PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان با 200تومان میشه سرور اختصاصی راه اندازی کرد

sor
March 19th, 2014, 05:35
با سلام و خسته نباشید
دوستان سوالی داشتم
خواستم ببینم میشه با 200 یا 300 هزار تومان سرور اختصاصی راه اندازی کرد.
کسایی که با سرورو ها اشنایی ندارم مثل من میتوانند راه اندازی کنند؟
بنظر شما سرور بگرم بهتره یا اول با نمایندگی شروع کنم بهتره؟
لطفا راهنمایی کنید این پست بیشتر جنه اموزشی داره پس همه شرکت کنند
------------------------------------------------------------------------------
سرور های نیمه اختصاصی چیه میشه این رو هم توضیه بدین این چطوره؟

gigabyte2052
March 19th, 2014, 05:54
بله دوست عزیز حتی با هزینه کمتر از دیتا سنتر های مثل
Datashack
Wholesale
Datanec
Het
Ovh
....
با هزینه ای بین 150-300 یک سرور با رم حداقل 8 -32 میتونید بردارید یک مجازی ساز روش نصب کنید و کانفیگ های لازم و شروع به مجازی سازی کنید ...
قبل از اون بهتره با نصب سیستم عامل ها ی متدوال (Kerio,linux,fedora,centos,wind2003 2008sever) و همچنین پنل های متداول مثله (Cpanel , DireactAdmin,Kloxo) آشنایی پیدا کنید که با یک سرچ در گوگل میتونید پیدا کنید.

موفق باشید ;)

sor
March 19th, 2014, 06:01
بله دوست عزیز حتی با هزینه کمتر از دیتا سنتر های مثل
Datashack
Wholesale
Datanec
Het
Ovh
....
با هزینه ای بین 150-300 یک سرور با رم حداقل 8 -32 میتونید بردارید یک مجازی ساز روش نصب کنید و کانفیگ های لازم و شروع به مجازی سازی کنید ...
قبل از اون بهتره با نصب سیستم عامل ها ی متدوال (Kerio,linux,fedora,centos,wind2003 2008sever) و همچنین پنل های متداول مثله (Cpanel , DireactAdmin,Kloxo) آشنایی پیدا کنید که با یک سرچ در گوگل میتونید پیدا کنید.

موفق باشید ;)

ممنون از نظرتون ولی سرور نیمه اختصاصی چی این ها به چه صورت هستن

gigabyte2052
March 19th, 2014, 06:06
ممنون از نظرتون ولی سرور نیمه اختصاصی چی این ها به چه صورت هستن

سرور نیمه اختصاصی همون وی پی اس ه با منابع اختصاصی اگه به صورت نمایندگی باشه احتمالا با دسترسی ساخت مجازی سازه

sor
March 19th, 2014, 06:09
با سرورو نیمه اختصاصی یا همون وی پی اس میشه یه سرور کامل راه اندازی کرد. که بشه انواع نمایندگی مثل رسیلر.مستر و.... رو ارایه داد؟

gigabyte2052
March 19th, 2014, 06:15
با سرورو نیمه اختصاصی یا همون وی پی اس میشه یه سرور کامل راه اندازی کرد. که بشه انواع نمایندگی مثل رسیلر.مستر و.... رو ارایه داد؟

اگر منظورتون دادن ریسلر و مستر ریسلر در Cpanel , Directadmin ه بله با یک وی پی اس ساده ترجیحا 1گیگ به بالا برای سی پنل و 512 به بالا برای دایرکت ادمین و نصب و کانفیگ های لازم میتوند ریسلر و مستر ریسلر ارئه بدید

هزینه لاینسس سی پنل چیزی بین =35-40 هزارتومان در ماه ولی میتونید 15 روز به صورت تریال استفاده کنید
هزینه داریکت ادمین هم چیزی بین= 10-20 هزارتومان در ماه

+لاینسس رایگان دایرکت ادمین موجود داریم اگه نیاز داشتید.

sor
March 19th, 2014, 06:22
یعنی بایک وی پی اس میشه یک سرورو کامل راه اندازی کرد؟
کسی که بتونه اموزش های کانفینگ و نصب سیستم عامل ها رو اموزش بده(همون هایی که توی پست اول زدین) آموزش بده و هزینه اموزش رو دریافت کنه؟
من با سی پنل میشه گفت اشنایی 50 درصدی دارم
لایسنس برای سی پنل باید حتما گرفته بشه؟

gigabyte2052
March 19th, 2014, 06:28
یعنی بایک وی پی اس میشه یک سرورو کامل راه اندازی کرد؟
کسی که بتونه اموزش های کانفینگ و نصب سیستم عامل ها رو اموزش بده(همون هایی که توی پست اول زدین) آموزش بده و هزینه اموزش رو دریافت کنه؟
من با سی پنل میشه گفت اشنایی 50 درصدی دارم
لایسنس برای سی پنل باید حتما گرفته بشه؟

قبلا گفتم اگر منظورتون از سرور راه اندازی هاستینگه بله با یک وی پی اس ساده هم امکان پذیره اما اگر میخواید به کسی وی پی اس بفروشید نه
آموزش های زیادی در انجمن موجوده ولی در صورت نیاز با ای دی من تماس بگیرید در خدمتتونم.
لاینسس 15 روز اول به صورت آزمایشی رایگان ارائه میده سی پنل بعد از 15 روز باید خریداری کنید یا یک ای پی جدید خریداری کنید برای سرورتون سی پنل رو مجددا نصب کنید و بک آپ تونو ریستور کنید هزینه ای پی بستگی به کشور داره اما بین 2 الی 8 هزار تومانه پیشنهاد من استفاده از دایرکت ادمینه.

sor
March 19th, 2014, 06:38
من یه هاستینگ دارم تغریبا دو ماه میشه راه اندازی کردمه
فناوری اطلاعات آپ (http://up-it.ir/)
الان من مستر هستم.
من میخوام اگه بشه با یه وی پی اس هاستنیگ راه بندازم و انواع نمایندگی ها(رسیلر.مستر.الفاو...) رو ارایه بدم در همین روال هم هی ارتقا بدم
بنظر شما این خوبه؟
بجر اون چیز هایی که گفتین توی پست اول دیگه احتیاج به چه دانش هایی هست؟

ای دی یاهو لطف میکیند بدین.

Yas-Host
March 19th, 2014, 09:32
شما به جز داشتن یک سرور عالی از نظر منابع به موارد زیر هم نیاز دارید :

1- دانش فنی و جلوگیری از مشکلات احتمالی
2- لایسنس سی پنل که ماهانه 50 هزار تومان می باشد.
3- لایسنس Zamfoo که ماهانه 28 هزار تومان(برای آلفا) و ماهانه 57 هزار تومان(برای سوپر آلفا).
4- لایسنس وب سروری همچون لایت اسپید.
5- برای بحث امنیت نیز میتونید CXS رو خریداری کنید که هزینه ای معادل 150 هزار تومان را خواهد داشت.

پ.ن :

دوست گرامی
اگر میخواهید ضرر نکنید ابتدا بر روی وی پی اس ارزون قیمت با کانفیگ دیگران و افراد متخصص شروع کنید سپس هرچی جلوتر برید بیشتر آشنایی پیدا خواهید کگرد.

شما در حال حاضر فقط از master ریسلر و نمایندگی سر در میارید.
نه از وب سرور سر در میارید و نه از دستورات و نه از مدیریت سرور بعد میخواین یهویی برید روی سرور اختصاصی؟!

راهتون رو خیلی بد انتخاب کردید.

روز خوش.

mhiizadi
March 19th, 2014, 11:12
توی ایران میتونی با این قیمت سرور اختصاصی بگیری ؛ ولی منابع کمی داره
پیشنهاد میکنم وی پی اس خوب بگیری از اروپا یا آمریک( مخصوصا آمریکا ) و کارت رو با دایرکت ادمین و کانفیگش شروع کنی؛ بعد یه مدت هم یه چند راه حل برای افزایش امنیت بخون یا بخون اسکریپت ها و ماژول های روی سرور چه کار انجام میدن خطر دارن برا سرور یا نه؛ توابع محدودی از php رو یاد بگیری بد نیست؛ میتونی امنیت رو تا حدی ببیری بالا
از نظره بنده انتی شلر ها خوبن ؛ اما با یه اینکود خیلی راحت bypass میشن..خودمم استفاده میکنم اما....
زمفو هم خوبه ولی مشکلات خودشو داره
لایت اسپیدم سعی کن لایسنس بگیری؛ اگر روی سرور مجازی کارت رو سروع کنی لایسنسش 40-60 بیشتر در نمیاد
اما سرور اختاصاصی یه هسته ایش 90 در میاد تقریبا
رو سرور مجازی باشه سی پنل 50 در میاد لایسنسش اما سرور اختصاصی ما الان ماهی 115 تا 100 برا هر سرور میدیم...
در کل با سرور مجازی شروع کنی بهتره...
سرور هم سعی کن یه سرور خوب از هتزنر ( ex40ssd, یا px60,px70 ) بگیری یه بار برای همیشه :D

hostfire
March 19th, 2014, 11:20
بله میشه سرور خرید با 150 تومن الا میشه سروری با مشخصات زیر خرید :
L5420
16 GIG of rame
2tra hdd
port 1giga bite

ولی شما باید ببینید نیاز اصلیتون چیه.کار شمارو یک سرور مجازی هم راه میندازه برای شروع به نظرم
فرق سرور مجازی با نیمه اختصاصی هم اینه
تمامی منابع سرور مجازی مشترک هست ولی تمامی منابع سرور نیمه اختصاصی اختصاصی خوده سرور می باشد

sor
March 19th, 2014, 16:37
من میخوام ی سرور برای زدم چتروم بزنم
میخوام این سرور مخصوص چتروم باشه
و یه هاستینگ درست درمونی ازش در بیاد
میخوام بتونم نمایندگی هم بدم.
الان بنظر شما دایرکت ادمین بهتر یا سی پنل؟
کدوم بهتره برای چتروم مناسب تره؟
و کدوم ارزون تر و مناسب تر در میاد.

pazis
March 19th, 2014, 17:07
بله از خیلی جاها می تونید با این قیمت سرور تهیه کنید.

بستگی داره مورد استفاده تون چی باشه.

یه نگاهی به آفرهای دیتاسنترهای
SingleHop
DataShack
Hetzner
OVH
و ...
بندازید.

aghdaee
March 19th, 2014, 17:25
با سلام و خسته نباشید
دوستان سوالی داشتم
خواستم ببینم میشه با 200 یا 300 هزار تومان سرور اختصاصی راه اندازی کرد.
کسایی که با سرورو ها اشنایی ندارم مثل من میتوانند راه اندازی کنند؟
بنظر شما سرور بگرم بهتره یا اول با نمایندگی شروع کنم بهتره؟
لطفا راهنمایی کنید این پست بیشتر جنه اموزشی داره پس همه شرکت کنند
------------------------------------------------------------------------------
سرور های نیمه اختصاصی چیه میشه این رو هم توضیه بدین این چطوره؟

سلام
با این قیمت می تونی سرور اختصاصی با دایرکت ادمین راه اندازی کنی ولی توصیه من این هست که قبل از انجام هزینه برای سرور اختصاصی یک نمایندگی مطمئن بگیرید و شروع کنید و کم کم که مشتری های شما بیشتر شد برید به سمت سرور اختصاصی
اگر سئوالی چیزی داشتید می تونید برام پیام خصوصی ارسال کنید و اگر کمکی از من بر بیاد حتما براتون انجام میدم

OmidX
March 19th, 2014, 18:00
میشه ! ، از OVH کانادا میتونی سرور بگیری با پینگ خوب ب ایران ...

i3 , 8G Ram , 2x1TB HDD

meysam021
March 19th, 2014, 18:52
عزیز 200 تومن کم پولی نیست ، بیا من با 200 تومن یه سرور براتون بگیرم هلو...بری فضا اصن باش

HostIranWeb
March 19th, 2014, 19:58
به نام خدا
با سلام خدمت شما؛

به نظر می رسد که شما می خواهید یک هاستینگ راه اندازی نمایید برای اینکار من پیشنهاد می کنم ابتدا از سرویس های نمایندگی شروع کنید زیرا کار مدیریت و کانفینگ سرور سخت است ولی اگر تمایل دارید که از اول کار با سرور شروع کنید به نظر من با این بودجه ای که دارید سرور مجازی تهیه نفرمایید زیرا در سرور اختصاصی می توانید سرور مجازی هم بفروشید ولی در سرور مجازی اینکار ممکن نیست. برای اینکه از ابتدا با سرور شروع کنید باید کانفینگ و مدیریت ان را کاملا بلد باشید تا بتوانید ان را به درستی کانفینگ کنید و نیز در مواقع بروز مشکل به درستی اوضاع را مدیریت کنید. برای اینکار باید ابتدا شما یک سرور مجازی صرفا برای اموزش خودتان تهیه فرمایید و از طریق ان به اموزش کانفینگ سرور بپردازید و با ازمون و خطا و اموزش های زیادی که در این انجمن است مدیریت سرور را یاد بگیرید و سپس یک سرور اختصاصی برای اموزش نحوه ی ساخت سرور مجازی بپردازید و پس از فرا گرفتن ان کارتون رو شروع کنید. در ضمن برای شروع کار با سرور اگه سرمایه تون کمتر از 1 میلیون تومان باشه امکان موفقیت تون کم خواهد بود.
با احترام.

sor
March 19th, 2014, 21:20
ممنون از همه دوستان بابت اموزشهاشون پس این طور که هست برای سرور اختصاصی باید اول با سرور مجازی شروع کنم
خب دوستان ایا کلاس هایی هست که اموزش کانفینگ و این چیز ها یاد بده به صورت مجازی یا فیزیکی؟
یا کلا باید این چیز ها را با اطلاعات یاد گرفت یعنی از مقاله ها و اطلاعات دوستان.

از همه دوستان با دکمش تشکر شد.:111:

HostIranWeb
March 19th, 2014, 22:42
ممنون از همه دوستان بابت اموزشهاشون پس این طور که هست برای سرور اختصاصی باید اول با سرور مجازی شروع کنم
خب دوستان ایا کلاس هایی هست که اموزش کانفینگ و این چیز ها یاد بده به صورت مجازی یا فیزیکی؟
یا کلا باید این چیز ها را با اطلاعات یاد گرفت یعنی از مقاله ها و اطلاعات دوستان.

از همه دوستان با دکمش تشکر شد.:111:

ولی از من نشد. من ای که از همه بهتر توضیح دادم :(

technoserver
March 19th, 2014, 23:12
سلام

مرسی توضیح های خوبی بود.

sor
March 19th, 2014, 23:38
ولی از من نشد. من ای که از همه بهتر توضیح دادم :(

شد ممنون از پست مفیدت

se7en-host
March 19th, 2014, 23:49
در مورد سرور با سرور مجازی شروع کنی بهتره
برای کانفیگ بهتره بدی دست یک متخصص برات انجام بده کانفیگ خیلی اهمیت دارد

kourosh_it
March 20th, 2014, 00:47
درود خسته نباشید
اگر اصلا هیچ اشنایی ندارید هیچ کدوم بهتون پیشنهاد نمیشه! یک سرور مجازی در حد 20 هزار تومن بخرید ! از 0 یاد بگیرید ! نصب و کانفیگ رو ! بعد هم کار با کنترل پنل ها و.. بعد شروع کنید به سرویس دهی ! با دانش وارد بشید !

sor
March 20th, 2014, 01:47
درود خسته نباشید
اگر اصلا هیچ اشنایی ندارید هیچ کدوم بهتون پیشنهاد نمیشه! یک سرور مجازی در حد 20 هزار تومن بخرید ! از 0 یاد بگیرید ! نصب و کانفیگ رو ! بعد هم کار با کنترل پنل ها و.. بعد شروع کنید به سرویس دهی ! با دانش وارد بشید !

ممنون از نظرتون به همین نتیجه هم رسیدم با نظر دیگر دوستان

nima-s
March 20th, 2014, 10:47
سلام
با اجازه از آغازگر موضوع،دوستان فرضا با همین 200 تومان هاستینگ ایجاد بشه،در اون صورت سود ماهانه این هاستینگ چقدر میتونه باشه؟حدودی هم اشاره کنید مشکلی نیست مثلا از حداقل فلان قدر تا فلان فدر
من این رقم رو دارم اما دانش فنیش رو ندارم.با فرض 2 حالت لطفا جوابم رو بدید.حالت اول اینکه فقط هزینه تهیه سرور (برای شروع مجازی) با من باشه،مدیریت و کانفیگ با یک متخصص،و حالت دوم،کانفیگ و مدیریت سرور کامل با خودم باشه(فرضا دانشش رو فرا بگیریم) در این 2 حالت لطفا بفرمائید سود ماهانه حدودا چقدری در میاد؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند

sor
March 20th, 2014, 16:22
سلام
با اجازه از آغازگر موضوع،دوستان فرضا با همین 200 تومان هاستینگ ایجاد بشه،در اون صورت سود ماهانه این هاستینگ چقدر میتونه باشه؟حدودی هم اشاره کنید مشکلی نیست مثلا از حداقل فلان قدر تا فلان فدر
من این رقم رو دارم اما دانش فنیش رو ندارم.با فرض 2 حالت لطفا جوابم رو بدید.حالت اول اینکه فقط هزینه تهیه سرور (برای شروع مجازی) با من باشه،مدیریت و کانفیگ با یک متخصص،و حالت دوم،کانفیگ و مدیریت سرور کامل با خودم باشه(فرضا دانشش رو فرا بگیریم) در این 2 حالت لطفا بفرمائید سود ماهانه حدودا چقدری در میاد؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند

احتمالا که چون میخوام با این شروع کنم فکر نکنم ماه اول یا دوم بتونم این قیمت رو در بیارم البته اگه تبلیغات کسترده بشه امکانش هست.
ممنون از پستتون

Mr.Te0
March 21st, 2014, 04:21
احتمالا که چون میخوام با این شروع کنم فکر نکنم ماه اول یا دوم بتونم این قیمت رو در بیارم البته اگه تبلیغات کسترده بشه امکانش هست.
ممنون از پستتون

دوست عزیز این رو در نظر بگیرید که الان ماشالله دوستانی که هاست ارائه میدند و کلا هاستینگ زیاد است.
برای فروش باید یک افر خوب یا سرویس خوب و ارزان یا یک ویژه گی خاص داشته باشید که بتونید مشتری جذب کنید.
برای همین بهتره با نمایندگی هاست از جای معتبر شروع کنید به مرور که جذب مشتری کردید و به حد نصاب خوبی رسیدید و دیدید که از پس هزینه یک سرور اختصاصی بر میاید ، میتونید سرور تهیه کنید.

1TB.IR
March 21st, 2014, 04:24
با یک وی پی اس ساده ترجیحا 1گیگ به بالا برای سی پنل و 512 به بالا برای دایرکت ادمین و نصب و کانفیگ های لازم میتوند ریسلر و مستر ریسلر ارئه بدید
حافظه رم هایی که فرمودید بسیار پایین هستند.
cPanel حداقل 2 گیگابایت
Directadmin حداقل 1 گیگابایت اما پیشنهاد میشه +2 گیگابایت استفاده کنید.
منبع صفحات نصب Directadmin.com و cPanel.com

delta
March 21st, 2014, 12:11
یک سرور مجازی با هارد 1 ترابایت تهیه کرده به مبلغ 100 هزار تومان.معمولا رداستیشن بهترین گذینه هست.بعد تقسیم به 2 میکنی هر کدوم 500 گیگ هارد بعد هر کدوم رو 100 میفروشی.. برات 100 تومان خالص سود میمونه..مشتریهات که 4 تا شدند میتونی اورسل کنی..همین 1 ترابایت رو به 20 نفر میفروشی 100 تومانی 2 میلیون سود خالص بهت میده..نیازی هم نیست از دیتاسنترهای مختلف سرور بگیری همین رداستیشن میگیری مشتری بهت گفت آمریکا میخوام میگی بیا رداستیشن آمریکا!! یا رداستیشن فرانسه!رداستیشن آلمان!! کی میخواد بفهمه چی به چیه؟تا بفهمند شما میلیونر شدی و آخرشم شرکت bmw بهت زنگ میزنه پاشو بیا دبی برات کار سراغ داریم!! :111:

technopardaz
March 21st, 2014, 16:46
با سلام
دوستان اطلاعات خوب و عامه ای می باشد.