PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت شرکت_سوال_درخواست راهنمائی

hostfire
March 21st, 2014, 01:39
سلام
میخوام شرکتی ثبت کنم ، خودم میخوام پیگیر کارش باشم!
یه شرکتی قبلا ثبت کردیم نزدیکه 1 تومن به یه وکیل دادیم با مدارک 1 هفته بعد مدارک شرکت ثبت شده رو بهمون داد ازونجائی که الان وقتم ازاده میخوام خودم پیگیر باشم
خب !

لطفا بگید از کجا باید شروع کنم یعنی 16 فروردین کجا باید برم دقیق برای شروع کار
سپاس
عید مبارک

warpro
March 21st, 2014, 01:44
سلام
یه شرکتی قبلا ثبت کردیم نزدیکه 1 تومن به یه وکیل دادیم با مدارک 1 هفته بعد مدارک شرکت ثبت شده رو بهمون داد ازونجائی که الان وقتم ازاده میخوام خودم پیگیر باشم
خب !

سپاس
عید مبارک

سازمان ثبت اسناد رسمی کشـــــور . . .

1TB.IR
March 21st, 2014, 01:45
سلام
100 هزار تومان هزینه کنید.
دفاتر ثبت شرکت ، براتون به راحتی ثبت میکنند هزینه های روزنامه رسمی و غیره هم به عهده اونها هست.

hostfire
March 21st, 2014, 01:58
سازمان ثبت اسناد رسمی کشـــــور . . .

خیلی مایلم اسم کوچک شما+ شهرتتون رو بدونم تا به اسم صدا کنم مهندس....
مسئولیت محدود ساده تره و یا سهامی خاص و یا شرکت تعاونی ؟؟ فرق هاش رو میدونم . . . . .

سلام
دفاتر ثبت شرکت ، براتون به راحتی ثبت میکنند هزینه های روزنامه رسمی و غیره هم به عهده اونها هست.
جدی؟ 100 تومن همش؟ ادرس و یا شماره تماس دارید؟

1TB.IR
March 21st, 2014, 02:00
مسئولیت محدود ساده تره و یا سهامی خاص و یا شرکت تعاونی ؟؟ فرق هاش رو میدونم . . . . .

بنده از طریق یک دفتر ثبت شرکت داخل میدان رسالت اقدام کردم.
آدرس دقیق خاطرم نیست.

hostfire
March 21st, 2014, 02:04
بنده از طریق یک دفتر ثبت شرکت داخل میدان رسالت اقدام کردم.
آدرس دقیق خاطرم نیست.

یعنی این وکیله 1 تومن از من گرفته برای ثبت یک شرکت تعاونی زیاد گرفته؟
جز کپی شناسنامه کارت ملی + اشتغال به تحقیله دانشگاه چیز دیگه هم میخواد؟
چقدر طول میکشه؟
شما مسئولیت محدود ثبت کردید؟

1TB.IR
March 21st, 2014, 02:14
یعنی این وکیله 1 تومن از من گرفته برای ثبت یک شرکت تعاونی زیاد گرفته؟
جز کپی شناسنامه کارت ملی + اشتغال به تحقیله دانشگاه چیز دیگه هم میخواد؟
چقدر طول میکشه؟
شما مسئولیت محدود ثبت کردید؟
اطلاع ندارم زیاد گرفته یا کم ، اما دفاتر ثبت شرکت از 50 هزارتومان هست تا 300 هزارتومان
کپی کارت ملی + شناسنامه + یکسری فرم برای اطلاعات شرکت
یکسری راهنمایی های بسیار خوبی هم برای ثبت شرکت برای هاستینگ و دریافت مجوزها کردند.
بین 3 تا 4 هفته

hostfire
March 21st, 2014, 02:16
اطلاع ندارم زیاد گرفته یا کم ، اما دفاتر ثبت شرکت از 50 هزارتومان هست تا 300 هزارتومان
کپی کارت ملی + شناسنامه + یکسری فرم برای اطلاعات شرکت
یکسری راهنمایی های بسیار خوبی هم برای ثبت شرکت برای هاستینگ و دریافت مجوزها کردند.
بین 3 تا 4 هفته

من کارم هاستینگ نیست دفتر تبلیغاتیست
فرم هارو خودشون میدن یا خودم باید برم بگیرم؟

1TB.IR
March 21st, 2014, 02:27
من کارم هاستینگ نیست دفتر تبلیغاتیست
فرم هارو خودشون میدن یا خودم باید برم بگیرم؟
هر چه کارتون باشه مربوط به زمینه کاری بهتون مشاوره میدند برای ثبت هرچه سریع تر شرکت.
همه کار با خودشون هست.

majidisaloo1
March 21st, 2014, 03:11
سلام

با سلام

ممنون که اطلاعات غلط به کاربران میدهید!

شما در مورد ثبت شرکت مشکل دارید کابر tarimehr در انجمن یک تاپیک باز کرده اند که از 0 تا 100 مراحل ثبت شرکتشون را داخلش نوشته اند
الآن دیگه نیازی به مراجعه حظوری نیست و اینترنتی انجام میشود
هزینه روز نامه رسمی هم با توجه به تعداد خط های شما توسط روزنامه رسمی در خیابان بهشت تهران گرفته میشود (البته واسه ما اینجا بود ممکنه برای شهرستان دفتر دیگری باشد)
دفاتر ثبت شرکت کار هایی میکنند که شما کمتر درگیر مالیات بشوید بعضا به همین دلیل است که قیمت های بالاتری میگیرند
ثبت شرکت حدود 200-300 هزینه دارد به جز اینکه باید حد اقل 1 ماه دوندگی بکنید
1هفته ای هم امکانش به هیچ وجه برای یک فرد عادی وجود ندارد مگر اینکه رانت و... داشته باشید که اونم بعید میدونم رانتش اینقدر قوی باشد که یک هفته ای برایتان ثبت کرده باشد

با سپاس
عیسی لو

1TB.IR
March 21st, 2014, 03:17
با سلام

ممنون که اطلاعات غلط به کاربران میدهید!

شما در مورد ثبت شرکت مشکل دارید کابر tarimehr در انجمن یک تاپیک باز کرده اند که از 0 تا 100 مراحل ثبت شرکتشون را داخلش نوشته اند
الآن دیگه نیازی به مراجعه حظوری نیست و اینترنتی انجام میشود
هزینه روز نامه رسمی هم با توجه به تعداد خط های شما توسط روزنامه رسمی در خیابان بهشت تهران گرفته میشود (البته واسه ما اینجا بود ممکنه برای شهرستان دفتر دیگری باشد)
دفاتر ثبت شرکت کار هایی میکنند که شما کمتر درگیر مالیات بشوید بعضا به همین دلیل است که قیمت های بالاتری میگیرند
ثبت شرکت حدود 200-300 هزینه دارد به جز اینکه باید حد اقل 1 ماه دوندگی بکنید
1هفته ای هم امکانش به هیچ وجه برای یک فرد عادی وجود ندارد مگر اینکه رانت و... داشته باشید که اونم بعید میدونم رانتش اینقدر قوی باشد که یک هفته ای برایتان ثبت کرده باشد

با سپاس
عیسی لو
بنده آدرس دقیق دفتر مشاوره ای که اقدام به ثبت شرکت کردم به کاربر hostfire ارائه میکنم و همینطور اگر لازم باشه خود پا به پای مهدی خان دنبال کارش میرم ، اگر بیشتر از هزینه 100.000 تومان شد قطعا" اعلام میکنیم.

hostfire
March 21st, 2014, 11:31
بنده آدرس دقیق دفتر مشاوره ای که اقدام به ثبت شرکت کردم به کاربر hostfire ارائه میکنم و همینطور اگر لازم باشه خود پا به پای مهدی خان دنبال کارش میرم ، اگر بیشتر از هزینه 100.000 تومان شد قطعا" اعلام میکنیم.

ممنون لطف میکنید آدرس رو بدید

1TB.IR
March 21st, 2014, 11:49
ممنون لطف میکنید آدرس رو بدید
پ.خ شد براتون.

MihanV
March 21st, 2014, 13:38
بعد از تعطيلات از اينجا آنلاين اقدام كنيد : http://irsherkat.ssaa.ir/

warpro
March 21st, 2014, 16:13

سلام عزیز دلم . . .

بنده امیر حسین حیدری نوری هستــــم . . .

تهــــران . . .

چطور مگه :d ?

technopardaz
March 21st, 2014, 16:39
سلام
خب !

سپاس
عید مبارک

با سلام

دوست عزیز ثبت شرکت توسط دفتر ثبت اسناد هزینه 200 تا 300 هزار تومان هزینه دارد اونم شرکت با مسولیت محدود اما اگه خودتون می خواهید دنبال کاراش برید توسط سایت ثبت اسناد برای شرکت مسولیت محدود اطلاعات خود را ثبت و بعد پیگیری می نمایید

AliFatehi
March 21st, 2014, 16:45
دوستان پیرو این سوال دوستمون و با اجازه از استارتر عزیز...

برای ثبت شرکت و مجوز یک شرکت که اینترنت و هاستینگ و طراحی سایت و گرافیک نیز انجام بدن باید برای هرکدوم جداگانه اقدام کرد؟ یا تحت نظر یک مجوز و یک شرکت ثبت شده این کارها میتونن انجام بشن؟

technopardaz
March 21st, 2014, 17:02
دوستان پیرو این سوال دوستمون و با اجازه از استارتر عزیز...

برای ثبت شرکت و مجوز یک شرکت که اینترنت و هاستینگ و طراحی سایت و گرافیک نیز انجام بدن باید برای هرکدوم جداگانه اقدام کرد؟ یا تحت نظر یک مجوز و یک شرکت ثبت شده این کارها میتونن انجام بشن؟

با سلام شما باید شرکت ثبت کنید که لازمه کار باید پروانه از وزارت علوم ارتباطات بگیرید که فرایند ثبت شرکتتون کامل شود و می توانید بقیه فعالیت ها رو تحت همین عنوان انجام دهید.

hostfire
March 21st, 2014, 20:19
سوالی داشتم!
الان من میتونم به صورت اینترنتی تمام و کمال اقدام کنم؟

DeLtAvPs
March 21st, 2014, 21:09
من مراحلی که چند ماه پیش رو رفتم رو به ترتیب مینویسم
البته مسئولیت محدود خیلی راحت تره

1.این مورد به نظرم بهتره قبل از همه موارد صورت بگیره
گرفتم عدم سوء پیشینه کیفری
خودش چند مرحله داره
1.مراجعه به اداره مربوطه ( برای شهر ما یک کلانتری بود ) اثر انگشت میگیرن + 5000 تومان ( که البته کارت خوان هم دارن! ) + کپی کارت ملی + کپی پایان خدمت ( برای اونایی که مشغول ادامه تحصیل هستند نمیدونم)
بعد یه تایمی میدن برای ما یک هفته بعد رفتم گرفتم
البته برای تمامی اعضا این کار نیازه
سپس اون فرم رو که بهت دادن رو باید ببری دادسرا
اونجا ازت بابت هر کدوم 7500 میگیرن و یه آدرس و بعد حدودا یک هفته فرم اصلی عدم سوء پیشینه به دستت میرسه

تا اینجا خود مرحله اول حدودا 10 تا 15 روز وقت نیازه
نکته : بنده شهرستان هستم پس هر جایی قیمت و زمانش ممکنه فرق داشته باشه

مرحله 2 : با در دست داشتن عدم سوء پیشینه + کپی کارت ملی و شناسنامه اعضا + و یه مورد که هر چه قدر فکر میکنم یادم نمیاد :دی + پوشه و گیره میری اداره ثبت
اونجا یه فرم تعیین نام بهت میدن + یه شماره حساب که باید 4000 تومان واریز کنی
وقتی فرم رو که 5 تا اسم هستش پر کردی مجدد با همون مدارک که احتمالا بهت پس میدن میری اداره
آهان یادم اومد رفتی اونجا دو تا فرم هم به جز تعیین نام بهت میدن که مربوط به اعضا و موقعیت شرکت هستش که باید اونم پر کنی

بعد یه تایم بهت میدن که برای اینکه ببینی اسمت تایید شده یا نه
برای من 5 روز طول کشید و اولین بار تایید شد.( اگر تایید نشه مجدد باید مرجله تایید نام رو بری و ...)

حالا اینجا اسم ما هم حاظره
یه بار به ما گفتند بریم از سایتی که یکی از دوستان گفتند فرم های مربوطه برای ( اسانامه + شرکت نامه + تقاضانامه ) رو دانلود کنیم و دست نوشته بنویسیم.

وقتی نوشتم مجدد رفتم اداره و کارمند تایید کرد مشکلی در نوشته ها نیست ( از شرکت قبلی که داشتم نمونه نوشته بود)

حالا میگه برو همینا رو تایپی بنویس!!

بعد میری تایپ میکنی و از هر برگ 2 نسخه براشون میاری

اگر در موضوع شرکت نیاز به جایی بود که باید استعلام گرفته بشه که بهت یه نامه میدن که بری اداره مربوطه
برای من برای کلمه ( تجارت الکترونیک ) فرستادن صنعت و معدن و تجارت ( البته 2 ساعته استعلام رو گرفتم ).

اینا رو که دادی یه نوبت بهت میدن که بیای برای کارهای آخر شرکت

مثلا 15 روز بعد

حالا بر فرض 15 روز شد و ما رفتیم اداره
پرونده کارهاش انجام شده و یه مراحلی رو برای امضاهای اخر طی میکنی و بهت چند نسخه برگ تاسیس شرکت میدن.

یکی رو باید ارسال کنی برای روزنامه رسمی تهران ( اینجا بر اساس کارامترها ازت هزینه میگیرن ) برای من کارند اداره یه سریهاشو حذف کرد باز 45000 تومان شد!.

یه نسخه هم میدی به روزنامه محلی که البته اول ما رفتیم اداره فرهنگ و ارشاد بعد اونا یه روزنامه رو بهمون معرفی کردند

تا اینجا ثبت تموم شده وباید منتظر باشی که روزنامه رسمی بیاد که البته فکر کنم یک ماهی طول میکشه

در کل هزینه های ثبت فقط 4000 تومان برای تایید نام هستش پس بهتره خودت انجام بدی
هزینه های سوءپیشینه و پست رو معمولا اون شرکت های ذکر شده انجام نمیدن

ممکنه جایی رو اشتباه کرد باشم و یا از قلم جا انداخته باشم
به بزرگی خودتون ببخشید

majidisaloo1
March 22nd, 2014, 00:09
زمانی که ما گرفتیم :
هزینه های مدارک - هزینه های تمبر تعیین نام - با توجه به دارایی شرکت هزینه به حسابداری - احراض هویت توسط کلانتری - مجوز های نشر برخط - وزارت ارشاد و از همه مهم تر روزنامه رسمی با توجه به تعداد خطوط و خیلی موارد دیگر که با توحه به زمان زیاد فراموش کردم
اما همین وقتی که من میگذارم برای هر ساعتش حد اقل 50 دلار برایم ارزشمند است
فقط 30 هزار تومان برای پلمپ دفاتر تجاری توسط پست بدون هزینه تمبر و حالا نمیدونم پاکت و .... خواهید داشت
به هر حال امید وارم شما با هزار تومن ثبت بکنید اما در کل اگز برای هاستینگ با مجوز ها بخواهید بگیرید خیلی بیش از این چیزی که میفرمایید خواهد شد

hostfire
March 22nd, 2014, 00:12
من مراحلی که چند ماه پیش رو رفتم رو به ترتیب مینویسم
البته مسئولیت محدود خیلی راحت تره

1.این مورد به نظرم بهتره قبل از همه موارد صورت بگیره
گرفتم عدم سوء پیشینه کیفری
خودش چند مرحله داره
1.مراجعه به اداره مربوطه ( برای شهر ما یک کلانتری بود ) اثر انگشت میگیرن + 5000 تومان ( که البته کارت خوان هم دارن! ) + کپی کارت ملی + کپی پایان خدمت ( برای اونایی که مشغول ادامه تحصیل هستند نمیدونم)
بعد یه تایمی میدن برای ما یک هفته بعد رفتم گرفتم
البته برای تمامی اعضا این کار نیازه
سپس اون فرم رو که بهت دادن رو باید ببری دادسرا
اونجا ازت بابت هر کدوم 7500 میگیرن و یه آدرس و بعد حدودا یک هفته فرم اصلی عدم سوء پیشینه به دستت میرسه

تا اینجا خود مرحله اول حدودا 10 تا 15 روز وقت نیازه
نکته : بنده شهرستان هستم پس هر جایی قیمت و زمانش ممکنه فرق داشته باشه

مرحله 2 : با در دست داشتن عدم سوء پیشینه + کپی کارت ملی و شناسنامه اعضا + و یه مورد که هر چه قدر فکر میکنم یادم نمیاد :دی + پوشه و گیره میری اداره ثبت
اونجا یه فرم تعیین نام بهت میدن + یه شماره حساب که باید 4000 تومان واریز کنی
وقتی فرم رو که 5 تا اسم هستش پر کردی مجدد با همون مدارک که احتمالا بهت پس میدن میری اداره
آهان یادم اومد رفتی اونجا دو تا فرم هم به جز تعیین نام بهت میدن که مربوط به اعضا و موقعیت شرکت هستش که باید اونم پر کنی

بعد یه تایم بهت میدن که برای اینکه ببینی اسمت تایید شده یا نه
برای من 5 روز طول کشید و اولین بار تایید شد.( اگر تایید نشه مجدد باید مرجله تایید نام رو بری و ...)

حالا اینجا اسم ما هم حاظره
یه بار به ما گفتند بریم از سایتی که یکی از دوستان گفتند فرم های مربوطه برای ( اسانامه + شرکت نامه + تقاضانامه ) رو دانلود کنیم و دست نوشته بنویسیم.

وقتی نوشتم مجدد رفتم اداره و کارمند تایید کرد مشکلی در نوشته ها نیست ( از شرکت قبلی که داشتم نمونه نوشته بود)

حالا میگه برو همینا رو تایپی بنویس!!

بعد میری تایپ میکنی و از هر برگ 2 نسخه براشون میاری

اگر در موضوع شرکت نیاز به جایی بود که باید استعلام گرفته بشه که بهت یه نامه میدن که بری اداره مربوطه
برای من برای کلمه ( تجارت الکترونیک ) فرستادن صنعت و معدن و تجارت ( البته 2 ساعته استعلام رو گرفتم ).

اینا رو که دادی یه نوبت بهت میدن که بیای برای کارهای آخر شرکت

مثلا 15 روز بعد

حالا بر فرض 15 روز شد و ما رفتیم اداره
پرونده کارهاش انجام شده و یه مراحلی رو برای امضاهای اخر طی میکنی و بهت چند نسخه برگ تاسیس شرکت میدن.

یکی رو باید ارسال کنی برای روزنامه رسمی تهران ( اینجا بر اساس کارامترها ازت هزینه میگیرن ) برای من کارند اداره یه سریهاشو حذف کرد باز 45000 تومان شد!.

یه نسخه هم میدی به روزنامه محلی که البته اول ما رفتیم اداره فرهنگ و ارشاد بعد اونا یه روزنامه رو بهمون معرفی کردند

تا اینجا ثبت تموم شده وباید منتظر باشی که روزنامه رسمی بیاد که البته فکر کنم یک ماهی طول میکشه

در کل هزینه های ثبت فقط 4000 تومان برای تایید نام هستش پس بهتره خودت انجام بدی
هزینه های سوءپیشینه و پست رو معمولا اون شرکت های ذکر شده انجام نمیدن

ممکنه جایی رو اشتباه کرد باشم و یا از قلم جا انداخته باشم
به بزرگی خودتون ببخشید

تشکر ویژه دارم از شما خیلی راهنمائی کردید

hostfire
March 22nd, 2014, 00:17
زمانی که ما گرفتیم :
هزینه های مدارک - هزینه های تمبر تعیین نام - با توجه به دارایی شرکت هزینه به حسابداری - احراض هویت توسط کلانتری - مجوز های نشر برخط - وزارت ارشاد و از همه مهم تر روزنامه رسمی با توجه به تعداد خطوط و خیلی موارد دیگر که با توحه به زمان زیاد فراموش کردم
اما همین وقتی که من میگذارم برای هر ساعتش حد اقل 50 دلار برایم ارزشمند است
فقط 30 هزار تومان برای پلمپ دفاتر تجاری توسط پست بدون هزینه تمبر و حالا نمیدونم پاکت و .... خواهید داشت
به هر حال امید وارم شما با هزار تومن ثبت بکنید اما در کل اگز برای هاستینگ با مجوز ها بخواهید بگیرید خیلی بیش از این چیزی که میفرمایید خواهد شد

جناب عیسیلو عزیز دعوا نداریم که من سوال کردم و شما هم دارید به بنده ی حقیر لطف میکنید پاسخ میدید...که کمال تشکر رو دارم ازتون
ولی موضوع جالبی بگم
این دوستمون که آدرس و شماره تماس پ.خ کرد من با شماره دفتر تماس گرفتم چون عیده تعطیل هستن مسلما!منشی اتوماتیک شماره تماس شخص رو داد! تماس گرفتم با 912 شخصی ایشون گفتن 100 تومن قیمت قبله عید بوده و سال 93 با هزینه 130 تومان براتون ثبت میکنم به صورتی که شما یک وکالت به ما میدید و کارت ملی شناسنامه و اشتغال به تحصیل! 2 هفته ی بعد تشریف میارید روزنامه ی رسمی شرکت ثبت شده رو تحویل میگیرید!

نزدیکه 1 سال پیش با مهرداد یا همون تاری که شما میگید صحبت میکردم تلفنی و میگفت کلا خیلی طول بکشه حتی اگه خودت بخوای ثبت کنی 3 هفته!

majidisaloo1
March 22nd, 2014, 01:17
جناب عیسیلو عزیز دعوا نداریم که من سوال کردم و شما هم دارید به بنده ی حقیر لطف میکنید پاسخ میدید...که کمال تشکر رو دارم ازتون
ولی موضوع جالبی بگم
این دوستمون که آدرس و شماره تماس پ.خ کرد من با شماره دفتر تماس گرفتم چون عیده تعطیل هستن مسلما!منشی اتوماتیک شماره تماس شخص رو داد! تماس گرفتم با 912 شخصی ایشون گفتن 100 تومن قیمت قبله عید بوده و سال 93 با هزینه 130 تومان براتون ثبت میکنم به صورتی که شما یک وکالت به ما میدید و کارت ملی شناسنامه و اشتغال به تحصیل! 2 هفته ی بعد تشریف میارید روزنامه ی رسمی شرکت ثبت شده رو تحویل میگیرید!

نزدیکه 1 سال پیش با مهرداد یا همون تاری که شما میگید صحبت میکردم تلفنی و میگفت کلا خیلی طول بکشه حتی اگه خودت بخوای ثبت کنی 3 هفته!

قرار نیست دعوایی صورت بگیره و بنده هم اصلا چنین قصد و یا روحیه ای ندارم!
آن شرکت ها فقط شرکت خشک و خالی است
بدون هیچ چیزی
بدون کد اقتصادی / بدون کوچک ترین مجوز
عملا فقط شرکت هستید همین و ارزش دیگری ندارد

hostfire
March 22nd, 2014, 14:58
دوستان درخواست شماره نکنید لطفا
بنده تست میکنم بعد عید صحت موضوع رو متجه میشم بعد شماره رو پابلیک میکنم
اینجوری دید طرف ک.ل.ا.ه بردار بود بعد من مدیون و شرمنده ی دوستان میشم . .

hostfire
March 22nd, 2014, 23:36
سلام . آیا تمام مراحل بصورت آنلاين انجام میشه ؟

فکر نمیکنم ایجوری باشه!
برای سوئه پیشینه حتما باید برید دادسرا برای شهر های کوچیک یه کلانتریه ولی برای رشت و تهران و غیره و شهرای بزرگ باید برید آگاهی نامشو بگیرید بعد برید دادسرا

dr.host
March 23rd, 2014, 00:09
دفتری تبلیغاتی نیازی به ثبت شرکت نداره و آدرس sssa سایت فقط مربوط به تهران هست . ( گفتم بیخود نری شرکت ثبت کنی بعدا بهت بگن دفتر تبلیغاتی شرکت نمیخواد)

hostfire
March 23rd, 2014, 00:32
دفتری تبلیغاتی نیازی به ثبت شرکت نداره و آدرس sssa سایت فقط مربوط به تهران هست . ( گفتم بیخود نری شرکت ثبت کنی بعدا بهت بگن دفتر تبلیغاتی شرکت نمیخواد)

تشکر ولی برای یه سری کارهاش شرکت میخواد
واسه نمونه چاپ خونش!
شخصی اسپانسر شده 40 میل داده یک دستگاه چاپ 2 رنگ خریده با ارگانی خواستیم کار کنیم شماره ثبت خواست!

TARIMEHR
March 23rd, 2014, 01:20
آقای عیسی لو درست میگه. هزینه ی ثبت حدود 300 هزار تومن میوفته برات.

تنها تهیه ی چندتا کاغذ مثل دو نسخه اساسنامه و شرکت نامه و تقاضا نامه و اقرار نامه و فرم تعیین نام و گواهی سوپیشینه و تمبر دادگستری و عکس و کپی برابر اصل ها از 100 هزار تومن میگذره

مدت ثبتش هم یه هفته دو هفته به هیچ وجه امکانپذیر نیست. گواهی سوپیشینه به خودی خود 4 روز توقف توی روند کارتون خواهد گذاشت. استعلام تعیین نام هم حداقل 2-3 روز
نوبت چاپ اطلاعیه ی ثبت شرکت خودش ممکنه بیشتر از یه هفته طول بکشه

hostfire
March 23rd, 2014, 01:26
آقای عیسی لو درست میگه. هزینه ی ثبت حدود 300 هزار تومن میوفته برات.

تنها تهیه ی چندتا کاغذ مثل دو نسخه اساسنامه و شرکت نامه و تقاضا نامه و اقرار نامه و فرم تعیین نام و گواهی سوپیشینه و تمبر دادگستری و عکس و کپی برابر اصل ها از 100 هزار تومن میگذره

مدت ثبتش هم یه هفته دو هفته به هیچ وجه امکانپذیر نیست. گواهی سوپیشینه به خودی خود 4 روز توقف توی روند کارتون خواهد گذاشت. استعلام تعیین نام هم حداقل 2-3 روز
نوبت چاپ اطلاعیه ی ثبت شرکت خودش ممکنه بیشتر از یه هفته طول بکشه

مهرداد کار خودت چی شد؟ ولی گفتی پیگیر باشی 3 هفته ای جور میشه یادته....؟
من برای جائی دیگه عدم سو پیشینه دارم و چند تا کپی از روش و این که رفتم کپی برابره اصل کردم!
بغیر از عم سوپیشینه چقدر طول میکشه؟

TARIMEHR
March 23rd, 2014, 01:33
اصل گواهی سوپیشینه که فقط 7 الی 15 روز اعتبار داره
اونوقت کپی رو که معلوم نیست چندوقت پیش گرفتی رو ببری بهشون بدی ؟ :d

hostfire
March 23rd, 2014, 01:35
اصل گواهی سوپیشینه که فقط 7 الی 15 روز اعتبار داره
اونوقت کپی رو که معلوم نیست چندوقت پیش گرفتی رو ببری بهشون بدی ؟ :d

من واسه وزارت کشور گواهیشو گرفتم 3 ماهس بخدا تازه فرستادنم داسرا انقلاب تو نوبنیاد پشته بیمارستان چمران گرخیده بودم گفتم الان میگیرن میکننم زندادن برم تو:d