت و مدارک رو بفرستم که فعلا مشکل من حل شده با این مسئله شما !
چوب خدا سریعتر از من بود!

اهل بحث هم نیستم
موفق باشید
اهل بحث نیستید ؟
اتفاقا من خیلی اهل بحث هستم باهام در تماس باشید لطفا
شما مسعولیت اسپم دارید اینجا؟
مشکلی دارید بنده از طریق سایت و پیغام خصوصی در خدمتم تاپیک منحرف نشه
موفق باشید

mhiizadi
March 25th, 2014, 02:55
اهل بحث نیستید ؟
اتفاقا من خیلی اهل بحث هستم باهام در تماس باشید لطفا
شما مسعولیت اسپم دارید اینجا؟
مشکلی دارید بنده از طریق سایت و پیغام خصوصی در خدمتم تاپیک منحرف نشه
موفق باشید

کمی آرامش خودتون رو حفظ کنید دوست عزیز؛
سرورتون هم مشکلی براش پیش نیومده اگر واسطه اقدام به بررسی بکنه؛
هتزنر یه مدتی سرور و اطلاعات درونش رو نگه داری میکنه
بعد ترمنیت :)
البته یه چند بار هم دو تا هارد دو ترای ما به دلیل اتک؛ بدون اخطار :D
تریمنیت کردن
هارد های هاستینه (hotine.net) رو هم یک سال ؛ یک سال و نیم پیش ترمینت کردن :)

ping
March 25th, 2014, 03:09
الان وقت تسویه حساب شخصی نیست درک کنید این بنده خدا تو چه وضعیتیه و اگه کمکی از دستتون بر میاد دریغ نکنید

mhiizadi
March 25th, 2014, 03:27
الان وقت تسویه حساب شخصی نیست درک کنید این بنده خدا تو چه وضعیتیه و اگه کمکی از دستتون بر میاد دریغ نکنید

هیچ کمکی از دست ما ساخته نیست دوست گرامی
کسی که پنل رو داره و به هتزنر هم دسترسی داره به عنوان صاحب این سرور ها میتونه کاری کنه
ما حتی نمیتونیم حرفی بزنیم؛ اگر ابیوز یا چیزی بود میتونستیم ولی این مورد خیلی جدی تر از این حرف هاست

websazha
March 25th, 2014, 03:40
دوست عزیز.
این واسطه ای که شب روز میبینه حرام شده و از تایید شده های انجمن هست!هیچ جوابی ندارند در این مبحث شرکت کنند خودشون هم توضیحاتی بدهند شاید فرجی شد!در متن های ارسالی از دوستان کمی کمک بگیرند در نگارش التماس نامه :)
قبلا سرور ها ساسپند شده بودند سال پیش برای گذرگاه جهانی بود اگر یادتون باشه بی دلیل کلی سرور آخرش کلی بحث و بحث هیج جا نرسید و تمام شد / دلیل یاد آوری این هست که ظاهرا می شود با سرور های که در یک دیتاسنتر کمپانی هتزنر در یک رک باشند دسترسی داشت به سرور مسدود شده و دیتا رو برداشت کرد. تست بزنید شماره دیتاسنتر و رک خودتون اعلام کنید دوستان مطمئنن کسی وی پی اس داشته باشه یا سرور کمک می کنند.

securemans
March 25th, 2014, 13:07
با سلام خدمت دوست عزیز
قبلا هم برای ما همچین اتفاقی افتاده. یکی از سرور های ما به یک سایت اتک کرده بود و آن سایت از ما شکایت کرده بود. همانطور که دوستان فرمودند آن شکایت نامه برای ما ارسال شد که در آن چند روش برای جواب دادن به این شکایت نامه وجود دارد که اگر شما به این شکایت پاسخی ندهید سرور شما را لاک می کنند..این شکایت نامه در ایمیل واسطه ی شما وجود دارد و احتیاجی به لاگ سرور تان نیست..فقط به واسطه ی تان بگید که به ایمیل های ارسال شده از هتزنر رجوع کند و شکایت نامه ها را برای شما فوروارد کند.
موفق و پیروز باشید

mhiizadi
March 25th, 2014, 15:39
استاتر نتیجه چی شد ؟؟؟ :)
درست شد سروراتون ؟

RoobinaServer
March 25th, 2014, 16:05
با سلام خدمت دوستان
بنده دو عدد سرور حدود یک ماهی هست از دیتاسنتر هتزنر توسط یکی از بچه های همینجا اجاره کردیم
از دیروز ظهر دو سرور ما به صورت همزمان به دلیل نامعلومی لاک شده
با توجه به حرف های واسطه ی خریدمون دیتاسنتر هم دلیلش رو نمیگه و به هیچ عنوان حاظر نیست نه سرور رو باز کنه نه بکاپ بده و تنها باید از قید سرور بگذریم
اعتبارمون توسط این دیتاسنتر بسیار مسخره که بدون هیچ اخطاری توی این مدت کلا از بین داره میره و مثل اینکه هیچ امیدی نیست به بازگشت اطلاعاتمون
خواستم در جریان باشید دوستان اگرم کسی راه حلی داره ممنون میشم کمکمون کنید سرور ها مهم نیستند اطلاعات مشتریامون از بین میره و خوب برای ما اصلا قابل قبول نیست
یک اخطار توی این مدت برامون ارسال نشده و این لجبازی دیتاسنتر اصلا انسانی نیست
شما الان جای ما بودید چیکار میکردید ؟

+ خبر جدید
واسطه ی خریدمون میگه از دو تا سرورتون شکایت شده و سرور ها به یک جایی اتک زدند ولی فعلا معلوم کجا و کی شکایت کرده
دوستان راه حلی هست خواهشا اعلام بفرمایید

این واسط شما سواد درست حساب که نداره هیچ .. کلا بلد نیستند ادب و احترام رعایت کنند.

سلام

فکر کنم بدونم از کجا گرفتید چند تا از همکاران در جریان کار قرارمون دادند، چند وقتی هست کلا انجمن نمیام تازه الان دیدم پستتون رو.

همین دیروز هم چند تا از همکاران تماس گرفتند با بنده مبنی بر همین مشکلی که گفتید خلاصه بنده که میل کردم گفتند که ماجرا از ضمانت کردن گذشته شما دخالت نکنید و این اولین بار هست چنین چیزی دیدم ازشون ظاهرا اعصابشون داغونه نمیدونم چه شده یا چه کردید ولی اون جوری که گفتند طی این چندین سال کار ما با این دیتاسنتر ندیده بودم خیلی شاکی هستند حالا چرا نمیدونم فقط میتونم بگم مجدد از ماست که بر ماست ،دیتاسنتر برخورد الکی نمیکنه.

لازم به ذکر هست پنل ما نیز چندین سال هست در این دیتاسنتر با مشخصات کاملا ایرانی هست و هیچ مشکلی نداریم دوستان هی نگن ارزانتره و ... به درد نمیخوره چون ما مشکلی نداشتیم و نداریم موضوع الان مشکل استارتره.

یا حق

محمد 2013
March 25th, 2014, 17:17
مشکل چیه نگفتند

mizbanaval
March 25th, 2014, 20:02
دوستان که از ایشون سرور دارند
الان اعلام کردند خداروشکر مثل اینکه مشکل داره رفع میشه و دیتاسنتر داره سرور های لاک شده رو باز میکند لطفا شکیبا باشید

Rz04
March 25th, 2014, 20:08
اصلآ از این خبرا نیست
2 تا از 3 سرور بنده کاملآ پاک شده و دیتاسنتر به شخص دیگری فروختند
حالا خسارت وارده را از کی بگیریم ؟

mizbanaval
March 25th, 2014, 20:13
اصلآ از این خبرا نیست
فعلا حرفی واسه گفتن ندارم تا نتیجه نهایی رو اعلام کنند :(

zartosht
March 25th, 2014, 20:14
درود به همگی ،

واقعا ناراحت شدم از این مشکل ، امیدوارم که مشکل شما رفع بشه ،

دوستان ، همکاران گرامی ، یا سرور خودتون به صورت شخصی و مستقیم بگیرید و یا اینکه از شرکت های معتبر ، ثبت شده ، و دارای پشتیبانی قوی و مطمئن خرید کنید ، خدارو شکر کم شرکت با این مشخصات نداریم ، این که آلمانی ها کلا آدم های خوش برخوردی نیستن به کنار ، اعتبار و اطلاعات مردم خیلی مهمه ، هر دیتاسنتری یک سری مشکلاتی داره ، صرفا به این که کسی در این انجمن تائید شده است تکیه نکنید و همیشه تمامی گزینه هارو بررسی کنید .

محمد 2013
March 25th, 2014, 20:34
خدایا این بلا رو سره هیچ بنی بشری نیار حتی بدخواهان
واقعا سخته ادم سرور داشته باشه و مشتریان بدبین بشن خیلی بد میشه

hassan5099
March 25th, 2014, 20:48
اصلآ از این خبرا نیست
دوست عزیز این دیتاسنتر به این راحتی سروری را کنسل نمیکنه اگر مشکلی پیش بیاد سرور را بلاک میکنه

pudge
March 25th, 2014, 22:35
من اگر جایه مدیره این انجمن بودم کله تایپیک رو حذف می کردم اصلا هممون اولش معلوم بود فیلمه
خود شما یه مشکلی ایجاد کردید نتونستید جمعش کنید امدید تایپیک زدید
یه مدرک هم ندارید پس ...........

pasargad-it
March 25th, 2014, 22:41
نتیجه؟

محمد 2013
March 25th, 2014, 22:55
نتیجه این شد که سرور دوست بنده دلیت شد بی اعتبار شد عصبی شد و مریض

سرور بنده رو هوا و بنده سردرگم که این چه بلایی بود سرمون اومد

از همه دوستانی که این تاپیک مشاهده میکنند میکنند سروری به بنده معرفی کنند با 32 تا آی پی و هارد بیشتر از 4 ترا پورت 1 گیگ میتونم 500 بدم ماهی

mizbanaval
March 25th, 2014, 23:26
نتیجه ی من هنوز معلوم نیست 1 ساعت دیگه انشالاه قراره تماس بگیرم بهتون اطلاع میدهم
فقط و فقط ارزو دارم این سرور حتی 12 ساعت سرور باز بشه من اطلاعات مشتریان رو بدم هزینرو+جریمه رو پرداخت کنم
یک مدت کلا بیخیال فروش بشیم شاید این اعصابمون اروم بشه
الان فقط و فقط ارزو دارم این اتفاق بیوفته

mhiizadi
March 25th, 2014, 23:30
نتیجه این شد که سرور دوست بنده دلیت شد بی اعتبار شد عصبی شد و مریض
سرور بنده رو هوا و بنده سردرگم که این چه بلایی بود سرمون اومد
از همه دوستانی که این تاپیک مشاهده میکنند میکنند سروری به بنده معرفی کنند با 32 تا آی پی و هارد بیشتر از 4 ترا پورت 1 گیگ میتونم 500 بدم ماهی
گر چه جاش نیست اما راهنمایی هست :)
برو px60 یا px70 بگیر
Hetzner Online AG: Root Server PX70 (http://www.hetzner.de/hosting/produkte_rootserver/px70)
Hetzner Online AG: Root Server PX60 (http://www.hetzner.de/hosting/produkte_rootserver/px60)
تا حالا نداشتم هیچ کدوم رو ؛ اما px60ssd داشتم که خوب بوده تا الان.... شما px70 بگیر اگر مصرفت کمتر بود px70ssd :D

mizbanaval
March 25th, 2014, 23:33
من اگر جایه مدیره این انجمن بودم کله تایپیک رو حذف می کردم اصلا هممون اولش معلوم بود فیلمه
خود شما یه مشکلی ایجاد کردید نتونستید جمعش کنید امدید تایپیک زدید
یه مدرک هم ندارید پس ...........
سلام دوست عزیز
مدرک هستش ولی نوشتم چندیین بار که واسطمون از تایید شده های اینجا هستند و از من درخواست کردند فعلا اسمی ازشون نبرم و فرصت بدم بهشون
حرف واسه ی گفتن زیاد هست .... اما اجازه بدید من اخرین خبر رو براتون میزارم
ارادت

persianmagic
March 25th, 2014, 23:34
این مورد قبلا برای بسیاری از همکارات و سایت های دیگه هم اتفاق افتاده

تا زمانی که هزینه تمامی سرویسهایی که با دلار هکی تمدید نشدند پرداخت نشه به هیچ وجه هیچ سروری حتی 1 دقیقه هم روشن نخواهد شد

با توجه به اینکه تعداد سرورها هم معمولا بالا هست و این هزینه ها هم قبلا یکبار به دلال دلار پرداخت شده و امکان پرداخت دوباره وجود نداره 99% درصد هزینه ها پرداخت نمیشه و سرورها کنسل میشوند

به خاطر 100-200 کمتر در هر یورو چه کارهایی که انجام نمیشه و مسائلی که پیش نمیاد

انشااله که مشکل حب خواهد شد

نتیجه رو به صورت کامل هینجا اطلاع دهید

موفق باشید

:53:

akl
March 26th, 2014, 00:02
با سلام به همه دوستان
بنده مدیر سایت تاپ دانلودها هستم و حدود 2 سالی هست که از جناب سعادت سرور دارم
و طی صحبتی حضوری که امروز با ایشون داشتم به نظر بنده مشکل از طرف واسط میتونه باشه
سرور بنده حدود 6 میلیون ارزش دارد و متاسفانه بدون دلیل مشخصی سرور ما بسته شده و جواب درستی از طرف واسط به ما داده نشده است
اگر اطلاعات ما از بین برود و مشکلی برای سرور بنده پیش بیاید مجبور به طی مراحل قانونی و شکایت از واسط هستم
انشالله که مشکل بر طرق شود

mizbanaval
March 26th, 2014, 00:16
دوستان من الان چه کسی رو باید مقصر بدونم دقیقا ؟

http://www.webhostingtalk.ir/f118/109165/
http://www.webhostingtalk.ir/f34/109183/
الان با واسط گرامی صحبت کردم در حال تیکت با دیتاسنتر هستند طبق گفته ی خودشون چند تا سرور نجات یافتند و هنوز دیتاسنتر جواب تیکتشون رو در مورد سرور های ما نداده
این اخرین خبر بود

s_dastjani
March 26th, 2014, 00:19
اصلا این تاپیک رو دیدم اعصاب داغونم :102: آروم شد! چقدر بد که شما بک آپ ندارید
خدارو شکر!
ماهم از همین طرفی که ایشون سرور گرفتن گرفته بودیم ولی خب یه ftp داشتیم بزاریم هر شب از سایت ها بک آپ بگیره بدبخت نشیم

mizbanaval
March 26th, 2014, 00:20
با سلام به همه دوستان
بنده مدیر سایت تاپ دانلودها هستم و حدود 2 سالی هست که از جناب سعادت سرور دارم
و طی صحبتی حضوری که امروز با ایشون داشتم به نظر بنده مشکل از طرف واسط میتونه باشه
سرور بنده حدود 6 میلیون ارزش دارد و متاسفانه بدون دلیل مشخصی سرور ما بسته شده و جواب درستی از طرف واسط به ما داده نشده است
اگر اطلاعات ما از بین برود و مشکلی برای سرور بنده پیش بیاید مجبور به طی مراحل قانونی و شکایت از واسط هستم
انشالله که مشکل بر طرق شود
جناب علیبخشی عزیز
باور بفرمایید ما هم دستمون جایی بند نیست و فقط منتظر معجزه ایم
با توجه به صحبت هایی که امروز کردیم لطفا شکیبا باشید تا ببینیم چی میشه
ارادت

Dr.Oxygen
March 26th, 2014, 01:13
ارادت

درود و عرض احترام فراوان .
دوست عزیز میشه لطف کنید اثبات کنید دامین MizbanDL.com ماله شما هست ؟ بعد اقدام به نظر دادن راجب اعتبار کنید ؟!
دامین در پنل بنده ثبت هست و فکر نمی کنم ربطی به شما داشته باشه !!
خوش حال میشم پاسخ بنده رو بدید .
با احترام.

babelirani
March 26th, 2014, 01:15
با سلام خدمت تمامی عزیزان

متاسفانه مشکلی که عزیزان براش تاپیک ایجاد کردن طی صحبت هایی که بنده داشتم با عزیزی که در این دیتاسنتر بودن

اون چیزی که به من گفتن مثل اینکه در چند روز گذشته برای دو نفر از مشتری ها دیتاسنتر مشکلی پیش اومده که باعث بسته شدن کل سرور ها شده

ولی دلیل اصلی رو ایشون هم در جریان نبودن ولی چیزی که به بنده گفتن احتمال نجات یافتن حتی یک سرور هم زیر 1% هستش ولی امیدوارم فرجی بشه

mizbanaval
March 26th, 2014, 01:15
درود و عرض احترام فراوان .
دوست عزیز میشه لطف کنید اثبات کنید دامین MizbanDL.com ماله شما هست ؟ بعد اقدام به نظر دادن راجب اعتبار کنید ؟!
دامین در پنل بنده ثبت هست و فکر نمی کنم ربطی به شما داشته باشه !!
خوش حال میشم پاسخ بنده رو بدید .
با احترام.
میزبان دی ال الان مال ما نمیباشد دوست عزیز
حدود 2 سال پیش اولین برندمون بود که توسط یک گروه دیگه اداره میشد و دوستان جدا شدند خیلی وقت هست..
الان دوستان جدیدی هستند و ما میزبان اول هستیم
ارادت

geot
March 26th, 2014, 01:20
درود به همگی ،

واقعا ناراحت شدم از این مشکل ، امیدوارم که مشکل شما رفع بشه ،

دوستان ، همکاران گرامی ، یا سرور خودتون به صورت شخصی و مستقیم بگیرید و یا اینکه از شرکت های معتبر ، ثبت شده ، و دارای پشتیبانی قوی و مطمئن خرید کنید ، خدارو شکر کم شرکت با این مشخصات نداریم ، این که آلمانی ها کلا آدم های خوش برخوردی نیستن به کنار ، اعتبار و اطلاعات مردم خیلی مهمه ، هر دیتاسنتری یک سری مشکلاتی داره ، صرفا به این که کسی در این انجمن تائید شده است تکیه نکنید و همیشه تمامی گزینه هارو بررسی کنید .

من نوعی که از نت افراز سرویس گرفتم و فکر می کنم یکمی معتبر هست.

حالا این اتفاق برای من هم افتاده، چکار باید بکنیم؟!

mhiizadi
March 26th, 2014, 01:25
میزبان دی ال الان مال ما نمیباشد دوست عزیز
حدود 2 سال پیش اولین برندمون بود که توسط یک گروه دیگه اداره میشد و دوستان جدا شدند خیلی وقت هست..
الان دوستان جدیدی هستند و ما میزبان اول هستیم
ارادت
توی پیج یک و دو بود گفتید ماله شماست :|

mizbanaval
March 26th, 2014, 01:31
توی پیج یک و دو بود گفتید ماله شماست :|
ببخشید متوجه نشدم کجا گفتم ؟ :39:
میشه از طریق پ.خ باهام در ارتباط باشین چون تاپیک منحرف میشه
میزبان دی ال اولین برند ما بود 2 سال پیش که خیلی وقت هست گروه از هم جدا شده و دیگه سراغ دامنشم نرفتیم
لطفا بیشتر توضیح بدید از طریق پ.خ
ارادت

websazha
March 26th, 2014, 01:31
من نوعی که از نت افراز سرویس گرفتم و فکر می کنم یکمی معتبر هست.

حالا این اتفاق برای من هم افتاده، چکار باید بکنیم؟!
چه کار میشه کرد هیچ.
رجوع به قوانین که در زمان خرید آن را امضاء کردید.که مسئولیت و محدودیت مسئولیت شرکت در باب سرور شما چه میزان هست.

geot
March 26th, 2014, 01:44
چه کار میشه کرد هیچ.
رجوع به قوانین که در زمان خرید آن را امضاء کردید.که مسئولیت و محدودیت مسئولیت شرکت در باب سرور شما چه میزان هست.

قرارداد مکتوبی که وجود نداره.

فقط تعهدات اسمی پلن هست که موقع خرید نمایش داده میشه که طبق آن باید بکاپ هفتگی داشته باشند.

اینا از لحاظ حقوقی قابل استناد هست؟

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/18eeb9a088c1033e1.jpg

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/18eefb73b710b7822.jpg

mhiizadi
March 26th, 2014, 01:44

ارادت

تا كي بود؟

نیازی به ادامه ی بحث نیست دوست عزیز :)
من کاملا بی طرفم :d اما اینا جمع بندی که کردم این جور از آب در اومد؛

mhiizadi
March 26th, 2014, 01:47

فقط تعهدات اسمی پلن هست که موقع خرید نمایش داده میشه که طبق آن باید بکاپ هفتگی داشته باشند.

اصلا مهم نیست
همین که اطلاعات سایت شما بر نگردد کافی است .... ولی بر میگردد.. :)

key11
March 26th, 2014, 01:48
یه سوال برای من پیش اومده ؟!!
اصلاً این تاپیک هدفش چی بوده ؟!!
مگه غیر از اینه که ت وسایت های مشابه بین المللی این جور تاپیک میزنن که بفهمن آیا کسی داره خرابکاری میکنه یا نه ؟!!
دیدم بیشتر از 5 پست پرسیدن که واسط رو معرفی کنید حتی مدیر ارشد هم این سوال و یک جایی پرسید. اگه از دیتاسنتر که کلاً تاپیک زدن بی معنی میاد ، اگر دنبال چیز دیگری هستید باید واسط رو معرفی کنید (لا اقل به مدیران)
دیتاسنتر که بسته سرور ها رو خوب معلومه حالا باید چه کرد ؟!
دیتاسنتر که اینجا آدم نداره بیاد توضیح بده پس واسط رو به مدیران ارشد معرفی کنید بزارید اونا پیگیر بشن (هرچند جزء قوانین نیست ) ولی وقتی خودشون تمایل دارند بهتر نیست به عنوان بزرگتر انجمن بزارید این دوستان پیگیر باشند.
واسط شما رو بنده میشناسم
یکی از دوستان صمیمی بنده هم سرورش از همین واسط بوده و الان داره دنبال سرور جدید میگرده .

شرمنده اگه انتقادی کردم ، ولی سعی کنیم بحث ها رو با هدف آغاز کنیم تا به نتیجه برسیم

mizbanaval
March 26th, 2014, 01:51
نیازی به ادامه ی بحث نیست دوست عزیز :)
من کاملا بی طرفم :d اما اینا جمع بندی که کردم این جور از آب در اومد؛
بله دوست عزیز تازه متوجه شدم
بخدا انقدر تحت فشاریم قاطی کردیم
منظورم میزبان اول بوده نه میزبان دانلود
اون بنده خدا هم به اشتباه انداختم
من شرمندم

mhiizadi
March 26th, 2014, 01:53
بله دوست عزیز تازه متوجه شدم
بخدا انقدر تحت فشاریم قاطی کردیم
منظورم میزبان اول بوده نه میزبان دانلود
اون بنده خدا هم به اشتباه انداختم
من شرمندم
بله دقیقا من قصد بدی یا اذیت نداشتم
چون دیدم شما گفتید ماله شما نیست الان و اون شخص از میزبان دی ال شاکی بود الکی افتاد گردن شما :)

websazha
March 26th, 2014, 01:55

اسکریت شات با کیفیتی که ادرس سایت مورد نظر در عکس باشد. تهیه کنید.
بله قابل استناد هست اگر تا زمانی که شما می خواهید شکایت کنید و پلیس فتا اسکرین شما معتبر بداند یعنی برسی می کنند که آیا صحت دارد این عکس شما با اصل آن اگر داشت خوب میشه سند اگر نداشت که اعلام انجام تغییرات در سایت بعد از مشکل و کمی پیچیده شدن...
ولی انشالله به انجا نمی رسد به نظر نمی آید آماتور باشند.

mizbanaval
March 26th, 2014, 01:56
مگه غیر از اینه که ت وسایت های مشابه بین المللی این جور تاپیک میزنن که بفهمن آیا کسی داره خرابکاری میکنه یا نه ؟!!
دیدم بیشتر از 5 پست پرسیدن که واسط رو معرفی کنید حتی مدیر ارشد هم این سوال و یک جایی پرسید. اگه از دیتاسنتر که کلاً تاپیک زدن بی معنی میاد ، اگر دنبال چیز دیگری هستید باید واسط رو معرفی کنید (لا اقل به مدیران)
دیتاسنتر که اینجا آدم نداره بیاد توضیح بده پس واسط رو به مدیران ارشد معرفی کنید بزارید اونا پیگیر بشن (هرچند جزء قوانین نیست ) ولی وقتی خودشون تمایل دارند بهتر نیست به عنوان بزرگتر انجمن بزارید این دوستان پیگیر باشند.
واسط شما رو بنده میشناسم
یکی از دوستان صمیمی بنده هم سرورش از همین واسط بوده و الان داره دنبال سرور جدید میگرده .

شرمنده اگه انتقادی کردم ، ولی سعی کنیم بحث ها رو با هدف آغاز کنیم تا به نتیجه برسیم
دوست خوبم
هدف تاپیک معلومه الان چندین نفر با هتزنر مشکل دارند
این فقط مشکل من نیست من به عنوان اطلاع رسانی اومدم
کار هایی انجام شده دوستان به دلیل مسایلی به صورت پابلیک در جریان نیستند
من موضوع رو باز کردم چون اولین نفری بودم این موضوع واسم پیش اومد و همینطور که میبینید کسان دیگری هم توی این چند روز مشکلاتی با دیتاسنتر دارند
من از طرف دوستانی که به صورت خصوصی صحبت شده باهاشون قراره یک جمع بندی انجام بدم
اما زمانبر هست
ارادت

mhiizadi
March 26th, 2014, 01:57
واسط شما رو بنده میشناسم

در بسیاری از موارد با تایپیک زدن و بحث و گفت و گو هم ما خیلی به دانشمون اضاف میشه هم مشکل هم حل میشه
توی این تایپیک استاتر در اغاز اصلا نمیدونست مشکل از کجا بوده؛ که با بحث متوجه شدیم از واسطه بوده
در موارد دیگری هم داشتیم مثلا واسه سرور ابیوز اومده و بسته شده و با کمک دوستان به راحتی ای پی باز و ابیوز حل شده...
این جور هم ما رو با سایت های خارجی مقایسه نکنید
موارد آموزشی یا مشکلاتی رو ما داشتیم که تو کله نت نبوده :d

azarnet
March 26th, 2014, 02:03
سرور ما هم صبح 28 اسفند بسته شد که به امید خدا بعدا شب همون روز باز شد که یه سری مشکلاتی هم بود که حل شد و الان رو به راهه
فکر کنم مشکل از دیتاسنتر باشه
چون واقعا کارشون درسته و تا الان همچین موردی نبوده
ایشالا درست میشه

se7en-host
March 26th, 2014, 02:17
سرور ما هم صبح 28 اسفند بسته شد که به امید خدا بعدا شب همون روز باز شد که یه سری مشکلاتی هم بود که حل شد و الان رو به راهه
فکر کنم مشکل از دیتاسنتر باشه
چون واقعا کارشون درسته و تا الان همچین موردی نبوده
ایشالا درست میشه
دوست عزیز انگاری تایپیک را کامل مطالعه نکردید
این همکار ما مشکلش واسطه بوده که 99.9 % مشکل مالی هست

persianmagic
March 26th, 2014, 02:24
دوست خوبم
هدف تاپیک معلومه الان چندین نفر با هتزنر مشکل دارند
این فقط مشکل من نیست من به عنوان اطلاع رسانی اومدم
کار هایی انجام شده دوستان به دلیل مسایلی به صورت پابلیک در جریان نیستند
من موضوع رو باز کردم چون اولین نفری بودم این موضوع واسم پیش اومد و همینطور که میبینید کسان دیگری هم توی این چند روز مشکلاتی با دیتاسنتر دارند
من از طرف دوستانی که به صورت خصوصی صحبت شده باهاشون قراره یک جمع بندی انجام بدم
اما زمانبر هست
ارادت

در جواب دیتاسنتر که در پست اول گذاشته بودید دیتاسنتر گفته بود که خودتون میدونید که چیکار کردید سرویس بلاک شده

فکر میکنم وضعیت شما با سایر دوستانی که پلیس المان هارد سرورشون رو برداشته متفاوت باشه

ولی در هر حال انشااله این قضایا ختم به خیر میشود

mizbanaval
March 26th, 2014, 02:26
خبر جدید :
متاسفانه سرور ها باز نشدند اما با همکاری واسطه تونستیم تا حدی اطلاعات رو برگردونیم و خدارو شکر حداقل 80 درصد اطلاعات داره برگردونده میشه البته دیتاسنتر از این موضوع خبر نداره و با ترفند های خودشون این کار داره انجام میشه
اما در اخر واقعا معلوم نشد مشکل از دیتاسنتر هست یا واسطه
-با توجه به اینکه این مورد برای بعضی از دوستان و همکاران هم پیش اومده نمیتونیم واقعا این مورد رو گردن واسطه هم بندازیم
اول فکر میکردم با توجه به نظر دوستان صد درصد از واسطه هست اما بعد از اینکه دوستان دیگه هم مشکل رو پیدا کردند احتمال میدم واقعا حرفشون راست بوده
پیشنهاد میشه تاپیک بسته بشه چون اگر این روند دیتاسنتر ادامه داشته باشه از فردا شاهد پست های شکایت بیشتری خواهیم بود
بیشتر از این ادامه نمیدم چون واقعا دلیلش رو پیدا نکردم .... و تاپیک به انحراف کشیده میشود
مدیران عزیز لطفا تاپیک بسته شود
متشکرم

se7en-host
March 26th, 2014, 02:28
دوستان امیدوارم مشکل سرور شما به زودی حل شود.
همیشه به یاد داشته باشید از هر جا سرور نگیرید :دی
یا خودتون مستقیم بگیرید ( اگه مستقیم هم مشکل پرداخت پیش بیاد می تونید دوباره پرداخت کنید )
3-4 ماه پیش برای یکی از رفیق مشکل پیش اومد با پرداخت دوباره حل شد البته کلی ضرر داره

VBIran
March 26th, 2014, 04:53
خبر جدید :
متاسفانه سرور ها باز نشدند اما با همکاری واسطه تونستیم تا حدی اطلاعات رو برگردونیم و خدارو شکر حداقل 80 درصد اطلاعات داره برگردونده میشه البته دیتاسنتر از این موضوع خبر نداره و با ترفند های خودشون این کار داره انجام میشه
-با توجه به اینکه این مورد برای بعضی از دوستان و همکاران هم پیش اومده نمیتونیم واقعا این مورد رو گردن واسطه هم بندازیم
اول فکر میکردم با توجه به نظر دوستان صد درصد از واسطه هست اما بعد از اینکه دوستان دیگه هم مشکل رو پیدا کردند احتمال میدم واقعا حرفشون راست بوده
پیشنهاد میشه تاپیک بسته بشه چون اگر این روند دیتاسنتر ادامه داشته باشه از فردا شاهد پست های شکایت بیشتری خواهیم بود
بیشتر از این ادامه نمیدم چون واقعا دلیلش رو پیدا نکردم .... و تاپیک به انحراف کشیده میشود
متشکرم

شما چجوری به واسطه‌ای که ۱ جمله انگلیسی نمیتونه بنویسه و منظورش رو برسونه اعتماد کردید؟ من ۳ صفحه اول از تاپیک رو فقط خوندم و اینجور که توی تیکت نوشته شده دیتاسنتر قبلا اطلاع رسانی کرده بوده ولی واسطه شما ایمیل ها رو به دلایلی یا ندیده یا نمیخواد در اختیارتون بذاره.

key11
March 26th, 2014, 05:04
شما چجوری به واسطه‌ای که ۱ جمله انگلیسی نمیتونه بنویسه و منظورش رو برسونه اعتماد کردید؟ من ۳ صفحه اول از تاپیک رو فقط خوندم و اینجور که توی تیکت نوشته شده دیتاسنتر قبلا اطلاع رسانی کرده بوده ولی واسطه شما ایمیل ها رو به دلایلی یا ندیده یا نمیخواد در اختیارتون بذاره.

دقیقاً
جالبیش اینجاست این دوستان ما همه کارشون فروشه نمیدونن هتزنر اگه سروری و ببنده میشه رفت داخل سرور و به این بنده خداها اعلام شده که با ترفند داریم این کار و میکنیم .
من سرور هتزنر داشتم کلی ابیوس میاد برات بعد فایل پی دی اف میده پر کنی و گاهی هم خودسر کلی دردسر ساز میشه این معلومه داستنش چی بوده !!!
مشکلات این دوستمون منو یاد افتضاح زمان فرانتورک میندازه .
هتزنر قبلاً هم ثابت کرده که دیتاسنتر قابل اطمینانی نیست ، تقریباً همه بچه ها رحمان هوشیار رو میشناسن و اگه یادشون باشه چه بلایی سرش اومده از همین هتزنر و خیلی های دیگه ...
حالا باز جای شکرش باقیه که دیتا رو بدست آوردید . این همه دلار فروش منصف هست باهاشون هماهنگ کنید خودتون بخرید خودتون هم کنترل کنید بهتره ...

موفق باشید.

mhiizadi
March 26th, 2014, 05:14
خبر جدید :
متشکرم

پیشنهاد میکنم تا روشن شدن این موضوع برای همه این تایپیک باز بمونه؛ یا به بخش دیگری منتقل شود .
صد در صد به همه کمک خواهد کرد.

hnikdel
March 26th, 2014, 11:08
در پی بالا نیومدن سایتم و تیکت دادن به نت افراز، جواب نت افراز به شرح زیر است :
با سلام خدمت شما
به اطلاع می رساند، متاسفانه سروری که اطلاعات اکانت شما بر روی آن قرار داشته به صورت ناگهانی و بدون اطلاع قبلی توسط دیتاسنتر مسدود شده است. پس از پیگیری های شرکت نت افراز، مشخص شده که هارد دیسک های سرور توسط مراجع قانونی کشور آلمان بدون هیچ اخطار و یا اطلاع قبلی مصادره شده است. متن دقیق پاسخ پشتیبانی هتزنر به صورت زیر می باشد:
--------------------
Dear Client,
the hdds have been confiscated by the law enforcement authorities (police). We
cannot give you further information at this point.
Steffen Reichelt
Hetzner Online AG
Support
--------------------
متاسفانه پشتیبانی دیتاسنتر از ارایه هر گونه اطلاعات دیگری در این خصوص اجتناب می کند. همچنین با توجه به اینکه هارد های بک آپ سرور نیز توسط پلیس آلمان ضبط گردیده با کمال تاسف در حال حاضر هیچ گونه بک آپی از سرویس اکانت شما در دسترس نمی باشد.
این اطمنیان را به شما می دهیم که شرکت نت افراز به صورت جدی پیگیر این مشکل می باشد و تمام تلاش خود به منظور پگیری آن انجام خواهد داد. ولی با توجه به عدم پاسخ گویی دیتاسنتر همچنین دسترسی بسیار مشکل به مراجع ذی ربط قانونی در کشور آلمان، روند پیگیری این قضیه ممکن است کمی بطول انجامد.
لازم به ذکر است مورد اتفاق افتاده از کنترل شرکت نت افراز خارج بوده است و اقدامات اتخاذ شده در این خصوص نیز "بدون اطلاعات قبلی دیتاسنتر و شرکت نت افراز" بوده است و پلیس بدون ارسال هیچ اخطاری اقدام به ضبط هارد دیسک های سرور کرده است. با این وجود شرکت نت افراز از بابت مشکل پیش آمده بسیار متاسف بوده و از شما پوزش می طلبید.
شرکت نت افراز از خسارات وارده به شما در نتیجه اتفاق مذکور آگاه می باشد و از بابت آن عمیقا متاسف می باشد. بنابراین شرکت نت افراز در اسرع وقت اکانت جدیدی برای شما ایجاد خواهد نمود و سه ماه به سرویس شما در ازای خسارت وارد شده، اضافه خواهد شد. در صورتی که بک آپی از سرویس شما در دسترس می باشد، لطفا جهت بازگردانی برای بخش فنی ارسال نمایید.
مجددا از بابت مشکل پیش آمده عمیقا متاسفیم.

geot
March 26th, 2014, 11:11
پیشنهاد میکنم تا روشن شدن این موضوع برای همه این تایپیک باز بمونه؛ یا به بخش دیگری منتقل شود .

آره، لطفا این تاپیک باز باشه، فعلا تنها امیدمان به این دو تاپیک هست...#-o

mizbanaval
March 26th, 2014, 11:12
سوالی دوستان داشته باشند در خدمتم

pasargad-it
March 26th, 2014, 11:27
یک مورد برای من کاملا شفافه وعجیب
هرچند برای استارتر خیلی احترام قائلم ولی حتما یه مشکلی هست که نه شما نام فروشنده رو میارید و نه واضح صحبت میکنید !
یعنی چی به روش های خودشون؟!!
این جملهع ی بالا خیلی عجیب بود و بیشتر به این میخورد که .....
لطفا روشن کنید مسئله رو

hnikdel
March 26th, 2014, 11:27
سوالی دوستان داشته باشند در خدمتم
من از نت افراز که از هتزنر سرور داشتن مشکل مشابه پیش اومده و الان سایتهام رو هواست.
راه حل شما چیه ؟ چیکار باید کرد؟

mhiizadi
March 26th, 2014, 11:35
من از نت افراز که از هتزنر سرور داشتن مشکل مشابه پیش اومده و الان سایتهام رو هواست.
راه حل شما چیه ؟ چیکار باید کرد؟
از دست شما چه کاری بر میاد ؟؟؟؟!!!!
هیچی.

mizbanaval
March 26th, 2014, 11:36
یک مورد برای من کاملا شفافه وعجیب
هرچند برای استارتر خیلی احترام قائلم ولی حتما یه مشکلی هست که نه شما نام فروشنده رو میارید و نه واضح صحبت میکنید !
یعنی چی به روش های خودشون؟!!
این جملهع ی بالا خیلی عجیب بود و بیشتر به این میخورد که .....
لطفا روشن کنید مسئله رو

نام فروشنده با توجه به صحبت هایی باهاشون شده بخاطر درخواستی که از من کردند فقط و فقط به مدیران در صورتی که ازم درخواست بشه داده خواهد شد دلیلشم اینکه دارن اطلاعات رو برمیگردونند و به قولشون دارن عمل میکنند برای همین اسم فروشنده پابلیک نشده
دارم باهاشون صحبت میکنم خودشون بیاد توضیح بده چون اینجوری به جایی نمیرسیم من هرچه اتفاق افتاد رو توضیح دادم
روش های خودشون منظورم اینکه مثل اینکه بعضی از سرور های لاک شده اگه از داحل دیتاسنر وارد سرور بشید میتونید حتی اگه سرور لاک شده باشه دسترسی داشته باشید

pasargad-it
March 26th, 2014, 11:41
نام فروشنده با توجه به صحبت هایی باهاشون شده بخاطر درخواستی که از من کردند فقط و فقط به مدیران در صورتی که ازم درخواست بشه داده خواهد شد دلیلشم اینکه دارن اطلاعات رو برمیگردونند و به قولشون دارن عمل میکنند برای همین اسم فروشنده پابلیک نشده
دارم باهاشون صحبت میکنم خودشون بیاد توضیح بده چون اینجوری به جایی نمیرسیم من هرچه اتفاق افتاد رو توضیح دادم
روش های خودشون منظورم اینکه مثل اینکه بعضی از سرور های لاک شده اگه از داحل دیتاسنر وارد سرور بشید میتونید حتی اگه سرور لاک شده باشه دسترسی داشته باشید

خب این جمله رو کی دیتاسنتر تو دومین ایمیل گفته بود :

You can access your blocked server via your robot.

چرا اون موقع این حرکت رو نزدند؟

geot
March 26th, 2014, 11:46

اگر قابل دسترسی هست، پس چرا نت افراز برای ما اقدامی نمی کنه؟

ممکنه مشکل دو تا باشه؟ یکی همین بحث مالی (مشکل شما) و یکی هم بحث مشکل هارد سرور(مشکل ما)؟

mizbanaval
March 26th, 2014, 11:52
خب این جمله رو کی دیتاسنتر تو دومین ایمیل گفته بود :

چرا اون موقع این حرکت رو نزدند؟
دوست خوبم باهاشون صحبت کردم فعلا تحت فشار هستند میگن جوابی نمیدند
همچنین تهدید کردند اطلاعات رو اگه اسمی ازشون برده بشه نمیدند بهمون
من فعلا میخام اطلاعات رو ازشون بگیرم ابروی ما داره پیش مشتریان میره....
ارادت

hnikdel
March 26th, 2014, 11:59
دوست خوبم باهاشون صحبت کردم فعلا تحت فشار هستند میگن جوابی نمیدند
همچنین تهدید کردند اطلاعات رو اگه اسمی ازشون برده بشه نمیدند بهمون
من فعلا میخام اطلاعات رو ازشون بگیرم ابروی ما داره پیش مشتریان میره....
ارادت
میگم شما اطلاع ندارید نت افراز هم با همین رابط کار میکرده یا نه ؟

mizbanaval
March 26th, 2014, 12:01
میگم شما اطلاع ندارید نت افراز هم با همین رابط کار میکرده یا نه ؟
خیر متاسفانه
در جریان نیستم

key11
March 26th, 2014, 12:03

شما که گفته بودید پشت پرده داریم یک کارایی میکنیم فقط فعلاً نمیخ.ایم پابلیک شه الان تازه دارید میگید که اگر ازتون بخوان در اختیارشون میزارید ؟!
کجای قول واسط شما این بود که اگر سرور بنا بر اشتباه ایشون از بین رفت حداقل دیتای شما رو بدن میشن آدم خوبه ؟
مگر شرط به درستی کار فروشنده سرویس درست نیست ؟!
مگر نه اینکه شما هنوز (واقعاً )نمیدونید چه اتفاقی برای سرورتون افتاده
مگر نه اینکه این تاپیک به کفته شما برای اطلاع رسانی بوده پس باید اطلاع رسانی بشه که دوستان دیگه بدونن چیکار دارند میکنند

اگر بخوام رک باشم :
احساس میکنم شما به دلیل اینکه یه جورایی فکر میکنید دستتون زیر ساتور این واسط گرامی هست و براتون مهم تر از همه اینکه دیتاتون برگرده نمیخواید ریسک کنید و دردسر لج کردن واسط عزیز باعث اذیت شما میشه ، پس هیچ اسمی ازش نمیبرید؟
اگر واقعاً فکرتون و نظرتون بر این بوده که به دوستانتون در انجمن کمکی کنید آیا این حس به شما فشار نمیاره که الان باید فرد خاطی رو معرفی کنید ؟
آیا شما مصالح خود رو بر مصالح دوستانتان ارجح دونستید ؟! پس چرا تاپیک زدید ؟! اول تاپیک زدید ، بعد مصامحه کردید ؟!
و بسیاری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دیگر

mizbanaval
March 26th, 2014, 12:03
اگر قابل دسترسی هست، پس چرا نت افراز برای ما اقدامی نمی کنه؟

ممکنه مشکل دو تا باشه؟ یکی همین بحث مالی (مشکل شما) و یکی هم بحث مشکل هارد سرور(مشکل ما)؟
نت افراز رو والا خبر ندارم
فعلا ما تو کار خودمون موندیم

iNicz.Com
March 26th, 2014, 12:05
بنده اظهار نظری در مورد مشکل پیش اومده نمیکنم . وگرنه گفته ها زیاد هستش
حداقل اطلاعات سایتتون رو از طریق سایت https://web.archive.org تا حدودی میتونید نجات بدین ;;)

mizbanaval
March 26th, 2014, 12:06
شما که گفته بودید پشت پرده داریم یک کارایی میکنیم فقط فعلاً نمیخ.ایم پابلیک شه الان تازه دارید میگید که اگر ازتون بخوان در اختیارشون میزارید ؟!
کجای قول واسط شما این بود که اگر سرور بنا بر اشتباه ایشون از بین رفت حداقل دیتای شما رو بدن میشن آدم خوبه ؟
مگر شرط به درستی کار فروشنده سرویس درست نیست ؟!
مگر نه اینکه شما هنوز (واقعاً )نمیدونید چه اتفاقی برای سرورتون افتاده
مگر نه اینکه این تاپیک به کفته شما برای اطلاع رسانی بوده پس باید اطلاع رسانی بشه که دوستان دیگه بدونن چیکار دارند میکنند

اگر بخوام رک باشم :
احساس میکنم شما به دلیل اینکه یه جورایی فکر میکنید دستتون زیر ساتور این واسط گرامی هست و براتون مهم تر از همه اینکه دیتاتون برگرده نمیخواید ریسک کنید و دردسر لج کردن واسط عزیز باعث اذیت شما میشه ، پس هیچ اسمی ازش نمیبرید؟
اگر واقعاً فکرتون و نظرتون بر این بوده که به دوستانتون در انجمن کمکی کنید آیا این حس به شما فشار نمیاره که الان باید فرد خاطی رو معرفی کنید ؟
آیا شما مصالح خود رو بر مصالح دوستانتان ارجح دونستید ؟! پس چرا تاپیک زدید ؟! اول تاپیک زدید ، بعد مصامحه کردید ؟!
و بسیاری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دیگر
دوست خوبم من عرض کردم خدمتتون
من الان 16 میلیون اطلاعات تو این سرور واسه مشتریم دارم نمیتونم که بیخیال اون بشم اون بنده خدا داره سکته میکنه
لطفا شرایط بنده رو درک بفرمایید لطفا صبور باشید ببینیم اصلا اطلاعات بر میگرده یا نه !
فقط شکیبا باشید ببینیم چی میشه
ارادت

key11
March 26th, 2014, 12:11
برای من مهم نیست واسط شما کیه
چون اگر به افشا گریه هم اسم ایشون هست و اطلاعاتشون در انجمن (همین الان سایتشون هم بالا نمیاد از دیشبه )
برام جای سواله که چرا شماها تا یه چیزی میشه میاید تاپیک میزنید بعد یهو تغییر رویه میدید .
اول فکر همه جار و بکنید بعد تاپیک بزنید.
هوای انجمن و استرس دار کردید این دو سه روزه ... چی برای انجمن و اعضاش به ارمغان آوردید ؟!!
غم از دست رفتن عزیز نیست که بخواید همدردی بشه باهاتون
واقعاً موندم تو کار خیلی از این پست ها و این مسائل
ما منتظر میمونیم شما سرورتون رو تحویل بگیرید بعد ببینیم هنوز هم امکان اعلام نام واسط شما هست یا نه .

mizbanaval
March 26th, 2014, 12:18
برای من مهم نیست واسط شما کیه
چون اگر به افشا گریه هم اسم ایشون هست و اطلاعاتشون در انجمن (همین الان سایتشون هم بالا نمیاد از دیشبه )
برام جای سواله که چرا شماها تا یه چیزی میشه میاید تاپیک میزنید بعد یهو تغییر رویه میدید .
اول فکر همه جار و بکنید بعد تاپیک بزنید.
هوای انجمن و استرس دار کردید این دو سه روزه ... چی برای انجمن و اعضاش به ارمغان آوردید ؟!!
غم از دست رفتن عزیز نیست که بخواید همدردی بشه باهاتون
واقعاً موندم تو کار خیلی از این پست ها و این مسائل
ما منتظر میمونیم شما سرورتون رو تحویل بگیرید بعد ببینیم هنوز هم امکان اعلام نام واسط شما هست یا نه .

دوست عزیز بهم فرصت میدید ؟
من مخلص شما هم هستم اما فعلا اطلاعات مهمتره از همه چی

geot
March 26th, 2014, 12:43
بنده اظهار نظری در مورد مشکل پیش اومده نمیکنم . وگرنه گفته ها زیاد هستش
حداقل اطلاعات سایتتون رو از طریق سایت https://web.archive.org تا حدودی میتونید نجات بدین ;;)

سلام

دوست عزیز با کمک این سایت، اطلاعات دو ماه گذشته سایت نمایش داده میشه (هم انجمن و هم پرتال)

چجوری باید این کار را کرد؟

چه اطلاعاتی از این طریق بدست ما می آید؟

چجوری میشه به ورژن قابل نمایش در این سایت دسترسی پیدا کرد؟

مثلا این آدرس یکی از تاپیک هام هست و مقاله پیوستی را براحتی دانلود کردم:

https://web.archive.org/web/2013090....com/forums/thread-904-post-2203.html#pid2203 (https://web.archive.org/web/20130902211422/http://www.irangeotechnic.com/forums/thread-904-post-2203.html#pid2203)

geot
March 26th, 2014, 13:23
سلام

دوست عزیز با کمک این سایت، اطلاعات دو ماه گذشته سایت نمایش داده میشه (هم انجمن و هم پرتال)

چجوری باید این کار را کرد؟

چه اطلاعاتی از این طریق بدست ما می آید؟

چجوری میشه به ورژن قابل نمایش در این سایت دسترسی پیدا کرد؟

مثلا این آدرس یکی از تاپیک هام هست و مقاله پیوستی را براحتی دانلود کردم:

https://web.archive.org/web/2013090....com/forums/thread-904-post-2203.html#pid2203 (https://web.archive.org/web/20130902211422/http://www.irangeotechnic.com/forums/thread-904-post-2203.html#pid2203)

آقا هر کسی که می تونه به طریقی کمک کنه که بشه سایت را برگرداند، لطفا اعلام نماید.

اگر هم به نحوی این امکان هست ولی مستلزم صرف هزینه است، در پیام خصوصی اعلام نماید.

من دیگه از نت افراز کلا ناامید شدم، دیگه نه جواب تیکتی می دهند و نه تلفن ها را جواب می دهند

اینم نمونه ای از پشتیبانی شرکت های ایرانی بی تعهد، که به وقت نیاز ذره ای احترام و ارزش برای مشتری قایل نیستند

SV24.CO
March 26th, 2014, 13:29
آقا هر کسی که می تونه به طریقی کمک کنه که بشه سایت را برگرداند، لطفا اعلام نماید.

اگر هم به نحوی این امکان هست ولی مستلزم صرف هزینه است، در پیام خصوصی اعلام نماید.

من دیگه از نت افراز کلا ناامید شدم، دیگه نه جواب تیکتی می دهند و نه تلفن ها را جواب می دهند

اینم نمونه ای از پشتیبانی شرکت های ایرانی بی تعهد، که به وقت نیاز ذره ای احترام و ارزش برای مشتری قایل نیستند

جواب چی میخوای دوست عزیز؟!
یک بار گفت هارد سرور را برداشتند بردند ، تمام شد و رفت .
اگر هارد رو پس دادن اطلاعات شما رو بهتون میده ، کاملا واضحه . من نمیدونم شما جواب چیو میخواید .

hnikdel
March 26th, 2014, 13:33
میتونید از طریق زیر صفحات ذخیره شده سایتتون در گوگل رو بالا بیارید و ذخیره کنید.
بیشتر برای سایتهای شرکتی کاربرد داره.
اینو سرچ کنید تو گوگل:
site:yoursite.coom
بعد تمام صفحات ایندکس شده سایت شما در گوگل نشون داده میشه.
در آخر لینک هر نتیجه، یک فلش هست که روش کلیک کنید نوشته : ذخیره شده.
روی اون کلیک کنید تا صفحه ای که در گوگل ذخیره شده برای شما نمایش داده بشه بعد میتونید اون صفحه رو ذخیره کنید تو پی سی داشته باشید بعد از روی اون صفحات رو تو سایتتون بسازید.
نکته: اگر روی ذخیره شده کلیک کردید و دیدید لودینگ زیاد شد و صفحه بارگزاری کامل نمیشه، روی فقط متنی کلیک کنید تا باز شه. اینچوری لااقل به متن صفحه دسترسی پیدا میکنید.
تشکر فراموش نشود.;;)

geot
March 26th, 2014, 13:39
جواب چی میخوای دوست عزیز؟!
یک بار گفت هارد سرور را برداشتند بردند ، تمام شد و رفت .
اگر هارد رو پس دادن اطلاعات شما رو بهتون میده ، کاملا واضحه . من نمیدونم شما جواب چیو میخواید .

جواب سوالاتی که توی تیکت پرسیده می شود.

خوب دیگه اینم از خصلت های ما ایرانی هاست که فقط رفیق روزهای خوشی هستیم و در صورت بروز مشکل

شرکت تنها منافع خود را می بیند.

SV24.CO
March 26th, 2014, 13:43
جواب سوالاتی که توی تیکت پرسیده می شود.

خوب دیگه اینم از خصلت های ما ایرانی هاست که فقط رفیق روزهای خوشی هستیم و در صورت بروز مشکل

شرکت تنها منافع خود را می بیند.

شما مطمئن باشید برای هر شرکتی که مشکلی پیش می آید بیشتر از کاربران نگران هست و پیگیری میکند ، دلیل آن هم به خطر افتادن منافع مالی و شایعات احتمالی در پی بدنام کردن آن شرکت هست .

geot
March 26th, 2014, 13:43
میتونید از طریق زیر صفحات ذخیره شده سایتتون در گوگل رو بالا بیارید و ذخیره کنید.
بیشتر برای سایتهای شرکتی کاربرد داره.
اینو سرچ کنید تو گوگل:
site:yoursite.coom
بعد تمام صفحات ایندکس شده سایت شما در گوگل نشون داده میشه.
در آخر لینک هر نتیجه، یک فلش هست که روش کلیک کنید نوشته : ذخیره شده.
روی اون کلیک کنید تا صفحه ای که در گوگل ذخیره شده برای شما نمایش داده بشه بعد میتونید اون صفحه رو ذخیره کنید تو پی سی داشته باشید بعد از روی اون صفحات رو تو سایتتون بسازید.
نکته: اگر روی ذخیره شده کلیک کردید و دیدید لودینگ زیاد شد و صفحه بارگزاری کامل نمیشه، روی فقط متنی کلیک کنید تا باز شه. اینچوری لااقل به متن صفحه دسترسی پیدا میکنید.
تشکر فراموش نشود.;;)

تشکر دکمه ای و کلامی من، تقدیم به شما دوست عزیز

راستش من بکاپ انجمنم که مال 20 روز پیش هست را دارم، پس قاعدتا نیازی به متن های انجمنم ندارم.

می مونه فایل های انجمنم...

بعد از اینکه یکی از عزیزان سایت :

https://web.archive.org

را معرفی کرد، من وارد سایت شدم و دیدم تاپیک های قدیمی سایتم را باز می کنه و حتی می تونم مثلا مقاله ای که در فلان پست قرارداده ام را دانلود کنم

پس یعنی فایل های توی آرشیو اون سایت هست که می شه دانلودش کرد

مثلا لینک زیر را ببینید:

سوالم دقیقا اینه :

آیا راهی هست که بشه محتویات سایت را از طریق سایت فوق بدست آورد؟ یعنی یک جورایی بکاپ را از این سایت تهیه کرد؟

geot
March 26th, 2014, 13:48
شما مطمئن باشید برای هر شرکتی که مشکلی پیش می آید بیشتر از کاربران نگران هست و پیگیری میکند ، دلیل آن هم به خطر افتادن منافع مالی و شایعات احتمالی در پی بدنام کردن آن شرکت هست .

من به جرات می گویم که این گونه نیست.

چگونه است که تمامی کسانی که در این تاپیک شرکت کرده اند و دستی بر آتش دارند، از اینکه "نت افراز" بکاپ ها را در یک دیتاسنتر دیگر و در کشوری دیگر ذخیره نمی کرده،

ابراز شگفتی می کنند

آن وقت شرکت نت افراز ادعای فعالیت چندساله و جز 10 شرکت برتر را دارد تنها اعلام می کند که این رویدادی "غیرمنتظره" برای ما بوده!

آیا غیر از این است که مسئولیت پذیر نبوده و با اینکار سرمایه های مادی و معنوی عده ای را به باد داده است؟

اصلا گیریم حرفشان در مورد پلیس بازی درست باشد، بکاپ برگردانی را برای همین روزها اختراع نموده اند که اگر پلیس اومد، آتیش اومد، اشکال فیزیکی پیس اومد یا گربه اومد

هارد یک مشت آدم را خورد، بکاپی برای روز مبادای آن ها وجود داشته باشد.

rezaonline.net
March 26th, 2014, 13:50
توی گوگل سرچ کنیدcache:irangeotechnic.com
ایران ژئوتکنیک (http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache%3Airangeotechnic.com&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a)

SV24.CO
March 26th, 2014, 13:58

چگونه است که تمامی کسانی که در این تاپیک شرکت کرده اند و دستی بر آتش دارند، از اینکه "نت افراز" بکاپ ها را در یک دیتاسنتر دیگر و در کشوری دیگر ذخیره نمی کرده،

ابراز شگفتی می کنند

آن وقت شرکت نت افراز ادعای فعالیت چندساله و جز 10 شرکت برتر را دارد تنها اعلام می کند که این رویدادی "غیرمنتظره" برای ما بوده!

آیا غیر از این است که مسئولیت پذیر نبوده و با اینکار سرمایه های مادی و معنوی عده ای را به باد داده است؟

اصلا گیریم حرفشان در مورد پلیس بازی درست باشد، بکاپ برگردانی را برای همین روزها اختراع نموده اند که اگر پلیس اومد، آتیش اومد، اشکال فیزیکی پیس اومد یا گربه اومد

اگر هنگام خرید در قوانینشان ذکر شده که در دیتاسنتر دیگری بکاپ نگه داری میکنند حق با شماست .

geot
March 26th, 2014, 13:59
توی گوگل سرچ کنیدcache:irangeotechnic.com
ایران ژئوتکنیک (http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache%3Airangeotechnic.com&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a)

راستش من بکاپ انجمنم که مال 20 روز پیش هست را دارم، پس قاعدتا نیازی به متن های انجمنم ندارم.

را معرفی کرد، من وارد سایت شدم و دیدم تاپیک های قدیمی سایتم را باز می کنه و حتی می تونم مثلا مقاله ای که در فلان پست قرارداده ام را دانلود کنم

مثلا لینک زیر را ببینید:

سوالم دقیقا اینه :

آیا راهی هست که بشه محتویات سایت را از طریق سایت فوق بدست آورد؟ یعنی یک جورایی بکاپ را از این سایت تهیه کرد؟

و یا از طریق سایتی که شما معرفی نموده اید.

fanix
March 26th, 2014, 14:13

ابراز شگفتی می کنند

هاست نت افراز- قوانین و شرایط (http://www.netafraz.com/policy.php)

نت افراز از کلیه داده های روی سرورها شامل فایلها، ایمیلها و پایگاه های داده به صورت هفتگی بکاپ می گیرد. ولی هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت و بروز بودن آنها ندارد. به طور کلی مسئولیت بکاپ اطلاعات با خود کاربران بوده و همه کاربران می بایست پشتیبان کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای نت افراز نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود

geot
March 26th, 2014, 14:27
هاست نت افراز- قوانین و شرایط (http://www.netafraz.com/policy.php)

اینا اومدن توی دوتا قسمت، دو تا چیز متفاوت نوشتند.

باید با یک کارشناس رسمی دادگستری در رشته کامپیوتر صحبت کرد، چون عناوین موجود در قانون مجازات های کشوری زیاد است، اعم از کلاهبرداری، فریب و ...

صرف 2 تا جمله نمی توانند شانه از مسئولیت خالی کنند، مثل زمانی که قبل از عمل جراحی از شما تعهد کتبی با امضا و اثر انگشت می گیرند

ولی اگر مشکلی برای بیمار پیش بیاد، می توانید از پزشک شکایت کنید و جریمه های سنگینی هم برای آن ها وضع می شود.

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/002291565672ece41.jpg

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/0022eabf7031307e2.jpg

iNicz.Com
March 26th, 2014, 14:28
اگر هنگام خرید در قوانینشان ذکر شده که در دیتاسنتر دیگری بکاپ نگه داری میکنند حق با شماست .

این دیگه به قوانین ربط نداره ! این به هوش و تجربه و اهمیت سرویس دهنده به اطلاعات مشتریان داره ! بنده شخصا مشتریانی دارم که حداقل حتما سرور مجازی از یه دستاسنتر مجزا برای بکاپ گیری از ما خواستن برای این کار.

خوب فردا دیتاسنتر آتش گرفت چی میشه ؟

tbzserver
March 26th, 2014, 14:39
درود

دوست عزیز چرا خود شما بکاپ تهیه نمیکنید ، بهتره که شما هر سروری که تهیه میکنید یه سرور هم از دیتاسنتر دیگه از کشور دیگه تهیه کنید و بکاپاتون رو در اون بریزید تا این مشکل براتون پیش نیاد.

امیاست که مشکلتون حل بشه.

saeidghodrati
March 26th, 2014, 14:43
منم اکانتم از بین رفته حالا امید وار باشیم به برگشتن اطلاعات یا بی خیال بشیم .

geot
March 26th, 2014, 14:47

شما هم نت افرازی بودی؟

دوستانی که از نت افراز سرویس داشتند و این مشکل پیش امده کیا هستند، بیاین دور هم جمع بشیم تا هم آماری داشته باشیم و هم همفکری.

saeidghodrati
March 26th, 2014, 14:49
بله منم نت افراز سرویس طلایی دیروز داشتیم ازش تعریف میکردیم
عروس تعریفی ....از اب دراومد

rezaonline.net
March 26th, 2014, 15:43

مثلا لینک زیر را ببینید:

سوالم دقیقا اینه :

و یا از طریق سایتی که شما معرفی نموده اید.
فایلهای اتچ شده رو فکر نکنم بتونید بگیرید .
این جور سایتها با ربات فقط محتوای سایت رو ذخیره میکنند.

meysam021
March 26th, 2014, 16:04
ویرایش شد.

dwr969
March 26th, 2014, 16:08
اصلا این تاپیک رو دیدم اعصاب داغونم :102: آروم شد! چقدر بد که شما بک آپ ندارید
خدارو شکر!
ماهم از همین طرفی که ایشون سرور گرفتن گرفته بودیم ولی خب یه ftp داشتیم بزاریم هر شب از سایت ها بک آپ بگیره بدبخت نشیم
لطفا نام واسطه رو برای من هم پ خ کنید اگر مساله دارد ما زودتر جلوگیری کنیم

dwr969
March 26th, 2014, 16:25

ما به خاطر همین رویه نت افراز از یکسال پیش اقدام به حابه جایی کلیه مشتریانمان کردیم و خدا را شکر دیگر هیچ رابطه ای با این شرکت نداریم.
توصیه ما به دوستانی که تمایل به کارکردن درست در زمینه هاستینگ دارند، پیش از هر اقدامی ابتدا زیرساخت مناسب را فراهم کنند با یک شرکت معتبر وارد مذاکره شوند الزاما حضوری!!!
از صحت گفته هایشان مطمئن شوند و بعد اقدام به خرید نمایندگی و ... نمایند تا کارشان به دادسرا و دادگاه و... نکشد.
موفق و پیروز باشید

dwr969
March 26th, 2014, 16:32

ابراز شگفتی می کنند

اصلا گیریم حرفشان در مورد پلیس بازی درست باشد، بکاپ برگردانی را برای همین روزها اختراع نموده اند

دقیقا با شما موافقم
یک شرکت معتبر 100درصد بکاپ اطلاعات را حداقل روی یک سرور در یک دیتاسنتر دیگر نگهداری می کند. ما در حال حاضر اطلاعات مشتریانمان را روی 2 سرور رداستیشنو هتزنر و یک سرور داخل ایران نگهداری می کنیم.
فکر می کنم این بدیهی ترین وطیفه یک شرکت هاستینگ است!!!
البته متاسفانه فاصله ما با استاندارهای اولیه در صنعت نت بسیار زیاد است و باید این مساله را پذیرفت که اکثر شرکت های فعال در این زمینه فقط به دنبال کسب منافع بیشتر بدون ایجاد بستر مناسب هستند.
موفق و پیروز باشید

dwr969
March 26th, 2014, 16:36

همین نکته بسیار مهم است فرق بین سفسطه و مغلطه و مسئولیت پذیری در همین مساله است.
هاستینگ های برتر دنیا حداقل در 2 کشور مختلف علاوه بر سرورهای خودشان اطلاعات را نگهداری می کنند.(رجوع کنید به 20 شرکت برتر صنعت هاستینگ 2013 )
یکسری مسائل وظایف شرکت هاستینگ است!!!!
این که دلخواه این و آن نیست که با آبرو و عرض و حیثیت مشتریان خود بازی کند و به راحتی بگوید بکاپی نیست.
این مشکل را ما خودمان با نت افراز داشتیم...بعد ادعایشان گوش خلایق را پاره می کند که جزو 10 شرکت برتر هستیم.

موفق و پیروز باشید

dwr969
March 26th, 2014, 16:39

متاسفانه اگر از نت افراز است بیخیال شوید...اما اگر از جای دیگری است پیگیری کنید امیدواریم مشکلتان حل شود

موفق و پیروز باشید