PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هم اکنون سیبا پال ! کاملترین اسکریپت درگاه پرداخت الکترونیکی با امکانات جدید !

صفحه ها : [1] 2 3

SibaPal
March 18th, 2014, 01:35
با سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربران عزیز انجمن

ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سال جدید به تمامی کاربران و همه ی ایرانیان گرامی
قصد معرفی وب سرویسی را جهت سهولت در مبادلات ارزی و خدمات پرداخت الکترونیکی خدمت شما عزیزان داریم

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f216/19371-%D9%87%D9%85-%D8%A7%DA%A9%D9%86%D9%88%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%D A%A9%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-userlogo-png
https://sibapal.com
سیباپال چیست؟

سیبا پال با هدف جلوگیری از سرقت اطلاعات محرمانه حساب بانکی افراد و آسان کردن خریدهای اینترنتی و فراهم نمودن محیطی امن برای نقل و انتقال وجوه مالی در اینترنت راه اندازی شد
شما به وسيله سیبا پال امکان انجام کليه تراکنش های مالی از طريق اينترنت و يا خريد از طريق وبسايت های پذيرنده سیبا پال از طريق دروازه پرداخت را دارا مي باشيد
صاحب امتیاز وب سایت سیباپال شرکت میزبان گستر سیبا به شماره ثبت ۴۵۱۱۸۱ و شناسه ملی ۱۴۰۰۳۹۳۶۴۳۹ می باشد و کلیه حقوق مادی و معنوی آن متعلق به این شرکت خواهد بود،همچنین پشتیبانی خدمات و مشکلات فنی نیز با تیم مجرب شرکت میباشد

امکانات
کاملترین اسکریپت درگاه پرداخت تاکنون و کاملا اختصاصی!
ثبت نام و فعال سازی آنی سرویس
محیط کاربری پیشرفته و کاربرپسند
ارائه درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم و غیر مستقیم و به زودی درگاه کاملا اختصاصی !
ارائه درگاه پرداخت کاملا هوشمند
*استفاده از سیستم پیشرفته و کد های دستوری پیامکی جهت دریافت موجودی , گزارشات تراکنش و تسویه حساب و انتقال وجه بین کاربری بدون نیاز به اینترنت
تسویه حساب روزانه و کاملا منظم !
*امکان تسویه حساب کاربر به حساب بانکی دیگر با شرایط کاملا امن
*امکان حل اختلاف در خصوص تراکنش ها
*امکان تسویه حساب کاملا اتوماتیک با موجودی دلخواه و یا تمام موجودی
*وب سرویس مشاهده موجودی در وب سایت پذیرنده !
سیستم پشتیبانی 24 ساعته از طریق تیکت
و...

کارمزد استفاده از سرویس

پرداخت غیر مستقیم کارمزد سیستم:نیم درصد
درگاه مستقیم هوشمند و غیر هوشمند کارمزد سیستم: یک درصد

تسویه حساب ها کمتر از 24 ساعت و در حالت عادی در کمتر از 10 دقیقه انجام خواهد شد!

پذیرندگان گرامی میتوانند از کد های دستوری زیر بدون نیاز به اینترنت استفاده نمایند.
برای استفاده از سیستم عدد گزینه مورد نظر را به سامانه پیامک ۱۰۰۰۶۹۸۱ ارسال نمایید
۱-دریافت موجودی
۲-سه گردش آخر
۳-گزارش روزانه
۴-درخواست تسویه حساب
۵-انتقال وجه داخلی

از تمامی کاربرانی که امکان طراحی پلاگین های پرداخت برای cms های مختلف را دارند دعوت به همکاری مینماید
کاربران عزیز می توانند بعد از طراحی , ماژول CMS های مختلف را جهت انتشار به ایمیل شرکت اسرال نمایند تا با نام و آدرس وب سایت آنها منتشر شود.
همچنین در صورت تقاضای کاربر مبنی بر دریافت هزینه وجه از طریق شرکت واریز خواهد شد.

همچنین به زودی 10 خط جهت آسایش شما کاربران گرامی به شماره های شرکت اضافه خواهد شد
منتظر نظرات و پیشنهادات شما دوستان عزیز هستیم
راه ارتباطی :

تماس با شماره شرکت
ارسال تیکت
سامانه پیامکی 10006981
و یا از طریق admin@sibapal.com

بروزرسانی 1:

به اطلاع میرسانیم در کلیه ایام نوروز از 9 صبح تا 2 شب در کنار شما خواهیم بود.
درخواست های تسویه حساب کاربران در این ایام به صورت آنی از طریق شبکه شتاب رایگان انجام خواهد شد.

بروزرسانی 2:

پذیرندگان گرامی میتوانند در ساعات اداری با شماره های زیر ارتباط برقرار نمایند

0561-4421030
4424063
4425228
4438442

بروزرسانی 3:

ساعات کاری شرکت میزبان گستر سیبا

شنبه تا پنجشنبه ( به جز یکشنبه )
یکشنبه
جمعه

صبح 8:30 الی 14:00
عصر17:00 الی 19:30
صبح 11:30 الی 16
عصر 17:00 الی 20:15
صبح 8:30 الی 14

majidisaloo1
March 18th, 2014, 01:39
با سلام
تست شد
بسیار عالی کار میکرد
بنده امنیتی هم تست کردم باگی در این مورد هم نداشت
تایید میشه شدید

با سپاس
عیسی لو

SibaPal
March 18th, 2014, 01:56
با سلام
تست شد
بسیار عالی کار میکرد
بنده امنیتی هم تست کردم باگی در این مورد هم نداشت
تایید میشه شدید

با سپاس
عیسی لو
تشکر جناب عیسی لو
لازم به ذکر است درخواست های واریزی کاربران در ایام تعطیلی نوروز به صورت کاملا رایگان از طریق سیستم شتاب انجام خواهد شد.

TaGarG
March 18th, 2014, 01:59
درگاه چه بانک هایی دارید؟

SibaPal
March 18th, 2014, 02:01
درگاه چه بانک هایی دارید؟
احتراما هم اکنون درگاه بانک ملت و سامان در دسترس است.
طی روز های آتی چندین درگاه دیگر اضافه خواهد شد
و به زودی درگاه کاملا مستقیم و با لوگو شخصی آماده میشود.

vahab00
March 18th, 2014, 02:02
تبریک میگم
درگاه جالبی هست و من عضو شدم
اما یک مشکل دیدم توش و اون اینکه وقتی کاربر میخواد عضو شه اون اسلایدر های بالا باقی میمونند و گیج میشه
اما جالبیش دوجا بود که خیلی خوشمان آمد :دی
1 : حل اختلاف
و مورد دوم ک خییلی به چشمم اومد اون وبسرویس برای نمایش موجودی هست . میشه تو هر cmsی به کمکش موجودی حساب رو نشون داد
خیلی عالی بود این نکته
انشالله موفق و سربلند باشید
یا حق

persianmagic
March 18th, 2014, 02:02
تشکر جناب عیسی لو
لازم به ذکر است درخواست های واریزی کاربران در ایام تعطیلی نوروز به صورت کاملا رایگان از طریق سیستم شتاب انجام خواهد شد.

برای سایتهایی که تراکنش ماهیانه بالای 10 میلیون هست میتونید کارمزد رو به 0.5% کاهش بدید؟

SibaPal
March 18th, 2014, 02:05
تبریک میگم
درگاه جالبی هست و من عضو شدم
اما یک مشکل دیدم توش و اون اینکه وقتی کاربر میخواد عضو شه اون اسلایدر های بالا باقی میمونند و گیج میشه
اما جالبیش دوجا بود که خیلی خوشمان آمد :دی
1 : حل اختلاف
و مورد دوم ک خییلی به چشمم اومد اون وبسرویس برای نمایش موجودی هست . میشه تو هر cmsی به کمکش موجودی حساب رو نشون داد
خیلی عالی بود این نکته
انشالله موفق و سربلند باشید
یا حق
تشکر جناب
بسیار خوشحال هستیم که در این خصوص نظری مثبت دارید

برای سایتهایی که تراکنش ماهیانه بالای 10 میلیون هست میتونید کارمزد رو به 0.5% کاهش بدید؟
درود
بله امکان کاهش کامزد برای پذیرندگان برتر وجود دارد.
به زودی امکانات جدیدی برای پذیرندگان حرفه ای مهیا خواهد شد.

noyfound
March 18th, 2014, 03:09
سطوح کاربری متفاوت دارین ؟ در بخش پرسشهای متداول کارمزد 1.5 درصد عنوان شده اینجا 1 درصد

SibaPal
March 18th, 2014, 03:12
سطوح کاربری متفاوت دارین ؟ در بخش پرسشهای متداول کارمزد 1.5 درصد عنوان شده اینجا 1 درصد
درود
در حال حاضر خیر
احتراما کارمزد سیستم برای درگاه مستقیم 1 درصد میباشد و در سایت نیز اصلاح خواهد شد
با تشکر از شما.

مینا-صیفی
March 18th, 2014, 03:30
موفق باشید . ( چقدر درگاه ها زیاد شده امسال انشالاه در اینده بلک لیست جز اون 3 تا سایت ها نرند فعالیت پایدار داشته باشند )
پشتبیانی تصفیه حساب کارمزد پایین حرف اول را تو درگاه میزنه این 3تا رعایت بشه پیشرفت خواهند کرد حالا هر درگاه سایتو شرکتی باشه .

SibaPal
March 18th, 2014, 03:33
موفق باشید . ( چقدر درگاه ها زیاد شده امسال انشالاه در اینده بلک لیست جز اون 3 تا سایت ها نرند فعالیت پایدار داشته باشند )
پشتبیانی تصفیه حساب کارمزد پایین حرف اول را تو درگاه میزنه این 3تا رعایت بشه پیشرفت خواهند کرد حالا هر درگاه سایتو شرکتی باشه .
درود
بله حرف شما صحیح است
ان شاء الله بتوانیم با ارائه خدماتی منحصر به فرد اعتماد کاربران را جلب نماییم.
با تشکر

nimafire
March 18th, 2014, 10:24
ایمیل فعال سازی مستقیم در اسپم باکس قرار گرفت این مورد را حتما پیگیری کنید

SibaPal
March 18th, 2014, 10:26
ایمیل فعال سازی مستقیم در اسپم باکس قرار گرفت این مورد را حتما پیگیری کنید
درود
احتراما این موضوع حتما امروز پیگیری خواهد شد
با تشکر

nimafire
March 18th, 2014, 10:27
ماژول برای ریسلر کلاب و ریسلو نیز نیازی است که تا این لحظه هیچ درگاه واسطی برطرف نکرده است
اگر بتوانید کاژول برای این موارد نیز ایجاد کنید در این زمینه از دیگر سرویس ها حتی زرین پال نیز پیشی گرفتید

SibaPal
March 18th, 2014, 10:28
ماژول برای ریسلر کلاب و ریسلو نیز نیازی است که تا این لحظه هیچ درگاه واسطی برطرف نکرده است
اگر بتوانید کاژول برای این موارد نیز ایجاد کنید در این زمینه از دیگر سرویس ها حتی زرین پال نیز پیشی گرفتید
حتما در این خصوص اقدامات لازم انجام خواهد شد.

SibaPal
March 18th, 2014, 11:00
همکاری شرکت فناوران پويان هزارنويس با سیباپال
راه اندازی و دریافت درگاه اینترنتی سیبا پال (http://hezarnevis.com/archives/news/site/219-launching-and-receiving-paying-sibapal)

us12
March 18th, 2014, 11:21
در خصوص ماژول پیام خصوصی ارسال کردم . لطفا بررسی کنید .

SibaPal
March 18th, 2014, 11:22
در خصوص ماژول پیام خصوصی ارسال کردم . لطفا بررسی کنید .
درود
احتراما مورد بررسی و پیامی خدمتتان ارسال گردید

asiahosting
March 18th, 2014, 11:27
با سلام منم تازه در سایت شما عضو شدم فقط زودتر درگاه های بیشتری بزارید ممنون میشم :)
موفق باشید

SibaPal
March 18th, 2014, 11:28
با سلام منم تازه در سایت شما عضو شدم فقط زودتر درگاه های بیشتری بزارید ممنون میشم :)
موفق باشید
درود
تشکر از عضویت شما
احتراما به زودی درگاه مبنا کارت آریا و پاسارگاد به سیستم اضافه خواهد شد.

asiahosting
March 18th, 2014, 11:33
خواهش میکنم
موفق باشید

babelirani
March 18th, 2014, 12:36
با سلام

امیدوارم توی کارتون موفق باشید

chaleshtor
March 18th, 2014, 12:55
سلام
امیدوارم پیروز و موفق باشید و سال نو رو هم بهنون تبریک میگم
فقط درگاه اختصاصی که به زودی ارایه میدید هزینه احتمالش چقدره؟

sajjad65
March 18th, 2014, 12:59
موفق باشید

SibaPal
March 18th, 2014, 13:04
با سلام

امیدوارم توی کارتون موفق باشید
تشکر از لطف شما

سلام
امیدوارم پیروز و موفق باشید و سال نو رو هم بهنون تبریک میگم
فقط درگاه اختصاصی که به زودی ارایه میدید هزینه احتمالش چقدره؟
درود
تشکر از شما
احتراما درگاه اختصاصی برای کاربرانی که تراکنش های بالایی دارند هزینه ای نخواهد داشت
برای سایر کاربران مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان میباشد.

موفق باشید
از لطف شما ممنونم

rezaonline.net
March 18th, 2014, 13:23
سیباپال تائید میشه .
مدیر خوش برخوردی دارند .

SibaPal
March 18th, 2014, 13:26
سیباپال تائید میشه .
مدیر خوش برخوردی دارند .
ممنون جناب شیخله
از لطف شما متشکرم

SibaPal
March 18th, 2014, 14:41
درگاه پرداخت مبنا کارت آریا نیز به لیست درگاه های فعال اضافه شد.

مینا-صیفی
March 18th, 2014, 15:16
شما یاهو دارید ؟

SibaPal
March 18th, 2014, 15:19
شما یاهو دارید ؟
درود
خیر متاسفانه
لطفا در سایت ثبت نام و از طریق تیکت سوالات خود را مطرح نمایید
با تشکر

mizbanpars.com
March 18th, 2014, 15:30
پشتیبانی فوق العاده ای دارند
رسیدگی به درخواست ها هم عالیه

SibaPal
March 18th, 2014, 15:31
پشتیبانی فوق العاده ای دارند
رسیدگی به درخواست ها هم عالیه
تشکر جناب
انجام وظیفه است

serverirani
March 18th, 2014, 15:47
با آرزوی موفقیت و پایداری

SibaPal
March 18th, 2014, 15:48
با آرزوی موفقیت و پایداری
از لطف شما متشکرم.

rodfile.ir
March 18th, 2014, 16:10
فقط برای نماد چه فکری کردید؟
چون نماد اعتماد به درگاه های واسطه نمی دن؟

SibaPal
March 18th, 2014, 16:16
فقط برای نماد چه فکری کردید؟
چون نماد اعتماد به درگاه های واسطه نمی دن؟
درود
مدارک برای enamad بعد از تعطیلات فرستاده خواهد شد.
طی تماسی که بنده داشتم اعلام کردند که مدارک شرکت های درگاه واسطه نیز بررسی خواهد شد.

rodfile.ir
March 18th, 2014, 16:20
درود
مدارک برای enamad بعد از تعطیلات فرستاده خواهد شد.
طی تماسی که بنده داشتم اعلام کردند که مدارک شرکت های درگاه واسطه نیز بررسی خواهد شد.

بله قبلا چندیت تایپک در انجمن ها مختلف زده شده دوستانی که نماد گرفتن مثل پی لاین و جهان پی و ... همشون رو ساب دامنه گرفتن
مهم اینه که برای خود واسطه بگیرید که طی تماس هایی که افراد مختف با نماد گرفته بودن به درگاه واسطه تعلق نمی گیره الی مجوز از شاپرک داشته باشی که شاپرک هم باهاش تماس گرفته بودن گفته بود که واسطه پرداخت باید بتونه مارو قانع کنه که به چه شکلی داره کار می کنه حالا به غیر از این گفته بود که فروشگاه هایی که زیر مجموعه هستن و درگاه واسطه دارن استفاده می کنن باید ای نماد داشته باشن و میشه گفت از حرفاشون اینو برداشت کردن که نمی خوان بدن و دارن می پیچونن . البته به موردی هم بود که یادم نرفته بگم که باید سرمایه ای داشته باشی که اگه فردا کاربرات خدایی ناکرده کلاه برداری کردن بتونی پول خریدار رو برگردونی و جوابگو باشی حالا یوزر بخواد پولشویی کنه که اون قضیه اش جداست
حالا باز با این حال چه فکری کردید؟

SibaPal
March 18th, 2014, 16:28
بله قبلا چندیت تایپک در انجمن ها مختلف شده شده دوستانی که نماد گرفتن مثل پی لاین و ... همشون رو ساب دامنه گرفتن
مهم اینه که برای خود واسطه بگیرید که طی تماس هایی که افراد مختف با نماد گرفته بودن به درگاه واسطه تعلق نمی گیره الی مجوز از شاپرک که شاپرک هم باهاش تماس گرفته بودن
گفته بود که واسطه پرداخت باید بتونه مارو قانع کنه که به چه شکلی داره کار می کنه حالا به غیر از این گفته بود که فروشگاه هایی که زیر مجموعه هستن و درگاه واسطه دارن استفاده می کنن باید
ای نماد داشته باشن و میشه گفت از حرفاشون اینو برداشت کردن که نمی خوان بدن و دارن می پیچونن حالا باز با این حال چه فکری کردید؟
بنده حدودا ۱ ماه پیش طی تماسی که با enamad داشتم ایشان گفتند جدیدا به درگاه های پرداخت هم نماد تعلق خواهد گرفت
فکر نمیکنم در این مدت تصمیمشان تغییر کرده باشد.
گرفتن نماد بر روی ساب دامین هم ارزش زیادی ندارد!
در هر صورت سعی ما بر این است که برای سایت اصلی " سیباپال " نماد تهیه نماییم.
تشکر از شما

rodfile.ir
March 18th, 2014, 16:31
بنده حدودا ۱ ماه پیش طی تماسی که با enamad داشتم ایشان گفتند جدیدا به درگاه های پرداخت هم نماد تعلق خواهد گرفت
تشکر از شما

ممکنه متن قبلیم رو مجدد مطالعه کنید؟
چون متن رو ویرایش کرده بودم
در مورد ای نماد حرف شما متین هست ولی کاریش نمیشه کرد حرفشون رو عوض کردن و اونا می گم شاپرک باید مجوز داشته باشی
شاپرک هم اون طوری

rodfile.ir
March 18th, 2014, 16:34
تشکر از شما

دقیقا این متنی بود که ای نماد برای یکی از این سیستم های واسطه ارسال کرده بود
توضيحات ارزياب: درحال حاضر به درگاه های واسط اینترنتی نماد تعلق نمی گیرد درصورتی که از شبکه الکترونیکی پرداخت (شاپرک)مجوز داشته باشند با ارائه مجوز امکان پذیراست

SibaPal
March 18th, 2014, 16:35
البته به موردی هم بود که یادم نرفته بگم که باید سرمایه ای داشته باشی که اگه فردا کاربرات خدایی ناکرده کلاه برداری کردن بتونی پول خریدار رو برگردونی و جوابگو باشی حالا یوزر بخواد پولشویی کنه که اون قضیه اش جداست
حالا باز با این حال چه فکری کردید؟
در این خصوص نیز سیستمی را جهت حل اختلاف به سایت اضافه نموده ایم.
https://www.sibapal.com/xmain/dispute

SibaPal
March 18th, 2014, 16:38
دقیقا این متنی بود که ای نماد برای یکی از این سیستم های واسطه ارسال کرده بود
توضيحات ارزياب: درحال حاضر به درگاه های واسط اینترنتی نماد تعلق نمی گیرد درصورتی که از شبکه الکترونیکی پرداخت (شاپرک)مجوز داشته باشند با ارائه مجوز امکان پذیراست
ما برای ایجاد تحول آمده ایم و اطمینان داشته باشید که اگر گرفتن مجوز از شاپرک امکان پذیر باشد جزو اولین شرکت هایی هستیم که آن را دریافت خواهیم کرد!

rodfile.ir
March 18th, 2014, 16:45
ما برای ایجاد تحول آمده ایم و اطمینان داشته باشید که اگر گرفتن مجوز از شاپرک امکان پذیر باشد جزو اولین شرکت هایی هستیم که آن را دریافت خواهیم کرد!

فقط آخرین مورد که من نمی خوام جسارت کنم انشاالله بتونید بگیرید و ما هم بتونیم با شما همیشگی کار کنیم
فقط جهت رفع سوال هست:
مورد اینجاست که زرین پال هم نماد داره ولی برای واسطه نیست

SibaPal
March 18th, 2014, 16:49
فقط آخرین مورد که من نمی خوام جسارت کنم انشاالله بتونید بگیرید و ما هم بتونیم با شما همیشگی کار کنیم
فقط جهت رفع سوال هست:
مورد اینجاست که زرین پال هم نماد داره ولی برای واسطه نیست
بله
تاکنون هیچکدام از شرکت های درگاه پرداخت واسطه موفق به کسب نماد برای url اصلی سایت خودشان نشده اند.
در هر صورت امیدوار هستیم بتوانیم با کسب نماد اعتماد اکثریت کاربران را جلب نماییم

rodfile.ir
March 18th, 2014, 16:50
بله
تاکنون هیچکدام از شرکت های درگاه پرداخت واسطه موفق به کسب نماد برای url اصلی سایت خودشان نشده اند.
در هر صورت امیدوار هستیم بتوانیم با کسب نماد اعتماد اکثریت کاربران را جلب نماییم
انشاالله که موفق باشید

SibaPal
March 18th, 2014, 16:52
انشاالله که موفق باشید
از لطف شما متشکرم.

asafnak
March 18th, 2014, 17:09
با آرزوی بهترین ها برای شما
امیدوارم که موفق باشید
در حال حاضر درگاه های اختصاصی که سیستم های دیگر ارائه میکنند متعلق به شرکت سامان کیش و بانک سامان میباشد اگر شما بتوانید با سایر بانک ها در این مورد همکاری کنید فکر میکنم تعداد زیادی از کاربران رو به سمت خودتان میکشید
پیروز باشید
بهار هم بر شما مبارک

مینا-صیفی
March 18th, 2014, 17:13
بانک فعلا ملت سامان میدند . پارسیان که نمیشه سفته 40 50 میلیونی و غیره میخاد سخت گیره . اما ملت سامان درگاه های خوبی هستند ایشون در اینده میتونند سرمایه و پاسارگاد و یا اقتصاد نوین و ملی این 4تا میشه حالا ازین 4تا 2تاش را بگیرند خوب میشه.

SibaPal
March 18th, 2014, 17:16
با آرزوی بهترین ها برای شما
امیدوارم که موفق باشید
در حال حاضر درگاه های اختصاصی که سیستم های دیگر ارائه میکنند متعلق به شرکت سامان کیش و بانک سامان میباشد اگر شما بتوانید با سایر بانک ها در این مورد همکاری کنید فکر میکنم تعداد زیادی از کاربران رو به سمت خودتان میکشید
پیروز باشید
بهار هم بر شما مبارک
درود
احتراما قصد داریم از ۲ شرکت psp درگاه اختصاصی ارایه نماییم
با سامان کیش به توافقاتی رسیده ایم و ان شاء الله به زودی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.
در رابطه با psp دیگر در صورتی که بتوانیم به نتیجه برسیم در اخبار سایت اعلام خواهیم کرد.
درگاه اختصاصی نیز برای کاربرانی که تراکنش های بالایی دارند رایگان خواهد بود
از لطف شما متشکریم
سالی همراه با شادی و سلامتی برای شما آرزومندیم

SibaPal
March 18th, 2014, 17:18
بانک فعلا ملت سامان میدند . پارسیان که نمیشه صفته 40 50 میلیونی و غیره میخاد سخت گیره . اما ملت سامان درگاه های خوبی هستند ایشون در اینده میتونند سرمایه و پاسارگاد و یا اقتصاد نوین و ملی این 4تا میشه حالا ازین 4تا 2تاش را بگیرند خوب میشه.
درود
درگاه مبنا کارت نیز اضافه شده است.
ان شاء الله بعد از تعطیلات نوروز چندین درگاه دیگر در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

dertgtr
March 18th, 2014, 21:08
نام مدیر عامل و هیات مدیره شرکت شما =؟
لینک درج تبلیغ شرکت شما در روزنامه رسمی کشور =؟

mizbanpars.com
March 18th, 2014, 23:45
نمیدونم این مشکل منه یا عمومیه
فرق نمی کنه کدوم یک از درگاه ها رو انتخاب کنیم ، فقط از درگاه سامان استفاده میکنه !!

SibaPal
March 19th, 2014, 00:22
نام مدیر عامل و هیات مدیره شرکت شما =؟
لینک درج تبلیغ شرکت شما در روزنامه رسمی کشور =؟
درود
احتراما آگهی روزنامه رسمی در نوبت چاپ است
آگهی تاسیس موجود است چنانچه در این خصوص نکته مبهمی وجود دارد در سایت عضو شوید و درخواست کنید تا آگهی تاسیس برای شما ارسال شود.

نمیدونم این مشکل منه یا عمومیه
فرق نمی کنه کدوم یک از درگاه ها رو انتخاب کنیم ، فقط از درگاه سامان استفاده میکنه !!
احترما شما از پلاگین اتوماتیک استفاده میکنید
در سایت تیکت بدهید تا ماژول تفکیک شده بر حسب نوع درگاه برای شما ارسال شود.

SibaPal
March 19th, 2014, 01:09
پذیرندگان گرامی میتوانند از کد های دستوری زیر بدون نیاز به اینترنت استفاده نمایند.
برای استفاده از سیستم عدد گزینه مورد نظر را به سامانه پیامک ۱۰۰۰۶۹۸۱ ارسال نمایید
۱-دریافت موجودی
۲-سه گردش آخر
۳-گزارش روزانه
۴-درخواست تسویه حساب
۵-انتقال وجه داخلی

برای دریافت پیام راهنما یک پیامک بدون متن و برای لغو عملیات عدد 0 را به شماره ۱۰۰۰۶۹۸۱ ارسال نمایید.

dertgtr
March 19th, 2014, 01:15
نام مدیر عامل و هیات مدیره شرکت رو اطلاع ندادید . فکر می کنم این حق کاربران شما باشد که از این اطلاعات آگاه شوند !

SibaPal
March 19th, 2014, 01:17
نام مدیر عامل و هیات مدیره شرکت رو اطلاع ندادید . فکر می کنم این حق کاربران شما باشد که از این اطلاعات آگاه شوند !
بله حق با شماست
احتراما مدیر عامل شرکت و هیات مدیره جناب آقای پوریا نصرآبادی میباشند.
آگهی روزنامه رسمی نیز بعد از تعطیلات چاپ خواهد شد.
نام شرکت: میزبان گستر سیبا
شماره ثبت:۴۵۱۱۸۱
شناسه ملی:۱۴۰۰۳۹۳۶۴۳۹

i.sharifi
March 19th, 2014, 01:31
سلام

جناب آقای نصرآبادی انسانی بسیار متین ، محترم و خوش برخورد هستند .
همکاری با ایشان و گروه سیبا پال تجربه بسیار خوبی برای من بود .
من هم به جمع پذیرندگان شما پیوستم .

با آرزوی موفقیت و پیشرفت روز افزون برای مجوعه سیبا پال

SibaPal
March 19th, 2014, 01:36
سلام

جناب آقای نصرآبادی انسانی بسیار متین ، محترم و خوش برخورد هستند .
همکاری با ایشان و گروه سیبا پال تجربه بسیار خوبی برای من بود .
من هم به جمع پذیرندگان شما پیوستم .

با آرزوی موفقیت و پیشرفت روز افزون برای مجوعه سیبا پال
تشکر جناب شریفی عزیز
بسیار خرسند هستیم که مورد قبول و پذیرش جنابعالی واقع شده ایم.
همکاری با شخص متشخصی چون شما باعث افتخار بنده و همکاران ما بوده است
از لطف شما متشکرم

downloaddl
March 19th, 2014, 03:35
?!?!?!?!?!?
کمی توضیح بدید در مورد این گذینه
من باز نفهمیدم واریز هاتون به چه شکل هست ؟
و به چه صورت هایی

SibaPal
March 19th, 2014, 03:44
?!?!?!?!?!?
کمی توضیح بدید در مورد این گذینه
من باز نفهمیدم واریز هاتون به چه شکل هست ؟
و به چه صورت هایی

درود
در سایت توضیحات کاملی در این خصوص داده شده است
چنانچه نسبت به تراکنشی دچار اختلاف شدید و فروشگاهی نسبت به تحویل محصول بد قولی کرد میتواند با ارسال شماره پیگیری به ایمیل مدیریت اعتراض خود را گزارش دهید تا روند حل اختلاف انجام شود .یک گفتگوی ۳ نفره بین کاربر شاکی , پذیرنده و یکی از پشتیبانان سایت ایجاد خواهد شد.
زمان واریز وجه بین ۱۰ دقیقه و نهایت ۲۴ ساعت خواهد بود.
همچنین امکان تسویه حساب اتوماتیک نیز وجود دارد.
به این صورت که در ساعات ۱۲-۱۰ شب به صورت اتوماتیک درخواست تسویه حساب کاربران به صورت خودکار با تمام موجودی یا موجودی دلخواه ثبت خواهد شد.
همچنین از طریق سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۶۹۸۱ امکان تسویه حساب وجود دارد.
در ایام تعطیلی نوروز تمامی درخواست های واریزی به صورت رایگان از طریق شبکه شتاب انجام خواهد شد.

downloaddl
March 19th, 2014, 03:48
درود
در سایت توضیحات کاملی در این خصوص داده شده است
چنانچه نسبت به تراکنشی دچار اختلاف شدید و فروشگاهی نسبت به تحویل محصول بد قولی کرد میتواند با ارسال شماره پیگیری به ایمیل مدیریت اعتراض خود را گزارش دهید تا روند حل اختلاف انجام شود .یک گفتگوی ۳ نفره بین کاربر شاکی , پذیرنده و یکی از پشتیبانان سایت ایجاد خواهد شد.
زمان واریز وجه بین ۱۰ دقیقه و نهایت ۲۴ ساعت خواهد بود.
همچنین امکان تسویه حساب اتوماتیک نیز وجود دارد.
به این صورت که در ساعات ۱۲-۱۰ شب به صورت اتوماتیک درخواست تسویه حساب کاربران به صورت خودکار با تمام موجودی یا موجودی دلخواه ثبت خواهد شد.
همچنین از طریق سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۶۹۸۱ امکان تسویه حساب وجود دارد.
در ایام تعطیلی نوروز تمامی درخواست های واریزی به صورت رایگان از طریق شبکه شتاب انجام خواهد شد.

کارمزد چطوری هست ؟
برای روزانه 500 هزار تومان کمه کم چقدر کارمزد می گیرید؟
اصلا روزانه این مبلغ قابل تصویه می باشد؟

SibaPal
March 19th, 2014, 03:52
کارمزد چطوری هست ؟
برای روزانه 500 هزار تومان کمه کم چقدر کارمزد می گیرید؟
اصلا روزانه این مبلغ قابل تصویه می باشد؟
احتراما کارمزد درگاه مستقیم %1 و درگاه غیر مستقیم %0/5 میباشد
بله , شما میتوانید در هر زمان درخواست واریز وجه خود را ثبت نمایید و در حالت عادی بین ۱۰ دقیقه تا نهایت ۲۴ ساعت وجه را در حساب بانکی خود دریافت کنید.
در ایام تعطیل نیز واریز ها انجام خواهد شد.

mahdi271
March 19th, 2014, 11:49
اگر این امکان ایجاد کنید. نه تنها اولین بلکه بهترین خواهید شد.
امکان پرداخت با ussd از طریق *733# که با زدن شناسه پذرینده و مبلغ بتونه بدون دسترسی به اینترنت پرداخت کند

SibaPal
March 19th, 2014, 12:00
اگر این امکان ایجاد کنید. نه تنها اولین بلکه بهترین خواهید شد.
امکان پرداخت با ussd از طریق *733# که با زدن شناسه پذرینده و مبلغ بتونه بدون دسترسی به اینترنت پرداخت کند
درود
احتراما در برنامه های ما میباشد
ان شاء الله به زودی آماده خواهد شد.
با تشکر

SibaPal
March 19th, 2014, 16:08
پلاگین های تفکیک شده whmcs و freer بر حسب نوع درگاه هم اکنون قابل استفاده است.
آزمایشگاه سیباپال (https://www.sibapal.com/xmain/labs)
درگاه های فعال فعلی شامل پارسیان , ملت و مبنا کارت میباشد.
به زودی چندین درگاه دیگر اضافه خواهد شد.

nirvanna
March 19th, 2014, 18:42
با سلام

شرکت فناوران پویان هزارنویس مفتخر است ضمن اعلام همکاری خویش با شرکت میزبان گستر سیبا ، سرویس سیبا پال را تایید نموده و از مدیر شرکت مذکور تشکر نماید .
امید می رود همچون شروع، در ادامه نیز با همین اعتدال به موفقیت های بیشتری برسند .

نیروانا شریف - مدیر ارشد هزارنویس

SibaPal
March 20th, 2014, 00:57
با سلام

شرکت فناوران پویان هزارنویس مفتخر است ضمن اعلام همکاری خویش با شرکت میزبان گستر سیبا ، سرویس سیبا پال را تایید نموده و از مدیر شرکت مذکور تشکر نماید .
امید می رود همچون شروع، در ادامه نیز با همین اعتدال به موفقیت های بیشتری برسند .

نیروانا شریف - مدیر ارشد هزارنویس
از لطف شما بینهایت متشکرم
امیدوار هستیم بتوانیم با ارایه خدماتی منحصر به فرد جوابگوی اعتماد شما باشیم.

SibaPal
March 20th, 2014, 14:39
به اطلاع میرسانیم در کلیه ایام نوروز از 9 صبح تا 2 شب در کنار شما خواهیم بود.
درخواست های تسویه حساب کاربران در این ایام به صورت آنی از طریق شبکه شتاب رایگان انجام خواهد شد.

TaGarG
March 20th, 2014, 15:28
با مدارک کار را سخت می کنید و این باعث میشه مشتری های زیادی نداشته باشید
موفق باشید.

SibaPal
March 20th, 2014, 15:33
با مدارک کار را سخت می کنید و این باعث میشه مشتری های زیادی نداشته باشید
موفق باشید.
درود
احترما همه ی درگاه های معتبر اقدام به اخذ مدارک مینمایند.
اطمینان داشته باشید گرفتن مدارک فقط جهت احراز هویت کاربران میباشد و نزد سیباپال محفوظ خواهد ماند.
شما میتوانید اسکن کارت ملی یا شناسنامه و یا عابر بانک خود را ضمیمه نمایید
ارسال یکی از این مدارک جهت احراز هویت کافی است و ما سخت گیری غیر ضروری نخواهیم کرد !

مینا-صیفی
March 20th, 2014, 17:23
بنده چند بار به اون شماره ای که تو سایتتون گذاشتید زدم هیچ کس ورنداشت .... چه برسه موقه ی مشکلی پیش بیاد ادم بخواد تماس بگیره شرکت هیچگاه اینطور نیست ...

SibaPal
March 20th, 2014, 17:31
بنده چند بار به اون شماره ای که تو سایتتون گذاشتید زدم هیچ کس ورنداشت .... چه برسه موقه ی مشکلی پیش بیاد ادم بخواد تماس بگیره شرکت هیچگاه اینطور نیست ...
درود
احتراما تعداد 10 خط برای شرکت سفارش داده شده است که متاسفانه به تعطیلات برخورده ایم و فعال نشده اند.
احتمالا 5 فرودین خطوط را تحویل دهند
تمامی تیکت ها در کمتر از 10 دقیقه جواب داده شده اند.

SibaPal
March 30th, 2014, 01:43
کاربران گرامی میتوانند همه روزه از تاریخ 11 فروردین در ساعات 8 صبح تا 8 شب با شماره شرکت (4421030 - 0561) ارتباط برقرار نمایند
به زودی چندین شماره دیگر نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.
لازم به ذکر است پشتیبانی از طریق تیکت به صورت 24 ساعته میباشد و درخواست های کاربران در هر ساعتی از شبانه روز بررسی خواهد شد.

امکانات جدید که به زودی اضافه خواهد شد.

1-اضافه شدن چندین درگاه بانکی (ملی - صادرات - اقتصاد نوین ...)
2-پرداخت فاکتور و افزایش موجودی از طریق ussd
3-درگاه پرداخت کاملا اختصاصی با لوگو و نام پذیرنده
4-سیستم سیباکارت

aligoli
March 30th, 2014, 11:12
از طریق تیکت بارها پرسش هایی ارسال نمودیم و کمتر از دقایقی به تیکت مورد نظر پاسخ داده شده است. (این مورد رضایت بخش است)
اگر واقعا تجربه فعالیت در اینترنت را داشته باشید، ترجیح می دهید به صورت تیکت مشکل یا پرسش خود را مطرح نمایید تا تماس تلفنی منسوخ شده !!

اگر پرسش به صورت تیکت ارسال شود از دیدگاه اینجانب دو مزیت دارد :
- مکتوب بودن گفتگو ها و اسنادی برای آینده
- دریافت پاسخ و رفع مشکل با حداکثر سرعت

SibaPal
March 30th, 2014, 11:35
از طریق تیکت بارها پرسش هایی ارسال نمودیم و کمتر از دقایقی به تیکت مورد نظر پاسخ داده شده است. (این مورد رضایت بخش است)
اگر واقعا تجربه فعالیت در اینترنت را داشته باشید، ترجیح می دهید به صورت تیکت مشکل یا پرسش خود را مطرح نمایید تا تماس تلفنی منسوخ شده !!

اگر پرسش به صورت تیکت ارسال شود از دیدگاه اینجانب دو مزیت دارد :
- مکتوب بودن گفتگو ها و اسنادی برای آینده
- دریافت پاسخ و رفع مشکل با حداکثر سرعت
تشکر جناب علیگلی عزیز
بله حرف شما کاملا صحیح است.
تا به امروز تمامی درخواست های تسویه و جوابگویی به تیکت ها در کمتر از 1 ساعت انجام شده است.

kourosh_it
March 30th, 2014, 11:44
درود بنده عضو شدم سیستم نسبتا متفاوت و خوبی هست ، درگاه پرداخت مستقیم رو هم اگر فعال کنید عالی خواهد شد
فقط کمی گرافیک قسمت داشبورد بهتر بشه عالیه

SibaPal
March 30th, 2014, 11:49
درود بنده عضو شدم سیستم نسبتا متفاوت و خوبی هست ، درگاه پرداخت مستقیم رو هم اگر فعال کنید عالی خواهد شد
فقط کمی گرافیک قسمت داشبورد بهتر بشه عالیه
درود
از لطف شما متشکرم
توافقاتی با یک psp انجام شده است.
ان شاء الله حداکثر تا اوابل اردیبهشت درگاه پرداخت اختصاصی با حداقل کارمزد ارائه خواهد شد.
متاسفانه تا قبل از 15 فروردین امکان بررسی درخواست ها از جانب شرکت های psp میسر نبود.

taha_2011
March 30th, 2014, 13:03
خیلی ممنون از خدمات عالیتون فقط ای کاش مدارک را نمیگرفتید.
بی شک اگر مدارک نمیگرفتید مشتری های بیشتری به سمت درگاه شما روی میاوردند.
سپاس گزارم

SibaPal
March 30th, 2014, 13:10
خیلی ممنون از خدمات عالیتون فقط ای کاش مدارک را نمیگرفتید.
بی شک اگر مدارک نمیگرفتید مشتری های بیشتری به سمت درگاه شما روی میاوردند.
سپاس گزارم
از لطف شما متشکرم
احتراما میتوانید اسکن کارت ملی یا شناسنامه و یا کارت بانکی را پیوست نمایید.
در این مورد سخت گیری نخواهیم کرد.
اطمینان داشته باشید اطلاعات کاربران نزد سیباپال محفوظ خواهد ماند.

SibaPal
April 9th, 2014, 09:52
پذیرندگان گرامی میتوانند در ساعات اداری با شماره های زیر ارتباط برقرار نمایند

0561-4421030
4424063
4425228
4438442

atiye nasrabadi
April 12th, 2014, 18:01
ساعات کاری شرکت میزبان گستر سیبا

شنبه تا پنجشنبه ( به جز یکشنبه )
یکشنبه
جمعه

صبح 8:30 الی 14:00
عصر17:00 الی 19:30
صبح 11:30 الی 16
عصر 17:00 الی 20:15
صبح 8:30 الی 14

farmanrava
April 14th, 2014, 14:37
امیدوارم که موفق باشین

بنده هم عضو شدم با وجود درگاه اختصاصی ملت ، تست میکنیم ببینیم وضعیت به چه صورتی هستش

یا حق

mhiizadi
April 14th, 2014, 14:52
موفق باشید
روی قالب سایتتون بیشتر کار کنید رسمی تر بشه :)

SibaPal
April 14th, 2014, 19:37
موفق باشید
درود
از لطف شما متشکرم
هر گونه انتقاد و پیشنهاد را میتوانید با ایمیل admin@sibapal.com در میان بگذارید

downloaddl
April 14th, 2014, 20:24
موفق باشید

قالبشون خیلی خوبه که
فقط اسلایدرش باید عوش شه :d چشم آیو سبزو رنگو وارنگ

قالب زیبایی دارید اما در اولین وقت اسلایدر تغییر بدید که خیلی تاثیر داره

SibaPal
April 14th, 2014, 20:27
قالبشون خیلی خوبه که
فقط اسلایدرش باید عوش شه :d چشم آیو سبزو رنگو وارنگ

قالب زیبایی دارید اما در اولین وقت اسلایدر تغییر بدید که خیلی تاثیر داره
از لطف شما متشکرم
هزینه بسیار بالایی برای قالب وب سایت و اسکریپت شده است

به زودی شاهد تغییرات گسترده در سیباپال خواهیم بود .
با سپاس

rodfile.ir
April 15th, 2014, 00:50
هنوز منتظر لینک روزنامه رسمی شما هستیم
روزنامه رسمی - فهرست آگهی ها (http://www.rooznamehrasmi.ir/news/newslist.aspx)
لطفا جهت ابهام لینک روزنامه رسمی رو اعلام کنید

Farid.Agl
April 15th, 2014, 00:57
ایمیلی که جهت فعال سازی ارسال می شه تو جیمیل به اسپم می ره، خواستم اطلاع داده باشم.

Farid.Agl
April 15th, 2014, 01:02
پیشنهاد می کنم مستندات رو با فرمت pdf قرار بدید، در حال حاضر از فایل doc استفاده شده.

SibaPal
April 15th, 2014, 01:30
ایمیلی که جهت فعال سازی ارسال می شه تو جیمیل به اسپم می ره، خواستم اطلاع داده باشم.

پیشنهاد می کنم مستندات رو با فرمت pdf قرار بدید، در حال حاضر از فایل doc استفاده شده.
درود
فردا در ساعات اداری فایل اصلاح خواهد شد

با تشکر

SibaPal
April 15th, 2014, 12:37
پلاگین اسکریپت cart store برای سیستم منتشر شد.
http://cardstore.softha.net/modules/sibapal.zip

Farid.Agl
April 19th, 2014, 03:04
پیشنهاد می کنم برای سایت favicon بذازید.

SibaPal
April 19th, 2014, 18:43
پیشنهاد می کنم برای سایت favicon بذازید.
درود
انجام شد.

با سپاس

AlphaWebHost
April 19th, 2014, 20:01
تست شد
تایید میشه
واقعا بی نظیر
امیدوارم موفق باشید
پشتیبانی تون هم عالیه

یاعلی

SibaPal
April 19th, 2014, 20:27
تست شد
تایید میشه
واقعا بی نظیر
امیدوارم موفق باشید
پشتیبانی تون هم عالیه

یاعلی
درود
خواهش میکنم قربان
از لطف شما ممنونیم

SibaPal
April 20th, 2014, 14:31
بعد از رونمایی از طرح تسویه حساب آنی سیباپال برای اولین بار در میان شرکت های درگاه پرداخت در سطح کشور !
این بار درگاه پرداخت کاملا اختصاصی از ۲ psp با تسویه حساب آنی بدون نامی از سیباپال با حداقل کارمزد !
سیستم در حال آماده سازی میباشد و موارد تکمیلی طی هفته های آتی اعلام خواهد شد.

سرویس جدیدی نیز طی روز های آتی رونمایی میشود

کاربران گرامی میتوانند در ساعات اداری با شماره های زیر ارتباط برقرار نمایند
0561-4421030
4424063
4425228
4438442

سیباپال ـ تجربه ای نو و متفاوت در تجارت الکترونیک شما

warpro
April 20th, 2014, 16:33
با ســـــلام . . .

قربان مقدار کارمزد برای تراکنش ماهانه بالای 400 میلیون تومان کمتر می شود ؟

شرایط ما به گونه ای است که حتما باید از درگاه واسطه استفاده نماییم . . .

+ اینکه قرارداد رسمی میشه بسته بشه ؟

و یک سری مزایای خاص . . .

با تشـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــکر . . .

SibaPal
April 20th, 2014, 17:20
با ســـــلام . . .

قربان مقدار کارمزد برای تراکنش ماهانه بالای 400 میلیون تومان کمتر می شود ؟

شرایط ما به گونه ای است که حتما باید از درگاه واسطه استفاده نماییم . . .

+ اینکه قرارداد رسمی میشه بسته بشه ؟

و یک سری مزایای خاص . . .

با تشـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــکر . . .
درود

بله در صورت درخواست قرار داد شرکتی برای شما ارسال خواهد شد.
برای کاربرانی که تراکنش های بالایی دارند میزان کارمزد کاهش پیدا میکند
لطف در سایت رجیستر و در این خصوص تیکت ارسال نمایید تا بررسی شود

با سپاس

SibaPal
April 20th, 2014, 18:05
پلاگین پرداخت اشتراک vBulletin منتشر شد.
نویسنده:امید آران

SibaPal
April 20th, 2014, 19:45
پلاگین نمایش موجودی حساب vBulletin منتشر شد.
با استفاده از این پلاگین موجودی حساب در پنل ادمین ویبولتین قابل مشاهده است.

98M!zban
April 20th, 2014, 20:00
بنده هم با توجه به دو درگاه اختصاصی از بانک ملت و پارسیان

باز هم ثبت نام کردم و از درگاه شما استفاده می کنم تنها در جهت حمایت از شما امیدوارم سرنوشتتون مثل بقیه همکارها نشه

SibaPal
April 20th, 2014, 20:07
بنده هم با توجه به دو درگاه اختصاصی از بانک ملت و پارسیان

باز هم ثبت نام کردم و از درگاه شما استفاده می کنم تنها در جهت حمایت از شما امیدوارم سرنوشتتون مثل بقیه همکارها نشه
درود
از لطف شما متشکریم
اگر توجه داشته باشید سیباپال در مدت 1 ماهه فعالیت توانسته است گام های بزرگی بردارد و برای اولین بار امکانات جدیدی را به سیستم اضافه نماید که در سیستم های مشابه کمتر مشاهده شده است و این شروع کار ما میباشد.
همانطور که مستحضر هستید تسویه حساب ما کاملا آنی و رایگان ! میباشد و این مزیت بزرگی نسبت به سیستم های مشابه و بانک ها است
به زودی نیز امکانات دیگری معرفی خواهد شد.

با سپاس

almanwebhost
April 24th, 2014, 10:50
دورود بر شما !
درگاه فعلی چی هست ؟
امکان درخواست درگاه اختصاصی هم هست ؟
همه سامان اراعه میدن برای اختصاصی.
اما امکانش هست باقی بانک ها بتونید اراعه بدید به ما

SibaPal
April 24th, 2014, 10:55
دورود بر شما !
درگاه فعلی چی هست ؟
امکان درخواست درگاه اختصاصی هم هست ؟
همه سامان اراعه میدن برای اختصاصی.
اما امکانش هست باقی بانک ها بتونید اراعه بدید به ما
درود
احتراما در حال حاضر درگاه بانک ملت , سامان و مبنا کارت در دسترس است.
به زودی درگاه کاملا اختصاصی با شرایط ویژه راه اندازی خواهد شد.

Download
April 24th, 2014, 20:22
لطفا صندوق پستیتون را خالی کنید
مبنا برای کجا هست؟

SibaPal
April 24th, 2014, 20:24
لطفا صندوق پستیتون را خالی کنید
مبنا برای کجا هست؟
درود

انجام شد جناب
درگاه مبنا کارت مربوط به بانک شهر میباشد

rodfile.ir
April 24th, 2014, 22:43
درود

انجام شد جناب
درگاه مبنا کارت مربوط به بانک شهر میباشد

کی گفته برای بانک شهره؟
مبنا خودش یه شرکت جداست و بانک شهر باهاشون قرارداد داره
راستی شما هنوز لینک روزنامه رسمیتون رو اعلام نکردید
من می خوام عضو بشم ولی خیلی از کاربرای دیگه هم منتظر لینک روزنامه رسمی هستن شما گفتید تا بعد از تعطیلات عید روزنامه میاد
ولی دارید پشت گوش میندازید
چند بار هم همین مسئله رو از شما خواستم و تکرار کردم
لطفا جهت رفع ابهام لینک روزنامه رسمی رو بدید

SibaPal
April 24th, 2014, 23:29
کی گفته برای بانک شهره؟
مبنا خودش یه شرکت جداست و بانک شهر باهاشون قرارداد داره
راستی شما هنوز لینک روزنامه رسمیتون رو اعلام نکردید
من می خوام عضو بشم ولی خیلی از کاربرای دیگه هم منتظر لینک روزنامه رسمی هستن شما گفتید تا بعد از تعطیلات عید روزنامه میاد
ولی دارید پشت گوش میندازید
چند بار هم همین مسئله رو از شما خواستم و تکرار کردم
لطفا جهت رفع ابهام لینک روزنامه رسمی رو بدید
درود

تشکر از توضیحات شما :)
منظور بنده نیز همین بود
در رابطه با روزنامه رسمی شرکت
بنده در همان زمان خدمت شما عرض کرده بودم که که آگهی در نوبت چاپ است ! ولی شما این موضوع را درک نکردید که چاپ آگهی های روزنامه دست بنده و یا همکاران بنده نیست و به شرکت خصوصی واگذار شده است
با پیگیری های انجام شده آگهی به مرحله چاپ رسید و در لینک زیر قابل مشاهده است.
خدمت شما :
روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران (http://www.rooznamehrasmi.ir/News/ShowNews.aspx?Code=1396405)

امیدوار هستیم رفع ابهام شده باشد و در این خصوص پستی در تایپیک ارسال نشود .
در غیر این صورت برداشت دیگری خواهیم کرد.

با سپاس

SibaPal
April 25th, 2014, 20:46
ماژول کاملا هوشمند برای Whmcs و Freer منتشر شد.
استفاده از درگاه مستقیم و غیر مستقیم در 1 ماژول !

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f216/19995-%D9%87%D9%85-%D8%A7%DA%A9%D9%86%D9%88%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%D A%A9%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-2621913982993211365_sdfsdfssdfsdfdf-png
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f216/19996-%D9%87%D9%85-%D8%A7%DA%A9%D9%86%D9%88%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%D A%A9%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-19303139829936844530_shot-png

این نوع پلاگین برای اولین بار در سیبا پال اجرا شده است
نویسنده: سیباپال
توسعه دهنده : امید آران

مینا-صیفی
April 25th, 2014, 21:14
بنظرم پلاگیناتون را فقط قسمت Pin باشه خیلی خوبه .
کسی مستقیم داره یا غیرمستقیم خودش تفکیک شده یا هوشمند استفاده میکنه بنظرم پلاگینتون 2گزینه اظافی داره که این تنظیم در پنل کاربری سایت موجود هست نیازی نیست اینجا تنظیم بشه نظره حالا من با پلاگین هایی مصرف میکنم 1گزینه داره .

SibaPal
April 25th, 2014, 21:17
بنظرم پلاگیناتون را فقط قسمت Pin باشه خیلی خوبه .
کسی مستقیم داره یا غیرمستقیم خودش تفکیک شده یا هوشمند استفاده میکنه بنظرم پلاگینتون 2گزینه اظافی داره که این تنظیم در پنل کاربری سایت موجود هست نیازی نیست اینجا تنظیم بشه نظره حالا من با پلاگین هایی مصرف میکنم 1گزینه داره .
درود

با سپاس از نظر شما
پلاگینی که فرمودید نیز در سایت موجود است
برای این منظور میتوانید پلاگین به تفکیک درگاه را دانلود نمایید که فقط نیاز به پین دارد

آزمایشگاه سیباپال
(https://www.sibapal.com/xmain/labs)

مینا-صیفی
April 25th, 2014, 21:21
درود

با سپاس از نظر شما
پلاگینی که فرمودید نیز در سایت موجود است
برای این منظور میتوانید پلاگین به تفکیک درگاه را دانلود نمایید که فقط نیاز به پین دارد

آزمایشگاه سیباپال
(https://www.sibapal.com/xmain/labs)

اوکی اره 2درگاه پلاگینتون را گرفتم الان . ثبت نام هم کرده بودم قبلا اما فعلا تکمیل نکردم حساب کاربریم را ....

SibaPal
April 25th, 2014, 21:24
اوکی اره 2درگاه پلاگینتون را گرفتم الان . ثبت نام هم کرده بودم قبلا اما فعلا تکمیل نکردم حساب کاربریم را ....
چنانچه در خصوص تکمیل مدارک نیاز به راهنمایی دارید میتوانید به واحد پشتیبان سایت تیکت ارسال نمایید.

با سپاس

almanwebhost
May 1st, 2014, 11:56
بنده به تمامی مشتریام که سامانه فروشگاهی دارنو معرفی کردم و ثبت نام کردن:)
انشالله که موفقط و سربلند بشید !
آیا امکان ویژه ای به ما تعلق میگیرد؟

SibaPal
May 1st, 2014, 12:01
بنده به تمامی مشتریام که سامانه فروشگاهی دارنو معرفی کردم و ثبت نام کردن:)
انشالله که موفقط و سربلند بشید !
درود
از لطف شما بسیار متشکریم

آیا امکان ویژه ای به ما تعلق میگیرد؟
بله
لطفا تا سورپرایز ویژه شرکت منتظر بمانید

SibaPal
May 8th, 2014, 11:46
با سلام و احترام
ضمن تشکر از همکاری شما با سامانه پرداخت سیباپال، به اطلاع می رساند درگاه بانک ملی , اقتصاد نوین و فن آوا کارت به سیستم اضافه گردید.
پلاگین های مربوطه در آزمایشگاه سیباپال قابل دریافت میباشد.

smhnw
May 8th, 2014, 11:50
سلام جناب چند سوال ؟

1. آیا بجز درگاه اختصاصی سامان و فن آوا درگاهی ارائه میدید؟ اگر نه تا کی؟
2. چطور باید به مشتریانم سیباپال رو معرفی کنم؟ چه امکاناتی به من تعلق میگیرد؟

SibaPal
May 8th, 2014, 12:04
. آیا بجز درگاه اختصاصی سامان و فن آوا درگاهی ارائه میدید؟ اگر نه تا کی؟
با سلام و احترام
در حال حاضر درگاه اختصاصی تنها از سامان و فن آوا کارت ارائه میگردد
در خصوص اضافه شدن درگاه جدید ان شاء الله به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

چطور باید به مشتریانم سیباپال رو معرفی کنم؟ چه امکاناتی به من تعلق میگیرد؟
لطفا از طریق تیکت مطرح نمایید تا به واحد مربوطه ارجاع داده شود.

SibaPal
June 16th, 2014, 00:31
پلاگین پرداخت Hostbill برای درگاه اختصاصی اضافه گردید.
آزمایشگاه سیباپال (https://sibapal.com/xmain/labs)

metalancerx
June 21st, 2014, 02:33
برای گرفتن درگاه حتما باید شرکت داشت ؟ یا مدارک شخصی رو بگیرن درگاه می ده این سایت ؟

SibaPal
June 21st, 2014, 02:35
برای گرفتن درگاه حتما باید شرکت داشت ؟ یا مدارک شخصی رو بگیرن درگاه می ده این سایت ؟
درود
بله , شما می توانید با اسکن کارت ملی یا شناسنامه در سایت تکمیل مدارک نمایید

SibaPal
July 25th, 2014, 01:36
پلاگین پرداخت Open cart جهت استفاده کاربران گرامی برای درگاه مستقیم و اختصاصی اضافه گردید.

آزمایشگاه سیباپال (https://sibapal.com/xmain/labs)

SibaPal
October 13th, 2014, 18:40
تمامی درخواست های پایا ملت کاربران , همانند شتاب و بدون کارمزد می باشد و در روز تعطیل نیز توسط وب سرویس به صورت خودکار واریز می گردد.
پذیرنده های گرامی می توانند جهت تسریع در تسویه حساب پایا و نپرداختن هزینه 500 تومانی شتاب , حساب ملت اضافه نمایند.

با سپاس

yossef
November 2nd, 2014, 11:59
خیلی خوب شده امکانات هم بی نظیر موفق باشید

peymanbandi
November 30th, 2014, 22:34
واقعا این پشتیبانی خوبشون و برخورد زیباشون و درگاه اختصاصی که بدون هزینه راه اندازی کردن منو شگفت زده کرد و ازین پس فقط با سیبا پال کار خواهم کرد

اشکان
November 30th, 2014, 22:39
سیبا پال واقعا کارشون خوبه از همه بهتر برخورد پشتیبانی سایت هست
امیدوارم همیشه موفق باشید و این روند رو به رشد رو ادامه بدید

Lopez
January 11th, 2015, 04:00
با عرض سلام و خسته نباشید. در مورد درگاه مستقیم که عنوان کردید در طول مسیر ما نشانی از سیباپال نداریم درصورتی که یکی از خریداران از سایت شکایت کند چگونه بفهمد از درگاه های شما استفاده میکند ؟

SibaPal
January 11th, 2015, 13:28
با عرض سلام و خسته نباشید. در مورد درگاه مستقیم که عنوان کردید در طول مسیر ما نشانی از سیباپال نداریم درصورتی که یکی از خریداران از سایت شکایت کند چگونه بفهمد از درگاه های شما استفاده میکند ؟
درود
ترمینال ها متعلق به شرکت میزبان گستر سیبا می باشد و در صورت استعلام از شرکت psp مشخص خواهد شد.

samenbaner.ir
January 11th, 2015, 22:08
تبریک به مدریت گرامی من راستیش الان با سایت شما اشنا شدم به زودی عضو می شوم انشالله سرویستون عالی باشد .

SibaPal
January 19th, 2015, 14:21
ارایه مجدد درگاه اختصاصی فن آوا با کارمزد ۰/6 درصد و فعالسازی رایگان
جهت درخواست درگاه تیکتی با عنوان " درخواست درگاه اختصاصی فن آوا " به همراه لوگو و نام فروشگاه ارسال نمایید.
مدت زمان فعالسازی ۷ روز کاری

با سپاس

ourweb
January 19th, 2015, 14:30
هنوز ماژول باکس بیلینگ رو درست نکردید؟ من منتظرم ها هنوز .

SibaPal
February 3rd, 2015, 15:20
هنوز ماژول باکس بیلینگ رو درست نکردید؟ من منتظرم ها هنوز .
با سلام و احترام
امروز خدمتتان تقدیم می گردد.
تغییرات صورت گرفته در درگاه فن آوا
24929

- - - Updated - - -

پلاگین Boxbiling برای درگاه مستقیم و اختصاصی
24941
آزمایشگاه سیباپال (http://sibapal.com/xmain/labs)

mrwordpress
February 16th, 2015, 12:19
واقعا سیبا پال از همه نظر خوبه . بنده برای انجمن و پرداخت آنلاین مشکلی داشتم که به چند سرویس دهنده تیکت زدم از جمله سیبا پال . در بین 4 سرویس دهنده فقط سیبا پال بود که با برخورد فوق العاده خوبی پیگیر کار بنده شدند و اما دیگر سرویس دهنده ها ........!!!

من تو این 2 روز پشتیبانی واقعی رو دیدم و باید بهتون آفرین گفت .

امیدوارم همیشه موفق باشید و سربلند .

خدا قوت .

satiran
February 16th, 2015, 12:50
سلام

پلاگین مریوط به پرستاشاپ را ندارید ؟

Mr.Pouria
February 16th, 2015, 12:50
اگر شخصی با استفاده از کارت های هک شده از درگاه واسطه ما که از شما گرفتیم خرید کنه پاسخ شما به این عمل چه خواهد بود ؟!

pasargad web
February 16th, 2015, 13:57
درگاه های بسیار عالی + پشتیبانی عالی و سریعی دارند.

مینا-صیفی
February 16th, 2015, 14:04
سیباپال برای همه اثبات شده هست عالیه

Mr.Pouria
February 16th, 2015, 14:14
اگر شخصی با استفاده از کارت های هک شده از درگاه واسطه ما که از شما گرفتیم خرید کنه پاسخ شما به این عمل چه خواهد بود ؟!

کسی تا کنون چنین مشکلی رو روی این درگاه داشته ؟!

من از درگاهی استفاده میکردم که بعد از این مشکل حساب منو هم بستن !! با اینکه این مورد اصلا به من مربوط نبود و به کاربر خریدار مربوط بوده !!

Mr.Pouria
February 16th, 2015, 15:42
اسم از مسدود کردن درگاه اوردید !!! معلومه که از جهان پی داشتید چون تا یچیزی میشه سریع میدندند دست به بستن درگاهشان خیلی ملس هست ماله ما رو هم 2 بار بستند درگاه خوبیه ولی این بدی را داره از نظر من این کارو میکنند که مشکلی واسه خودشان پیش نیاد....

منظور من جهان پی نبود ...

من اسمی از شرکت های خدمات دهی نمیبرم زیرا زیر سوال بردن خدمات شرکت ها صحیح نیست ...

منتظر مدیران شرکت سیبا پال هستم تا پاسخ بنده را بدهند ...

* هم اکنون بدون هیچ مشکلی از جهان پی درحال سرویس گیری هستم و تا کنون مشکلی برای من یپش نبومده ...

SibaPal
February 16th, 2015, 16:05
کسی تا کنون چنین مشکلی رو روی این درگاه داشته ؟!

من از درگاهی استفاده میکردم که بعد از این مشکل حساب منو هم بستن !! با اینکه این مورد اصلا به من مربوط نبود و به کاربر خریدار مربوط بوده !!
با سلام و احترام
تنها 1 حساب کاربری در مدت زمان فعالیت سیباپال مسدود شده است و آن هم با حکم مراجع قضایی بوده است.
لطفا اطلاعات حساب را خصوصی ارسال نمایید .
ممکن است به دلیل لاگین شدن نا موفق حساب شده مسدود شده باشد.
با سپاس

Mr.Pouria
February 16th, 2015, 17:12
با سلام و احترام
تنها 1 حساب کاربری در مدت زمان فعالیت سیباپال مسدود شده است و آن هم با حکم مراجع قضایی بوده است.
لطفا اطلاعات حساب را خصوصی ارسال نمایید .
ممکن است به دلیل لاگین شدن نا موفق حساب شده مسدود شده باشد.
با سپاس

سلام خدمت شما

من از مشترکین شما نیستم ...

فقط میخواستم بدونم اگر مشترکین شما بشم و روزی همچین اتفاقی بیفته شما چگونه برخورد میکنید ؟!

SibaPal
February 16th, 2015, 19:15
سلام خدمت شما

من از مشترکین شما نیستم ...

فقط میخواستم بدونم اگر مشترکین شما بشم و روزی همچین اتفاقی بیفته شما چگونه برخورد میکنید ؟!
هدف ما حل مسئله می باشد و نه حذف آن !
موارد مشابه رخ داده و با همکاری و تعامل طرفین حل و فصل گردیده است و سیباپال در طول مدت زمان فعالیت تنها 1 کاربر اخراجی داشته است.

- - - Updated - - -

واقعا سیبا پال از همه نظر خوبه . بنده برای انجمن و پرداخت آنلاین مشکلی داشتم که به چند سرویس دهنده تیکت زدم از جمله سیبا پال . در بین 4 سرویس دهنده فقط سیبا پال بود که با برخورد فوق العاده خوبی پیگیر کار بنده شدند و اما دیگر سرویس دهنده ها ........!!!

من تو این 2 روز پشتیبانی واقعی رو دیدم و باید بهتون آفرین گفت .

امیدوارم همیشه موفق باشید و سربلند .

خدا قوت .
از لطف شما بینهایت متشکریم و موارد انجام شده تنها انجام وظیفه بوده است

سلام

پلاگین مریوط به پرستاشاپ را ندارید ؟
درود
لطفا در سیستم عضو و تیکت ارسال نمایید تا بررسی و در صورت امکان تقدیمتان گردد

درگاه های بسیار عالی + پشتیبانی عالی و سریعی دارند.

سیباپال برای همه اثبات شده هست عالیه
از لطف شما پذیرنده گرامی متشکریم.

hoka
February 16th, 2015, 19:38
عالی

__coma__
February 21st, 2015, 02:35
من یکبار مسافرت بودم و کاریری خرید کرده بود من هم یادم رفته بود محصول تحویل بدم.کاربر به سیباپال شکایت کرده بود.که با تماس سیباپال به من مشکل حل شد و کاربر راضی شد.
در کل داره 1 سالی میشه که روسیبا پال هستم.فکر کنم حدود عید پارسال بود که آشنا شدم.
خیلی راضیم
خیلی

SibaPal
February 21st, 2015, 02:47
من یکبار مسافرت بودم و کاریری خرید کرده بود من هم یادم رفته بود محصول تحویل بدم.کاربر به سیباپال شکایت کرده بود.که با تماس سیباپال به من مشکل حل شد و کاربر راضی شد.
در کل داره 1 سالی میشه که روسیبا پال هستم.فکر کنم حدود عید پارسال بود که آشنا شدم.
خیلی راضیم
خیلی
از لطف شما کاربر گرامی متشکریم و امیدواریم بتوانیم همواره رضایت شما را جلب نماییم.

saeed1988m
February 21st, 2015, 02:53
به زودی با یک پروژه بسیار حرفه ای در خدمت همه ای ایرانیان و حتی کاربران غیر ایرانی هستیم که نیاز به درگاه خواهیم داشت انشالله فرصت همکاری پیش آید

SibaPal
February 21st, 2015, 02:59
به زودی با یک پروژه بسیار حرفه ای در خدمت همه ای ایرانیان و حتی کاربران غیر ایرانی هستیم که نیاز به درگاه خواهیم داشت انشالله فرصت همکاری پیش آید
با سلام و احترام
باعث افتخار مجموعه می باشد و آرزوی بهترین تراکنش ها را برای شما و سایر کاربران شرکت خواهیم داشت

__coma__
February 21st, 2015, 03:08
با سلام و احترام
باعث افتخار مجموعه می باشد و آرزوی بهترین تراکنش ها را برای شما و سایر کاربران شرکت خواهیم داشت
فقط طراحی سایتتون بیش از حد minimal و ساده هست.اصلا تغییری نداشته تو این مدت.فکری بکنید.قالبی مثل جهان پی عالی میشه

SibaPal
February 21st, 2015, 03:13
فقط طراحی سایتتون بیش از حد minimal و ساده هست.اصلا تغییری نداشته تو این مدت.فکری بکنید.قالبی مثل جهان پی عالی میشه
بله تغییراتی در ماه های آتی انجام می شود و ان شاء الله مورد پسند شما و دیگر کاربران قرار خواهد گرفت

aligoli
February 21st, 2015, 07:21
بله تغییراتی در ماه های آتی انجام می شود و ان شاء الله مورد پسند شما و دیگر کاربران قرار خواهد گرفت

منتظر ایده بهتر شدن و تلاش روزانه هر روزه سایت شما هستیم.

ehsanyeganeh
February 24th, 2015, 09:45
چند روزی است تسویه حساب ها صورت نمیگیرد و علت آن پاره ای تغییرات فنی در سیستم عنوان شده است. لطفا در صورت امکان بیشتر توضیح بدهید که دقیقا چه تغییراتی لحاظ خواهد شد؟ ...باتشکر

dadehban
February 24th, 2015, 09:57
عزیز شما دارید از تابستان 93 قول یکسری تغییر و امکانات جدید رو میدید ولی هنوز هیچ اقدامی نکردید ...

وعده سر خرمن ...

__coma__
February 24th, 2015, 17:05
گویا باید بیخیال سیباپال هم بشیم . 24 ساعت هست تصویه نکردن.به تیکت ها هم پاسخ نمیدن.

Mr.Pouria
February 24th, 2015, 18:12
با شماره های درج شده در سایت تماس گرفتین که ببینید پاسخ گو هستن یا خیر ؟!!

hoka
February 24th, 2015, 18:35
500 پوله من دستشه جوابم نمیده . من که فردا میرم شکایت میکنم . حوصله ی این بازیارو ندارم

- - - Updated - - -

کلا شماره ها اشتباهه .

Mr.Pouria
February 24th, 2015, 18:41
500 پوله من دستشه جوابم نمیده . من که فردا میرم شکایت میکنم . حوصله ی این بازیارو ندارم

- - - Updated - - -

کلا شماره ها اشتباهه .

خوب بزرگ ترین اشتباه شما اینه که قبل از اینکه اطلاعات یک شرکت ور به صورت کامل برسی کنید رفتین توش عضو شدید !

من الان از جهان پی استفاده میکنم تمام اطلاعاتی که نیاز داشتم رو دربارشون میدونم !

البته من چیزی بر علیه این سایت نیمگم شاید مشکلی براشون پیش اومده و نمیتونن رسیدگی کنن درخواست هارو ..

farmanrava
February 24th, 2015, 19:15
عزیز شما دارید از تابستان 93 قول یکسری تغییر و امکانات جدید رو میدید ولی هنوز هیچ اقدامی نکردید ...

وعده سر خرمن ...

گویا باید بیخیال سیباپال هم بشیم . 24 ساعت هست تصویه نکردن.به تیکت ها هم پاسخ نمیدن.

- - - Updated - - -

کلا شماره ها اشتباهه .

خوب بزرگ ترین اشتباه شما اینه که قبل از اینکه اطلاعات یک شرکت ور به صورت کامل برسی کنید رفتین توش عضو شدید !

من الان از جهان پی استفاده میکنم تمام اطلاعاتی که نیاز داشتم رو دربارشون میدونم !

البته من چیزی بر علیه این سایت نیمگم شاید مشکلی براشون پیش اومده و نمیتونن رسیدگی کنن درخواست هارو ..

متاسفانه مشکل ما ایرانی ها قضاوت بی جا هستش ...
سیباپال دارای سابقه خیلی خوبی هستش ... بنده دیروز درخواست واریز وجه به مبلغ 300 تومان دادم که طبق قرارشون قبل از 24 ساعت امروز برام واریز شده .

بهتره کمی تحمل داشته باشید به جای شایعه پراکنی ! مشکل همه ما اینه که تحمل اصلا در وجود ما گنجانده نشده ...

ضمنا دوستی که میفرمایند از تابستان قرار تغییرات داده بشه ، تغییرات از آسمون که نمیاد دوست عزیز ! هر تغییری نیاز به بررسی داره ، شما فکر کردین که در همچین سیستم هایی تغییرات الکی هستش که خیلی راحت هر روز تغییرات بدن ؟

نمیدونم چرا یکسری ها دوست دارند یه اتفاقی بیوفته و شروع کنن به بزرگ کردن و کش دادن اون مسئله ... هیچ اتفاقی نیوفتاده و طبق قرار سیبا پال به زودی به حالت عادی بر میگرده

jahromweb
February 24th, 2015, 19:19
بنده شخصا تماس گرفتم و پاسخ دادن
تیکت هم سریع جواب میدن
خیلی از همکارا پیششون درگاه دارن
شاید الان یک مشکل فنی دارن و روی اون تمرکز دارن
موفق باشید

- - - Updated - - -

اطلاعیه مهم ** تسویه حساب @ یکشنبه , 03 اسفند 1393 (https://sibapal.com/xuser/news?id=29)به اطلاع کلیه کاربران گرامی میرسانیم
به دلیل پاره ای تغییرات فنی در سیستم ، موقتا تسویه حساب ها و ارسال حواله ها انجام نمیپذیرد تا تغییر نهایی اعلام شود.
خواهشا نسبت به تسریع تسویه حساب هیچ گونه تماس یا درخواستی انجام ندهید
نهایتا با 24 ساعت آینده تسویه حساب صورت می پذیرد
با تشکر

vp_server
February 24th, 2015, 19:28
با سلام خدمت کاربران فهیم و گرامی و عذرخواهی بابت مشکلات ایجاد شده و صبر بینهایت شما گرامیان
تسویه حساب ها در حال انجام می باشد
سعی ما بر این است با توجه به سقف محدود شتاب اکثریت را واریز نماییم
تنها تسویه حساب حدود 1 درصد کاربران انجام نخواهد شد و آن نیز دلایل مشخصی دارد.
لطفا ما را تحمل نمایید
شرایط به زودی به حالت عادی بر می گردد و سیباپال آنقدر باید در میان کاربران اعتبار داشته باشد که حرفی از کلاهبرداری و .. زده نشود و برای افرادی مشخص ! مکانی برای سوء استفاده ایجاد نشود.

با سپاس از لطف شما عزیزان

vistore
February 24th, 2015, 19:29
من به تازگی ازشون سرویس گرفتم و به شدت تایید میشه.

hoka
February 24th, 2015, 19:36
متاسفانه مشکل ما ایرانی ها قضاوت بی جا هستش ...
سیباپال دارای سابقه خیلی خوبی هستش ... بنده دیروز درخواست واریز وجه به مبلغ 300 تومان دادم که طبق قرارشون قبل از 24 ساعت امروز برام واریز شده .

بهتره کمی تحمل داشته باشید به جای شایعه پراکنی ! مشکل همه ما اینه که تحمل اصلا در وجود ما گنجانده نشده ...

ضمنا دوستی که میفرمایند از تابستان قرار تغییرات داده بشه ، تغییرات از آسمون که نمیاد دوست عزیز ! هر تغییری نیاز به بررسی داره ، شما فکر کردین که در همچین سیستم هایی تغییرات الکی هستش که خیلی راحت هر روز تغییرات بدن ؟

نمیدونم چرا یکسری ها دوست دارند یه اتفاقی بیوفته و شروع کنن به بزرگ کردن و کش دادن اون مسئله ... هیچ اتفاقی نیوفتاده و طبق قرار سیبا پال به زودی به حالت عادی بر میگرده

اولا نمیدونم چطوریه که من دوروز پیش همین مبلغ رو درخواست زدم هنوز برام واریز نشده . موضوه دوم هم بزرگ کردن نیست موضوع این هست که روی حرفشون نبودن و هنوز هم مبلغی برای من واریز نشده . دوما من خودم از طرف دار های سیبا پال بوده و هستم و همه جا از جمله اینجا و به خودشون هم گفتم این موضوع رو . ولی از اینکه یک موضوعی پیش بیاد و ندونم چی هست و اینکه کسی روی حرف خودش هم نباشه خوشم نمیاد/
اطلاع رسانی باید کامل باشه . اینه حرف من

بنده شخصا تماس گرفتم و پاسخ دادن
تیکت هم سریع جواب میدن
خیلی از همکارا پیششون درگاه دارن
شاید الان یک مشکل فنی دارن و روی اون تمرکز دارن
موفق باشید

- - - Updated - - -

اطلاعیه مهم ** تسویه حساب @ یکشنبه , 03 اسفند 1393 (https://sibapal.com/xuser/news?id=29)به اطلاع کلیه کاربران گرامی میرسانیم
به دلیل پاره ای تغییرات فنی در سیستم ، موقتا تسویه حساب ها و ارسال حواله ها انجام نمیپذیرد تا تغییر نهایی اعلام شود.
خواهشا نسبت به تسریع تسویه حساب هیچ گونه تماس یا درخواستی انجام ندهید
نهایتا با 24 ساعت آینده تسویه حساب صورت می پذیرد
با تشکر

میشه بفرمایید با کدوم شماره تماس گرفتید ؟

با سلام خدمت کاربران فهیم و گرامی و عذرخواهی بابت مشکلات ایجاد شده و صبر بینهایت شما گرامیان
سعی ما بر این است با توجه به سقف محدود شتاب اکثریت را واریز نمایید.
لطفا ما را تحمل نمایید
شرایط به زودی به حالت عادی بر می گردد و سیباپال آنقدر باید در میان کاربران اعتبار داشته باشد که حرفی از کلاهبرداری و .. زده نشود و برای افرادی مشخص ! مکانی برای سوء استفاده ایجاد نشود.

عزیز شما میشه بفرمایید اون یک درصد کیا هستن ؟ همینطوری یک درصد جدا کردید و انجام نمیدید ؟؟ دلایل رو بفرمایید . این دلایل فعلا برای شما مشخص هست نه برای کاربران پس دلیل مشخصی نیست
موضوع دوم هم نسبت به این مشکلات باید پاسخگو باشید و بفرمایید مشکل چی بوده . مشکل مربوط به تمامی کاربران هست و همه ی کاربرا باید از موضوع باخبر باشن .

jahromweb
February 24th, 2015, 19:38
سعی ما بر این است با توجه به سقف محدود شتاب اکثریت را واریز نمایید.
لطفا ما را تحمل نمایید

باسلام
جز مدیران سیباپال هستید؟
درصورت مثبت بودن پاسخ یک مورد داشتم که به صورت خصوصی ارسال میکنم

vp_server
February 24th, 2015, 19:41
عزیز شما میشه بفرمایید اون یک درصد کیا هستن ؟ همینطوری یک درصد جدا کردید و انجام نمیدید ؟؟
موارد 1 درصد با دستور مراجع قضایی انجام نمی شود !
سایر موارد امشب و نهایت فردا صبح به صورت پایا واریز می شود.
مبلغ بالا صبح در حساب خواهد بود اما برای حساب های ملت قابل واریز است !
همکاران بنده در حال تماس با کاربران می باشند و در خصوص مسائل پیش آمده عذر خواهی می کنند.
لطفا بحثی را در تاپیک ادامه ندهید.

ehsanyeganeh
February 24th, 2015, 20:52
تایید میشه تسویه حساب ها دوباره انجام شد. باتشکر از شما

مینا-صیفی
February 24th, 2015, 21:32
برای ما هم واریز کردند ساعت 5.6 غروب بود طبق حرفی که زدند درست عمل کردند فکر نمیکنم بد قولی کرده باشند اگرم 1% کرده باشند مشکلات تغییراتی دارند تو این 2.3روز میدند که حل میشه .

فقط درگاه ملت قطع هست اون کی درست میشه ؟ من فقط از سامان دارم استفاده میکنم

hoka
February 24th, 2015, 21:50
برای من هم انجام شد . شرمنده اگر صحبتی کردم . یک مقدار مشکلات دیگه بهم فشار آورده بود

farmanrava
February 25th, 2015, 00:55
برای من هم انجام شد . شرمنده اگر صحبتی کردم . یک مقدار مشکلات دیگه بهم فشار آورده بود

خدا رو شکر که متوجه اشتباه خودتون شدید ... جناب نصرآبادی و همکارنشون نمونه انسان های شریف و قابل توجه هستند

دوستانه : قبل از قضاوت کمی فکر کنید ، دوستان قدیمی خودتون رو نرجونید ... دست کم در این مدت همکاری شما با سیباپال حداقل 10 بار به موقع تسویه حساب انجام شد ، یکبار مشکل و یا اتفاقی پیش میاد صبورانه با مسئله برخورد کنید به پاس از اون خدماتی که به شما دادند
همین حرف شما به اعتبار این شرکت و این سایت صدمه میزنه دوست عزیز ...

امیدوارم از حرف هام ناراحت نشده باشید . :53:

ارادت

mahdizade
February 25th, 2015, 06:49
فعلا تسویه حساب من هم انجام نشده امیدوارم مشکل هرچی هست سریعتر برطرف بشه و دیگه مشکلی برای این سیستم آینده دار پیش نیاد ،چند روز هم هست درخواست درگاه اختصاصی دادم اما ظاهرا ارائه درگاه اختصاصی هم به مشکل برخورده و با تاخیر انجام میشه،به امید پیشرفت روز افزون سیباپال...

smhnw
February 25th, 2015, 12:09
این همه مدت با سیبا پال کار کریدم عالی بود

اما الان 4 ساعته درخواست دادیم هنوز تسویه نکردند

انشالله که مشکلشون حل بشه ...

mahdizade
February 25th, 2015, 12:58
این همه مدت با سیبا پال کار کریدم عالی بود

اما الان 4 ساعته درخواست دادیم هنوز تسویه نکردند

انشالله که مشکلشون حل بشه ...
باز خوبه برا شما 4ساعته تسويه نكردن برا من كه 5 روزه تسويه نكردن چي بايد بگم...

smhnw
February 25th, 2015, 15:00
بعد 6 ساعت تسویه شد ...

دوستان اصلا مشکلی نیست !

فقط یکم تسویه ها دیر انجام میشه ، نگران نباشید ...

انشاالله که هرچه زودتر به حالت عادی برگرده :)

SibaPal
February 25th, 2015, 15:18
مبالغ در حال واریز می باشد.
از صبر تمامی کاربران تمامی نهایت تشکر را داریم و از امشب به روال عادی برخواهیم گشت.

با سپاس

مینا-صیفی
February 25th, 2015, 16:10
اقای سیباپال درگاه ملت چرا هنوز قطع هست درست میشه اون یا کلا حذف میشه از لیست درگاه هاتون ؟

mahdizade
February 25th, 2015, 16:18
درگاه ملت چرا هنوز قطع هست درست میشه اون یا کلا حذف میشه از لیست درگاه هاتون ؟
سامان بهتره
ملت اكثر اوقات با قطعي مواجه است...

config4u
February 25th, 2015, 17:16
سلام برای ما هم 1 شنبه شتاب درخواست دادیم هنوز پرداخت نشده . از کارو زندگی افتادیم . لطفا زودتر رسیدگی کنید

jahromweb
February 25th, 2015, 17:59
سلام
اگر امکان داره مشکل کال بک که به فاکتور برنمیگرده (درگاه اختصاصی ملی) را بررسی کنید.
تراکنش در whmcs ثبت میشه سرویس هم فعال میشه اما کاربر به فاکتور بر نمیگرده
همچنین پیامک خود whmcs (منظورم پیامک سیبا پال نیست) به دست کاربر و بنده نمیرسه .
بعد از بازگشت به سایت ما داخل فایل کال بک گیر میکنه.
در این موردتیکت هم ثبت شده فقط گفتید صبر کنید.
درضمن ارور های سرور هم باز هست اما ارور نمیده.
ممنون از شما

سلام عیلکم و رحمت الله
February 25th, 2015, 20:50
دوست عزیز درگاه اختصاصی چند روز طول می کشه (سریعترین حالت ممکنش البته )

smhnw
February 26th, 2015, 14:17
دوستانی که به تازگی (امروز) درخواست تسویه دادن بگن که تسویه شده یا خیر !

یه پولی هست شدیدا نیازش داریم ، میخواستم ببینم سریع تسویه میکنن یه یه فکر دیگه بکنیم ...

mahdizade
February 26th, 2015, 18:18
تسویه می کنن دیشب 2میلیون تومان ریختن به حسابم ایشالا مشکلشون سریعتر حل بشه

سلام عیلکم و رحمت الله
March 1st, 2015, 13:46
دوستان چند روزه من تماس می گیرم تلفن هاشون را کسی جواب نمی ده کسی شماره دیگه ازشون داره ؟!!

این شماره های توی سایت هست ولی خبری نیست !!!
056 - 32421030 | 32424063 | 32425228 | 32438442

mhiizadi
March 1st, 2015, 13:49
دوستان چند روزه من تماس می گیرم تلفن هاشون را کسی جواب نمی ده کسی شماره دیگه ازشون داره ؟!!

تیکت چِشِه ؟

free-downloadha.com
March 1st, 2015, 13:50

سلام مگه مشکلی براشون پیش اومده

سلام عیلکم و رحمت الله
March 1st, 2015, 15:13
من مشکل و ... را نمی دونم ، ازشون سوال داشتم گفتم شاید شماره دیگری در دسترس هست برای تماس و این شماره ها عوض شده ؟!

SibaPal
March 1st, 2015, 16:14
با سلام و احترام
محل فعالیت شرکت عوض شده است و به زودی شماره های جدید درج خواهد شد.
چنانچه مشکلی وجود دارد تیکت نمایید و به سرعت پاسخ داده می شود.
لازم به ذکر است تسویه حساب های کاربران در کمترین زمان همانند گدشته انجام می شود و موارد قبلی نیز واریز شده است.(به جز 2-3 مورد که نیاز به بررسی دارد و البته نه از جانب ما !)

- - - Updated - - -

نکته قابل ذکر دیگر این است علاوه بر بانک ملت , بانک شهر نیز به سرویس واریز آنی مجهر شده است و کاربران گرامی می توانند درخواست تسویه حساب خود را پایا ثبت نمایند تا مبالغ کمتر از 5000000 ریال در شبانه روز تومان در کمترین زمان و بدون کارمزد 500 تومانی شتاب در هر بار تعداد دفعات واریز گردد.
بانک های دیگر که به زودی اضافه خواهند شد سامان و ملی می باشد

mahdizade
March 2nd, 2015, 07:55
با سلام و احترام
محل فعالیت شرکت عوض شده است و به زودی شماره های جدید درج خواهد شد.
چنانچه مشکلی وجود دارد تیکت نمایید و به سرعت پاسخ داده می شود.
لازم به ذکر است تسویه حساب های کاربران در کمترین زمان همانند گدشته انجام می شود و موارد قبلی نیز واریز شده است.(به جز 2-3 مورد که نیاز به بررسی دارد و البته نه از جانب ما !)

- - - Updated - - -

نکته قابل ذکر دیگر این است علاوه بر بانک ملت , بانک شهر نیز به سرویس واریز آنی مجهر شده است و کاربران گرامی می توانند درخواست تسویه حساب خود را پایا ثبت نمایند تا مبالغ کمتر از 5000000 ریال در شبانه روز تومان در کمترین زمان و بدون کارمزد 500 تومانی شتاب در هر بار تعداد دفعات واریز گردد.
بانک های دیگر که به زودی اضافه خواهند شد سامان و ملی می باشد

سلام مدير گرامي ميشه لطف كنيد بگوييد درگاه بانك ملت دقيقا چه زماني مجددا فعال خواهد شد در سيستم شما؟

- - - Updated - - -

siingle_boy
March 4th, 2015, 15:21
سلام خسته نباشید
بانک ملی مشکلش کی برطرف میشه؟

jahromweb
March 4th, 2015, 15:35
سلام خسته نباشید
سلام
شما چه مشکلی با درگاه ملی دارید؟ اخه منم یک مشکل دارم درصفحه ی قبل توضیح دادم
ممنون

siingle_boy
March 4th, 2015, 15:42
سلام
ممنون

وقتی میزنم بره رو صفحه پرداخت این ارور رو میده
خطای سیستمی
خطا در اتصال به سیباپال کد خطا-1

SibaPal
March 4th, 2015, 15:48
سلام مدير گرامي ميشه لطف كنيد بگوييد درگاه بانك ملت دقيقا چه زماني مجددا فعال خواهد شد در سيستم شما؟

- - - Updated - - -
در حال پیگیری می باشیم

سلام خسته نباشید
درود
درگاه ملی مشکلی ندارد.
لطفا از طریق تیکت پیگیری نمایید تا بررسی شود
https://sibapal.com/pages/error

سلام
ممنون
خواهشمند است از طریق تیکت پیگیری نمایید

وقتی میزنم بره رو صفحه پرداخت این ارور رو میده
خطای سیستمی
خطا در اتصال به سیباپال کد خطا-1
پین ورودی نا معتبر است
https://sibapal.com/pages/error

!MihanIt!
March 4th, 2015, 16:00
دوستان بهتره از تیکت بهشون بگید ترسیدیم:دی

مینا-صیفی
March 4th, 2015, 16:03
سلام جناب سیباپال 2 سوال

1: توصیه شما در پلاگین هوشمند اتوماتیک بهتره یا راحت تر هست یا پلاگین تفکیک شده کدوم را توصیه میکنید که از نظر شما بهتره ؟

2: پلاگین هوشمند اتوماتیک قسمت تنظیمات یک گزینه اظافه داره نوشته
انتخاب بانک
اگر از درگاه غیر مستقیم استفاده میکنید این فیلد را خالی رها کنید .
نام بانک هایی که میتوانید انتخاب کنید mellat , saman , mabna
توجه داشته باشید که فقط یک بانک را باید وارد کنید:

من تست کردم هم اسم بانک نوشتم هم ننوشتم هیچ فرقی نکرد و در پنل سایت بانک عامل انتخاب میکنم باز رو درگاه سامان باز میشه اگر میشه این گزینه را در پلاگین هوشمندتون حذف کنید و این مشکلی که داره را حل کنید چون اینطوری که هست هوشمند نیست با تشکر

SibaPal
March 4th, 2015, 16:07
دوستان بهتره از تیکت بهشون بگید ترسیدیم:دی
جناب زنگنه عزیز
در صورت مطرح کردن از طریق تیکت , واحد مربوطه پیگیر مشکل خواهد شد و زودتر بررسی می گردد

- - - Updated - - -

سلام جناب سیباپال 2 سوال

1: توصیه شما در پلاگین هوشمند اتوماتیک بهتره یا راحت تر هست یا پلاگین تفکیک شده کدوم را توصیه میکنید که از نظر شما بهتره ؟

2: پلاگین هوشمند اتوماتیک قسمت تنظیمات یک گزینه اظافه داره نوشته
انتخاب بانک
اگر از درگاه غیر مستقیم استفاده میکنید این فیلد را خالی رها کنید .
نام بانک هایی که میتوانید انتخاب کنید mellat , saman , mabna
توجه داشته باشید که فقط یک بانک را باید وارد کنید:

من تست کردم هم اسم بانک نوشتم هم ننوشتم هیچ فرقی نکرد و در پنل سایت بانک عامل انتخاب میکنم باز رو درگاه سامان باز میشه اگر میشه این گزینه را در پلاگین هوشمندتون حذف کنید و این مشکلی که داره را حل کنید چون اینطوری که هست هوشمند نیست با تشکر
بهتر است از پلاگین زیر استفاده نمایید
https://sibapal.com/_download/freerplugin1.zip

مینا-صیفی
March 4th, 2015, 16:13
این ها رو هم دارم اما مشکل اینه دایرکت به بانک دیگه نمیشه من پلاگین اتوماتیک هوشکند میخوام یک پلاگین تر تمیز چند روزه فقط پلاگین هوشمند شما را استفاده میکنم تفکیک شده تست کردم ملت که قطع هست رو درگاه دیگه نمیره و اگر بخوام تفکیک شده استفاده کنم یوقتی یکی از درگاه ها از سمت مرکز قطع بشه امکان ضرر هست اما هوشمند اگر سالم باشه دایرکت میشه که تفکیک شده این امکان را نداره

SibaPal
March 4th, 2015, 16:16
این ها رو هم دارم اما مشکل اینه دایرکت به بانک دیگه نمیشه من پلاگین اتوماتیک هوشکند میخوام یک پلاگین تر تمیز چند روزه فقط پلاگین هوشمند شما را استفاده میکنم تفکیک شده تست کردم ملت که قطع هست رو درگاه دیگه نمیره و اگر بخوام تفکیک شده استفاده کنم یوقتی یکی از درگاه ها از سمت مرکز قطع بشه امکان ضرر هست اما هوشمند اگر سالم باشه دایرکت میشه که تفکیک شده این امکان را نداره
پلاگین مورد نیاز شما توسط واحد مربوطه نوشته و طی ۴۸ ساعت آینده تقدیمتان می گردد

مینا-صیفی
March 4th, 2015, 16:18
ممنون فقط مخصوص virtual freer باشه و هوشمند باشه در تنضیمات هم فقط یک گزینه به نام pin باشه دیگه گزینه ی دیگه ای اظافه نداشته باشه چون من وسواس خیلی دارم ( و بعد در سایتتون اپدیت کنید جای پلاگین قبلی که بقیه کاربران هم استفاده کنند لذت ببرند ) ممنون .

SibaPal
March 4th, 2015, 16:20
ممنون فقط مخصوص virtual freer باشه و هوشمند باشه در تنشیمات هم فقط یک کزینه به نام pin باشه دیگه گزینه ی دیگه ای اظافه نداشته باشه چون من وسواس خیلی دارم ممنون .
دقیقا همان چیزی که درخواست نموده اید تقدمتان خواهد شد همانند درخواست های گذشته شما در خصوص کلید و ایجاد لینک پرداخت

مینا-صیفی
March 4th, 2015, 16:23
دقیقا همان چیزی که درخواست نموده اید تقدمتان خواهد شد همانند درخواست های گذشته شما در خصوص کلید و ایجاد لینک پرداخت

ایجاد لینک پرداخت اختصاصی را بله طرح این را من دادم و داداشم در تیکت به شما گفت که منتظر پیاده سازی ان هستیم که خیلی خوب و مفید هست در کل من انتقادام به علت نیست همش انتقاد های مفید و تمیز میکنم باعث پیشرفت بیشتر و امکانات بیشتر زیرا من خیلی سیباپال را دوست دارم

mahdizade
March 4th, 2015, 18:11
يك مشكل ديگر هم هست مثلا براي لينك خريد و دكمه پرداخت از قسمت تنظيمات درگاه مستقيم رو كه روي بانك ملي و يا ساير بانك ها قرار ميديم باز هم براي لينك خريد و دكمه پرداخت درگاه بانك سامان مياد

- - - Updated - - -

درگاه مستقيم هم اگر هوشمند باشه خوب ميشه مثلا اگه درگاه سامان در دسترس نبود خودكار انتقال داده بشن به بانك ملت

SibaPal
March 7th, 2015, 13:51
کاربران گرامی مجددا می توانند درخواست درگاه اختصاصی ملی خود را به صورت رایگان ثبت نمایند.
کارمزد 1 درصد و تسویه حساب ملت و شهر آنی و بدون کارمزد می باشد.
تا هفته ی آینده به لیست بالا بانک ملی نیز اضافه خواهد شد.

noyfound
March 14th, 2015, 01:17
سلام

سه تا سوال :
1. بانک ملت کی مجددا فعال میشه ؟
2. شماره تلفن های جدید چی شد ؟
3. واریز آنی بانک ملی فراهم شده ؟

mobitak
March 14th, 2015, 03:33
سلام

سه تا سوال :
1. بانک ملت کی مجددا فعال میشه ؟
2. شماره تلفن های جدید چی شد ؟
3. واریز آنی بانک ملی فراهم شده ؟
شايد اين جمعه بيايد شايد ...به نظر من سيباپال برنامه نويس نداره الان چون همش پشت گوش مي اندازه درخواست هاي فني رو

__coma__
March 16th, 2015, 13:23
بانک ملت غیر فعاله !!!
تسویه حساب آنی که فکر کنم یک پروژه شکست خورده بود !!!!
وعده های سر خرمن میدهید فقط !!!!!!
من دیگه عوض کردم درگاهو

هرچند الان از مدیران سیباپال میان میگن مشکل به زودی حل میشه !!! از سال پیش تا امسال این به زودی ها ادامه داره !!!!!!!!!!! وعده های سر خرمن میدهید فقط

مینا-صیفی
March 16th, 2015, 14:26
تسویه حساب هاش خیلی دیر انجام میشه یائید هست از سیباپال که دیر تسفیه انجام میده اما جاهای دیگه 10دقیقه تا 2ساعت درخاست رو تسفیه میکنند . شاید درست بشه به زودی این مشکل با تشکر.

mobitak
March 16th, 2015, 16:47
بانک ملت غیر فعاله !!!
تسویه حساب آنی که فکر کنم یک پروژه شکست خورده بود !!!!
وعده های سر خرمن میدهید فقط !!!!!!
من دیگه عوض کردم درگاهو

هرچند الان از مدیران سیباپال میان میگن مشکل به زودی حل میشه !!! از سال پیش تا امسال این به زودی ها ادامه داره !!!!!!!!!!! وعده های سر خرمن میدهید فقط
آره فقط بلدن بگن به زودي من كه بيخيالشون شدم خيلي دير تصويه مي كردند

- - - Updated - - -

تسویه حساب هاش خیلی دیر انجام میشه یائید هست از سیباپال که دیر تسفیه انجام میده اما جاهای دیگه 10دقیقه تا 2ساعت درخاست رو تسفیه میکنند . شاید درست بشه به زودی این مشکل با تشکر.
با همين دير واريز كردن ها و رفع نكردن مشكلاتشون دارند كاربران رو فراري مي دن

مینا-صیفی
March 16th, 2015, 17:03
آره فقط بلدن بگن به زودي من كه بيخيالشون شدم خيلي دير تصويه مي كردند

- - - Updated - - -

با همين دير واريز كردن ها و رفع نكردن مشكلاتشون دارند كاربران رو فراري مي دن

نه عزیز اینطوری هم نیست سیباپال خیلی عالی هست با صبر و حوصله گذر زمان این مشکل دیر تسفیه کردن حل میشه خودشون هم خوش ندارند دیر تسفیه کنند حتما مشکلی هست من یه شما حق میدم که گله کنید اما درک هم کنید درست میشه با تشکر.

free-downloadha.com
March 17th, 2015, 02:54
با سلام
بله چند وقت هستش که خیلی دیر تسویه میکنن ی بار واسه من تقریبا 48 ساعت طول کشید

الان شده 12 ساعت از 6 ساعت کمتر ندیدم

ولی هنوز درگاه رو عوض نکردم انشالله رفع میکنن میان مثل قبل میشن

موفق باشید

a.n1
March 18th, 2015, 12:32
سلام آقا به مشکل برخوردم هیچ شماره ای ج نمیدین قضیش چیه یعنی شماره هارو نباید جواب بدین

Gamexland
March 20th, 2015, 16:13
مدیر محترم

چرا شما هم مثل سایر ارائه دهندگان درگاه به سایتهای فروش فــیلترشکن نیز درگاه میدهید؟
مگر این کار جرم نیست؟

__coma__
March 20th, 2015, 16:19
مدیر محترم

چرا شما هم مثل سایر ارائه دهندگان درگاه به سایتهای فروش فــیلترشکن نیز درگاه میدهید؟
مگر این کار جرم نیست؟

شما از صبح رو این مورد گیر کردی ؟
شما گیر نده من به شما قول میدم بگم برسی کنند
الان مشکل شما دقیقا ارائه درگاه به سایت وی پی ان هست ؟؟
مشکلات جامعه ما با این گیر شما داره درست میشه !!!!!!
الان دارید مشکل تورم جامعه رو حل می کنید ؟ یا دارید اسپم میدید
اه

- - - Updated - - -

مدیر محترم

مگر این کار جرم نیست؟

اه

مینا-صیفی
March 20th, 2015, 17:00
کاملا مشخص هست ایشان یک کاربر زیر سن و بدونه دانش هستند و اسپم میدند Gamexland .

Gamexland
March 20th, 2015, 19:51
کاملا مشخص هست ایشان یک کاربر زیر سن و بدونه دانش هستند و اسپم میدند Gamexland .

وقتی شکایت کردم میفهمید که کی زیر سن هست.

dakkeh20
March 20th, 2015, 19:55
سلام

بنظر بنده که خیلی درگاه مطمئن و خوبیه .

از پارسال که افتتاح شد تا امروز بنده کل تراکنش های مالیم رو با سیباپال انجام دادم و فیلد نداشته و همیشه از درگاه سامان استفاده کردم .

همیشه هم تسویه مبلغ بالا پایا زدم و زیر 12 ساعت برام واریز کردن .

تیکت هاشونم پاسخ گو بودن .

Gamexland
March 20th, 2015, 20:02
اه

- - - Updated - - -

اه

نکنه شما داری فـیلترشکن میفروشی که اینقدر بهت بر میخوره؟؟

wenhost
March 20th, 2015, 20:04
دوستان جدا از مشکلات جزئی که داره
بی انصاف هم نباشیم تا حالا کار های دیر و زود شده اما سوخت و سوز نشده
خیلی خوب تا الان به کار های ما پیگیری کردند
تیکت ها معمولا 2-3 دقیقه جواب داده میشه
خیلی دیر بشه نیم ساعت هستش
من تا الان مشکلی نداشتم جدا از تسویه حساب های دیر و.. ولی خوب عمل کردند
این حرف های شما این شرکت خوب رو واقا از کار هایی که کردن پشیمون میکنه
و پا های این شرکت جهت ادامه کار و پیشرفت سست میسازه
یکم با انصاف باشیم!!!!

BazPardakht.Com
March 21st, 2015, 22:07
مدیر محترم

مگر این کار جرم نیست؟

از همکار گرامی عذر خواهی می کنم بابت ارسال پست در تاپیکشون
--------------------------
کاملا مشخص هست شما کی هستید
همکاری که به دلایل نامعلومی رفتن و پس از مدت ها که مشتری هاشون رو از دست دادن مجدد برگشتن و سعی در این دارن که مشتری هاشون رو به هر شکلی که شده برگردونن
اگه فکر می کنید وب سایتی که با ما داره کا می کنه و خلاف قوانین هست لطفا به پلیس فتا اطلاع بدید تا خود اون ارگان پیگیری بشه و لزومی به پیگیری شما نباشه
این متن رو من تو تاپیک های همکاران هم دیدم و کاملا مشخص هست که کدوم رقیب هستید
چون این پست رسال کردنتون در تاپیک های هکاران که شروع کردید کاملا مشخص هست اقای ....

mahdizade
March 22nd, 2015, 12:24
حرف نداره

SibaPal
April 9th, 2015, 22:51
درگاه ملت مجددا فعال گردید.
کاربران درگاه اختصاصی سیباپال تا ۲ هفته آینده منتظر خبر خوبی باشند

ایران وب دیتا
April 9th, 2015, 23:03
سلام
خیلی وقت بود ازتون خبری نبود؟(اخبارو...)
تسویه حسابشون عالی هست
واسه من کمتر از نیم ساعت بوده

SibaPal
April 9th, 2015, 23:07
سلام
خیلی وقت بود ازتون خبری نبود؟(اخبارو...)
تسویه حسابشون عالی هست
واسه من کمتر از نیم ساعت بوده
درود
از لطف شما متشکریم.
ان شاء الله تایم تسویه به ۱/۴ این زمان کاهش پیدا خواهد کرد.
تغییرات در راه است و اگر مشکلی ایجاد نشود تا ۲ هفته ی آینده اولین مورد پابلیک می گردد

مینا-صیفی
April 9th, 2015, 23:21
ببخشید اقا سیباپال شما گفته بودید پلاگین هوشمند تمیز درست میکنید 48ساعت دیگه گفتید اماده میشه اما 1.2ماهی گذشته چی شد ؟

- - - Updated - - -

ممنون فقط مخصوص virtual freer باشه و هوشمند باشه در تنضیمات هم فقط یک گزینه به نام pin باشه دیگه گزینه ی دیگه ای اظافه نداشته باشه چون من وسواس خیلی دارم ( و بعد در سایتتون اپدیت کنید جای پلاگین قبلی که بقیه کاربران هم استفاده کنند لذت ببرند ) ممنون .

lمنظورم این هست

SibaPal
April 9th, 2015, 23:23
ببخشید اقا سیباپال شما گفته بودید پلاگین هوشمند تمیز درست میکنید 48ساعت دیگه گفتید اماده میشه اما 1.2ماهی گذشته چی شد ؟

از پلاگین غیر مستقیم فریر استفاده کنید
https://sibapal.com/_download/Freer2.zip

SibaPal
June 5th, 2015, 16:29
بنا به درخواست کاربران گرامی طی ۵ روز آینده قالب جدید سیباپال رونمایی خواهد شد.
طراحی رابط کاربری و ایندکس حرفه ای می باشد و امیدواریم مورد رضایتتان قرار گیرد.
لازم به ذکر است قالب ۱۰۰٪ واکنش گرا و رسپانسیو می باشد
همچنین خواهشمندیم در صورت نیاز به ماژول و پلاگین خاص در تاپیک اطلاع دهید تا به صورت رایگان اضافه گردد.

مینا-صیفی
June 5th, 2015, 17:37
بنا به درخواست کاربران گرامی طی ۵ روز آینده قالب جدید سیباپال رونمایی خواهد شد.
طراحی رابط کاربری و ایندکس حرفه ای می باشد و امیدواریم مورد رضایتتان قرار گیرد.
لازم به ذکر است قالب ۱۰۰٪ واکنش گرا و رسپانسیو می باشد
همچنین خواهشمندیم در صورت نیاز به ماژول و پلاگین خاص در تاپیک اطلاع دهید تا به صورت رایگان اضافه گردد.

پلاگین فریر لطفا اتوماتیک ( هوشمند قرار بدید ) کمبود این هست فقط در فریر . با تشکر.

pouria
June 5th, 2015, 17:51
سلام وقت بخیر
لطفا پلاگین پرداخت برای انجمن ساز ipb هم اضافه کنید
SibaPal
June 7th, 2015, 02:54
پلاگین فریر لطفا اتوماتیک ( هوشمند قرار بدید ) کمبود این هست فقط در فریر . با تشکر.

سلام وقت بخیر
لطفا پلاگین پرداخت برای انجمن ساز ipb هم اضافه کنید
موارد فوق بعد از تغییرات در قالب وب سایت که طی مدت ۳-۲ آینده انجام می شود مورد بررسی قرار میگیرد و اضافه خواهد شد

mahdizade
June 7th, 2015, 13:58
امكان انتخاب درگاه پيشفرض توسط كاربر

SibaPal
June 8th, 2015, 01:59
ایندکس سیباپال بروز گردید...
تا چند روز آینده پنل کاربری نیز آپ خواهد شد.

taha_2011
June 8th, 2015, 02:03

به به...

مبارک باشه جناب نصر آبادی.

SibaPal
June 8th, 2015, 02:05
به به...

مبارک باشه جناب نصر آبادی.
از لطف شما بسیار متشکریم
طی چند روز آینده به صورت کامل تقدیم کاربران گرامی خواهد شد.

mahdizade
June 8th, 2015, 02:29

تشكر خيلي زيباست

SibaPal
June 8th, 2015, 02:36
تشكر خيلي زيباست
تشکر جناب مهدیزاده
قسمت پنل کاربری نیز بسیار کاربردی تر شده و ان شاء الله تا آخر هفته آپ می گردد

SamaN DL
June 8th, 2015, 03:00
رنگ بندی جالبی داره... امید وارم موفق باشید♥

SibaPal
June 8th, 2015, 03:09
رنگ بندی جالبی داره... امید وارم موفق باشید♥
از لطف شما متشکریم.
بله, دقت بسیاری در تمامی جزئیات شده است

djmohammad
June 8th, 2015, 03:18
بسیار عالی هست
چنین قالبی از سیباپال انتظار داشتیم
امیدوارم پیشرفت های بهتری از شما ببینیم

SibaPal
June 8th, 2015, 03:20
بسیار عالی هست
چنین قالبی از سیباپال انتظار داشتیم
امیدوارم پیشرفت های بهتری از شما ببینیم
باعث افتخار می باشد که مورد رضایت شما نیز قرار گرفته است.
با تشکر

farmanrava
June 8th, 2015, 03:24

با سلام

بسیار عالی جناب نصرآبادی عزیز ... مثل همیشه عالی
امیدوارم پیشرفت روز افزون شما رو شاهد باشیم و لذت ببریم از این همه پیشرفت .

موفق باشید

SibaPal
June 8th, 2015, 03:26
با سلام

بسیار عالی جناب نصرآبادی عزیز ... مثل همیشه عالی
امیدوارم پیشرفت روز افزون شما رو شاهد باشیم و لذت ببریم از این همه پیشرفت .

موفق باشید
از لطف و همراهی شما نهایت تشکر را داریم و نهایت تلاشمان را برای جلب رضایتتان خواهیم نمود.

با سپاس فراوان

5678
June 8th, 2015, 09:17
با سلام
خیلی زیبا شده اقای نصر ابادی...
بنده از مشتریانتون هستم در داخل توضیحات نوشته شده که پرداخت وجه ها انی هستش...
اما بنده وقتی در خواست واریز وجه میدم خیلییی طول میکشه!!!
میشه رسیدگی کنید؟
ممنونم

SibaPal
June 8th, 2015, 14:17
با سلام
خیلی زیبا شده اقای نصر ابادی...
بنده از مشتریانتون هستم در داخل توضیحات نوشته شده که پرداخت وجه ها انی هستش...
اما بنده وقتی در خواست واریز وجه میدم خیلییی طول میکشه!!!
میشه رسیدگی کنید؟
ممنونم
سلامپ
از لطف شما سپاسگزاریم.
لطفا ایمیل ثبت نامی خود را پیام خصوصی نمایید تا بررسی شود

iraniserver.ir
June 11th, 2015, 04:54
با سلام فرق درگاه مستقیم و غیر مستقیم در سایت شما چیه میشه توضیح بدید

hostfire
August 25th, 2015, 14:52
من حدود 2 ماهه که به صورت جدی دارم با سیباپال کار میکنم
تسویه حساب بقدری سریعه که من کلا درگاه های اصلی بانک هارو گذاشتم کنار !
واقعا ممنونم از خدمات خوبتون
http://8pic.ir/images/2dt6efnawv7s01vca1h6.png (http://8pic.ir/)

SibaPal
August 25th, 2015, 15:46
من حدود 2 ماهه که به صورت جدی دارم با سیباپال کار میکنم
تسویه حساب بقدری سریعه که من کلا درگاه های اصلی بانک هارو گذاشتم کنار !
واقعا ممنونم از خدمات خوبتون

با سلام و عرض ادب
جناب گنجه عزیز از لطف شما نهایت تشکر را داریم.
لطفا شماره تماس ثبت نامی را برای بنده ارسال نمایید تا در اولویت ۱ تسویه حساب قرار بگیرید و شگفت زده شوید !

mhiizadi
August 25th, 2015, 15:50
با سلام و عرض ادب
لطفا شماره تماس ثبت نامی را برای بنده ارسال نمایید تا در اولویت ۱ تسویه حساب قرار بگیرید و شگفت زده شوید !

به ما که نمیدن :d

farmanrava
August 27th, 2015, 14:11
با سلام و عرض ادب

با سلام

جناب نصرآبادی عزیز بنده یه انتقاد کوچولو ازتون دارم .... همانطور که به یاد دارید اولویت تسویه حساب ما 1 هستش ، اما مدتی هستش که در بیشتر موارد تسویه حساب ها حدود چند ساعتی طول میکشه
در این مورد چندبار هم تیکت زدم . نمیدونم حالا اولویت ما تغییر کرده یا کلا چیز دیگه هستش
شماره تماس ثبت نامی : 09383382525

با تشکر

karwan125
August 27th, 2015, 15:40
ببخشید یه سوال داشتم !!
چرا تلفن شرکت جوابگو نیستند ؟ مشکل فنی پیش اومده ؟ !

چون ما یه شرکت داریم که کارش فروشگاه کالای دیجیتال هستش برای درگاه پرداخت میخواستیم به طور آزمایشی یه چند ماهی از درگاه های شما استفاده بکنیم

به همین جهت نیاز هستش که تماس تلفنی باهم داشته باشیم

farmanrava
September 4th, 2015, 12:03
با سلام

سایت سیباپال بالا نمیاد ! دیشب درخواست واریز وجه دادیم الان ساعت 12 ظهر روز بعد هستش و هنوز وجهی برای ما واریز نشده است !
چندین بار به صورت تیکت پیگیر واریز های دیر شدم ، قرار بود که دوشنبه گذشته این مشکل حل شود اما خبری از حل شدن این مسئله نیست ... البته مانند این دوشنبه ها در تیکت های قبلی به بنده قول داده شده بود

لطفا در حضور سایر کاربران مشخص فرمایید این مسائل کی قرار هستش که حل بشه ؟ اگر این مسائل حل شدنی نیست بفرمایید تا ما درگاه های مستقیم خودمون رو فعال کنیم ! عملا الان هیچ فرقی بین این مدل درگاه ودرگاه مستقیم خودمان وجود ندارد ....

لینک ضمیمه :
http://www.host-tracker.com/InstantCheck/ResultComplete/55913b46-d652-e511-80c4-0003ff730224

api
September 4th, 2015, 12:50
سایتشون بالا میاد و مشکلی نداره !
http://sibapal.ir/

اگر واریزی انجام نشده ، حتما مشکلی براشون پیش اومده .
پیشنهاد میکنم صبر کنید تا واریز شما رو انجام بدن.

farmanrava
September 4th, 2015, 19:28
سایتشون بالا میاد و مشکلی نداره !
http://sibapal.ir/

اگر واریزی انجام نشده ، حتما مشکلی براشون پیش اومده .
پیشنهاد میکنم صبر کنید تا واریز شما رو انجام بدن.

بله دسته صادق جان سایت درست شده ...
اما این وضعیت تسویه ها اگه روال سریعتر قبل رو پیدا کنه عالی میشه و هیچ گله ای نداریم از این جهت

api
September 4th, 2015, 22:54
بله دسته صادق جان سایت درست شده ...
اما این وضعیت تسویه ها اگه روال سریعتر قبل رو پیدا کنه عالی میشه و هیچ گله ای نداریم از این جهت

درسته . اختلال در سرویس دهی در همه سرویس دهنده ها ممکن هست که پیش بیاد .
ایشالله که مشکلی جدی نداشته باشن و بتونن سرویس دهی خوبی به شما داشته باشن .