PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سئوی حرفه ای انواع وب سایت به صورت ساختاری و محتوایی با قیمت ایده آل به مدت محدود

pouyajabbarisani
March 17th, 2014, 22:20
به نام خدا

با سلام و وقت بخیر

سئوی حرفه ای انواع وب سایت از لحاظ ساختاری و محتوایی و رساندن درصد سئو به 100% در سایت chkme.com که در حال حاظر یکی از معتبر ترین ها در این زمینه است و حتی بالای 100% و بالاتر از استاندارد های این سایت با قیمت تنها 50 هزار تومان.

فروش ویژه ی همین سرویس با 3 بک لینک رنک 4 و یک بک لینک رنک 5 جمعا به مبلغ 150 هزار تومان امکان پذیر است. که بر اساس جدول رنکنیگ به احتمال زیاد رنک بالای 3 دریافت خواهید کرد. جهت اطمینان بیشتر و تضمینی بودن کار همین سرویس با بک لینک های 3 ماهه به مبلغ 330 هزار تومان امکان پذیر است. جهت اطلاعات بیشتر با ای دی ما در تماس باشید: pouyajabbari1@yahoo.com
با احترام.

pcwin
April 20th, 2014, 10:11
کی گفته سایت chkme معتبره؟این سایت یه سایت خیلی آماتوره که خیلی فاکتورهای پیش پا افتاده ای رو داره چک میکنه، اگه فاکتوره شما برای سئو chkme هستش من با 10 تومان میام سئو میکنم برات

فقط بین ملت چون یه درصدی میده جا افتاده، درصورتی که سئو درصدی نیس، هیچ سایتی در اینران نیس که بتونه ب شما سئو رو تضمین بده و هرکسی تضمین کرد بدانید که کلاهبرداره

netmelli
April 20th, 2014, 12:10
یک شماره تماس بدید

mparsa
April 20th, 2014, 13:46
سلام

سایت مذکور از لحاظ امتیاز دهی بر مبنای کلمات کلیدی و عنوان کار میکنه.
نه تمامی سایت و ...

sssoheil
April 20th, 2014, 15:47
سلام

دوست عزیز هزینه سئو برای php و wordpress توی چه رنجی هست؟

pouyajabbarisani
April 20th, 2014, 18:00
کی گفته سایت chkme معتبره؟این سایت یه سایت خیلی آماتوره که خیلی فاکتورهای پیش پا افتاده ای رو داره چک میکنه، اگه فاکتوره شما برای سئو chkme هستش من با 10 تومان میام سئو میکنم برات

فقط بین ملت چون یه درصدی میده جا افتاده، درصورتی که سئو درصدی نیس، هیچ سایتی در اینران نیس که بتونه ب شما سئو رو تضمین بده و هرکسی تضمین کرد بدانید که کلاهبرداره

دوست عزیز این معلوم هست که سایت مذکور بسیاری از فاکتور هارو در نظر نگرفته ولی این به این معنی نیست که ما هم اعمال نمی کنیم. لازم به ذکر است که گفتن اون سایت صرفا برای این هست که کاربر بتونه نتیجه رو لمس کنه اگه سایت بهتری در این زمینه می شناسید ممنون می شوم بفرمایید.

- - - Updated - - -

سلام

دوست عزیز هزینه سئو برای php و wordpress توی چه رنجی هست؟
همون قیمت های پست اول

- - - Updated - - -

سلام

سایت مذکور از لحاظ امتیاز دهی بر مبنای کلمات کلیدی و عنوان کار میکنه.
نه تمامی سایت و ...

و باز هم تکرار می کنم، دوست عزیز این معلوم هست که سایت مذکور بسیاری از فاکتور هارو در نظر نگرفته ولی این به این معنی نیست که ما هم اعمال نمی کنیم. لازم به ذکر است که گفتن اون سایت صرفا برای این هست که کاربر بتونه نتیجه رو لمس کنه اگه سایت بهتری در این زمینه می شناسید ممنون می شوم بفرمایید.
با حترام.

- - - Updated - - -

یک شماره تماس بدید

یک عادت دارم که شماره نمی دهم بنا به دلایل و تجربیاتم.
ولی ایمیل بنده این هست در خدمتتون هستم. pouyajabbarisani@gmail.com

p30win
April 21st, 2014, 02:05
سئوی حرفه ای انواع وب سایت از لحاظ ساختاری و محتوایی و رساندن درصد سئو به 100% در سایت chkme.com که در حال حاظر یکی از معتبر ترین ها در این زمینه است و حتی بالای 100% و بالاتر از استاندارد های این سایت با قیمت تنها 50 هزار تومان.

شما سایت chkme.com رو بعنوان معتبرترین ساید در ضمینه سئو معرفی کردید، درست نمیگم؟این درحالیه که اصلا استناد به این سایت کاری نادرست هستش
من اصلا سایت هایی رو که به سئو سایت امتیاز میدهند اعتقادی ندارم، از نظر بنده سئو همونیه که خوده سایت گوگل به ما معرفی کرده همون که وقتی باهاش سایت رو باز میکنه بهت یه امتیاز کیفی میده و میگه طراحی سایتت برای موبایل و کامپیوتر مناسبه یا خیر، سئو یعنی سرعت لود بالا، سئو یعنی قالب ولید شده، سئو یعنی استفاده درست از مطالب منابع و لینک های سایت، ارستفاده درست از سایت مپ و.... و نهایتا افزایش ورودی سایت از موتورهای جستجو

و تجربه به من ثابت کرده سئوکاره واقعی برای سئو مبلغی کمتر از 600 تومان رو قبول نمیکنه...

vahab00
April 21st, 2014, 09:40
سلام
همانطور که دوستان گفتند سایت چک می اصلا استاندارد نیست
با اومدم html5 میشه گفت سایت چک می قابلیتش رو از دست داده تا حد زیادی
html5 بیشتر بر جنبه های معنایی کدنویسی تاکید داشته و باکدها و تگ های جدید این مورد رو اثبات کرده است
هرچند سایت چک می فاقد ارزش نمی باشد اما تمام معیارهاش شاید بشه گفت برمیگرده به چندین سال قبل اون زمان ک گوگل اصلا تغییری نداشته
و در انتها بهترین سئو کار خود کاربر هست
همین و بس...

securemans
April 21st, 2014, 10:16
با سلام و عرض احترام
ببخشید قصد دخالت ندارم..ولی برای چک کردن سئو سایتتون بهتر است از سایت Website Review - SEO Tool | WooRank.com (http://woorank.com) استفاده کنید که بسیاری از فاکتورهای سئو مربوط به سایت شما را مورد تست قرار می دهد..بعضی وقت ها هم اشتباهاتی را می کند ولی برای اینکه حداقل به مدیر سایت گوشزد کند که کدام فاکتور ها را باید رعایت کند خیلی سایت خوبی است..
و جناب آقای pouyajabbarisani عذر میخواهم باز هم میگم قصد بی ادبی یا بی احترامی به شما را ندارم در مورد تبلیغی که از خود کرده اید:
"فروش ویژه ی همین سرویس با 3 بک لینک رنک 4 و یک بک لینک رنک 5 جمعا به مبلغ 150 هزار تومان امکان پذیر است. که بر اساس جدول رنکنیگ به احتمال زیاد رنک بالای 3 دریافت خواهید کرد."
این حرف کاملا اشتباه و نادرست است چون حتی یک طراح سایت هم می داند که با بک لینک ها پیج رنک گوگل شما تأثیر بسزایی ندارد چه برسد به سئوکاران...امیدوارم که موفق و پیروز باشید

مدیریت تیم سئوخانه - آموزش رایگان سئو و بهینه سازی سایت (http://www.seokhane.com)

alimo203
April 21st, 2014, 10:34
و در انتها بهترین سئو کار خود کاربر هست

دقیقا