PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : واگذاری رایگان تعداد محدود لایسنس اورجینال آنتی ویروس قوی Trend Micro

cartman10mpi
March 18th, 2014, 17:46
با عرض سلام .
تصمیم گرفته بودیم برای شناساندن هر چه بیشتر این برند در ایران تعدادی لایسنس رایگان اورجینال در اختیار دوستان قرار بدیم تا نظر خودشون رو با بقیه افراد در میان بگذارند .
متاسفانه این ایده پس از در نظر گرفتن تخفیفات فروش نوروزی به میان آمد و ما در پستی در تاپیک مربوط به فروش از دوستان دعوت کردیم که از این نرم افزار بسیار قوی و محبوب در جهان به صورت رایگان و اورجینال استفاده کنند ، ولی به دلیل اینکه عنوان تاپیک ، فروش بود شاید دوستان ندیدند و بررسی نکردند .

به همین دلیل نیاز به ارسال تاپیکی نو ، جدای از تاپیک فروش در نظر گرفته شد که امیدوار هستیم مدیران محترم انجمن ما را معذور بدانند . در ضمن باید خاطر نشان کنم که این کمپین فقط و فقط برای آشنا کردن دوستان با این نرم افزار است و پس از پایان تعداد محدود در نظر گرفته شده ، واگذاری به صورت فروش ادامه خواهد داشت .
شرایط کلی که در تاپیک قبلی به لینک زیر هست رو عینا کپی می کنم:
http://www.webhostingtalk.ir/f160/107938/

بروزرسانی :
با توجه به اینکه آنتی ویروس ترند میکرو (پی سی سیلین) در ایران امروز با توان و قدرت فراوانش ، از محبوبیت اسمی زیادی برخوردار نبوده ، تصمیم گرفتیم برای شناساندن هرچه بیشتر این محصول امنیتی بسیار خوب ، تعداد 10 عدد لایسنس اورجینال یک ساله برای سه کاربر را رایگان تقدیم کنیم .
برای جلوگیری از خرید بیش از یک لایسنس برای هر شخص ، لایسنس های رایگان به این صورت تقدیم خواهد شد :

1-کسانی که خواهان دریافت لایسنس رایگان هستند باید درخواست خود را در همین تاپیک اعلام بفرمایند
2-فقط و فقط دوستانی که تاریخ عضویت آنها در وب هاستینگ تاک قبل از تاریخ امروز باشن مورد قبول هستند
3-ما برای هر کاربر یک کوپن تخفیف 100 در 100 در سایت درج خواهیم کرد و با پیغام خصوصی در انجمن به ایشان ابلاغ خواهد شد
4-دوستان با استفاده از این کوپن میتوانند خرید رایگان خود را انجام دهند
5-این کمپین در 2 انجمن دیگر به صورت فعال موجود است
http://forum.persiantools.com/thread.../#post-9364091 (http://forum.persiantools.com/threads/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%D9%86%D8%AA%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D8%AE%D9%81%DB%8C%D9%81-%D8%A8%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D9%86%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B2-trendmicro-eset-avg.531271/#post-9364091)

::..فروش محصولات آنتی ویروس با تخفیف باور نکردنی ویژه نوروز - TrendMicro-Eset-AVG..:: (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=47219)

توجه داشته باشید :

1-این کمپین فقط برای محصول TrendMicro Titanium Maximum Security 2014 3 کاربر برای یک سال انجام خواهد شد
2-درخواست ها باید در این تاپیک ارسال شوند و پیغام خصوصی مورد قبول نخواهد بود

سایر تخفیف های نوروزی همانگونه که در پست اول نوشته شده ادامه خواهد داشت

امیدوار هستیم دوستان از این کمپین استقبال کنند و پس از دریافت لایسنس اورجینال و استفاده از آن نظر خود را در مورد این محصول امنیتی در این تاپیک بیان کنند .
تحویل لایسنس ها به صورت آنی هست و فقط 10 دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت .
تعدادی لایسنس در انجمن پرشین تولز واگذار شد که میتوانید ار طریق لینک مربوطه مشاهده کنید .

sitetheme
March 18th, 2014, 17:51
با عرض سلام .
تصمیم گرفته بودیم برای شناساندن هر چه بیشتر این برند در ایران تعدادی لایسنس رایگان اورجینال در اختیار دوستان قرار بدیم تا نظر خودشون رو با بقیه افراد در میان بگذارند .
متاسفانه این ایده پس از در نظر گرفتن تخفیفات فروش نوروزی به میان آمد و ما در پستی در تاپیک مربوط به فروش از دوستان دعوت کردیم که از این نرم افزار بسیار قوی و محبوب در جهان به صورت رایگان و اورجینال استفاده کنند ، ولی به دلیل اینکه عنوان تاپیک ، فروش بود شاید دوستان ندیدند و بررسی نکردند .

به همین دلیل نیاز به ارسال تاپیکی نو ، جدای از تاپیک فروش در نظر گرفته شد که امیدوار هستیم مدیران محترم انجمن ما را معذور بدانند . در ضمن باید خاطر نشان کنم که این کمپین فقط و فقط برای آشنا کردن دوستان با این نرم افزار است و پس از پایان تعداد محدود در نظر گرفته شده ، واگذاری به صورت فروش ادامه خواهد داشت .
شرایط کلی که در تاپیک قبلی به لینک زیر هست رو عینا کپی می کنم:

*********-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------*************
*********-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------********

امیدوار هستیم دوستان از این کمپین استقبال کنند و پس از دریافت لایسنس اورجینال و استفاده از آن نظر خود را در مورد این محصول امنیتی در این تاپیک بیان کنند .
تحویل لایسنس ها به صورت آنی هست و فقط 10 دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت .
تعدادی لایسنس در انجمن پرشین تولز واگذار شد که میتوانید ار طریق لینک مربوطه مشاهده کنید .

بنده مایل به دریافت کوپن100در100هستم
باتشکر از شما

cartman10mpi
March 18th, 2014, 17:58
بنده مایل به دریافت کوپن100در100هستم
باتشکر از شما
کوپن تخفیف صد در صد شما آماده و برای استفاده از طریق پیغام خصوصی به شما دوست عزیز ارسال شد . منتظر نظر های شما هستیم

speednet
March 18th, 2014, 18:11
با سلام
برای بنده هم ارسال کنید تشکر آیا امان ثبت لایسنس در سایتش امکان داره ؟
cartman10mpi
March 18th, 2014, 18:17
با سلام
برای بنده هم ارسال کنید تشکر آیا امان ثبت لایسنس در سایتش امکان داره ؟
کوپن تخفیف صد در صد شما آماده و برای استفاده از طریق پیغام خصوصی به شما دوست عزیز ارسال شد . بله ، لایسنس ها اورجینال و قابلیت ثبت در سایت مرکزی را دارا میباشند و از سرور مرکزی آپدیت میشوند

speednet
March 18th, 2014, 18:34
کوپن تخفیف صد در صد شما آماده و برای استفاده از طریق پیغام خصوصی به شما دوست عزیز ارسال شد . بله ، لایسنس ها اورجینال و قابلیت ثبت در سایت مرکزی را دارا میباشند و از سرور مرکزی آپدیت میشوند

تشکر از شما دوست عزیز

sitetheme
March 18th, 2014, 18:58
کوپن تخفیف صد در صد شما آماده و برای استفاده از طریق پیغام خصوصی به شما دوست عزیز ارسال شد . منتظر نظر های شما هستیم

باتشکر از شما نصب کردم تنظیمات خوبی داره اما گزینه آپدیت نداره آپدیتش خودکار هست؟

cartman10mpi
March 18th, 2014, 19:01
باتشکر از شما نصب کردم تنظیمات خوبی داره اما گزینه آپدیت نداره آپدیتش خودکار هست؟
پس از نصب حتما برای بار اول آپدیت را انجام دهید . در تسک بار(کنار ساعت ویندوز) روی آیکون ترند میکرو راست کلیک کرده گزینه check for program updates را انتخاب کنید

persianboy
March 18th, 2014, 20:00
سلام
اگر امکان داره کوپن تخفیف رو برای من هم ارسال کنید

Sent from my C2105 using Tapatalk

cartman10mpi
March 18th, 2014, 22:08
سلام
اگر امکان داره کوپن تخفیف رو برای من هم ارسال کنید

Sent from my C2105 using Tapatalk
کوپن تخفیف صد در صد برای شما دوست عزیز درج شد و از طریق پیغام خصوصی برای شما ارسال گردید . لطفا نظر خود را پس از نصب و استفاده در اینجا به اشتراک بگذارید

OmidX
March 18th, 2014, 22:15
اگه امکان داره ، برای منم ارسال کنید ;)

cartman10mpi
March 18th, 2014, 22:23
اگه امکان داره ، برای منم ارسال کنید ;)
ارسال گردید .

دوستانی که در این تاپیک از کمپین ما استفاده میکنند توجه داشته باشند یکی از مهم ترین دلایل ما برای این کمپین شناساندن این برند میباشد . از شما صمیمانه خواهشمندیم نظرات خود را پس از استفاده در اینجا درج نمایید و صد البته که تشکر هم خواسته ی شخصی بنده است

persianboy
March 18th, 2014, 22:50
کوپن تخفیف صد در صد برای شما دوست عزیز درج شد و از طریق پیغام خصوصی برای شما ارسال گردید . لطفا نظر خود را پس از نصب و استفاده در اینجا به اشتراک بگذارید

با تشکر از شما
بعد از نصب هم قطعا نظر خودم رو اینجا می نویسم

babelirani
March 18th, 2014, 23:00
با سلام

خیلی ایده ی جالبی هستش اگر هنوز این کپن 100در100 باقی مونده برای بنده هم ارسال کنید

Edwin
March 18th, 2014, 23:00
سلام و درود

برای سرور هم کاربردی داره ؟

cartman10mpi
March 18th, 2014, 23:07
سلام و درود

برای سرور هم کاربردی داره ؟
این محصول برای کاربران خانگی و تبلت ها میباشد . روی سرور میتوانید نصب کنید ولی مطمئنا به اندازه محصولات مخصوص جلوگیری از خطرات سرور ، کاربرد نخواهد داشت . پیشنهاد میشود برای سرور از محصولات مخصوص سرور استفاده کنید . امیدوار هستیم به زودی بتوانیم محصولات سرور رو هم با قیمت های مناسب به لیست خدمات پارسکیور اضافه کنیم

با سلام

خیلی ایده ی جالبی هستش اگر هنوز این کپن 100در100 باقی مونده برای بنده هم ارسال کنید
ممنون از نظرتون ، کد تخفیف ارسال شد . منتظر نظرات مفیدتون در مورد این نرم افزار هستیم

majid4310
March 18th, 2014, 23:19
ممنون میشم اگه موجوده برای من هم ارسال کنید.

cartman10mpi
March 18th, 2014, 23:24
ممنون میشم اگه موجوده برای من هم ارسال کنید.
ارسال شد ، منتظر دیدگاه های مفیدتون هستیم .
دوستان فقط یک عدد لایسنس رایگان دیگر موجود است

یکی از دوستان این سوال رو پرسیدند که فکر میکنم جوابش برای سایر دوستان مفید باشد :

سلام

تشکر از شما

اگر بعد از نصب و استفاده از این لایسنس ویندوز رو عوض کن و ویندوز جدیدی نصب کنم و مجددا آنتی ویروس رو نصب کنم نصب جدید یک یوزر جدید از 3 یوزر مجاز شناخته می شه یا همان یوزر قبلی محسوب میشه؟

اگر ویندوز خود را عوض کنید باید وارد محیط کاربری سایت ترند میکرو شوید و با یوزر و پسوردی که برای فعال کردن لایسنس خود ساخته بودید وارد شوید . سپس با خذف سیستم عامل قبلی میتوانید بر روی سیستم عامل جدید خود بدون از دست دادن حق تعداد کاربری خود ، استفاده کنید

m2n
March 18th, 2014, 23:32
برای منم هم ارسال کنید ;;)

persianboy
March 18th, 2014, 23:40
ارسال شد ، منتظر دیدگاه های مفیدتون هستیم .
دوستان فقط یک عدد لایسنس رایگان دیگر موجود است

یکی از دوستان این سوال رو پرسیدند که فکر میکنم جوابش برای سایر دوستان مفید باشد :

اگر ویندوز خود را عوض کنید باید وارد محیط کاربری سایت ترند میکرو شوید و با یوزر و پسوردی که برای فعال کردن لایسنس خود ساخته بودید وارد شوید . سپس با خذف سیستم عامل قبلی میتوانید بر روی سیستم عامل جدید خود بدون از دست دادن حق تعداد کاربری خود ، استفاده کنید
بسیار عالی
دارم دانلود میکنم و امشب نصب میکنم
ممنون بابت پاسخگویی

cartman10mpi
March 18th, 2014, 23:42
برای منم هم ارسال کنید ;;)
ارسال شد
با تشکر از همه دوستانی که در کمپین ما شرکت کردند . تعداد پیش بینی شده برای واگذاری رایگان به اتمام رسید . منتظر نظراتتون در این تاپیک هستیم
فروش ویژه در تاپیک فروش ما برای TrendMicro , Eset , AVG ادامه دارد :

مطمئنا برای محصولات دیگر به صورت دوره ای این چنین تخفیفاتی در نظر گرفته خواهد شد تا احتیاج شما دوستان را در رابطه با محصولات امنیتی اورجینال با قیمتی مناسب رفع کنیم . با تشکر مجدد از همگی .

m2n
March 18th, 2014, 23:49
بهتر عیدی امسال از شما دریافت شد.
انشالله برای شما سال خوب و پر برکتی باشه.:x

Ne&in
March 18th, 2014, 23:50
سلام اگر امکتن داره برا بنده هم ارسال کنید...

cartman10mpi
March 18th, 2014, 23:55
سلام اگر امکتن داره برا بنده هم ارسال کنید...
متاسفانه تعداد لایسنس های پیش بینی شده برای تحویل رایگان به پایان رسیده ، هنوز هم شما میتوانید با کد تخفیف های نوروزی ما در تاپیک فروش با قیمت بسیار کم خرید خود را انجام دهید .
در صورتی که تمایل به پرداخت هزینه ندارید مطمئنا در کمپین های دیگر منتظر شما هستیم . دوستانی که دیر رسیدند یا دیر دیدند در کمپین ها بعدی با اولویت اطلاع رسانی خواهد شد . میتوانید در سایت ما ثبت نام کنید تا از آخرین کمپین های ما خبردار شوید
www.parsecure.com
با تشکر

persianboy
March 22nd, 2014, 17:07
سلام

نصب کردم و براحتی اکتیو شد
در حال آپدیت کردن ...

cartman10mpi
March 22nd, 2014, 17:33
سلام

نصب کردم و براحتی اکتیو شد
در حال آپدیت کردن ...
با تشکر از شما دوست عزیز ، منتظر نظراتتون پس از استفاده از نرمافزار رو هم داریم
دوستان دیگر نیز قرار بود در قبال دریافت لایسنس رایگان نظر خدشون رو اعلام بکنند . ممنونم

cartman10mpi
June 10th, 2014, 15:34
با سلام مجدد خدمت دوستان . با استناد به اینکه بسیاری از شرکت کنندگان در این تاپیک به صورت فعال در انجمن هستند تاپیک رو بروز میکنم . قرار بود دوستان عزیز پس از استفاده از این آنتی ویروس نظر خودشون رو ابلاغ بکنند . فکر میکنم الان دیگه به اندازه ی مفید زمان برای تصمیم گیری گذشته باشد . اگر لطف کنید و نظر خودتون رو در استفاده از این آنتی ویروس اعلام کنید ممنون میشویم . همکاری بیشتر شما دوستان مارو ترغیب به برگزاری اینچنین واگذاری های تشویقی در آینده خواهد کرد .

persianboy
June 10th, 2014, 18:55
سلام

من کاملا راضیم
تا الان هیچ مشکلی نداشتم