PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شرایط راه اندازی درگاه واسط

_AF_
March 22nd, 2014, 12:32
سلام دوستان عزیز
همانطور که از عنوان تاپیک مشخصه قصد دارم درگاه واسط راه اندازی کنیم آیا اطلاعاتی در این رابطه دارید؟

مجوزها و شرایط و...

ms96
March 22nd, 2014, 12:34
سلام دوستان عزیز
همانطور که از عنوان تاپیک مشخصه قصد دارم درگاه واسط راه اندازی کنیم آیا اطلاعاتی در این رابطه دارید؟

مجوزها و شرایط و...

یکدونه اسکریپت میخوای
با چندتا درگاه

من دادم یکی واسم اسکریپت نوشت ولی در توانم نیست بخوام راه اندازی کنم. خواستی بگو اسکریپت رو بدم بهت. با هم کنار میایم

serverirani
March 22nd, 2014, 14:00
یکدونه اسکریپت میخوای
با چندتا درگاه

من دادم یکی واسم اسکریپت نوشت ولی در توانم نیست بخوام راه اندازی کنم. خواستی بگو اسکریپت رو بدم بهت. با هم کنار میایم

سلام

قیمت اسکریپتتون چنده؟
امکانات چی داره؟
دمو دارید؟

ms96
March 22nd, 2014, 14:14
سلام

قیمت اسکریپتتون چنده؟
امکانات چی داره؟
دمو دارید؟

اسکریپت ورژن 2 ایران ای پیمنت هست که متاسفانه الان سایت ایران ای پیمنت هم باز نمیشه بهتون نشون بدم. قالبش که هر چی بخوای میتونی روش بزاری طراحیش سادست قالب html میندازی تگ ها رو جا به جا میکنی حل میشه.
از من 2 میلیون گرفتن و اپن سورس تحویلم دادن. فریم ورک کیک پی اچ پی هست.بهتون یک تومن هم میدم. امکاناتش کامل هست . هم درگاه مستقیم هم درگاه غیرمستقیم هست. سامانه اس ام اس و استعلام از طریق اس ام اس و پشتیبانی داخلی هم داره. درگاه بانک صادرات سرمایه ملت ملی پارسیان هم روش هست. هر چی هم بخواید کم و زیاد کنین هم سه سوت بدید دست یکنفر پی اچ پی بلد باشه میتونه براتون انجام بده. از نظر امکانات شبیه زرین پال هست.

_AF_
March 22nd, 2014, 15:11
بهتر نبود از طریق پ خ گفتگو می کردین!

دوست عزیز به همین راحتیا نیست!

برای اسکریپت مشکلی ندارم برنامه نویس داریم
سوال بنده در مورد مجوزها و کارهای اداری هست

ms96
March 22nd, 2014, 15:57
بهتر نبود از طریق پ خ گفتگو می کردین!

دوست عزیز به همین راحتیا نیست!

برای اسکریپت مشکلی ندارم برنامه نویس داریم
سوال بنده در مورد مجوزها و کارهای اداری هست

مجوز خاصی که نداره. کارهای اداری هم نداهر فقط درگاه بگیر بیفت تو کار همین

mahrsh3
March 22nd, 2014, 16:41
با سلام
به اطلاع دوستان برسون به دستور بانک مرکزی باید مجوز لازم رو از شرکت شاپرک بگیرین

rodfile.ir
March 23rd, 2014, 09:17
با سلام
به اطلاع دوستان برسون به دستور بانک مرکزی باید مجوز لازم رو از شرکت شاپرک بگیرین

بله ایشون درست می فرمایند
ببخشید جسارت می کنم ولی بعضی ها فقط به فکر اینن که اسکریپت رو بفروشن به فکر این نیستن که بگن برای شروع به کار چی لازم هست
ایشون به فرض درگاه رو گرفتن ولی تا 15 اردیبهشت نتوستن مجوز های لازم رو دریافت کنن؟
تمام زحمات و یوزرهاشون رو باید باهاشون خداحافظی کنن
تو تاپیک های قبلی هم گفتم
برای زدن درگاه واسطه مشکلی نیست می تونید راه بندازید ولی مهم مجوز هست که شاپرک به همین سادگی ها نمی ده و تا 15 اردیبهشت اگه درگاه واسطه ها نتونن
این مجوز رو دریافت کنن باید جمع کنن
مجوز هم به همین سادگی ها نیست و کلا با دلیل و برهان هاشون برای مجوز می گن نمی دیم یعنی جمع کنید
یه دلیلشون رو می گم که دیگه خودتون متوجه میشید
تمام یوزر هایی که برای درگاه واسطه می گیرد باید نماد اعتماد داشته باشن ... دیگه تا آخرش بگیرید

mahrsh3
March 23rd, 2014, 09:37
دوست عزیز
نماد اعتماد یکی از شرایط هست
داشتن پروانه کسب اینترنتی
داشتن مجوز pndاز شاپرک این مجوز به شما اجازه میدهد که مثل هندل های بانکی عمل کنید وپرداخت وبازگشت پول کابران بر بهده شرکت های هندل های بانکی هست و1.5 تا 3 درصد از کیله کابران اینترنتی هندل های بانکی کسر میکنن که درگاه بر عهده pndمیباشد ومسئوالیت تمامی تخلفات کابران برعهده درگاه های واسط هست

_AF_
March 23rd, 2014, 11:23
یه چیزایی در مورد 15 اردیبهشت شنیده بودم
چه شرایط دشوار و سختی!!!!!

کاربری که به هر دلیلی امکان دریافت درگاه مستقیم نداره
یا افرادی که درگاه برای حمایت های مالی یا فروش اجناس نیاز دارن و خیلی ها نماد ندارن تکلیف اینا چی میشه!!!!!

mahrsh3
March 23rd, 2014, 13:29
سلام دوباره
تیکلیف اینه باید زیر مجموعه باشن

_AF_
March 24th, 2014, 19:35
بازم اگه دوستان عزیز در این رابطه اطلاعاتی دارن لطفا به من کمک کنن