PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نماد اعتماد مشکل داره ؟

azarnet
March 20th, 2014, 23:32
سلام
سال نو مبارک
کلا سایت نماد اعتماد چند روزیه بالا نمیاد برای من
نماد ها هم نشون نمیده تو سایتا
کسی میدونه مشکل رو ؟

Yas-Host
March 20th, 2014, 23:58
رفتن تعطیلات و سرورشون load سی پی یوش رفته بالا و رمش کش کرده و لایسنس کنترل پنلشون تمام شده و سیستم هاشون از دسترس خارج شده..!

azarnet
March 21st, 2014, 00:35
چه بی لیاقت شدن اینا
اه اه اه
عید مبارک

majidisaloo1
March 21st, 2014, 03:35
مشکل دارد چه مشکلی:دی
بهتری نماد را از سایتتان بر دارید تا اوضاعشان به حالت اول برگرده و دوباره بگذارید جون لود سایتتان را مقدری کند میکند

OmidX
March 21st, 2014, 03:41
تو سایت منم لود نمیشه :| ، این چه وضعشه آخه ...

rodfile.ir
March 22nd, 2014, 00:55
متاسفانه ار روز چهارشنبه تو بخش لوگین کپچای ورود رو به کاری کردن که لود نشه و بعد اون این مشکل پیش اومده
من فکر می کم خودشون از عمد بخش هارو غیر فعال کردن که فعلا درخواست جدید نیاد تا بعد از عید

samansystems
March 22nd, 2014, 01:13
متاسفانه ار روز چهارشنبه تو بخش لوگین کپچای ورود رو به کاری کردن که لود نشه و بعد اون این مشکل پیش اومده
من فکر می کم خودشون از عمد بخش هارو غیر فعال کردن که فعلا درخواست جدید نیاد تا بعد از عید

يک مکالمه تلفنی از دوستان داريم که داخلش تاکيد ميکنن کار رو بپيچونن.
يکجوری بپيچونن که خودمون هم نفهميم :)
چون خط رو Hold نکرده بودن صحبت های بين خودشون ضبط شده.
از اينا که هدفشون اين هست بعيد نيست که الان هم کد رو از عمد به اين صورت دراورده باشن.

asrhosting
March 22nd, 2014, 01:18
کد کپچا برا من لود میشه .
وارد پنل هم میشم .
بهتره انقدر سریع تهمت نزنیم .
از سامان سیستم عزیز هم میخوام فایل صوتی رو بزارن تا دوستان بهتر بتونن تصمیم بگیرن .

samansystems
March 22nd, 2014, 01:26
از سامان سیستم عزیز هم میخوام فایل صوتی رو بزارن تا دوستان بهتر بتونن تصمیم بگیرن .

چشم. بزاريد کارمون تموم بشه باهاشون. برای کل سايت های مجموعه نماد ها رو دريافت کنيم.
بعد انشالله فايل رو هم انتشار ميديم.

TARIMEHR
March 22nd, 2014, 01:45
چه تصمیم گیری ای میخواین بکنین
آش کشک خالمونه. بخوریم پامونه نخوریم هم پامونه