PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدوم دیتا سنتر ایرانی

mhiizadi
March 19th, 2014, 00:05
سلام
قصد خرید سرور ایران رو داشتیم
میخواستم ببینم از بین دیتا سنتر های ایران کدوم رو تایید میکنید از لحاظ آپ تایم و سخت افزار و البته قیمت ؟
اگر کسی در این مورد بتونه راهنمایی کنه متشکر میشم

taha_2011
March 19th, 2014, 00:12
برای خرید سرور اختصاصی در ایران دیتاسنتر های بزرگ افرانت و پارُس آنلاین بهترین کیفیت و آپ تایم رو دارند به نظر بنده

asafnak
March 19th, 2014, 00:15
با احترام
پیشنهاد بنده دیتاسنتر پارس آنلاین و افرانت هست هم خود ما با این دو دیتاسنتر کار کردیم هم اغلب همکاران از این دو دیتاسنتر راضی هستند
پیروز باشید

mhiizadi
March 19th, 2014, 00:20
احتراما فرق خاصی بین پارس آنلاین و افرا نت وجود داره که قابل اهمیت باشه؟

downloaddl
March 19th, 2014, 00:26
من با پارس آنلاین 1 سالی میشه کار می کنم
از همه چی راضیم از کیفیت سخت افزار دیتاسنتر خبری ندارم
سرور از خودم بود
پورت عالی
آپتایم عالی

Mr.Te0
March 19th, 2014, 02:05
پارس انلاین کیفیت خوب و منابی دارد.

Taryan4
March 19th, 2014, 03:09
افرانت - پارس انلاین - تبیان

taghi.karimi
March 19th, 2014, 09:39
افرانت و پارس آنلاین و تبیان کیفیت خوبی برخوردار هستند.
هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.از نظر پورت و پشتیبانی و حملات دیداس و...

شما میخواید سرور اجاره کنید یا سخت افزار قرار بدید در دیتاسنتر ؟

Abolijoon
March 19th, 2014, 09:48
سلام و درود

پارس آنلاین تایید میشه .

Metalik
March 19th, 2014, 10:14
ouriran و آسیاتک هم خوب هستند

j4b3r
March 19th, 2014, 10:24
سلام
مدت زیادی هست با افرانت کار میکنم خوب هست.
جدیدا هم با ouriran کار میکنم.دیتاسنتر عالی هست.
و تیم فنی خیلی خوبی هم دارند.

dr.host
March 19th, 2014, 14:17
ouriran کی شده دیتا سنتر ؟ که پیشنهاد میدن؟

mhiizadi
March 19th, 2014, 14:21
Iran Dedicated Server - Windows 2003/2008, Linux,سرورهای اختصاصی در ایران (http://ouriran.com/farsi/dedicated_iran.cfm)
ارائه میدهند

SixthElement
March 19th, 2014, 15:38
سلام.
من حدوداً یک سالی میشه با ouriranکار می کنم. کیفیت سرویس خیلی خوبه اما دو تا مشکل داره. یکی اینکه پشتیبانی شبانه ندارند و مشکل دوم اینه که نرخ ترافیکشون فوق العاده بالاس. ترابایتی 700 هزارتومن. مشکل ساپورت هم با kvm over ip حل میشه.

پیروز باشید

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

iceemo
March 19th, 2014, 15:51
نظر من رو تبیان هستش
سرور قوی دارن
البته این فقط یه نظر شخصی هست

dr.host
March 19th, 2014, 15:55
دنبال دیتا سنتر هستید پارس آنلاین بهتر از جاهای دیگه هست . ouriran هم سرور روم هست نه دیتا سنتر

hadi_am
March 19th, 2014, 16:36
درود

خب دوست عزیز من یک مقدار اطلاعات دارم که پائین براتون مینویسم که هم برای شما و هم برای باقی دوستان که میخوان در مورد بعضی از دیتاسنترا اطلاعات داشته باشن امیدوارم مفید واقع بشه...

دیتاسنتر افرانت :

دیتاسنتر افرانت یکی از با کیفیت ترین دیتاسنترهای موجود در ایران هستش از نظر امنیت تنها دیتاسنتر دارای مدرک معتبر امنیت هستش واز نظر پورت بسیار عالی و با کیفیت هستن...

اگه میخواید سرور اختصاصی بگیرید قیمتهای مناسب و صد البته سخت افزار وآنتی دیداس و فایر وال قوی دارن... تقریبا میشه گفت وقتی دیداس شبکه هم بخورید روی سرور اختصاصیاشون فقط یک مقدار کوچولو سرعتتون کم میشه و اصلا سرویس دهی قطع نمیشه.پشتیبانی عالی دارن وقتی سرویس بیشتر از 5 دقیقه از دسترس خارج بشه و پینگ نده سریع باهاتون تماس میگیرن حتی ساعت 3 صبح هم باشه تماس میگیرن و اس ام اس میدن و ایمیل میفرستن، در کل این 7-8 ماهی که باهاشون کار کردیم 1 ثانیه هم مشکلی نداشته و کیفیت عالی داشته و همچنین پورت محدودی نداره و براشون مهم نیست که ترافیک چقدر مصرف کنی بر عکس دیتاسنترای دیگه و اینم بگم که تنها دیتاسنتری هستش داخل ایران که ترافیک رومتقارن محاسبه میکنه یعنی مثل باقی دیتاسنترا از هر میزان ترافیکی که میخری ترافیک دانلود و آپلود محاسبه نمیکنن که بره تو پاچتون، تنها عیبی که این دیتاسنتر داره عوض نکردن قطعات هستش که اونم در مقابل این همه کیفیت و راحتی خاطر چیزی نباشه.

دیتاسنتر پارس آنلاین:

تا بحال باهاشون کار نکردیم ولی با توجه به تماسهایی که باهاشون داشتیم برای چند مورد خاص یک سری مشکلاتی که داشتند این بود که آی پی خیلی گرونی ارائه میکردن ترافیک رو اگه مصرفتون بالا باشه 1 به 8 میکنن که به صورت غیر رسمی میکنن تو پاچه ی آدم ولی نسبتا کیفیت پورت خوبی داره و بر عکس افرانت قطعات رو در صورتی که از قبل بذارید توی انبار براتون عوض میکنن..

دیتاسنتر روند تازه (Our Iran ) :

کیفیت و شبکه ی فوق العاده ای داره نسبتا سرعت دانلودی که از خارج میده کمه ولی فوق العاده شبکه ی قوی داره و دیداس واسش اصلا مهم نیست ولی اصلا برای مجازی سازی و کارای عمومی به درد نمیخوره و فقط شرکتها و ارگانهای دولتی یا سایتایی که مصرفشون کمه براشون خوبه...

دیتاسنتر تبیان:

این دیتاسنترم که کلا فقط تیغ میزنن با ترافیک دانلود 1600 تومن و ترافیک آپلودی 400 تومن که ماشاالله خدا خیرشون بده عجب حرکتی زدن دیگه آخر دولتیشه دیگه...

پورت مناسبی دارن و اگه پارتی داشته باشید میتونید هر 100 گیگ رو بدون محاسبه ی 1 به 8 35000 تومان خریداری کنید...

دیگه بقیه که میگن دیتاسنتریم اشتباهه همگی شبکه ی خصوصین برید حالشو ببرید...

سوالی بود در خدمتیم...

ارادتمند شما

هادی امیری

dr.host
March 19th, 2014, 16:49
درود

خب دوست عزیز من یک مقدار اطلاعات دارم که پائین براتون مینویسم که هم برای شما و هم برای باقی دوستان که میخوان در مورد بعضی از دیتاسنترا اطلاعات داشته باشن امیدوارم مفید واقع بشه...

دیتاسنتر افرانت :

دیتاسنتر افرانت یکی از با کیفیت ترین دیتاسنترهای موجود در ایران هستش از نظر امنیت تنها دیتاسنتر دارای مدرک معتبر امنیت هستش واز نظر پورت بسیار عالی و با کیفیت هستن...

اگه میخواید سرور اختصاصی بگیرید قیمتهای مناسب و صد البته سخت افزار وآنتی دیداس و فایر وال قوی دارن... تقریبا میشه گفت وقتی دیداس شبکه هم بخورید روی سرور اختصاصیاشون فقط یک مقدار کوچولو سرعتتون کم میشه و اصلا سرویس دهی قطع نمیشه.پشتیبانی عالی دارن وقتی سرویس بیشتر از 5 دقیقه از دسترس خارج بشه و پینگ نده سریع باهاتون تماس میگیرن حتی ساعت 3 صبح هم باشه تماس میگیرن و اس ام اس میدن و ایمیل میفرستن، در کل این 7-8 ماهی که باهاشون کار کردیم 1 ثانیه هم مشکلی نداشته و کیفیت عالی داشته و همچنین پورت محدودی نداره و براشون مهم نیست که ترافیک چقدر مصرف کنی بر عکس دیتاسنترای دیگه و اینم بگم که تنها دیتاسنتری هستش داخل ایران که ترافیک رومتقارن محاسبه میکنه یعنی مثل باقی دیتاسنترا از هر میزان ترافیکی که میخری ترافیک دانلود و آپلود محاسبه نمیکنن که بره تو پاچتون، تنها عیبی که این دیتاسنتر داره عوض نکردن قطعات هستش که اونم در مقابل این همه کیفیت و راحتی خاطر چیزی نباشه.

دیتاسنتر پارس آنلاین:

تا بحال باهاشون کار نکردیم ولی با توجه به تماسهایی که باهاشون داشتیم برای چند مورد خاص یک سری مشکلاتی که داشتند این بود که آی پی خیلی گرونی ارائه میکردن ترافیک رو اگه مصرفتون بالا باشه 1 به 8 میکنن که به صورت غیر رسمی میکنن تو پاچه ی آدم ولی نسبتا کیفیت پورت خوبی داره و بر عکس افرانت قطعات رو در صورتی که از قبل بذارید توی انبار براتون عوض میکنن..

دیتاسنتر روند تازه (Our Iran ) :

کیفیت و شبکه ی فوق العاده ای داره نسبتا سرعت دانلودی که از خارج میده کمه ولی فوق العاده شبکه ی قوی داره و دیداس واسش اصلا مهم نیست ولی اصلا برای مجازی سازی و کارای عمومی به درد نمیخوره و فقط شرکتها و ارگانهای دولتی یا سایتایی که مصرفشون کمه براشون خوبه...

دیتاسنتر تبیان:

این دیتاسنترم که کلا فقط تیغ میزنن با ترافیک دانلود 1600 تومن و ترافیک آپلودی 400 تومن که ماشاالله خدا خیرشون بده عجب حرکتی زدن دیگه آخر دولتیشه دیگه...

پورت مناسبی دارن و اگه پارتی داشته باشید میتونید هر 100 گیگ رو بدون محاسبه ی 1 به 8 35000 تومان خریداری کنید...

دیگه بقیه که میگن دیتاسنتریم اشتباهه همگی شبکه ی خصوصین برید حالشو ببرید...

سوالی بود در خدمتیم...

ارادتمند شما

هادی امیری

---
" دیتاسنتر روند تازه (Our Iran ) :

کیفیت و شبکه ی فوق العاده ای داره نسبتا سرعت دانلودی که از خارج میده کمه ولی فوق العاده شبکه ی قوی داره و دیداس واسش اصلا مهم نیست ولی اصلا برای مجازی سازی و کارای عمومی به درد نمیخوره و فقط شرکتها و ارگانهای دولتی یا سایتایی که مصرفشون کمه براشون خوبه... "

بلاگفا که جز سایتهای پر بازدید ایران و دنیا محسوب میشه روی سرورهای این شرکت هست (اطلاعات دیگتون هم اینجوری باشه خوبه) :101:. آقا امیری شما بهتره بدونی سرور روم با دیتا سنتر فرق میکنه (جهت اطلاع)

pazis
March 19th, 2014, 17:03
---
" دیتاسنتر روند تازه (Our Iran ) :

کیفیت و شبکه ی فوق العاده ای داره نسبتا سرعت دانلودی که از خارج میده کمه ولی فوق العاده شبکه ی قوی داره و دیداس واسش اصلا مهم نیست ولی اصلا برای مجازی سازی و کارای عمومی به درد نمیخوره و فقط شرکتها و ارگانهای دولتی یا سایتایی که مصرفشون کمه براشون خوبه... "

بلاگفا که جز سایتهای پر بازدید ایران و دنیا محسوب میشه روی سرورهای این شرکت هست (اطلاعات دیگتون هم اینجوری باشه خوبه) :101:. آقا امیری شما بهتره بدونی سرور روم با دیتا سنتر فرق میکنه (جهت اطلاع)

دوست عزیز اون تو آمریکاست نه ایران!

dr.host
March 19th, 2014, 17:58
دوست عزیز اون تو آمریکاست نه ایران!

:111:
آمریکا نیست کانادا هست . منظور شما چی بود این وسط؟

dr.host
March 19th, 2014, 17:59
پارس آنلاین

تبیان (برای مصارف کم)

افرانت

meysam021
March 19th, 2014, 18:37
افرا نت بزرگ

Edwin
March 20th, 2014, 01:19
درود

پارس آنلاین
آسیاتک

موفق باشید

SixthElement
March 20th, 2014, 10:32
سلام دوستان گلم. ممکنه برای من تفاوت سرور روم و دیتا سنتر رو بگید؟ لطفاً دوستانی که میگن روند سرور روم هستش در مورد استاندارد های tia یکم توضیح بدن. همین الان شرکت روند داره به چند تا خبرگزاری مثل فارس و ایسنا و سازمانهایی مثل بورس کالا و ... سرویس میده. آیا تا بحال داخلش رفتید؟ از نزدیک امکاناتشون رو دیدید؟ مراکز داده دیگه چطور؟ بنده شخصاً داخل سالن های سرور روند، تبیان، پارس ، هما نت رفتم و امکاناتشون رو از نزدیک دیدم. اگر بخوایم اسم دیتا سنتر بیاریم تمام ایرانیا اتاق سرور هستن. هرچند که معتقدم در ایران dc داریم ولی idc نداریم.

در مورد مجازی سازی هم متاسفانه من نمیدونم چرا همه فقط به روتر میکروتیک تعبیرش می کنن. استفاده از پروتکل های روتینگ در دیتا سنتر متاسفانه روشی بیمار گونه است و نتیجه سیاست غلط دیگران.

ممنون میشم اگه دوستان اطلاعات دقیق بدن.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

UGP.ir
March 20th, 2014, 11:34
سلام من مدتی هست از افرانت دارم استفاده می کنم سرعتش خوبه.
پایدار هست و واقعا راضی هستم البته گذشت زمان موضوعات را بیشتر روشن می کند.

AbtinServer
March 24th, 2014, 20:53
اگر قیمت و آپتایم هر دو براتون مهم است فقط پارس آنلاین رو پیشنهاد میکنم.
واقعا عالیه...

sssoheil
May 3rd, 2014, 15:18
سلام

فقط افرانت

mehrshad.ho
May 3rd, 2014, 15:35
افرانت
کادری محترم و با نظم + رفع هر گونه مشکل احتمالی در کمترین زمان ممکن + هزینه اقتصادی

netmelli
May 3rd, 2014, 15:53
تبیان
افرانت
پارس آنلاین

x00t
May 3rd, 2014, 16:23
نمیدونم چرا هیچکدوم از دوستان شاتل-صفحه اصلی (http://www.shatel.ir/) رو پیشنهاد ندادند !

تا اونجایی که بنده میدونم دیتاسنتر اختصاصی داره و کیفیت خوبی هم داره(البته خودم تا به حال مشتریش نبودم!)

با تشکر

netmelli
May 4th, 2014, 10:00
نمیدونم چرا هیچکدوم از دوستان شاتل-صفحه اصلی (http://www.shatel.ir/) رو پیشنهاد ندادند !

تا اونجایی که بنده میدونم دیتاسنتر اختصاصی داره و کیفیت خوبی هم داره(البته خودم تا به حال مشتریش نبودم!)

با تشکر

بخاطر مشکلات اداری که داره
کار باهاش یک مقدار سخته
رفت و آمد اداری زیادی داره
سرویس خوب میده
ولی کار اداری داره
انگار میخوام مجوز دیتا سنتر بگیری انقدر میبرن و میارنت:d

clack
September 10th, 2014, 15:41
هرجا به غیر از پارس آنلاین :-&

moalax
September 10th, 2014, 22:57
به ترتیب افرانت
پارس انلاین
تبیان

iGeek
September 11th, 2014, 15:24
آسیاتک
افرانت

sor
September 13th, 2014, 05:47
نظر بنده هم

افرانت
پارس انلاین

من با این دو کار کردم خوب هستن

arminx
September 13th, 2014, 07:07
سلام

افرانت
پارس انلاین
تبیان

aligoli
September 13th, 2014, 15:32
سلام
قصد خرید سرور ایران رو داشتیم
میخواستم ببینم از بین دیتا سنتر های ایران کدوم رو تایید میکنید از لحاظ آپ تایم و سخت افزار و البته قیمت ؟
اگر کسی در این مورد بتونه راهنمایی کنه متشکر میشم

پیشنهاد می شود سرور از دیتاسنتر خریداری نشود.
خودتان سرور تهیه و کلو نمایید یا از افرادی که کلو می کنند تهیه نمایید.

هر دیتاسنتر برای یک عملکردی مناسب است. بیشتر مشتریان شما برای چه کاری مد نظر دارند ؟ سرور بازی ؟ موارد خاص ؟ هاستینگ ؟

mohamadreza172
September 15th, 2014, 05:00
سلام
100% افرانت تو ایران در زمینه کیفیت و پشتیبانی از همه شرکت ها یک سرو گردن بالاتره