PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در مورد این سایت

itm7.com
March 22nd, 2014, 00:59
به نام خدا

با سلام و احترام

لطفاً درمورد جستجوگر موجود در سایت (http://itm7.com) نظر دهید.

نقاط قوت و ضعف آن را بیان نموده و نکات بهبود را اعلام نمایید. اگر هم کسی در بهتر شدن آن بتواند کار کند ، قیمت را همین جا اعلام نماید یا پ.خ کند

سال نو مبارک - یا علی مدد

بعد از نوشتن ، در منوی ظاهر شده در بخش های blog و news در زیر نتایج ، چنین می نویسد.
2minutes ago
نظر شما چیست

اینا رو می دونستم ولی می خواستم چیزهای جدید هم بدونم. تشکر

دوستان عزیزم ، همان طور که ملاحظه فرمودید ، خود نتایج از گوگل بود . و سرعت لود کمی بهتر از گوگل بود. دقت نتایج هم کمی بهتر از گوگل بود. یک سری امکانات در گوگل هست و در اینجا نیست ، مثل Custom Search که البته زیاد استفاده نمیشه. پس زیاد مهم نیست. گرافیک هم فرق دارد.
در مقایسه با Bing و Yahoo و موتورهای دیگر نیز بفرمایید. لطفاً
یه چیز دیگه داشت یادم می رفت:
چرا وقتی که گوگل هست ، هنوز عده ای از Bing و Yahoo استفاده می کنند ؟

از شما تقاضا دارم که بر این حقیر منت نهید و نقاط ضعف و قوت و نکات بهبود را عرضه کنید .

خیلی سپاس گذاریم از خدای بزرگ

سال نو مبارک

دلايل زيادي داره كه من اون چيزايي كه به ذهنم مياد رو مي نويسم برداشت من هست شايد اشتباه باشه اما ميگم شايديه دردتون بخوره.
١- اين دامين ظاهرا قبلا براي هاستينگ استفاده ميشده كلمات كليدي هنوز پابرجاست.
درسته و هنوز هم هست

٢- درسته گوگل هم اسمش با كاربريش كمي بي ربط هست اما راحت تو خاطر مي مونه تا itm7 مخصوصا عدد ٧ آخرش.
تایپش راحت بود و موقع ثبتش ، می خواستم همنام رشته ام باشه . IT Management by itm7.com

٣- گوگل ديتابيس و آرشيو بسياري قوي ای داره چيزي حدود صدها هزار سرور پر از اطلاعات و آرشيو توي نقاط مختلف دنيا ، اين دو تا چيز رو نشون ميده، قدرت سرورهاي گوگل + حجم اطلاعاتي كه موقع جستجو كاربر به دست مياره
گوگل از دنیا میگیره و ITM7 از Google. سرعت لود هم که دیدید

٤- اين سايت نمي تونه در حد ربات هاي گوگل الگوريتم هاي طبقه بندي و دسترسي شون فعال باشه
درسته . ولی می تونه اون روبات ها را بکار بگیره. همان طور که دیدید

٥- شما توي گوگل سايت خودتون رو جستجو كنيد به اسم اخبار فن آوري اطلاعات مياره.
درسته و درواقع به ایده ی ما اشاره کردید. گوگل برای ITM7 کار میکنه. اونم در ازای مزدش.

٦- ظاهر سايت ، لوگو جذابيتي براي كاربر نداره لوگوتون با paint ساخته شده انگار.
لوگو با Photoshop طراحی شده. ولی هدف از این نوع ، خوانایی و در ذهن مانایی بود. البته رقابت در گرافیک آسونه نه

٧- عموميت و محبوبيت گوگل يا موتورهاي جستجوي ديگه رو مي دونيد خودتون.
بله . و اون در طولانی مدت بدست اومده. در ضاهر یک مشکل هست. مشکل را به فرصت تبدیل نمودم و دیگه برای تبلیغات هزینه نکردم. چون گوگل برام تبلیغ میکنه و کاربران رو برای ITM7 میفرسته

٨- گوگل ساده ولي بسيار كاربري هست
خب اینم که جزو همون ظاهر و گرافیک میشه http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/4.gif

٩- حتي بينگ و ياهو هم نمي تونن با گوگل رقابت كنن يا محبوبيت اون رو كسب كنن
چون قدرتش رو ندارن. قدرت در ارائه دقیق و نگهداری حجم بسیار بزرگی از دیتا در چندین دیتاسنتر که آن هم در نقاط مختلف جهان برای لود سریع و ... قرار گرفته اند.

١٠- موتور جستجوي سلام رو ديديد حتما واقعا شما وقتي ميخاين سرچ كنيد ميريد تو سلام سرچ مي كنيد يا گوگل و ياهو و بينگ؟!
بله دیدم . نه نمیرم . چون دقیق نیست . اول گوگل . بعد بینگ یا یاهو

١١- موتور جستجو چيز جديدي نيست و به قول معروف غول هاي بزرگي وجود داره كه بخاين باهاشون رقابت كنيد!
این مهم نیست که حریف چقدر قوی هست. بلکه مهم اینه که از نیروی حریف برای حمله ، استفاده کنی.

و ....
من اين رو ميگم چون نميخام بيينم وقت بذاري آخرش ببيني بي فايده بوده، خودمم شرايط مشابه داشتم و دارم وقتي فيس بوك و كلوب و .... هست كشي نمياد توي ...... من عضو شه كه!!بعد از ٣ سال تازه شده ٨٠٠٠ يوزر و ٣٠٠٠ بازديد كه پول هزينه سرورش هم در نمياره فقط واسه دلخوشي ملت و ارزش دامينش نگهش داشتم، ميخاي هزينه كني وقت بذاري روي يه ايده اي بذار كه قبلا كشي نكرده يا حداقلش مشابهش نباشه يا اگه باشه ضعيف تر از تو باشه نه اين قدر قوي تر

چهار ماه هست که استارت محتوای سایت زده شده. بازدیدش به بیش از 1500 تا رسیده اونم جهانی که اول چین و بعد ایلات متحده و بعد ایران بود و بعد... . گوگل محتوا را ایندکس می کنه و میده به کاربر و کاربر را هم میده به ITM7

دستت درد نکنه ، باعث شدی من کمی عمیق فکر کنم

سلام.
اول اینکه about we غلطه.باید بنویسید about us.
تشکر بخاطر نکته سنجی شما عزیز

دوم اینکه خب تا زمانی که گوگل هست،کی میاد از سرویس شما استفاده کنه؟!
همان کاربرانی که تا کنون از خود گوگل آمده اند. مگه نمی دونی که گوگل داره برای ITM7 کار میکنه

یه پیشنهاد برات دارم.به جای موتور جستجوی اینترنت،بیا و موتور جستجوی اینترانت بزن!
سرور رو به آی پی های ایران محدود کن.خیلی بهتر نتیجه میگیری.من خودم به شخصه بیشتر از ۳۰ نفر میشناسم که دنبال همچین چیزی هستن!
همه جانبه بهتره . قدرت گوگل را به خدمت گرفته ام

(البته سایت هایی مثل پارسی جو هستن.ولی همه نتایجشون توی اینترانت نیست.خیلیاشون تو اینترنت هست و وقتی با اینترانت کانکت میشی و روی نتایج جستجو کلیک میکنی،....!)
باید جهانی باشد

این جمله جالب بود : گوگل برای ITM7 کار میکنه

به نظر شما وقتی گوگل هست چرا کاربرا باید بیان از itm7 استفاده کنند که خودش از گوگل تازه میگیره! خب مستقیم میرند از گوگل میگیرن دیگه حاجی.

در کل امیدوارم به اهداف تون برسید ما هم همین طورhttp://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/4.gif

احتمالاً به این دلیل: slightly more accurate
و لود سریعی که نیاز به اینتر ندارد و حساس به کلیدهای صفحه کلید است

والا الان بالای ۴۰ ثانیه است من منتظرم خود سایت بالا بیاد فقط، نمیدونم این سرعت لودی که مدام میگید کجاست!؟

اونم با یه سرور اختصاصی حل میشه.

ساییتون باز شد. بله درست میگید حدود 0.3 ثانیه زودتر باز میشه نتایج. خوبیش اینه که آجاکس هست.

rezahesami
March 22nd, 2014, 01:42
زدی رو دست گوگل بابا:))
شما داری برای این سایت هزینه می کنی اما واقعا ارزشش رو داره؟! وقتی گوگل هست کسی میاد اینجا جستجو کنه؟

rezahesami
March 22nd, 2014, 13:45
دلايل زيادي داره كه من اون چيزايي كه به ذهنم مياد رو مي نويسم برداشت من هست شايد اشتباه باشه اما ميگم شايديه دردتون بخوره.
١- اين دامين ظاهرا قبلا براي هاستينگ استفاده ميشده كلمات كليدي هنوز پابرجاست.
٢- درسته گوگل هم اسمش با كاربريش كمي بي ربط هست اما راحت تو خاطر مي مونه تا itm7 مخصوصا عدد ٧ آخرش.
٣- گوگل ديتابيس و آرشيو بسياري قوي اي داره چيزي حدود صدها هزار سرور پر از اطلاعات و آرشيو توي نقاط مختلف دنيا ، اين دو تا چيز رو نشون ميده، قدرت سرورهاي گوگل + حجم اطلاعاتي كه موقع جستجو كاربر به دست مياره
٤- اين سايت نمي تونه در حد ربات هاي گوگل الگوريتم هاي طبقه بندي و دسترسي شون فعال باشه
٥- شما توي گوگل شايت خودتون رو جستجو كنيد به اسم اخبار فن آوري اطلاعات مياره.
٦- ظاهر سايت ، لوگو جذابيتي براي كاربر نداره لوگوتون با paint ساخته شده انگار.
٧- عموميت و محبوبيت گوگل يا موتورهاي جستجوي ديگه رو مي دونيد خودتون.
٨- گوگل ساده ولي بسيار كاربري هست
٩- حتي بينگ و ياهو هم نمي تونن با گوگل رقابت كنن يا محبوبيت اون رو كسب كنن
١٠- موتور جستجوي سلام رو ديديد حتما واقعا شما وقتي ميخاين سرچ كنيد ميريد تو سلام سرچ مي كنيد يا گوگل و ياهو و بينگ؟!
١١- موتور جستجو چيز جديدي نيست و به قول معروف غول هاي بزرگي وجود داره كه بخاين باهاشون رقابت كنيد!
و ....
من اين رو ميگم چون نميخام بيينم وقت بذاري آخرش ببيني بي فايده بوده، خودمم شرايط مشابه داشتم و دارم وقتي فيس بوك و كلوب و .... هست كشي نمياد توي ...... من عضو شه كه!!بعد از ٣ سال تازه شده ٨٠٠٠ يوزر و ٣٠٠٠ بازديد كه پول هزينه سرورش هم در نمياره فقط واسه دلخوشي ملت و ارزش دامينش نگهش داشتم، ميخاي هزينه كني وقت بذاري روي يه ايده اي بذار كه قبلا كشي نكرده يا حداقلش مشابهش نباشه يا اگه باشه ضعيف تر از تو باشه نه اين قدر قوي تر

rezahesami
March 22nd, 2014, 13:48
یه چیز دیگه یادم رفت:

چرا وقتی که گوگل هست ، هنوز عده ای از bing و yahoo استفاده می کنند ؟
عده عديدي از مردم دنيا هم هستند كه هنوز نوكيا رو بهترين گوشي دنيا مي دونن و ازش استفاده مي كنن:d

mhiizadi
March 22nd, 2014, 14:22
نمیدونم ولی سرعت خوبی داشت این چیزی که درست کردید

InterServer.ir
March 22nd, 2014, 14:41
عده عديدي از مردم دنيا هم هستند كه هنوز نوكيا رو بهترين گوشي دنيا مي دونن و ازش استفاده مي كنن:d

مخصوصا 1100 :D

دامین طوری نیست که تو ذهن بمونه با یکی دوبار دیدن و این یکی از مهم ترین عوامل هست مثلا سایت جستجو پارسی جو اسمش تو ذهن می مونه ولی این نه!
جستجوی عکس مناسبی نداره

بهتره بیخیال این موضوع بشید چون اصلا توان رقابت ندارید در مقابل سایت هایی که از دیتابیس گوگل استفاده می کنند مثل WebSearch (http://websearch.com/) یا خیلی از سایت های دیگر

meysam021
March 22nd, 2014, 14:43
والا من تست کردم هیچ چیزش دقیق نبود ، شما الان میخوایید با گوگل رقابت کنید نکنه؟؟؟

meysam021
March 22nd, 2014, 14:45
مخصوصا 1100 :D

دامین طوری نیست که تو ذهن بمونه با یکی دوبار دیدن و این یکی از مهم ترین عوامل هست مثلا سایت جستجو پارسی جو اسمش تو ذهن می مونه ولی این نه!
جستجوی عکس مناسبی نداره

بهتره بیخیال این موضوع بشید چون اصلا توان رقابت ندارید در مقابل سایت هایی که از دیتابیس گوگل استفاده می کنند مثل WebSearch (http://websearch.com/) یا خیلی از سایت های دیگرآها مثلا این سایت که ایشون دادو تست کردم اوکی بود خیلیم عالی مثل گوگل

dr.host
March 22nd, 2014, 14:52
این رفیمون فکر کرده موتور جستجو کشکه که با چندتا کلیک گوگل راه بندازه مثل هاستهایی که میفروختید .اسم شما رو یادم رفته :d .. شرکتهای بزرگی دارن تو کشور برای موتور جستجو کار میکنند. به فکر ضربه زدن به گوگل هم نباش B-)

hostfire
March 22nd, 2014, 14:56
من میخواستم برای تست چیزی رو سرچ کنم
ولی کلمه رو که نوشتم هرچی اینتر زدم چیزی عمل نشد
--------
دوستان دلیل خنده ها چیست؟
ایده های هر فرد برای خودش محترمه و قابل احترام :)

hostfire
March 22nd, 2014, 15:35
بر اساس انجین و رتبه بندیه خودش کار میکنه و یا به جائی وابستس؟

dr.host
March 22nd, 2014, 17:44
موتور جستجوی پیشرفته تر از گوگل که داون شده

AliFatehi
March 22nd, 2014, 17:54
برای من بیشتر از یک دقیقه طول کشید لود بشه.

تو ایران این هست : موتور جستجوی گوگلر - Googler.ir (http://googler.ir/)

به نظرم از فکر موتور جستجو بیا بیرون...

hamid.soltani92
March 22nd, 2014, 18:00
سلام.
اول اینکه about we غلطه.باید بنویسید about us.
دوم اینکه خب تا زمانی که گوگل هست،کی میاد از سرویس شما استفاده کنه؟!
یه پیشنهاد برات دارم.به جای موتور جستجوی اینترنت،بیا و موتور جستجوی اینترانت بزن!
سرور رو به آی پی های ایران محدود کن.خیلی بهتر نتیجه میگیری.من خودم به شخصه بیشتر از ۳۰ نفر میشناسم که دنبال همچین چیزی هستن!
(البته سایت هایی مثل پارسی جو هستن.ولی همه نتایجشون توی اینترانت نیست.خیلیاشون تو اینترنت هست و وقتی با اینترانت کانکت میشی و روی نتایج جستجو کلیک میکنی،....!)

sarv-it
March 22nd, 2014, 21:32
5دقیقه هست فعلا لود نشده :d

xaep
March 22nd, 2014, 22:00
جناب serv-it راست میگن سایت که اصلا باز نمیشه. (حدود 10 دقیقه هست بازه) :|

dr.host
March 22nd, 2014, 22:58
کلا تنت میخاره واسه چرت ر پرت گفتن و تیکه انداختن نه؟
تو چی داری از خودت؟

به شما ربطی نداره . تو آدرس سایت خودتو بگذار .

dr.host
March 23rd, 2014, 00:05
جوجو!
من چیزی ندارم ادعاییم ندارم تو داری حرف مفت میزنی چرت میگی
د نمیخوام هیچی بگم هی اسکی میری رو اعصاب من
خوبه کلا 2 روز بنی بعد دوباره حرف رایگان میزنی باز بن میشی دوباره ازاد میشی باز حرف رایگان میزنی باز بن میشی!

هههه .آدرس سایتو ندادی ؟ اعصاب خورد میشه اینجا نیا بچه .کودکستان که نیست

MEHDI KARAMI
March 23rd, 2014, 00:36
درود
به نظرم اگر هزینه سرور و ... براتون مهم نیست ادامش بدید ، چون فکر نمیکنم وقت زیادی از شما بگیره
اما به فکر رقابت با گوگل و.. نباشید چون فکر نمیکنم حالا حالاها کسی بتونه با این غول ها رقابت کنه !

rezahesami
March 23rd, 2014, 00:54
این جمله جالب بود : گوگل برای ITM7 کار میکنه

به نظر شما وقتی گوگل هست چرا کاربرا باید بیان از itm7 استفاده کنند که خودش از گوگل تازه میگیره! خب مستقیم میرند از گوگل میگیرن دیگه حاجی.

در کل امیدوارم به اهداف تون برسید ما هم همین طور:d

rezahesami
March 23rd, 2014, 01:16
احتمالاً به این دلیل: slightly more accurate
و لود سریعی که نیاز به اینتر ندارد و حساس به کلیدهای صفحه کلید است

والا الان بالای ۴۰ ثانیه است من منتظرم خود سایت بالا بیاد فقط، نمیدونم این سرعت لودی که مدام میگید کجاست!؟

InterServer.ir
March 23rd, 2014, 14:47
جالبه بعضی از دوستان تصور می کنند این سایت موتور جستجو مستقل هست!

این فقط یک اسکریپت رایگان و سبک هست که تو یک هاست 20-10 مگابایتی میشه نصبش کرد از دیتابیس گوگل استفاده می کنه و دیتابیس هم نمی خواد ایشون فقط برای این سیستم قالب طراحی کردند و کمی گسترش دادند این سیستم حتی پنل مدیریتی نداره!

البته باز زحمات این دوست عزیز برای گسترش این اسکریپت قابل تقدیر هست

alaviyoon
March 23rd, 2014, 15:06
سرعت بالایی داشت
ولی توصیه میکنم وقتتون رو برای این اسکریپت تلف نکنید .

xaep
March 24th, 2014, 09:28
ساییتون باز شد. بله درست میگید حدود 0.3 ثانیه زودتر باز میشه نتایج. خوبیش اینه که آجاکس هست.

Ramin
March 25th, 2014, 12:58
به درخواست استارتر تاپیک بسته می شود !