PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : منبع درامد یک سایت دانلود در چیست؟

skysms
March 20th, 2014, 14:32
سلام به همگی

میخواستم بدونم منبع درامد اصلی یک سایت دانلود مثله پی سی دانلود در چیه؟
به غیر از تبلیغات و پاپ اپ

یه توضیح بده یکی از دوستان من روشن بشم.
مرسی

vahab00
March 20th, 2014, 14:59
سلام عزیز
خودتون جواب دادید
پاپ آپ و تبلیغات

asafnak
March 20th, 2014, 15:01
به جز تبلیغات از طریق فروش محصولات هم درآمد هایی دارند ولی عمده درآمد همون تبلیغات هست

skysms
March 20th, 2014, 15:02
سلام عزیز
خودتون جواب دادید
پاپ آپ و تبلیغات

نه فقط تبلیغ نیست.یه چیز دیگه ای اینجاست که من نمیدونم چیه.
این همه هزینه سرور و .. در ماه یعنی از طریق تبلیغات هزینه هاش در میاد

SoltanHost.Net
March 20th, 2014, 15:02
سلام به همگی

مرسی

خب دوست عزیز سایت های بزرگ از جمله دانلودها , پی سی دانلود , آسان دانلود ... دارای اسپانسر های قوی و تحت نظارت دولت می باشند

و توسط یک فرد اداره نمی شود بلکه یک تیم حداقل 20 نفری اداره می شود و شاید هزینه هایشان را دولت می پردازد !

تبلیغات ... هم یه چیز طبیعی براشون هستش که بتونن پول سرورشون رو بدن !

skysms
March 20th, 2014, 15:07
خب دوست عزیز سایت های بزرگ از جمله دانلودها , پی سی دانلود , آسان دانلود ... دارای اسپانسر های قوی و تحت نظارت دولت می باشند

و توسط یک فرد اداره نمی شود بلکه یک تیم حداقل 20 نفری اداره می شود و شاید هزینه هایشان را دولت می پردازد !

منظورتون از طریق دولت دقیقا یعنی چی؟

واقعیت من یه سایت دانلود دارم و کلی بازدید کننده هم در روز دارم و سایتم سئوی خوبی داره و... مشکل اینجاست من خودم رو سرکار گذاشتم این همه دارم اپدیت میکنم.هزینه هاست میدم هزینه سرور مجازی میدم و ... ولی تا الان که سه سال شده از هیچ جایی تامین نمیشم.

SoltanHost.Net
March 20th, 2014, 15:13

واقعیت من یه سایت دانلود دارم و کلی بازدید کننده هم در روز دارم و سایتم سئوی خوبی داره و... مشکل اینجاست من خودم رو سرکار گذاشتم این همه دارم اپدیت میکنم.هزینه هاست میدم هزینه سرور مجازی میدم و ... ولی تا الان که سه سال شده از هیچ جایی تامین نمیشم.

خب زیاد نمی تونم در مورد این بحث توضیح بدم ولی مخصری عرض میکنم این سایت ها ابتدا با سرمایه های زیادی افتتاح میشه و کارمندان سایت های توسط افراد متخصص کامپیوتر و اینترنت که مثلا در پلیس فتا
فعالیت میکنن مدیریت میشه و در نتیجه به سایت های بزرگی مثل پی سی دانلود تبدیل میشن !

باید رتبه الکسا و رنک گوگلتون بالا باشه تا تبلیغات بدن ! مهم بازدید که در سایتتون درج میشه نیست ! من نرم افزاری دارم که در ان واحد 500 تا انلاین میده برای سایت ولی برای الکسا کلی ضرر میزنه
اگر مثل رتبه الکساتون در ایران زیر 500 تا باشه 100% تبلیغات میدن از جمله بازی انلاین جنگ خان ها تبلیغات میده !

skysms
March 20th, 2014, 15:44
چه عرض کنم.این درامد ها ی اینترنتی اصلا جوابگو نمیشه.
الان به کارگر روزی 40 تومن میدن!فکر کنم تو اینترنت طرف 40 هزار تومن فقط سود کنه باید کلاش رو بندازه هوا.راه اندازی سایت هاستینگ بنظرتون خوبه؟

skysms
March 20th, 2014, 15:59
فکر کنم در کل این درامد های اینترنتی واسه افراد کم سن و سال هست,نه واسه یکی که 23 سالش هست.حالا چه پی سی دانلود باشه یا ....
الان همین سایت دانلودها مثلا ماهی بخواد بترکونه از طرف تبلیغات و فروش محصول و .... 500 تومن بخواد در بیاره از این 500 تومان باید پول نویسنده بده, پول سرور , هاست و خیلی چیز دیگه بده و در نهایت میخواد چه قدر پول براش بمونه؟فکر کنم 100 تومن هم نمونه!بیرون از خونه ادم دو روز کار کنه بیشتر از 100 تومن میگیره.
اینا همش بچه بازیه بخدا.
دوستان این طرز تفکر منه ایا درسته یا من اشتباه میگم؟

psfa
March 20th, 2014, 16:05

مظمونین اینایی که میگین تخیلات خودتون نیست؟
عزیز من میشناسم مدیر دانلود ها اینا رو این حرفا چیه

psfa
March 20th, 2014, 16:07
فکر کنم در کل این درامد های اینترنتی واسه افراد کم سن و سال هست,نه واسه یکی که 23 سالش هست.حالا چه پی سی دانلود باشه یا ....
الان همین سایت دانلودها مثلا ماهی بخواد بترکونه از طرف تبلیغات و فروش محصول و .... 500 تومن بخواد در بیاره از این 500 تومان باید پول نویسنده بده, پول سرور , هاست و خیلی چیز دیگه بده و در نهایت میخواد چه قدر پول براش بمونه؟فکر کنم 100 تومن هم نمونه!بیرون از خونه ادم دو روز کار کنه بیشتر از 100 تومن میگیره.
اینا همش بچه بازیه بخدا.
:)))))))))))))))))))) عزیزم درامد سایتی مثل دانلود ها رو برو حدود 20 تومن در ماه

skysms
March 20th, 2014, 16:16
درست همینه.باید منطقی به قضیه نگاه کنید,نه به ظاهر سایت.
از پی سی دانلود بگیرید تا تمام سایتهای دانلود ایرانی و همچنین تمام سایت های معروف ایرانی , در ماه اگه 200 هزار تومان فقط و فقط سود کنن طرف 1 ماه خوابش نمیبره!
دوستان با نگاه باز تو این زمینه نگاه کنید می بینید که حرف هام درسته.
اون کسی که شاید حالا بتونه یه پول درست و حسابی در بیاره کسی هست که خود سرور و هاست رو ارائه میده یعنی خودش سخت افزار داره و استارت میزنه.

psfa
March 20th, 2014, 16:27
از پی سی دانلود بگیرید تا تمام سایتهای دانلود ایرانی و همچنین تمام سایت های معروف ایرانی , در ماه اگه 200 هزار تومان فقط و فقط سود کنن طرف 1 ماه خوابش نمیبره!
اون کسی که شاید حالا بتونه یه پول درست و حسابی در بیاره کسی هست که خود سرور و هاست رو ارائه میده یعنی خودش سخت افزار داره و استارت میزنه.

شما روش های کسب درامد از سایتتون رو بلد نیستین دلیل نمیشه بقیه هم همین طور باشن که
عزیزم اینا رو جای دیگه نگو مسخرت میکنن 200 تومن اینا چیه میگی
الانم خیلی ها نیستن تو انجمن امروزو بزارین ببینن جوابتون رو میدن
شما بازدید سایتت چنده؟ الکسا چنده؟ پیج رنک هاتون چیجوریه وظعیتش؟

psfa
March 20th, 2014, 16:28
در ضمن من بیست منظورم 20 میلیون بودا :|

arianmahdavi78
March 20th, 2014, 16:37
باسلام خدمت شما درست عزيز ....
سايت هايي كه رتبه الكسا و پيج رنك بالايي دارند مثل ميهن دانلود ، پي سي دانلود ، تابناك و.... درامد ميليوني دارند ....
شما فقط برو بپرس يك تبليغ تو پي سي دانلود چقدر مي شه ١ ماهش بعد دستت مياد ....
٢٠٠ تومن هم جايي نگو بت مي خندن ... اينا از طريق تبليغات و فروشگاه انلايني كه دارند درامد زيادي كسب مي كنند

TARIMEHR
March 20th, 2014, 16:54
شما که 3 ساله به قول خودت سایت دانلود داری تا بحال به تعرفه درج تبلیغات در سایت مثلا پی سی دانلود نگاه نکردین؟
شما اگه تنها 2 تا لینک بخوای درون لینکدونی پی سی دانلود بدی ماهی 180 هزار تومن باید بدی
بگذریم که بالای 40 تا لینک درون لینکدونی دارن و تبلیغات بنری شرکت های بزرگ
تبلیغات بالای سایت رو بشماری میبینی که با حساب سر انگشتی حدود 10 میلیون میوفته درماه

و اما درآمد فروشگاه که دیگه کسی خبر نداره :D
یعنی شما فکر کردی طرف اینقدر کوته فکر هست که برا 200 تومن 500 تومن بشینه تیم تشکیل بده و این همه هزینه بده؟

ضمنا اقایی که میگی دولت پشت این چیزاست. دولت پشت سازمان های خودش بزور ایستاده اونوقت بیاد هوای سایت های کاملا خصوصی رو داشته باشه؟
نهایتا اسپانسر این جور سایت ها دیتاسنترای خصوصی ای مثل اسیاتک باشه که البته یه قدم براشون برمیدارم صدقدم مشتری برای adsl2+ خودش جذب میکنه

skysms
March 20th, 2014, 16:55
اوه.
همینه که فکر همگی بهم خورده فکر میکنن که مثلا انجام این کار خیلی سود داره.هرکسی که این افکار رو توی مخ جوونا کرده کسیه که صدر نشین همه ی این کار هاست.درست هم که نمیشه دیگه تا بخوای به شما بگی که اقا قضیه اینطور نیست شما دلیلی میارید که واستون دلیلش منطقی هست.

skysms
March 20th, 2014, 17:00
دوست من اوضاع اقتصادی مملکت رو خودت داری می بینی,فکر میکنی یه شرکت مثله مادیران میاد 1 ملیون میده به مثلا پی سی دانلود تا 1 ماه تبلیغ براشون کنن؟

skysms
March 20th, 2014, 17:13
به خاطر این 200 تومنی که گفتم کی میخواد بخنده؟ دوستان بحث رو به دعوا و ... ختم نکنید.اگه کسی هم دعوا دلش خواست بیا تن به تن دعوا کنید به خدا قسم ادرسم : کرج - باغستان-18 شرقی خیابان قلم - پلاک 67 واحد 3 - اسمم رضا هست.هرکسی خواست بیاد دعوا به امام حسین مرد نیستم نیام.
پس لطفا بحث رو به خوبی پیش ببرید تا این سوالاتی که تو ذهنم هست توسط یه مردی مثله شما حل بشه.

SoltanHost.Net
March 20th, 2014, 17:26
مظمونین اینایی که میگین تخیلات خودتون نیست؟
عزیز من میشناسم مدیر دانلود ها اینا رو این حرفا چیه

شما تخیل فرض کن ولی واقعیت هستش داری از بیرون نگا میکنی داخل رو نمی دونی چخبره !

منم خیلی ها رو میشناسم ! مدیر میهن دانلود , پی سی دانلود , دانلودها , ... رزبلاگ , بلاگفا ....

PersianSkyTeam
March 20th, 2014, 17:38
ضمن عرض سلام و درود فراوان
دوست گرامی من نفهمیدم شما میخوای نحوه درامد رو یاد بگیری یا اینکه میخوای انتقاد کنی!؟
ولی مشکل نداره,بهت میگم.
اول اینکه ادرس سایت خودتون که دارید میگید با موضوع دانلود هست رو بگید + مهارت خودتون رو هم بگید تا معنی واقعی درامد رو نشونت بدم.
اگه سه سال هست که هیچ نتیجه ای نگرفتید نباید نا امید بشید.فکر میکنید سایت مانند دانلودها در عرض 3 سال به این رتبه و مقام رسیده؟خیر اونا هم با کمی صبر و تلاش تونستن نتیجه ی کارشون رو بگیرن و این موضوع در مورد شما و سایرین هم صدق میکنه.
مسئله ی دیگه هم اینطور که میگید تو این چند سال هیچ درامدی نداشتم,این به چندتا دلیل هست.یکی اینکه شما از روی علاقه این کار رو انجام ندادید.به فرض مثال حرفه شما توی کار گرافیک هست و تصمیم گرفتید که سایت دانلود بزنید بهتره میشه و درامدش بیشتره.این باعث شکست میشه.نکات بعدی هم شاید باید بیشتر توی گوگل در مورد راه های کسب درامد جستجو کنید.
این تا اینجا.

خب
حالا یکی از دوستان فرمود که پشت همچین سایتهایی دولت هست.این دقیقا برعکس هست و دولت هیچ نقشی در اداره کردن اینگونه سایت ها رو قبول نمیکنه.اصلا به نظرتون این پول برای دولت اهمیت داره؟مدیریت سایت های بزرگی مثله پی سی دانلود و غیره هم یک نفر مثله من و شماست که زرنگ بوده تیم تشکیل داده و تونسته بازار کارش رو گسترش بده.
تمام

skysms
March 20th, 2014, 17:52
نه من خواستم تا ببینم منبع اصلی درامد اینطور سایت ها چیه که موضوع یه جورایی بهم خورد.

PersianSkyTeam
March 20th, 2014, 17:56
خیال خودتون رو راحت کنید,وقتی شما می گید که بیرون روزی 40 هزار تومن میدن خب دیگه سایت به چه دردتون میخوره؟!برید همون بیرون کسب درامد کنید.

delta
March 20th, 2014, 22:18
بزار من جواب همه دوستان رو بدم.. ببین داداش من دقت کردی تو این همه تاپیک چند تا سایت نام برده شد؟ زیر 10 تا بود نه؟ اگر بازم بگردی سایت معروف مثلا گیر بیاری سرو تهش 20 یا 30 تا بشه..در صورتی که میلونها وب سایت وجود داره. ببین شما یاباید جزو این سایتهای باشی تا نون بخوری یا اگر نباشی سقوطت حتمی هست و تهش هیچی نیست.چرا؟ چون این سایتها حداقل 80 درصد هزینه هاشون رایگان و حمایتی هست.اما من و شما باید پول تو جیبیمون رو بدیم.من تهش رو با سرمایه خودم رفتم.زیر 450 ایران رفتم.ببین هیچکسی ازم حمایت نکرد.تاپیکشم تو همین انجمن وجود داره..فقط داشتم از جیب ماهانه میلیونی پول سرور میدادم.درامد فروشگاه و تبلیغات خرج سایت رو در نمیاورد.الان بیخیال رتبه شدم سایت رو vip کردم کلی مدیر رو هم اخراج کردم فقط سایت رو زنده نگه داشتم.همین.به فکر سایت دانلود نیفت.حداقل تو ایران نیفت..

حالا که حرف باز شد بزار یک مورد اشاره کنم.. یک مطلب رو که یک بازی هست رو یکی از مدیران گذاشت فیل مون رو تر کردند..در صورتی که همین چند سایت هم گذاشته بود اما کسی بهشون حرف نزد..به کی باید بگم حرفم رو؟ حرف دل زیاد دارم اما نمیگم.اما کاش 8 سال پیش وارد دنیای اینترنت نمیشدم.حداقل وارد دنیای اینترنت ایران نمیشدم..

shahab-f
March 20th, 2014, 23:17
نه من خواستم تا ببینم منبع اصلی درامد اینطور سایت ها چیه که موضوع یه جورایی بهم خورد.

تبلیغات,پاپ آپ,طرف قرارداد با فروشگاه ها

shahab-f
March 20th, 2014, 23:19
اینا همش بچه بازیه بخدا.
180 درصد اشتباه میکنید :)

حمید بیگدلی مدیر دانلودها | وب سوال | مصاحبه با مدیران سایت ها (http://www.websoal.com/%D8%AD%D9%85%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%DB%8C%DA%AF%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF%D9%87%D8%A7/)

وب سوال : حدودا هزینه سالیانه سایت دانلودها چقدر هست ؟
در حال حاضر که در میزبانی ما در ایران انجام میگیرد بالای ۳۰ میلیون تومان. قبلا که در سرورهای خارج از ایران بودیم سالانه حداقل ۳ برابر این مبلغ را هزینه می کردیم.

xaep
March 20th, 2014, 23:28
دوست عزیز منبع درآمد فقط از طریق تبلیغات دریافت میشه و هیچ دولتی نمیاد هزینه ها رو بر عهده بگیره.

شما یا به خاطر اینکه مطالب اختصاصی منتشر نمیکنید یا نداشتن قالب اختصاصی یا سئو نکردن یا علاقه نداشتن به سایتتون یا اپدیت نکردن مرتب سایت و ... نتونستید کسب درآمد کنید.

اگه نیاز به راهنمایی بیشتر دارید پ.خ بدید.

delta
March 21st, 2014, 01:22
دوست عزیز منبع درآمد فقط از طریق تبلیغات دریافت میشه و هیچ دولتی نمیاد هزینه ها رو بر عهده بگیره.

شما یا به خاطر اینکه مطالب اختصاصی منتشر نمیکنید یا نداشتن قالب اختصاصی یا سئو نکردن یا علاقه نداشتن به سایتتون یا اپدیت نکردن مرتب سایت و ... نتونستید کسب درآمد کنید.

اگه نیاز به راهنمایی بیشتر دارید پ.خ بدید.

بهتره اول یک تحقیقی کنید بعد این حرف رو بزنید..ازشون بپرسید کسی هیچوقت بهتون نمیگه کسی حمایتش میکنه اما بعضی جاها از زبون خودشون در میره... اصلا بحث فقط ما نیستیم.خیلی سایتهای دیگر هم بودند که حمایت نشدند.. تک دانلود رو میشناسی؟ دانلودها رو میکرد تو پاچش.. کمیاب آنلاین رو میشناسی؟ بهتره یک مصاحبه ای هم با اینها کنید بفهیمد دنیا دست کیا هست!
قالب سایت و سئو و مطالب اختصاصی همه رو ما یکی داشتیم رتبه هم خیلی خوب داشتیم.بیشتر از خیلی سایتهای الانی که کلاس میزارند.البته نمیگم الان بی درآمدیم نه اما انتظارمون خیلی بیشتر از اینا بود.تهش هم رفتیم و دیدیم خبری نیست..به بقیه هم توصیه میکنم بیخیال بشوند.میخواین سایت بزنید یک سایت با یک ایده جدید بزنید.

Mr.Te0
March 21st, 2014, 04:28
سلام به همگی

مرسی

بزرگترین منبع درامد سایت های دانلود تبلیغات است از راه های مختلف مثل درج بنر - درج پاپ اپ - درج اگهی های متنی و ...
البته عده ای نیز لینک های دانلود رو به صورت vip عرض میکنند که این هم میشه به عنوان منبع درامد خوبی بهش نگاه کرد.

xaep
March 21st, 2014, 06:35
بهتره اول یک تحقیقی کنید بعد این حرف رو بزنید..ازشون بپرسید کسی هیچوقت بهتون نمیگه کسی حمایتش میکنه اما بعضی جاها از زبون خودشون در میره... اصلا بحث فقط ما نیستیم.خیلی سایتهای دیگر هم بودند که حمایت نشدند.. تک دانلود رو میشناسی؟ دانلودها رو میکرد تو پاچش.. کمیاب آنلاین رو میشناسی؟ بهتره یک مصاحبه ای هم با اینها کنید بفهیمد دنیا دست کیا هست!
قالب سایت و سئو و مطالب اختصاصی همه رو ما یکی داشتیم رتبه هم خیلی خوب داشتیم.بیشتر از خیلی سایتهای الانی که کلاس میزارند.البته نمیگم الان بی درآمدیم نه اما انتظارمون خیلی بیشتر از اینا بود.تهش هم رفتیم و دیدیم خبری نیست..به بقیه هم توصیه میکنم بیخیال بشوند.میخواین سایت بزنید یک سایت با یک ایده جدید بزنید.

ببینید اگه مملکت صاحب داشت الان به این روز نمیافتاد. یعنی این همه مشکل رو ول میکنن بعد میان بشن اسپانسر سایت دانلود؟

الان مدیر سایت P30Day رو من میشناسم خودش شروع کرده خودش هم داره اداره میکنه به هیچ نهادی هم وابسته نیست.

درمورد سایت شما بهتره از وردپرس یا جوملا استفاده کنید همونطور که میدونید نیوک سئوی بسیار ضعیفی داره بعدشم سایت های دانلود بسیار زیادی هستن که هم بازی میزارن هم نرم افزار - مستند - انیمیشن خب اکثرا اینارو میشناسن. شما نباید انتظار زیادی از یه سایت با رتبه که دارید داشته باشید البته رتبه خوبی برای یه سایت دانلود گیم دارید ولی من در کل دارم میگم.

بهرحال موفق باشید.

mehrshad13and11
March 21st, 2014, 07:42
میهن دانلود هم با اینکه بزرگترین سایت دانلود هست اما اسپانسری میشه توسط شرکت میهن رایانه خزر ... میهن وب هاست!اگر اشتباه نکنم باید همینطور باشهدوست عزیزم بیخیال سایت دانلود بشی بهتره الان بهترین سایت ها هستن که اگه 10 سال هم وقتت بزاری به پای اونا نمیرسی . اونا هدف دار و سرمایه و پشتیبان بالا شروع کردن ولی ما چی به قول دوست عزیزم ( delta) با پول جیب خودمون داریم کار میکنیم. و این موفقیت شما رو کم میکنه میتونه طرفدار هایی برای خودش پیدا کنه چه در فیسبوک و شبکه های اجتماعی دیگه...میهن دانلود روزی 1 ترا مصرف پهنای باند داره شما ببین چقدر دانلود میکنن!! خب اینا کلی هزینه هست براشون یه فرد یا 20 نفر هم بشن نمیتونن!اینا توسط میزبانی های بزرگ پشتیبانی میشن و میهن دانلود اونا رو تبلیغات میکنه! امیدوارم متوجه شده باشی!

xaep
March 21st, 2014, 10:17
میهن دانلود هم با اینکه بزرگترین سایت دانلود هست اما اسپانسری میشه توسط شرکت میهن رایانه خزر ... میهن وب هاست!اگر اشتباه نکنم باید همینطور باشهدوست عزیزم بیخیال سایت دانلود بشی بهتره الان بهترین سایت ها هستن که اگه 10 سال هم وقتت بزاری به پای اونا نمیرسی . اونا هدف دار و سرمایه و پشتیبان بالا شروع کردن ولی ما چی به قول دوست عزیزم ( delta) با پول جیب خودمون داریم کار میکنیم. و این موفقیت شما رو کم میکنه میتونه طرفدار هایی برای خودش پیدا کنه چه در فیسبوک و شبکه های اجتماعی دیگه...میهن دانلود روزی 1 ترا مصرف پهنای باند داره شما ببین چقدر دانلود میکنن!! خب اینا کلی هزینه هست براشون یه فرد یا 20 نفر هم بشن نمیتونن!اینا توسط میزبانی های بزرگ پشتیبانی میشن و میهن دانلود اونا رو تبلیغات میکنه! امیدوارم متوجه شده باشی!

دوست عزیز این تصور شما غلط هست اگه یه تیم حرفه ای داشته باشی میتونی از میهن دانلود و دانلود ها هم بهتر باشی. میهن وب هاست داره اسپانسری میهن دانلود رو میکنه؟! :|

شما اول تحقیق کن بعد بیا نظر بده.

pc-narmak
March 21st, 2014, 11:04
یکی از بهترین راه های کسب درآمدش فروش اون بازی ها و نرم افزارها و vip کردن 20 درصد سایت هستش البته بازی و نرم افزارهایی که کاربر حاضر باشه بابتشون پول بده یا این یکی من تو ایران ندیدم سایتی پیاده کرده باشه ایده شخصی خودمه با دریافت هزینه یک بازی که توهیچ سایتی نیست همراه با کرک اون سایت برای کاربری که سفارش داده قرار بده برای دانلود

pc-narmak
March 21st, 2014, 11:14
کلا" بازار اینترنت ایران ارزش سرمایه گذاری نداره این البته نظر شخصیمه ولی خیلی از شرکت هارو دیدم تو حوزه های مختلف بازار ای تی کشور فعال هستند ولی در نهایت هیچ کدومشون رضایت ندارند درسته بعضیا میان میگن ما ال هستیم بل هستیم ولی در باطن اینطور نیست بیشتر عشق و علاقه هستش درسته شاید بعضی موقع ها یکی بیاد 500.000تومان پول تبلیغ بده ولی باید مد نظر داشته باشید اگر قرار هست از سایت درآمدی داشته باشید یعنی باید خرج سایت تامین بشه بعد سود شما که حداقل معادل وزارت کار 600.000 تومان هستش تامین بشه خود من با مدیر چندتا از این سایت ها تو جشنواره اینور اونور هم صحبت کردم همشون میگفتند خیلی تلاش کنیم خرج خود سرور بتونیم به زور در بیاریم ولی خوب چون چند ساله سایت زدیم و کاربر داره دلمون نمیاد جمع کنیمش و داریم ادامه میدیم
قبول هم کنید این کاری که این سایت ها میکنند خلافه نقض کردن کپی رایت اخر عاقبت خلاف هم همینه :D مثلا" شما اگر با تولید کنندگان داخلی قرارداد ببندید و نرم افزارهاشونو به صورت اورجینال با تخفیف به کاربرهاتون ارائه بدید یعنی نماینده رسمیشون بشید یه جوری و بعد شرکت های خارجی از فروش هر نرم افزار سود خودتونو میکنید و زمانی کاربر دانلود میکنه که لایسنس خریده باشه یعنی هزینه دانلود ها در اومده بهتره یکم طرز نگرشمونو عوض کنیم تا زندگیمون عوض بشه :x

arianmahdavi78
March 21st, 2014, 11:33
عزيزم اگر يكم تحقيق كني مي بيني كه مدير ميهن دانلود مدير ميهن وب هاست هم هست يعني ماله خودشونه ....
شما يه سري به سايت وب سوال بزن مي فهمي ....

delta
March 21st, 2014, 12:00
ببینید اگه مملکت صاحب داشت الان به این روز نمیافتاد. یعنی این همه مشکل رو ول میکنن بعد میان بشن اسپانسر سایت دانلود؟

الان مدیر سایت P30Day رو من میشناسم خودش شروع کرده خودش هم داره اداره میکنه به هیچ نهادی هم وابسته نیست.

درمورد سایت شما بهتره از وردپرس یا جوملا استفاده کنید همونطور که میدونید نیوک سئوی بسیار ضعیفی داره بعدشم سایت های دانلود بسیار زیادی هستن که هم بازی میزارن هم نرم افزار - مستند - انیمیشن خب اکثرا اینارو میشناسن. شما نباید انتظار زیادی از یه سایت با رتبه که دارید داشته باشید البته رتبه خوبی برای یه سایت دانلود گیم دارید ولی من در کل دارم میگم.

بهرحال موفق باشید.

دوست عزیز بنده سایت خودمون رو اصلا نمیگم..ما بقا رو به لقا بخشیدیم..نمونه های دیگری هم بهتون معرفی کردم.آن پی سی دی بدبخت هم مثل خودمونه.دقت کنی آن بیچاره هم چند ماهی هست نصبت به قبل افت کرده سایتش.دلیلش هم همین گرانی ها و ساپورت نشدن هست!میتونی از خودش بپرسی البته آن هم بیچاره احتمالا ناگفته ها تو دلش داره..

عزيزم اگر يكم تحقيق كني مي بيني كه مدير ميهن دانلود مدير ميهن وب هاست هم هست يعني ماله خودشونه ....

برادر ادامس فروخته یا سی دی؟ شایدم از اول تو کار هاست بوده؟ببین شما بیا 1 سال سایت ما رو هزینه هاشو پشتیبانی کن رایگان اسپانسری بنده سر سال میهن دانلود رو میکنم آب نبات!! نمیزارم حتی حرفی برای گفتن داشته باشند.. وقتی یک مطلب آپ میکنیم میبینیم هارد سرور پره مجبوریم مطالب دیگر ور پاک کنیم یا به خاطر اینکه دانلود زیاد نشه از سایت محدودیت سرعت و vip و لایت اسپید و هزار تا کوفت مینصبیم رو سرور تا سرور قطع نشه و پهنای باند زیاد مصرف نشه باید به پای کسی که هارد و پهنای باند و .. برای نامحدود هست نرسیم!
ببین 2 سال پیش سایت ما فیل شد رفتم ارشاد و کارهاشو انجام دادم و .. بعد زنگ زدم بهم گفتند قانونی 20 روز باید بگذره تا رفع فیل بشید اتوماتیک! راهی هم نداره قانونشه... اما همین سایت مورد نظر شما وقتی فیل شد 6 ساعت بعد باز شد!! میتونید بگید این چه معنی داره؟نمیخوام وارد جزئیات بشم اما حق خیلی سایتها این نیست!

firebox
March 21st, 2014, 12:20
سایت های دانلود بازی و نرم افزار هم باید مثل سایت های فیلم کم کم به سمت vip کردن برن ، اول هم سایت های بزرگ شروع کنن ، باید همه هماهنگ باشن ، اونطوری کاربرها مجبور میشن که خرید کنن.

سایت های دانلود فیلم هم همینطور بودن ، هزینه های خودشون رو در نمی اوردن ، بعد کم کم رفتن سمت پولی کردن دانلود ، واقعا هم جواب گرفتن.

dr.host
March 21st, 2014, 18:43

بعضی از دوستان میان اینجا جک میگن . همه این سایتها شخصی هستند مگه دولت بیکاره بیاد سایت راه بندازه واقعا متاسف هستم که همینجوری چیزی میگید اقا حرف نزنی نمیگن .........

dr.host
March 21st, 2014, 18:53
اگر تیم غیر حرفه ای داشته باشی بخوای با 500 هزار تومن شروع کنی شکست میخوری ، هر سایتی که موفق بوده حداقل 50 میلیون روش سرمایه گذاری کردن

mehrshad13and11
March 21st, 2014, 20:39

در جواب دوست بالایی باید بگم arianmahdavi78 جواب ایشون دادن.
میهن وب هاست یکی از شرکت های خوب در زمینه ارائه خدمات هاست هست اونم با سابقه بالا که در رشت فعالیت میکنن. بله من نگفتم نمیدونم. میهن دانلود سایت خودشون هست.
منظورم من این بود که میهن دانلود از هر نظر حمایت میشه که سایت به این بزرگی شده...
و این یه منبع تبلیغاتی خوب برای میهن وب هاست هست!!
شما هم پول و سرور بهم بدید بهترین سایت براتون میسازم شک نکنید :d

mehrshad13and11
March 21st, 2014, 20:42
بعضی از دوستان میان اینجا جک میگن . همه این سایتها شخصی هستند مگه دولت بیکاره بیاد سایت راه بندازه واقعا متاسف هستم که همینجوری چیزی میگید اقا حرف نزنی نمیگن .........

خب اول هر کاری باید رویا پردازی کرد.
این کار بدنیست ادم رویا هایی که دلش میخواد بهش دست پیدا کنه رو در فکرش ایجاد نکنه.
بعد از رویا پردازی مرحله بعدی پرورش آن هست البته باید بدونیم که چطور پرورش بدیم ممکنه رشد نکنه و در همان اول کار شکست بخوری.

dr.host
March 21st, 2014, 21:00
این کار بدنیست ادم رویا هایی که دلش میخواد بهش دست پیدا کنه رو در فکرش ایجاد نکنه.
بعد از رویا پردازی مرحله بعدی پرورش آن هست البته باید بدونیم که چطور پرورش بدیم ممکنه رشد نکنه و در همان اول کار شکست بخوری.

lداداش منظورت چی هست؟یعنی اینها دولتی هستند؟

Reza.exe
March 21st, 2014, 21:19
خب زیاد نمی تونم در مورد این بحث توضیح بدم ولی مخصری عرض میکنم این سایت ها ابتدا با سرمایه های زیادی افتتاح میشه و کارمندان سایت های توسط افراد متخصص کامپیوتر و اینترنت که مثلا در پلیس فتا
فعالیت میکنن مدیریت میشه و در نتیجه به سایت های بزرگی مثل پی سی دانلود تبدیل میشن !

باید رتبه الکسا و رنک گوگلتون بالا باشه تا تبلیغات بدن ! مهم بازدید که در سایتتون درج میشه نیست ! من نرم افزاری دارم که در ان واحد 500 تا انلاین میده برای سایت ولی برای الکسا کلی ضرر میزنه
اگر مثل رتبه الکساتون در ایران زیر 500 تا باشه 100% تبلیغات میدن از جمله بازی انلاین جنگ خان ها تبلیغات میده !

چرا از خودت حرف در میاری برادر ؟

alaviyoon
March 21st, 2014, 21:22
میهن دانلود و میهن وبهاست مربوط به یک گروه هست .
اما در جواب دوستمون بگم که اگر همت و تلاش داشته باشی و تحقیق کافی در مورد عرصه ای که بهش میخوای وارد بشی انجام بدی ُ موفق میشی
البته نباید زود نا امید بشی و به فکر درآمد و سود زیاد و سریع نباشی .

Parti_Baz
March 21st, 2014, 21:46
دوستان و عزیزان من مهترین اصل در هر کاری علاقه و تخصص و سپس انتظار هست که ما ایرانی ها تقریبا 5% به اینا فکر میکنیم بعد میریم سر تصمیم گیری و استارت ! شما که این سه اصل رو رعایت کنید تو هر کاری حالا فرقی نمیکنه هاستینگ باشه یا دکه ی روزنامه فروشی ! موفق میشید اینو مطمئن باشید

pc-narmak
March 21st, 2014, 22:04
کلا" کار خلاف جواب نمیده یه سایت خارجی نام ببرید نرم افزار کرک یا بازی کرک گذاشته باشه برای دانلود میدونید چرا؟ چون شما دارید تغریبا" کل بازی و نرم افزارهای کل شرکت های دنیارو ارشیو میکنی که این خوب خیلی پر هزینس مثلا" الان دولت امریکا میاد اطلاعات کل دنیارو تو سرور هاش نگه داری میکنه ولی اون دولت هستش شما شخص بودجه اون با بودجه شما قابل مقایسه نیست میدونم تا یک حدی بی ربط هست ولی خوب از نظر حجم اطلاعات ئ روش کار کرد تغریبا" مثل هم هستند الان یکی از دوستان یک سایت خارجی نام ببره که مثل سایت های ما ایرانیا بیاد از این کارها انجام بده بیشتر همه این سایت ها یا مایه به مایه یا باضرر درحال ادامه حیاط هستند

psfa
March 22nd, 2014, 01:56
نمیدونم چرا اینجا کسی تو چیزی به نتیجه ای نمیرسه فکر میکنه بقیه هم نمیتونن

pc-narmak
March 22nd, 2014, 02:08
یعنی سایت دانلود رویاست؟ پس اونی که به فکر کارهای بزرگ تره اسمش چیه؟ :d
سایت دانلود رویا نیست فقط پول باد اورده میخواد که برای 3 یا 4 سال هزینه کنی بعدش اگر هزینه خودشم دراومد راضی باشی و خیالت جمع باشه از محل دیگه ای درحال تامین شدن هستی

pc-narmak
March 22nd, 2014, 02:15
فیلم با نرم افزار فرق داره وقتی طرف میتونه سیدی لورد بخره و دیگه هزینه اینترنت بابت وی ای پی و حجم دانلود نده اون وقت سراغ سیدی و دی وی دی های تو بازار میشه همونطور که گفتم این کارها خلافه و مطمعن باشید دیر یا زود ایران هم قوانین کپی رایت امضاء میکنه و اون وقت همه این سایت ها یک سقوط قطعی میکنه پس چه بهتره یک راه حل جدید پیاده بشه برای آینده

سایت های دانلود بازی و نرم افزار هم باید مثل سایت های فیلم کم کم به سمت vip کردن برن ، اول هم سایت های بزرگ شروع کنن ، باید همه هماهنگ باشن ، اونطوری کاربرها مجبور میشن که خرید کنن.

سایت های دانلود فیلم هم همینطور بودن ، هزینه های خودشون رو در نمی اوردن ، بعد کم کم رفتن سمت پولی کردن دانلود ، واقعا هم جواب گرفتن.

pc-narmak
March 22nd, 2014, 02:20
50 میلیون هزینه کنند که مثلا" بعد 2 سال ماهی 500 از تبلیغات سود کنند؟ :d

اگر تیم غیر حرفه ای داشته باشی بخوای با 500 هزار تومن شروع کنی شکست میخوری ، هر سایتی که موفق بوده حداقل 50 میلیون روش سرمایه گذاری کردن

navid2zp
March 22nd, 2014, 02:57
برخی از دوستان یک حرفایی زدن نشد هیچی نگفت .
خوب عزیزان وقتی خبر ندارید مجبور نیستید جواب بدید که
200تومن چیه آخه؟ مگه بچه بازیه ؟

درباره حمایت دولت از سایت های دانلود بزرگ به طور کل میشه گفت خیر ولی به هر حال تو برخی مسائل مخصوصا *****ینگ و ... باهاشون راه میان چون به هر حال سایت های بزرگی هستن و بسته شدنشون میتونه استفاده از سایر سایت ها و ***** شکن ها رو افزایش بده . واقعا هم اینطور هست چون اگر تعداد یوزرهاشون رو نگاه کنید متوجه میشید که چه میزان از نیاز ها رو دارن رفع می کنن .

درباره درامد هم خوب معلومه سایتی مثل میهن دانلود و دانلود ها و ... درامد دارند .
به عنوان مثال پی سی دانلود :
به خاطر وجود سایت خودش و خیلی خوب عمل کردنش تو بخش نرم افزار ، فروشگاه نرم افزارش بسیار عالی کار می کنه و درامد قابل قبول و بسیار بالایی داره .
از طرفی هزینه تبلیغات بسیار بالا هست و درامد مناسبی از اونطرف داره .
در جواب دوستی که گفت یعنی مادیران میاد 1 میلیون ماهانه میده : 100% حتی حاظر هست 10 برابر هم بده که تو همچین سایتی دیده بشه . یگ وبسایت مثل پی سی دانلود تعداد بازدید کننده هاش اونقدر بالا هست که شاید شما با تبلیغ دادن تو صدا و سیما به مبلغ بسیار بالاتر باز هم این میزان بازدیدکننده رو جذب نکنید .

مثال دوم میهن دانلود :
میهن دانلود یکی از وبسایت های بزرگ ایران بوده و همیشه توی کار ها جزو اولین ها بوده .
میهن دانلود وقتی توی هزینه های خودش موند میهن وبهاست رو آورود و فقط و فقط به خاطر شهرت و قدرت خودش تونست میهن وبهاست رو معروف کنه و درامد خیلی خیلی بالایی از اونور در بیاره که شاید اصلا قابل مقایسه با تبلیغاتش نیست .

مثال سوم دانلودها :
که با وجود فروشگاهش و مخصوصا محصولات جدیدش اونقدر عالی عمل می کنه که حرفی برای گفتن نمیزاره .
اگر دقت کنید محصولات جدید که توی میهن استور اضافه میشه روی دانلودها پیاده میشه و این مسئله نه تنها باعث میشه فروش بالا بره بلکه باعث میشه سایر وبمستر ها به دلیل قابلیت همکاری در فروش میهن استور اون محصول رو روی وبسایت خودشون قرار بدن و درامد بیشتری برای این تیم بیارن . از طرفی تو این وضع شرکت های همکاری در فروش میهن استور به خاطر وجود پشتوانه ای به اسم دانلودها اونقدر اعتبار داره که کسی از بی اعتباری میهن استور حرفی نمیزنه .

شما فقط سایت رو نبینید که خدا تومن هزینش هست .
یک اصل خیلی مهم هست توی وبمسترینگ و اون داشتن کاربر هست . شما وقتی کاربر داشته باشید میتونید هر کاری بکنید .
دیگه بر میکرده به قوه فکری شما و هوش شما که چجوری از این کاربراتون استفاده کنید .
با گذاشتن پاپ آپ آزارشون بدید و درامد کسب کنید یا خدماتی رو اضافه کنید که مورد نیاز کاربرا باشه و شما هم در کنار اون بتونید درامد کسب کنید .
سایت هایی مثل دانلود ها ، میهن دانلود ، پی سی دانلود اگر هیچ درامد مستقیمی نداشته باشن اونقدر از طریق غیر مستقیم درامد دارند که مدیران این سایت ها به راحتی حاظر میشند چندین برابر هم برای این وبسایت ها هزینه کنن .

firebox
March 24th, 2014, 15:50
فیلم با نرم افزار فرق داره وقتی طرف میتونه سیدی لورد بخره و دیگه هزینه اینترنت بابت وی ای پی و حجم دانلود نده اون وقت سراغ سیدی و دی وی دی های تو بازار میشه همونطور که گفتم این کارها خلافه و مطمعن باشید دیر یا زود ایران هم قوانین کپی رایت امضاء میکنه و اون وقت همه این سایت ها یک سقوط قطعی میکنه پس چه بهتره یک راه حل جدید پیاده بشه برای آینده
لرد رو نمیدونم قیمت اش چقدره ، ولی بزرگترین مشکل بسته های نرم افزاری اینکه بروز نیستن ، نصف نرم افزار هاش هم برای کاربرهای عادی بی استفاده هستن .

یک چیز دیگه ، اگر روزی ایران رو هم جز کشور های دارای قانون کپی رایت حساب کنن ، مردم نمیان برای برنامه ها پول بدن ، مردم ما یک عادتی دارن هر چی که غیر قانونی بشه بیشتر دنبالش میرن :دی

دولت هم اخرش می خواهد سایت های دانلود رو ***** کنه ، تازه میشه مثل سایت های دانلود فیلم .

Hostline
March 24th, 2014, 20:17
ایران تازه داره به سمت منطقه آزاد شدن میره اونوقت بیاد کپی رایت بزاره؟ اگه بزاره همین لرد هم خودش کیجن و سریال و کرک میزاره، پس اینم نباید فعالیت کنه. این کپی رایت یه چیزیه که اگه درموردش زود قضاوت بشه میتونه خیلی بد تموم بشه! ولی الان کپی رایت نرم افزاری داریم تقریبا! برای مثال حدود 4 یا بیشتر سال پیش بود یکی از دوستان مترجم پارس رو دیتابیسش رو ریخت تو یه دیکشنری دیگه و فروخت. راحت از این بنده خدا شکایت کردند و .......

Hostline
March 24th, 2014, 20:23
راستی دوستان این وبسایت های دانلود تا زمانی که بازدید بالایی نداشته باشن خودشون هزینه رو میدن بعد از اون دیگه هاستینگ های بزرگ سر و دست میشکونن که رایگان ساپورتشون کنن و به دولت هم هیچ ربطی نداره!
اصلا بودجه ای برای این کار تخصیص ندادن که بخواد دولت حمایتش کنه. حالا وب سایت خبری بگی آره! چون رسانه است یجورایی و بدرد بخور!

AbtinServer
March 24th, 2014, 20:48
اکثر این سایت ها رنک بالایی دارن و از این رنک میشه پولی خوبی کسب کرد...

PersianSkyTeam
March 25th, 2014, 01:05
- به روز رسانی مداوم
- برداشت مطالب از منابع خارجی
- سئو سازی قالب و طرح بسیار ساده ی قالب
تا نهایت یک سال این سه تا رعایت بشه اون زمان رنک گوگل و الکسا به کمکتون میاد.

hichkas62
March 25th, 2014, 01:52
دوست عزیز
متاسفانه راهنمایی های بسیار اشتباهی به شما شده است.
صاحب سایت آسان دانلود از دوستان من هستند.
اگر مایل بودید در پیغام خصوصی جواب کاملی به شما می دهم.

dr.host
March 25th, 2014, 11:20
دوست عزیز
متاسفانه راهنمایی های بسیار اشتباهی به شما شده است.
صاحب سایت آسان دانلود از دوستان من هستند.
اگر مایل بودید در پیغام خصوصی جواب کاملی به شما می دهم.

:)) راهنمایی کن

Lopez
March 25th, 2014, 13:31
همیشه برتری در جزئیات یه کار بوده !!!جزئیات خیلی مهمتر از کلیاته وقتی وارد فضایی میشید صد ها لول بالاتر از شمان !
مطمئناً تفاوت در جزئیات حکم برنده ست.
جذب مخاطب = کسب درآمد بیشتر !
چیزی که من فکر میکنم در مورد آینده دانلود در ایران این است که سمت و جهت رو به پولی کردن برخی از نرم افزار هاست ! سافت گذر هم زمانی رسانه ملی پشتش بود و همیشه بهترین کرک ها رو داشت ولی با پولی کردن چند برنامه خاص عملاً داره از چشم میافته ! خیلیا از دانلود ها بعنوان یک سایت خیلی موفق اسم میبرن , خب قبول ولی نیم ساعت اسکرول رو میارم پایین تا به چیزی که بخوام میرسم.خب مطمئنا من یکی یه بار دیگه نمیرم!
استفاده از شیلتر ش*ک*ن ها واقعاً عمومی شده جدیداً هم یا از اینترانت استفاده میکنن یا برای کوپی نکردن دیگر سایت ها آی پی ایران رو فقط باز میذارن !
به شخصاً نیاز میبینم وبسایتی رو که نقص های سایت های بالا رو نداشته باشه و محال بعد از سه سال به جایی نرسه.

موفق باشید

downloaddl
March 25th, 2014, 13:34
متاسفانه هر کسی که الان اینرنت دار میشه به فکر منبع درامد از مودمش میوفته
و میگه سایت دانلود راه اندازی کنم
سایت های دانلود اشباء شدن
ولی در کل
درامد از فروش محصولات هستش

shazo
March 25th, 2014, 23:20
این سایت ها درامد خوبی دارن

چند میلیون سود خالص در ماه..

3orena
March 26th, 2014, 00:15
جالبه همه در مورد در امدو خرجه چند میلیونی حرف زدند , یکی نیست در مورد چطوری خرج شدن این میلیون تومن که دوستان گفتن یه توضیحی بده تا هر کس که داره پست رو میخونه الکی نیاد نظر بده بگه فلان تومن سرمایه میخواد.
از خودم شروع میکنم :

من الان یه سرور با 5 ترا هارد و رم 32 و پردازنده 16 هسته ای دارم (به علت کافی نبودن اطلاعات در این زمینه همرو درج کردم) ماهی هم میتونم 200 تومن از حرفه خودم پول دریارم بخوام یه سایت دانلود بزنم باید چقدر مقادیر فوق رو جابجا کنم ؟ (لطفا" تمامی نکات را در نظر بگیرید)

در ضمن این همه میگید اپدیت اپدیت نمیشه هر چند ماه یه بار یه مجموعه نرم افزاری مثل (لورد) که کامله رو هارد ریخت و لینک گذاری کرد برد به دیتا سنتر ؟

AliFatehi
March 26th, 2014, 01:07

اقعا چقدر شما اطلاعات داری!

یک سرچ بزنی "مصاحبه با مدیر پی سی دانلود" متوجه میشی که دو نفری شروع کردن و خیلی ساده....

دانلودها هم همینطور....اصلا هم پشتوانه دولتی ندارن...ممکنه شرکتی اسپانسرشون بشه تا مثلا یه پلان تبلیغاتی چند سال واسه اونا بشه اما دولتی نیست...

اطلاعات غلط ندین لطفا....

در پاسخ به استارتر هم بگم ....راه دیگه ای برای درآمد ندارید....مگر اینکه محصولات بفروشید...مثلا مثل سایت سافت گذر بفروشید که فروشتون بستگی به بازدیدتون داره....

یا فایلهای خاص اگر دارید یا آرشیو بزرگ میتونید اکانت vip بفروشید....

Hostline
March 26th, 2014, 16:33
ping عزیز لطفا اسپم نکن

mohairan
March 27th, 2014, 11:23
دوست عزیز بنده سایت خودمون رو اصلا نمیگم..ما بقا رو به لقا بخشیدیم..نمونه های دیگری هم بهتون معرفی کردم.آن پی سی دی بدبخت هم مثل خودمونه.دقت کنی آن بیچاره هم چند ماهی هست نصبت به قبل افت کرده سایتش.دلیلش هم همین گرانی ها و ساپورت نشدن هست!میتونی از خودش بپرسی البته آن هم بیچاره احتمالا ناگفته ها تو دلش داره..

برادر ادامس فروخته یا سی دی؟ شایدم از اول تو کار هاست بوده؟ببین شما بیا 1 سال سایت ما رو هزینه هاشو پشتیبانی کن رایگان اسپانسری بنده سر سال میهن دانلود رو میکنم آب نبات!! نمیزارم حتی حرفی برای گفتن داشته باشند.. وقتی یک مطلب آپ میکنیم میبینیم هارد سرور پره مجبوریم مطالب دیگر ور پاک کنیم یا به خاطر اینکه دانلود زیاد نشه از سایت محدودیت سرعت و vip و لایت اسپید و هزار تا کوفت مینصبیم رو سرور تا سرور قطع نشه و پهنای باند زیاد مصرف نشه باید به پای کسی که هارد و پهنای باند و .. برای نامحدود هست نرسیم!
ببین 2 سال پیش سایت ما فیل شد رفتم ارشاد و کارهاشو انجام دادم و .. بعد زنگ زدم بهم گفتند قانونی 20 روز باید بگذره تا رفع فیل بشید اتوماتیک! راهی هم نداره قانونشه... اما همین سایت مورد نظر شما وقتی فیل شد 6 ساعت بعد باز شد!! میتونید بگید این چه معنی داره؟نمیخوام وارد جزئیات بشم اما حق خیلی سایتها این نیست!
حرفهای شما کاملا تایید میشه
چند سال پیش وبلاگی داشتم که بزرگترین وبلاگ بلاگفا بود آمارش همچنان در حال پیشرفت بازدید کننده هاش +10هزار شده بود به دامین وصلش کردم
کم کم داشت جون میگرفت که فیل شد بعد تمامی کارها انجام شد و گفتن که سایت های زیادی در لیست هستن و شما در نوبت هستید
آخر سر یکسال بعد زنگ زدن گفتن شما دامینی داشتید که فیل شده بود نوبت به شما رسیده آیا دامین رو تایید میکنید تا باز شود
خدا شاهده کنارم بود خفش میکردم تا عبرتی بشه دیگه من و امثال ما رو مسخره نکن
خودتون هم میدونید که کسب در امد رو سیستم بلاگفا چقدر سخته ( به خاطر این که آقای شیرازی باید هر قانونی رو تو سرویسش رعایت کنه ولی به بعضی ها نتنها گیر نمیدن بلکه اینقدر ساپورتشون میکنن که بیان جای بلاگفا خدا شاهده اقای شیرازی ادم بسیار محترمی هستند نه مثل بعضی ها با چندین میل مختلف به ایشون میل فرستادم همیشه هم جوابگو بودن )
اگه سیاست معقولانه استفاده بشه مشکلی پیش نمیاد ولی اگه عشقی انجام بشه معلومه چی پیش میاد
مثال فیل:
همین سایت کمیاب که قبلا کمیاب انلاین بود اگه تو الکسا نمودار رنک الکساش رو چک کنید افت و خیزاش رو ببینید متوجه میشین دقیق سر هر چند مدت فیل میشده
یه بار یه سوال از یه بنده خدایی تو فتا بود پرسیدم در مورد یه هاستینگ که الان واقعا گندش کردن و عمرا اگه به چشم نیاد
گفتم چطور میشه ازش شکایت کرد گفت : حرفشم نزن پشتش خیلی گرمه و ایده ایجادش هم سیسی بوده ( تو محل کارش ازش نپرسیدم اونم تو بازار )
برای گفتن چیزای زیادی میشه گفت ولی نمیشه ضمانت کرد بعدش چی میشه
درسته که میگن مرگ مرگه ولی مرگ با عزت یه چیز دیگست حداقلش اینه که جلوی پروردگارت سرت رو میتونی بالا بگیری

mizbanpars.com
March 27th, 2014, 11:46
فکر کنم این بتونه تا قسمتی کمک دوستان کنه
حمید بیگدلی مدیر دانلودها | وب سوال | مصاحبه با مدیران سایت ها (http://www.websoal.com/%D8%AD%D9%85%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%DB%8C%DA%AF%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF%D9%87%D8%A7/)
علی اسماعیل نژاد مدیر میهن دانلود | وب سوال | مصاحبه با مدیران سایت ها (http://www.websoal.com/%D8%B9%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%85%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%84-%D9%86%DA%98%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1-%D9%85%DB%8C%D9%87%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF/)

esmaeil1
March 27th, 2014, 11:50
بعضی ها واقعا جک میگن
200 هزار تومن و 50 میلیون و 500 هزار و اینا چیه از خودتون در میارین ؟؟؟

کی میاد الان برای 200 هزار تومن کار کنه ؟ کی 50 میلیون میاره برای شروع کار که بخواد چند سال بعد ماهی 500 در بیاره ؟

مطمئنا سود خیلی بالاتر از این حرفا هست و کسی هم با 50 میلیون شروع نکرده

اینترنت پزه از مصاحبه با مدیران سایتهای موفق

Ramin
March 27th, 2014, 12:19
اکثر سایت های دانلود فارسی به صورت خودجوش موفقیت هایی را کسب کرده اند. دوستان لینک مصاحبه با آقای بیگدلی مدیر دانلود ها را در پستهای قبلی قرار داده بودند. واقعا سایت دانلودها افت و خیز های زیادی را تحمل کرده است. آقای بیگدلی بعد از وبلاگ که در مصاحبه عنوان کرده اند یک سایت موفق دیگر نیز داشتند که به دلیل قوانین کشوری انرا تعطیل کردند. سایتی که مدت 5 الی 6 سال در زمینه کاری خودش پیشتاز بود. دامین دانلودها در سالهای اولیه نیز ***** شد مدتی که بعد از پیگیرهای زیاد دامین رفع ***** شد. این موارد را عنوان کردم تا در آخر متوجه شوید حامی دولتی و اسپانسزی برای این سایتها به هیچ عنوان وجود ندارد ! و به صورت کاملا شخصی و خصوصی با روش های مختلف اداره و تامین هزینه می شوند. سایتهای دانلود اگر دستورالعملهای خاصی را رعایت نکنند و قوانین کشور ایران را زیر پا بگذارند شک کنید در کمتر از 48 ساعت مسدود خواهند شد !

delta
March 27th, 2014, 13:27
اکثر سایت های دانلود فارسی به صورت خودجوش موفقیت هایی را کسب کرده اند. دوستان لینک مصاحبه با آقای بیگدلی مدیر دانلود ها را در پستهای قبلی قرار داده بودند. واقعا سایت دانلودها افت و خیز های زیادی را تحمل کرده است. آقای بیگدلی بعد از وبلاگ که در مصاحبه عنوان کرده اند یک سایت موفق دیگر نیز داشتند که به دلیل قوانین کشوری انرا تعطیل کردند. سایتی که مدت 5 الی 6 سال در زمینه کاری خودش پیشتاز بود. دامین دانلودها در سالهای اولیه نیز ***** شد مدتی که بعد از پیگیرهای زیاد دامین رفع ***** شد. این موارد را عنوان کردم تا در آخر متوجه شوید حامی دولتی و اسپانسزی برای این سایتها به هیچ عنوان وجود ندارد ! و به صورت کاملا شخصی و خصوصی با روش های مختلف اداره و تامین هزینه می شوند. سایتهای دانلود اگر دستورالعملهای خاصی را رعایت نکنند و قوانین کشور ایران را زیر پا بگذارند شک کنید در کمتر از 48 ساعت مسدود خواهند شد !

بیا بگو فیلش کنند... این بازی حمله به تهران رو همه میشناسند؟ کلا غیر قانونی هست..از همون موقع که امد این سایتهای بزرگ گزاشتند کسی حرفی نزد.. مای بدبخت گذاشتیم نسخمون پیچید!! این نمونه..

دانلود بازی battlefield 3 برای pc (http://www.p30day.com/tag/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-battlefield-3-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc.html)

بیا بگو فیلش کنند...

دانلود بازی Arma III نیرو های فوق پیشرفتهدانلود رايگان نرم افزار | دانلود رايگان نرم افزار (http://mihandownload.com/2013/09/arma-iii-reloaded.php)

سپاه، ضد ایرانی بودن آرما 3 را تایید کرد

فناوری اطلاعات > بازی - بازی رایانه ایArmaIII بدلیل متخاصم جلوه دادن نیروهای ایرانی غیر قانونی اعلام شد.

به گزارش خبرآنلاین بنیاد ملی بازیهای رایانه ای پس از مکاتبه با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد این بازی ضد ایرانی بوده و جلوی پخش آن گرفته خواهد شد.
در این راستا معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای گفته با کمک نهادها و ارگانهای مربوطه از پخش بازی‌ آرما سه که با هدف تخریب افکار عمومی ساخته و با قصد سوء در بازار کشور توزیع شده، جلوگیری می شود.
گفتنی است بازی رایانه‌یی Arma III با محوریت حمله به نیروهای دشمن در منطقه درگیر نیروهای ناتو، با داستانی ساختگی نقطه درگیری را نیروهای ایرانی مستقر در منطقه را معرفی می‌کند. در این بازی سعی شده تا نیروهای ایرانی را متخاصم معرفی و محوریت درگیری‌ها را بر آن اساس متمرکز کند.

برادر زمانی ما مرجع مون بنیاد ملی بازیهای رایانه ای بود.. الان وقتی بازی میاد اول به این چند سایت به اصطلاح بزرگ نگاه میکنیم ببینیم گذاشتند یا نه ..اگر گذاشتند ما جرعت میکنیم میزاریم!! میتونید بگید این همه جرعت و جسارت این سایتها از کجاست که چیزی که مشکل دار هست رو راحت میزارند؟

mameysam23
August 20th, 2014, 00:47
سلام . خدمت همه ی دوستان عزیز . فکر کنم بحث جالی پیش آمده . من کل این تاپیک رو خوندم . واقعاً از بحث ها خوشم آمد . به نظر من برای ساخت سایت ها و ... اول از همه باید امیدوار بود و به کار خود حتی همان کار کوچکی که در حال انجام هستی ادامه بدی . بعد از اون باید به دنبال اسپانسر باشی . که همه می دانند که سایت های بزرگ همگی دارای اسپانسر های بزرگی هم هستند . مثل سایت پی سی دانلود که فکر می کنم الان هزینه سرور نمی ده . حدوداً هم 13 تا سرور داره ! اما همه اسپانسری است .
در ضمن برای شروع هر کاری باید یه پولی برای شروع داشت .
فکر می کنم اگر چندین نفری که هر چی بیشتر باشه بودجه هم بیش تر می شه همکاری کرد . مطمئناً موفق تر خواهد بود .

عزیزان ! به نظرم بهترین کار اینه که چند نفره ، هر چه بیش تر بهتر ، با هم همکاری کنیم و یه سایت دانلود درست کنیم . باور کنید نتیجه می ده . فکر کنید 20 نفر اگه باشیم . روزی یه پست . روزی 20 بار آپدیت می شه . :-*

شما هم بگید . حرف بزنید . به نتیجه برسیم .

در ضمن در مورد سیاست هم هرچی بگیم فایده نداره . حرفمون به جایی نمی رسه . کاری ازمون برنمیاد .:(

ali-rezam
August 20th, 2014, 01:41
تاپیک قدیمی رو بالا آوردید
ولی حالا که بالا اومده بگم در حال حاضر زدن سایت دانلود هیچ سودی نداره
مقابله با سایت های بزرگ موجود واقعا سخت و دشوار هست

mameysam23
August 20th, 2014, 02:03
اما میشه . کار نشد نداره . همکاری می خواد . اونا هم همینطور شروع کردن . البته الان سختیش بیش تره . ولی باز هم میشه .

ali-rezam
August 20th, 2014, 02:19
اما میشه . کار نشد نداره . همکاری می خواد . اونا هم همینطور شروع کردن . البته الان سختیش بیش تره . ولی باز هم میشه .
درسته همه یک روزی از نقطه 0 شروع کردن
ولی چند سال پیش نسبت به الان شروع همچین کاری بسیار ساده تر بوده

mameysam23
August 20th, 2014, 02:27
به نظر من بازم میشه . فقط باید در روز خیلی آپدیت بشه و امکانات و ایده های جدیدی توش باشه . جستجوگر ها کمک می کنن . اگر رتبه الکسا به زیر هزار هم برسه . هاست ایران اسپانسر میشه و سرور رایگان می ده . باید علاقه داشت و نباید انتظار داشت که خیلی زود نتیجه بده .

mdcnet
August 20th, 2014, 08:30
مشکل نت ایران اینه که هرکی پاش به نت باز میشه دنبال درآمده ازش
کار وب، وب مستری و ... همش تخصصه. نمیشه از کسی که یه تجربه کوتاه یا طولانی مدت وبگردی داره انتظار داشت درآمدی هم داشته باشه
خیلی از ریزه کاری ها توی هیچ سایت و انجمنی گفته نمیشه. باید تجربه کسب کنی
فروش پاپ آپ، تبلیغات بنر و لینک و ... اولین و ساده ترین راه در آمد هست. من سایت میشناسم درآمدش در ماه بالای سه میلیون هست هرروز هم داره پیشرفت میکنه
مثلا دیجی کالا.. یه جا خوندم در طول روز حدود یک میلیارد تراکنش مالی داره!
من خودم حدودا از سال 85 کاربر وب بودم. مثل بقیه از همون اول دنبال درآمد بودم. ولی هنوز که هنوزه نتوستم یک طرح تجاری کاربردی بنویسم.
برخلاف تبلیغاتی که توی این چند سال دیدم "درآمدهای میلیونی تو اینترنت نریخته!"

باید تلاش کرد. زحمت کشید. فکر خلاق داشت. مثل کار فیزیکیه. که باید سرمایه گذاری کنید. مزیت رقابتی داشته باشید
در غیر این صورت تلاش کردن واقعا بی فایده اس. من به چشم خودم دیدم کسی رو که ماهیانه بالای 20 میلیون از سایتش درآمد داشت. دوست صمیمی خودم همین الان هرماه حدود 2 تا 3 میلیون در آمد خالصشه
به همون نسبت افراد زیادی رو دیدم که میلیونی سرمایه گذاری کردن و آخرشم مجبور شدن جم کنن!

AliFatehi
August 20th, 2014, 11:40
سلام . خدمت همه ی دوستان عزیز . فکر کنم بحث جالی پیش آمده . من کل این تاپیک رو خوندم . واقعاً از بحث ها خوشم آمد . به نظر من برای ساخت سایت ها و ... اول از همه باید امیدوار بود و به کار خود حتی همان کار کوچکی که در حال انجام هستی ادامه بدی . بعد از اون باید به دنبال اسپانسر باشی . که همه می دانند که سایت های بزرگ همگی دارای اسپانسر های بزرگی هم هستند . مثل سایت پی سی دانلود که فکر می کنم الان هزینه سرور نمی ده . حدوداً هم 13 تا سرور داره ! اما همه اسپانسری است .
در ضمن برای شروع هر کاری باید یه پولی برای شروع داشت .
فکر می کنم اگر چندین نفری که هر چی بیشتر باشه بودجه هم بیش تر می شه همکاری کرد . مطمئناً موفق تر خواهد بود .

عزیزان ! به نظرم بهترین کار اینه که چند نفره ، هر چه بیش تر بهتر ، با هم همکاری کنیم و یه سایت دانلود درست کنیم . باور کنید نتیجه می ده . فکر کنید 20 نفر اگه باشیم . روزی یه پست . روزی 20 بار آپدیت می شه . :-*

شما هم بگید . حرف بزنید . به نتیجه برسیم .

در ضمن در مورد سیاست هم هرچی بگیم فایده نداره . حرفمون به جایی نمی رسه . کاری ازمون برنمیاد .:(

من دامنه رنک 1 : موتور جستجوی دانلود نرم افزار و بازی (http://www.gemsoft.ir) رو دارم + هاست! هاست دانلود ایران هم میتونم تا حدی بگیرم.

افراد زیادی اگر باشیم من حاضرم همکاری کنم. الان جم سافت رو تبدیل کردم به موتور جستجوی دانلود که زیاد بازدیدی نداره!

شما یه تاپیک بزن اطلاعاتی که بنده دادم رو بزار!

ببینیم شریک پیدا میشه؟ باید آرشیومون خیلی سریعتر از روزی 20 پست بره روی سایت که خیلی زود موفق بشیم.

mameysam23
August 20th, 2014, 15:59
من دامنه رنک 1 : موتور جستجوی دانلود نرم افزار و بازی (http://www.gemsoft.ir) رو دارم + هاست! هاست دانلود ایران هم میتونم تا حدی بگیرم.

افراد زیادی اگر باشیم من حاضرم همکاری کنم. الان جم سافت رو تبدیل کردم به موتور جستجوی دانلود که زیاد بازدیدی نداره!

شما یه تاپیک بزن اطلاعاتی که بنده دادم رو بزار!

ببینیم شریک پیدا میشه؟ باید آرشیومون خیلی سریعتر از روزی 20 پست بره روی سایت که خیلی زود موفق بشیم.

آره آقا . چراکه نه . من هستم . و امیدوارم هستم که موفق بشیم .

آقا اگه کسه دیگه ای توانایی داره لطفاً بگه . ;)

Mr.black-hat
August 20th, 2014, 16:16
ميشه با زدن سايت به سايت هايي مثل دانلود ها رسيد ولي 3 يا 4 سال تلاش ميخواد

mameysam23
August 20th, 2014, 16:53
ميشه با زدن سايت به سايت هايي مثل دانلود ها رسيد ولي 3 يا 4 سال تلاش ميخواد

خب آره . مگه دانلود ها یه شبه یه اینجا رسیده ؟!!

- - - Updated - - -

لطفا اگر كس ديگه اي آمادگي داره اعلام كنه.

ahmadreza2181
March 20th, 2016, 01:27
اینا همش بچه بازیه بخدا.

سلام دوست عزیز من با حرف شما کاملا مخالفم بعضی ها هستند مثل مهندس طلوعی که دارند ماهانه از اینترنت میلیاردی کار می کنند شما همین سایت پی سی دانلود که میگید 500 هزار تومن در میاره این سایت داره برای یک بنر تبلیغاتی یک ماهه حد اقل 2000000تومن میگره تبلیغات پاپ اپ بالای 3000000تومن است برای پست ثابت تبلیغاتی هفته ای دو میلون مگیره نویسنده هاش دارن ماهی دو مبلون میگیرن این سایت حد اقل 60 یا 70 میلون حد اقل کسب در امد دارن الان اگر کسب بخواد سایت پی سی دانلود بخر باید بالای 10 میلیارد حد اقلش پول بده این تفکر اشتبه شماست که فکر می کنید کسب در امد از اینترنت یک بچه بازی من خودم یک فروشگاه فایلی دارم با یک فروشگاه بازایابی از سبز گستر و نویسندم در سایت مجله ریتساس دارم ماهانه سه چهار میلون در میارم با روزی پنج ساعت کار و فقط ماهانه 90 هزار تومن پول اینترنت می دم و فوقشم دویست سیصد هزار تومن پول برق و بقیه پول برای خودم همونقدرم پول زیادی الان مهندس طلوعی مغز متفکر اقتصاد ایران اونم در تجارت الکترونیک سایت دی جی کالا الان پر بازدید ترین سایت ایران در گوگل و الکسا هست و روزانه داره بالای 10 میلیارد کسب در امد می کنه الان منخودم 14 سالمه دارم کسب در امد میلونی از اینترنت می کنم خیلی از کارم رازیم شما هنوز با اینترنت اشنایی ندارین دارین این حرف ها را می زنید
با تشکر احمدرضا ملاحسینی

hegza
March 20th, 2016, 01:32
هزینه سرور های سایتهای دانلود بزرگ رایگانه و اسپانسری دارن مثل آسیاتک که همشون رو گرفته زیر بال و پر خودش

hadiroohi
March 20th, 2016, 02:03
سلام دوست عزیز من با حرف شما کاملا مخالفم بعضی ها هستند مثل مهندس طلوعی که دارند ماهانه از اینترنت میلیاردی کار می کنند شما همین سایت پی سی دانلود که میگید 500 هزار تومن در میاره این سایت داره برای یک بنر تبلیغاتی یک ماهه حد اقل 2000000تومن میگره تبلیغات پاپ اپ بالای 3000000تومن است برای پست ثابت تبلیغاتی هفته ای دو میلون مگیره نویسنده هاش دارن ماهی دو مبلون میگیرن این سایت حد اقل 60 یا 70 میلون حد اقل کسب در امد دارن الان اگر کسب بخواد سایت پی سی دانلود بخر باید بالای 10 میلیارد حد اقلش پول بده این تفکر اشتبه شماست که فکر می کنید کسب در امد از اینترنت یک بچه بازی من خودم یک فروشگاه فایلی دارم با یک فروشگاه بازایابی از سبز گستر و نویسندم در سایت مجله ریتساس دارم ماهانه سه چهار میلون در میارم با روزی پنج ساعت کار و فقط ماهانه 90 هزار تومن پول اینترنت می دم و فوقشم دویست سیصد هزار تومن پول برق و بقیه پول برای خودم همونقدرم پول زیادی الان مهندس طلوعی مغز متفکر اقتصاد ایران اونم در تجارت الکترونیک سایت دی جی کالا الان پر بازدید ترین سایت ایران در گوگل و الکسا هست و روزانه داره بالای 10 میلیارد کسب در امد می کنه الان منخودم 14 سالمه دارم کسب در امد میلونی از اینترنت می کنم خیلی از کارم رازیم شما هنوز با اینترنت اشنایی ندارین دارین این حرف ها را می زنید
با تشکر احمدرضا ملاحسینی

سلام، قکر نمیکنید زیز خاکی بالا آوردید؟! تاپیک مربوط به دو سال پیش عزیز

alimoein
March 25th, 2016, 18:03
سلام به همگی

مرسی

فقط تبلیغاته به غیر از اون جور دیگه ای هم مگه میتونه یک سایت دانلود دارمد کسب کنه.......؟

سیدرضا بازیار
March 25th, 2016, 18:40
من با اینکه سن کمی دارم اما حدود ۱۰ سال توی این زمینه فعالیت کردم و همیشه هم شکست رو تجربه کردم. بسیار شکست خوردم یا به قول دوستان بسیار تجربه کسب کردم

بزارید تعدادی از روش ها رو بگم:

۱- تبلیعات بنری که معمولا درامدش واسه وب سایت های برتر ایران (جز ۱۰۰۰ سایت برتر) درامد خوبی داره

۲- تبلیعات لینک های فالو و نوفالو که این اواخر درامدش خوب شده

۳- درامد حاصل از تبلیغات پاپ آپ که درآمد بسیار بالایی داره (واسه یه سایت که جز ۵هزار سایت برتر ایران بود ماهیانه حدود ۳۰۰ تومان داشتم...)

۴- فروش محصولات برای دیگر فروشگاه ها با گرفتن درصدی در فروش

۵- در آمد حاصل از فروش نرم افزار ها برای کاربرانی که قادر به دانلود نمی باشند

و...

اما به همینجا ختم نمیشه!!!

مدیر این سایت ها میتونن از این سایت بزرگ و سابقه خود به عنوان رزومه کاری هم استفاده کنند...

مدیران این سایت ها با تجربه ای که کسب می کنند میتونن در بیرون هم بسیاری درامد داشته باشن (از کار ساده مانند نصب ویندوز برای دیگران گرفته تا...)

جدیدا شرکت های اینترنتی هم پول خوبی بهشون میدن برای جذب مشتری (مثلا: دانلود رایگان از سایت آپارات با اپراتور رایتل و...)

در آخر این رو هم فراموش نکنید که چون این سایت ها بزرگ هستن هم تخفیف بالایی در خرید سرور میگیرن و هم شرکت سرور مانند همین عزیزان هاستینگ حاضر میشن مثلا ۱۰٪ از هزینه سرور رو از طرف نگیرن و به جاش پایین اون سایت بنویسن که توسط هاستینگ x پشتیبانی میشه تا مشتری جذب کنن

روش های دیگه ای هم هست که دیگه نمیشه گفت... چون کاربران حرفه ای این سایت بهتر میدونن و سایرین هم حتما در آینده متوجه میشن...

hoka
March 25th, 2016, 18:52
با تشکر احمدرضا ملاحسینی

:109:

hamedmj
March 26th, 2016, 03:04

چه تخیل جالبی :)

hoka
March 26th, 2016, 04:05
چه تخیل جالبی :)

تاپیک قدیمی هست و آپدیت نمیشد بهتر بود . ولی این رو بنده هم شنیدم که دولت برای سایت های بزرگ شرایطی رو فراهم کرده که سرور هاشون رو به داخل بیارن

alirezasat
April 28th, 2016, 11:48
با سلام.
1.خودتون پاپ آپ قبول کنید.
2.تبلیغات بنری
3.فروش بک لینک
4.کسب درامد از لینک کوتاه کننده.
5.فروش لایسنس های انتی ویروس ها
6.فروش محصولات الکترونیکی
7.فروش فایل
8.همکاری در بخش فروش محصولا اینترنتی
و....

shayandavoodi
April 28th, 2016, 11:50
خیلی از سایت های آپلود فایل و دانلود مثل پرشین گیگ، در کنار سرویس رایگانی که ارائه میدن یک سری خدمات و سرویس ها رو هم معرفی می کنند که از طریق فروش اون ها درامد کسب می کنند.

gigarayaneh
April 28th, 2016, 16:59
دوستان عزیز بیخودی پشت سر سایتهای بزرگ غیب نکنید!
دولت یک ریال به اینگونه سایت ها کمک مالی و ... نمیکند. تازه اگه سنگ اندازی نکنند ما خدا را شکر میکنیم.
بیشتر درآمد برای سایت های زیر الکسای 100 ایران مخصوصا 50 به پایین است که ماهیانه همانند سایتهای آپارات و ... به میلیاد هم میرسد!
برای آشنایی بیشتر از قیمتهای و تعرفه های سایتهای بزرگ میتوانید به سایت زیر مراجعه کنید:
http://www.sabavision.com/pricelist
سایتهایی که رتبه بالای 100 ایران را دارند که دیگه پول سرور هم نمی توانند در بیاورند!
سرور اسپانسری و حتی هزنیه برای مصرف پهنای باند فقط و فقط برای سایت های زیر 50 ایران هست و بقیه به صورت تخفیف و اون هم در ازای گذاشتن بنر در سایت جبران هزینه میشود و بقیه آن را باید پرداخت کنند
موفق باشید

hegza
April 28th, 2016, 19:19
الان دانلودها نظرات رو بسته و زیر پستاش یک شماره گذاشته جهت رفع مشکل و مشاوره که تماس بگیرید دقیقه ای 100 بهش میرسه

M_Piyer
April 29th, 2016, 10:52
هر بنرش بالا ۲ میلیونه

navidmadrid
April 29th, 2016, 14:00
شما با گذاشتن پست های ویژه و فایل های فروشی نیز کسب درآمد کنید

Raymvnd
April 29th, 2016, 20:52
درود دوستان من...
توصیه من به دوستان اینه هرگز هرگز به فکر زدن سایت دانلود نباش...
علت اینه :
1.هزینه نگهداری بسیار بالاست
2.نیاز به ساعت ها کار بر روی سایت است
3.نیاز به نویسنده هست که سایت به روز بشه
4.نیاز به سرمایه گذاری دارید که فکر نکنم این بخش سود اور باشه

بهتره این چیزا از سرتان بیرون کنی...

delta
April 29th, 2016, 20:58
درود دوستان من...
توصیه من به دوستان اینه هرگز هرگز به فکر زدن سایت دانلود نباش...
علت اینه :
1.هزینه نگهداری بسیار بالاست
2.نیاز به ساعت ها کار بر روی سایت است
3.نیاز به نویسنده هست که سایت به روز بشه
4.نیاز به سرمایه گذاری دارید که فکر نکنم این بخش سود اور باشه

بهتره این چیزا از سرتان بیرون کنی...

تایید میشه..زمان زدن سایت دانلود به سر امده.شاید قبلنا خوب بود اما الان نه.الان فقط زمان و عمرت و پولت رو طلف میکنی.ان چند تا سایت معروف هم از قدیما موندن که با این سیاست های جدید ایران و کپی رایت و.. شاید انها هم سرنوشت خوبی نداشته باشند!! بهتره فکرتون رو روی چیزای کم خرجتر و پر منفعت تر بزارید