PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایده

xaep
March 19th, 2014, 18:37
سلام دوستان.

کسی ایده واسه زدن سایت داره؟

لطفا پ.خ بدید.

babelirani
March 19th, 2014, 18:38
سلام

دوست عزیز کسی ایده داشته باشه اینجا به شما نمیگه

AliFatehi
March 19th, 2014, 19:00
از این تاپیک ها زیاد زده شده

تنها راهنمایی که میتونم بکنم نسبت به شرایط تست کنید کاری که تو ایران تابحال انجام نشده!

xaep
March 19th, 2014, 20:57
سلام

دوست عزیز کسی ایده داشته باشه اینجا به شما نمیگه

اگه ایده خوبی باشه مبلغی هم پرداخت میکنم.

بعدشم هر ایده ای که قابل اجرا توسط یه نفر نیست.

xaep
March 19th, 2014, 20:59
از این تاپیک ها زیاد زده شده

تنها راهنمایی که میتونم بکنم نسبت به شرایط تست کنید کاری که تو ایران تابحال انجام نشده!

خب منم دقیقا همون کاری که تو ایران انجام نشده میخوام.

xaep
March 20th, 2014, 16:54
بالا

SoltanHost.Net
March 20th, 2014, 17:31
سلام دوستان.

کسی ایده واسه زدن سایت داره؟

لطفا پ.خ بدید.

چقدر سرمایه دارید ؟ علاقتون به چه موضوع های سایتی است ؟ دانلود , تفریحی سرگرمی , هاستینگ !

اگه طراحی وب میخواید که باید به HTML , CSS , PHp ... تسلط داشته باشید ! اگر هاستینگ میخواید راه اندازی کنید با کمی مطالعه یه ریسلر خریداری کنید و شروع به کار کنید

اگر اطلاعاتی بیشتر در ضمینه سرور و هاستینگ دارید سرور خریداری کنید ! اگر هیچ تخصصی در این ضمینه ندارید سایت تفریحی سرگرمی بزنید با یه هاست 5 گیگ میشه راحت راه اندازی کرد

هزینه زیادی هم نداره قالب های تفریحی زیادی در اینترنت موجود است برای وردپرس !

hamid.soltani92
March 20th, 2014, 17:35
با احترام،من مخالف نظر دوستمون(soltanhost) هستم.
اینطور سایت ها خیلی زیاد شدن.وب فارسی به ایده های جدید نیاز داره.
مثلا سایت 31shab.com واقعا ایده خوبی داشت.

SoltanHost.Net
March 20th, 2014, 17:48

سپاس از نظرتون !

میخواستم دلیل مخالف بودنتون رو بدونم !

چون من برای مثال سایت دانلود یا هاستینگ رو گفتم که با توجه به سرمایه و علاقه خودشون باید انتخاب کنن !

xaep
March 20th, 2014, 17:52
چقدر سرمایه دارید ؟ علاقتون به چه موضوع های سایتی است ؟ دانلود , تفریحی سرگرمی , هاستینگ !

اگه طراحی وب میخواید که باید به HTML , CSS , PHp ... تسلط داشته باشید ! اگر هاستینگ میخواید راه اندازی کنید با کمی مطالعه یه ریسلر خریداری کنید و شروع به کار کنید

اگر اطلاعاتی بیشتر در ضمینه سرور و هاستینگ دارید سرور خریداری کنید ! اگر هیچ تخصصی در این ضمینه ندارید سایت تفریحی سرگرمی بزنید با یه هاست 5 گیگ میشه راحت راه اندازی کرد

هزینه زیادی هم نداره قالب های تفریحی زیادی در اینترنت موجود است برای وردپرس !

من طراحی وب بلدم همچنین رشتم نرم افزار کامپیوتره. دنبال ایده هستم سایت های هاستینگ و تفریحی که چیز جدیدی نیست.

من مشکلی بابت هزینه ندارم.

xaep
March 20th, 2014, 17:54

با شما موافق هستم. ولی سایت 31 شب چیز چندان جدیدی نداره. از یه سایت خارجی الگوبرداری کرده و همچنین فکر نکنم کسی به دنبال نوشتن خاطره تو اینترنت باشه :|

hamid.soltani92
March 20th, 2014, 17:57
سپاس از نظرتون !
میخواستم دلیل مخالف بودنتون رو بدونم !
چون من برای مثال سایت دانلود یا هاستینگ رو گفتم که با توجه به سرمایه و علاقه خودشون باید انتخاب کنن !
اول عذرخواهی می کنم،من فراموش کردم مشخص کنم با کدوم بخش ار فرمایشات شما مخالفم!ببخشید.(چون آخرین خط از مطلبتون بود،من همون خط یادم موند و فراموش کردم که بالاتر،مطالب دیگه ای هم هست.)
"اگر هیچ تخصصی در این ضمینه ندارید سایت تفریحی سرگرمی بزنید با یه هاست 5 گیگ میشه راحت راه اندازی کرد" به جز این مطلب،با تمام فرمایشات شما موافقم.دلایل مخالفت رو هم عرض میکنم خدمتتون:
۱-حتما خودتون بهتر از من میدونید،با این اوضاع فـیلتـرینگ، اکثر سایت های تفریحی-سرگرمی بیشتر از چند ماه عمر نمیکنن و بعد از گذشت مدتی وبمستر از تعویض دامنه خسته میشه و سایت رو کلا رها می کنه.
۲-الان چند سایت توی این دسته دارن فعالیت می کنن؟پیدا کردن بازدیدکننده با توجه به تعداد سایت های رقیب بسیار سخته.
۳-فعالیت توی این دسته از وبسایت ها،چندان کمکی به پیشرفتن فضای وب کشورمون نمیکنه...

PersianSkyTeam
March 20th, 2014, 18:14
خدا رو گواه میگیرم که یه ایده توی ذهنم هست که به طور خیلی کم ماهیانه 2 ملیون میخوابه فقط سود توی حسابت.
الان چند وقتی فرصت کافی نکردم تا اجراش کنم.خیلی هم ساده در عین حال حرفه ای.یعنی وقتی عملی کنمش دقیق مثله اون زمانی که فیس بوک به اوج رسید این ایده ای که توی ذهن دارم منفجر میکنه.نه سایت اجتماعی هست نه چت نه انجمن نه دانلود و نه ... اصلا وجود نداره و تعجب میکنم که چرا ایده ای که تو ذهنم هست رو کسی تا حالا انجام نداده؟
فقط یه برنامه نویس php لازم دارم تا کار قشنگ پیش بره.اگه هرکی php خوب بلد باشه به من بگه تا زندگی کنیم..

SoltanHost.Net
March 20th, 2014, 18:45
اول عذرخواهی می کنم،من فراموش کردم مشخص کنم با کدوم بخش ار فرمایشات شما مخالفم!ببخشید.(چون آخرین خط از مطلبتون بود،من همون خط یادم موند و فراموش کردم که بالاتر،مطالب دیگه ای هم هست.)
"اگر هیچ تخصصی در این ضمینه ندارید سایت تفریحی سرگرمی بزنید با یه هاست 5 گیگ میشه راحت راه اندازی کرد" به جز این مطلب،با تمام فرمایشات شما موافقم.دلایل مخالفت رو هم عرض میکنم خدمتتون:
۱-حتما خودتون بهتر از من میدونید،با این اوضاع فـیلتـرینگ، اکثر سایت های تفریحی-سرگرمی بیشتر از چند ماه عمر نمیکنن و بعد از گذشت مدتی وبمستر از تعویض دامنه خسته میشه و سایت رو کلا رها می کنه.
۲-الان چند سایت توی این دسته دارن فعالیت می کنن؟پیدا کردن بازدیدکننده با توجه به تعداد سایت های رقیب بسیار سخته.
۳-فعالیت توی این دسته از وبسایت ها،چندان کمکی به پیشرفتن فضای وب کشورمون نمیکنه...

سایت Campfa.ir رو مشاهده کنید هیچ وقت ***** نشده و بیش از 2 ساله داره فعالیت میکنه !
سایت تفریحی مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران رو من مد نظرم بود !

xaep
March 20th, 2014, 18:57
خدا رو گواه میگیرم که یه ایده توی ذهنم هست که به طور خیلی کم ماهیانه 2 ملیون میخوابه فقط سود توی حسابت.
الان چند وقتی فرصت کافی نکردم تا اجراش کنم.خیلی هم ساده در عین حال حرفه ای.یعنی وقتی عملی کنمش دقیق مثله اون زمانی که فیس بوک به اوج رسید این ایده ای که توی ذهن دارم منفجر میکنه.نه سایت اجتماعی هست نه چت نه انجمن نه دانلود و نه ... اصلا وجود نداره و تعجب میکنم که چرا ایده ای که تو ذهنم هست رو کسی تا حالا انجام نداده؟
فقط یه برنامه نویس php لازم دارم تا کار قشنگ پیش بره.اگه هرکی php خوب بلد باشه به من بگه تا زندگی کنیم..

خب الان این که گفتی چه ربطی داشت؟ من دنبال ایده هستم اگه دارید بفرمایید.

xaep
March 21st, 2014, 15:50
اپ

M-Sadeghi
March 21st, 2014, 16:20
سلام نگاه کنید مهم نیست تو چه موضوعی سایت بزنید اصل اینکه منبع درست و حسابی داشته باشید من یکی از سایتام رو که شروع کردم در مورد شهید بابایی هست من خودم میرفتم و دوستان میرن با خانوادش مصاحبه می کنیم اگر می تونید در سایت چیزی از خودتون خلق کنید خوبه و پا می گیره.

یاعلی

technopardaz
March 21st, 2014, 16:49
با سلام

دوست عزیز اگر دنبال پیشنهاد خوب و منطقی می گردید تماس بگیرید.

xaep
March 21st, 2014, 17:49
سلام نگاه کنید مهم نیست تو چه موضوعی سایت بزنید اصل اینکه منبع درست و حسابی داشته باشید من یکی از سایتام رو که شروع کردم در مورد شهید بابایی هست من خودم میرفتم و دوستان میرن با خانوادش مصاحبه می کنیم اگر می تونید در سایت چیزی از خودتون خلق کنید خوبه و پا می گیره.

یاعلی

منبع زیاد هست ولی ایده میخوام.

xaep
March 21st, 2014, 18:03
با سلام

دوست عزیز اگر دنبال پیشنهاد خوب و منطقی می گردید تماس بگیرید.

پ.خ شد.

xaep
March 21st, 2014, 21:20
up