PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شیلتر شدن دامنه ای که هنوز دی ان اسش ست نشده :|

SAHAND.I
March 19th, 2014, 01:20
سلام دوستان
چند روز پیش یه دامنه ثبت کردم
هنوز هیچکاری باهاش انجام ندادم
امروز نگاه کردم دیدم شیلتر شده :|
اینم ادرسش
rahachat.ir
الان برای رفع *****ش چیکار باید بکنم؟؟؟؟

ali0000
March 19th, 2014, 01:38
سلام دوستان
چند روز پیش یه دامنه ثبت کردم
هنوز هیچکاری باهاش انجام ندادم
امروز نگاه کردم دیدم شیلتر شده :|
اینم ادرسش
rahachat.ir
الان برای رفع *****ش چیکار باید بکنم؟؟؟؟

قطعاً این دامنه متعلق به شخصی بوده و این بلا بر مالک قبلی نازل شده و دامنه expire شده شما ثبت دوباره انجام دادی ... بگذریم ، با تصدیق کارگروه تماس بگیرید و مراتب رو بصورت کامل و واضح براشون توضیح بدید ( درخواست رفع ***** ) گوگل کنی سریع پیدا میکنی خلاصه مطلب 1 سر داریم و 1000 سودا اون از قوانین nic.ir اینم از تصدیق کارگروه خدا بخیر کنه جدیداً میکن پلیس نا محسوس اینترنتی داره میاد :-s

SAHAND.I
March 19th, 2014, 11:16
قطعاً این دامنه متعلق به شخصی بوده و این بلا بر مالک قبلی نازل شده و دامنه expire شده شما ثبت دوباره انجام دادی ... بگذریم ، با تصدیق کارگروه تماس بگیرید و مراتب رو بصورت کامل و واضح براشون توضیح بدید ( درخواست رفع ***** ) گوگل کنی سریع پیدا میکنی خلاصه مطلب 1 سر داریم و 1000 سودا اون از قوانین nic.ir اینم از تصدیق کارگروه خدا بخیر کنه جدیداً میکن پلیس نا محسوس اینترنتی داره میاد :-s
داداش رفتم تو سایت رفع *****ینگ
دو گزینه داره که باید گزینه دوم(مدیر مسئول تارنمای)بزنی
اینو میزنم یه مرحله داره میگه نام کاربری و رمز وارد کنید
این قسمت نمیدونم چیه نام کاربری و رمز کدوم قسمت باید وارد کرد؟؟؟

SAHAND.I
March 19th, 2014, 11:23
خواستم تو ساماندهی ثبتش کنم نوشته بود این وب سایت قبلا ثبت شده
حالا من چیکار کنم؟؟؟؟
چطوری درخواست رفع *****ینگ بدم؟؟؟

ali0000
March 19th, 2014, 11:48
خواستم تو ساماندهی ثبتش کنم نوشته بود این وب سایت قبلا ثبت شده
حالا من چیکار کنم؟؟؟؟
چطوری درخواست رفع *****ینگ بدم؟؟؟
خب مالک قبلیش این کارو انجام داده شما با اون تلفن ها تماس بگیر یا با ایمیلشون مکاتبه کن البته همین دامین براش یه ایمیل info بساز با همون ارسال کن تا اونجا که میدونم کمی دیر پاسخ میدن الانم که آخر ساله بدتر اما مورد زیاد دیدم یه تعهد نامه میگیرن بعد از چند روز باز میکنن