PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب nginx روی XAMPP

rezas7674
March 19th, 2014, 01:28
سلام
من میخواستم یه سرور با XAMPP راه بندازم واسه یه سایت شخصی خودم.
بعد میخواستم در کنار وبسرور APACHE که روی XAMPP به صورت پیشفرض نصب هست وبسرور nginx هم نصب کنم که البته به صورت همزمان روی پوشه ی htdocs ست بشن. یعنی در واقع نصب nginx در کنار APACHE هست که برای کنترل پنل هایی مثل سی پانل و دایرکت ادمین ماژول مخصوص داره. حالا من میخواستم خودم این کارو روی سرور ویندوز انجام بدم تو گوگل کلی گشتم و به این آموزش رسیدم. این کار ها رو انجام دادم ولی نشد.
Setup Nginx on Apache (XAMPP) On Same Server | _»ღ[N]ïght's Blogღ«_ (http://oliverleo.net/diary/setup-nginx-on-apache-xampp-on-same-server/)
دوستان اگه کسی راه حلی بلده بگه. و یا کسی متخصص سرور میتونه این کارو انجام بده آفر بده.
با تشکر.

rezas7674
March 19th, 2014, 01:53
به لاین 1 کانفیگ nginx.conf ایراد میگرفت. حالا اونشو درست میکنیم. واقعا کار میکنه این روش؟؟؟؟؟؟؟
و در ضمن ****** کردن چه فرقی داره؟؟؟ یعنی لود سرور برای بخش دانلود و آپلود فایلها رو پایین نمیاره؟؟ اصلا این روش به درد میخوره؟

InterServer.ir
March 19th, 2014, 02:00
سلام

معمولا روی لینوکس Mod_rpaf نصب میشه تا Nginx و آپاچی رو هماهنگ کنه با هم روی آپاچی Xampp این Mod رو نصب کنید با آموزش بالا که دادید تست کنید

لود سرور زمانی خیلی بالا میره که آپاچی خودش وظیفه دریافت و ارسال اطلاعات رو بر عهده داره و زیر فشاره و در این مورد هم کند عمل می کنه و هم لود بالایی تولید می کنه وقتی Nginx که سرعت بالاتری داره این وظیفه رو از دوش آپاچی برمیداره لود پایین تری + سرعت بیشتری خواهید داشت چون آپاچی در این صورت تنها اطلاعات رو پردازش می کنه و تحویل Nginx میده

فایل کانفیگ رو هم برای من ارسال کنید