PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپت vip نسخه پولی را رایگان دانلود کنید!

mohamad1377
March 17th, 2014, 18:41
درود.
درصورت استقبال میخوام اسکریپت های پولی رو که با قیمت های گرانی میفروشند رایگان براتون قرار بدم!
توضیحات اسکریپت:
به نسخه ۲:

کاربرانی که نسخه ۱ ماژول را دریافت کرده اند می توانند بدون هیچ خطا، مشکل و از دست دادن موردی اقدام به Upgrade ماژول به نسخه جدید در هنگام نصب ماژول نمایند. که اینکار یکی از ویژگی های بارزی میباشد که در خود جای داده است.

امکانات ماژول در نسخه ۲:

۱٫ بخش تنظیمات
۱٫۱ – رفع ۲ باگ در بخش تنظیمات ماژول .
۱٫۲ – قابلیت انتخاب گروه کاربری برای کاربرانی که پس از اتمام دوره عضویت VIP به چه گروه کاربری انتقال پیدا کنند.
۱٫۳ – قابلیت تنظم تعداد آیتم های قابل نمایش در بخش کاربران عضو VIP

2. مدیریت تعرفه ها
۲٫۱ – امکان اضافه کردن و ویرایش تعرفه جدید
۲٫۲ – امکان تعریف حالت های ( قیمت، انتخاب تاریخ و زمان – محل قرارگیری – فعال و غیرفعال ) برای هر تعرفه
۲٫۳ – امکان ایجاد تعرفه رایگان با مدت زمان مشخص.

۳٫ مدیریت کاربران VIP
3.1 – امکان جستجوی کاربران بر اساس نام کاربری ) این امکان فقط از زمانی که کاربران بعد از Update شما به نسخه ۲ عضو گردیده اند فعال می گردد.)
۳٫۲ – مشاهده پیغام وضعیت تراکنش در مدیریت
۳٫۳ – امکان انتخاب کاربران و قطع دسترسی کاربران به VIP بصورت دستی . ( انتقال بصورت اتوماتیک هم پس از پایان زمان انجام میگردد.)
۳٫۴ – امکان انتخاب کاربران و ارسال ایمیل بصورت گروهی.
۳٫۵ – امکان ارسال ایمیل و درج( نام کاربری – تاریخ شروع و تاریخ پایان عضویت ) در قسمت پیغام و ارسال به صورت گروهی.
۳٫۶ – پس زمینه متفاوت و قرمز رنگ قابل مشخص برای کاربرانی که دوره VIP آنها به اتمام رسیده است.
۳٫۶٫۱ – تگ {%user%} : نام کاربری را نمایش می دهد.
۳٫۶٫۲ – تگ {%end_time%} زمان پایان عضویت VIP را به کاربر نمایش می دهد.
۳٫۶٫۳ – تک {%start_time%} زمان شروع عضویت را نمایش می دهد.

۴٫ مدیریت دوره های زمانی
۴٫۱ – یکی از امکانات جدیدی که در نسخه ۲ شاهد آن هستیم اضافه شدن امکان مدیریت دوره های زمانی میباشد. شما می توانید دوره های زمانی را خودتان به نام دلخواه اضافه کنید. به طور مثال دوره های :
۴٫۱٫۱ – دروه ۱۰ روزه
۴٫۱٫۲ – دوره ۱ ماهه
۴٫۱٫۳ – دوره ۳ ماهه
۴٫۱٫۴ – دوره ۶ ماهه.
۴٫۱٫۵ – امکان اضافه کردن تعرفه رایگان با مدت دوره زمانی مشخص. مثلا ( دوره ۱ ماهه رایگان )

بخش کاربری ماژول:
۱ – نمایش تعرفه ها برای عضویت VIP
2 – دارا بودن قالب برای لیست تعرفه ها : می توانید تعرفه ها را با قالب دلخواه خودتان به نمایش در آورید.
۳ – جلوگیری از ثبت نام مجدد یک کاربر در VIP اگر قبلا عضو باشد.
۴ – امکان ویرایش قالب برای نمایش پیغام خروجی بخش تعرفه رایگان
۱-۴ – فایل vip_success_free.tpl جهت به نمایش درآوردن پیغام تایید ثبت نام در دوره ها یا تعرفه های رایگان میباشد.
۵ – منقضی شدن رسید جهت امنیت و پایداری بیشتر ماژول هنگامی که کاربر اقدام به Refresh صفحه و ارسال دوباره فرم در بخش ثبت نام تعرفه های رایگان می نماید
۶ – برطرف شدن BUG قسمت اننتقال خودکار کاربران پس از اتمام دوره آنها.
۷ – قابلیت به نمایش درآوردن ( تاریخ پایان عضویت و تاریخ شروع ) برای کاربرانی که عضو VIP هستند در پنل کاربری کاربران
۸ – هماهنگی کامل با تاریخ و زمان محلی ایران

نصب و مایحتاج نصب:

آموزش نصب ماژول : پس دریافت ماژول داخل فایل فشرده آموزش نصب حتما قبل از نصب مطالعه نمایید. و سپس اقدام به نصب و یا Upgrade به نسخه ۲ نمایید.
مایحتاج نصب: حتما ساعت سرور شما باید بر روی ایران تنظیم باشد. و همچنین sourceguardian بر روی میزبانی شما نصب باشد.
ماژول به دفعات متعددی از لحاظ فنی تست گردیده است.
سورس ماژول کد شده بوده و محدودیت تعداد دفعات نصب را ندارد. و هرگونه پاسخ پشتیبانی از طریق همین وب سایت انجام میپذیرد.

لینک دانلود:
Download vip script 7hack rar (http://www.uploadbaz.com/j085mragl2k4)
موفق باشید
درصورت استقبال اسکریپت و قالب های زیباترین نیز قرار میدم

serverforosh
March 27th, 2014, 20:05
دوست عزیز کار خوبی انجام نمیدید
یک نفر یا یک گروه میان زحمت میکشن و یک اسکریپ طراحی میکنن و یک نفر دیگه میاد در اختیار همه قرارش میده

sarv-it
March 27th, 2014, 20:07
ممنون از کارتون منتظر دیگر اسکریپتها هستیم

hotler
March 27th, 2014, 22:18
خیلی ممنون !

فقط میشه بگین این کدوم اسکریپت هست ؟ ماشالله اسکریپت وی آی پی زیاد شده !

این اسکریپت وی آی پرشین هست ؟

ممنون

mohamad1377
March 27th, 2014, 22:55
1) توسط دوستم ساخته شده و اجازه توزیعشو دادند درضمن اینقدر ازش فروختند که دیگه نیازی ندارند.
2)نخیر پرشین وی ای پی با این فرق داره اون اسکرپت باگ داره و توصیه نمیشه

اگر تشکرها همینطور باشه که حتما میزارم :d

hotler
March 27th, 2014, 23:12
خیلی دلم میخواست اون باشه میدونید چرا ؟

چون خیلی بلانسبت شما آدم مزخرفیه ، من امتیاز این اسکریپت رو از یکی از دوستان خریدم و به ادمین پرشین وی آی پی پیام دادم که من امتیاز اسکریپت رو خریدم لطفاً برام نصب کنید .

ایشون هم در جواب گفتن مبلغ 30 هزار تومن بابت نصب پرداخت کنید.

در صورتی که در صفحه خرید اسکریپت در پرشین اسکریپت نوشته شده پشتیبانی از این اسکریپت مادام العمر می باشد .

کلاً به آدم پولکی معروف شدن ایشون از همین حیث دلم می خواست که اون اسکریپت باشه تا ایشون هم ....

a3aish
March 28th, 2014, 01:06
ممنون

mohamad1377
March 28th, 2014, 08:50
خیلی دلم میخواست اون باشه میدونید چرا ؟

چون خیلی بلانسبت شما آدم مزخرفیه ، من امتیاز این اسکریپت رو از یکی از دوستان خریدم و به ادمین پرشین وی آی پی پیام دادم که من امتیاز اسکریپت رو خریدم لطفاً برام نصب کنید .

ایشون هم در جواب گفتن مبلغ 30 هزار تومن بابت نصب پرداخت کنید.

در صورتی که در صفحه خرید اسکریپت در پرشین اسکریپت نوشته شده پشتیبانی از این اسکریپت مادام العمر می باشد .

کلاً به آدم پولکی معروف شدن ایشون از همین حیث دلم می خواست که اون اسکریپت باشه تا ایشون هم ....

اسکریپت پرشین وی ای پی از اول رایگان منتشر شده است ظاهرا گول خوردید

mahdi271
March 28th, 2014, 09:27
خیلی خوبه . اما اگر بشه واسه سرور استفاده کرد رو ویندوز خوبه!

firebox
March 28th, 2014, 10:23
این یک ماژول هست ، برای دیتالایف ، فکر نکنم به اونصورت بشه برای vip سایت هایی مثل دانلود با فایل های حجم بالا استفاده کرد.

برای کارهای کم مصرف با حجم کم خوبه.

hotler
March 28th, 2014, 19:57
اسکریپت پرشین وی ای پی از اول رایگان منتشر شده است ظاهرا گول خوردید

گول که نخوردم عزیز !

من امتیاز پلان برنزی رو خریداری کردم ، همونی که با قیمت 120 هزار تومان در وبسایت پرشین وی آی پی موجود هست !

mohamad1377
March 28th, 2014, 20:36
گول که نخوردم عزیز !

من امتیاز پلان برنزی رو خریداری کردم ، همونی که با قیمت 120 هزار تومان در وبسایت پرشین وی آی پی موجود هست !

اهان بله فکرکردم منظورتون اسکریپت زیر هست:اسکریپت فارسی دانلود ویژه Persian VIP Download نسخه 1.3 | پرشین اسکریپت-پایگاه تخصصی اسکریپت (http://www.persianscript.ir/1392/01/24/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-persian-vip-download-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-1-3/)
اون سایت قیمت بالای داره بخصوص پلن اصلیش ک فکرمیکنم بالای 180ت باشه

hotler
March 28th, 2014, 20:48
اهان بله فکرکردم منظورتون اسکریپت زیر هست:اسکریپت فارسی دانلود ویژه Persian VIP Download نسخه 1.3 | پرشین اسکریپت-پایگاه تخصصی اسکریپت (http://www.persianscript.ir/1392/01/24/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-persian-vip-download-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-1-3/)
اون سایت قیمت بالای داره بخصوص پلن اصلیش ک فکرمیکنم بالای 180ت باشه

نه عزیز 180 کجا بوده ؟ 390 تومن !

شما میتونید اون اسکریپتشون رو نال کنین ؟

abbaskh
March 28th, 2014, 21:06
این اسکربپت کاملا رایگانه و به هیج وجه پولی نیست
اسکریپت vip نسخه پولی را رایگان دانلود کنید!این همه هم جو سازی نکنید
سازنده اسکریپت :
داستانی آنلاین (http://dastanionline.ir/)

mohamad1377
March 28th, 2014, 21:41
نه عزیز 180 کجا بوده ؟ 390 تومن !

شما میتونید اون اسکریپتشون رو نال کنین ؟
طرز کارشو بگید اگر تونسم اینجا میزارم البته باید یک نسخه ازش داشته باشم(حالا چ رایگان اگه داره یا پولی)

hotler
March 28th, 2014, 22:06
vipersian.ir
-----------
demo.vipersian.ir

pasargad-it
March 28th, 2014, 22:20
:-| عه ! اقا تو روز روشن و درخواست د ز د ی؟

mohamad1377
March 28th, 2014, 22:38
نال کردن اسکریپت های whmcs,vb,datalife ,.... د ز د ی نیست این د ز د یه؟؟!!
درهر صورت هر کس این اسکرپیتو رو تهیه کرده "درصورت تمایل" در اختیار قرار بده تا من یا دوستانم به صورت نال در فروم قرار بدیم.

موفق و پیروز باشید

aalireza439
March 29th, 2014, 10:24
نال کردن اسکریپت های whmcs,vb,datalife ,.... د ز د ی نیست این د ز د یه؟؟!!
درهر صورت هر کس این اسکرپیتو رو تهیه کرده "درصورت تمایل" در اختیار قرار بده تا من یا دوستانم به صورت نال در فروم قرار بدیم.

موفق و پیروز باشید
اسکریپت های مثل vb و whmcs و... اونقدر فروش دارن ، اصلا اهمیتی نمیدن که بخوان اسکریپت هاشون نال بشه. (البته اهمیت که میدن ، اما هم خود مشتری هاشون با فرهنگن و هم اینکه فروش جهانی دارن )

اما تو ایران ، یک مارکت خیلی کوچیک هست ، شما اگر بیای یک اسکریپت رو نال کنی ، در عرض کمترین زمان تو نت پخش میشه ، ایرانی هم که یک خصلتی دارن که ، همیشه دنبال چیز مفتن.

نتیجه اش این میشه اون تیم برنامه نویسی که امدن چند ماه روی یک اسکریپت کار کردن ، تمام زحماتشون بر باد میره .

m.khani
October 20th, 2014, 23:44
محمد جان من نتونستم دانلود کنم میشه جای دیگه آپلود کنی

ممنون

Raymvnd
October 24th, 2014, 12:20
با سلام...این اسکریپت vip بدرد سیستم محتوای دیتالایف انجین میخوره...
موفق باشید...

vrujak
October 24th, 2014, 13:02
جالب بود دوست عزیز.
ممنون.

sina.click
October 24th, 2014, 13:13
درود.
درصورت استقبال میخوام اسکریپت های پولی رو که با قیمت های گرانی میفروشند رایگان براتون قرار بدم!
توضیحات اسکریپت:
به نسخه ۲:

کاربرانی که نسخه ۱ ماژول را دریافت کرده اند می توانند بدون هیچ خطا، مشکل و از دست دادن موردی اقدام به Upgrade ماژول به نسخه جدید در هنگام نصب ماژول نمایند. که اینکار یکی از ویژگی های بارزی میباشد که در خود جای داده است.

امکانات ماژول در نسخه ۲:

۱٫ بخش تنظیمات
۱٫۲ – قابلیت انتخاب گروه کاربری برای کاربرانی که پس از اتمام دوره عضویت VIP به چه گروه کاربری انتقال پیدا کنند.

2. مدیریت تعرفه ها
۲٫۲ – امکان تعریف حالت های ( قیمت، انتخاب تاریخ و زمان – محل قرارگیری – فعال و غیرفعال ) برای هر تعرفه

۳٫ مدیریت کاربران VIP
3.1 – امکان جستجوی کاربران بر اساس نام کاربری ) این امکان فقط از زمانی که کاربران بعد از Update شما به نسخه ۲ عضو گردیده اند فعال می گردد.)
۳٫۳ – امکان انتخاب کاربران و قطع دسترسی کاربران به VIP بصورت دستی . ( انتقال بصورت اتوماتیک هم پس از پایان زمان انجام میگردد.)
۳٫۵ – امکان ارسال ایمیل و درج( نام کاربری – تاریخ شروع و تاریخ پایان عضویت ) در قسمت پیغام و ارسال به صورت گروهی.
۳٫۶ – پس زمینه متفاوت و قرمز رنگ قابل مشخص برای کاربرانی که دوره VIP آنها به اتمام رسیده است.

۴٫ مدیریت دوره های زمانی
۴٫۱ – یکی از امکانات جدیدی که در نسخه ۲ شاهد آن هستیم اضافه شدن امکان مدیریت دوره های زمانی میباشد. شما می توانید دوره های زمانی را خودتان به نام دلخواه اضافه کنید. به طور مثال دوره های :
۴٫۱٫۱ – دروه ۱۰ روزه
۴٫۱٫۲ – دوره ۱ ماهه
۴٫۱٫۳ – دوره ۳ ماهه
۴٫۱٫۴ – دوره ۶ ماهه.
۴٫۱٫۵ – امکان اضافه کردن تعرفه رایگان با مدت دوره زمانی مشخص. مثلا ( دوره ۱ ماهه رایگان )

بخش کاربری ماژول:
2 – دارا بودن قالب برای لیست تعرفه ها : می توانید تعرفه ها را با قالب دلخواه خودتان به نمایش در آورید.
۱-۴ – فایل vip_success_free.tpl جهت به نمایش درآوردن پیغام تایید ثبت نام در دوره ها یا تعرفه های رایگان میباشد.
۵ – منقضی شدن رسید جهت امنیت و پایداری بیشتر ماژول هنگامی که کاربر اقدام به Refresh صفحه و ارسال دوباره فرم در بخش ثبت نام تعرفه های رایگان می نماید
۷ – قابلیت به نمایش درآوردن ( تاریخ پایان عضویت و تاریخ شروع ) برای کاربرانی که عضو VIP هستند در پنل کاربری کاربران

نصب و مایحتاج نصب:

آموزش نصب ماژول : پس دریافت ماژول داخل فایل فشرده آموزش نصب حتما قبل از نصب مطالعه نمایید. و سپس اقدام به نصب و یا Upgrade به نسخه ۲ نمایید.
مایحتاج نصب: حتما ساعت سرور شما باید بر روی ایران تنظیم باشد. و همچنین sourceguardian بر روی میزبانی شما نصب باشد.
سورس ماژول کد شده بوده و محدودیت تعداد دفعات نصب را ندارد. و هرگونه پاسخ پشتیبانی از طریق همین وب سایت انجام میپذیرد.

لینک دانلود:
موفق باشید

1) توسط دوستم ساخته شده و اجازه توزیعشو دادند درضمن اینقدر ازش فروختند که دیگه نیازی ندارند.
2)نخیر پرشین وی ای پی با این فرق داره اون اسکرپت باگ داره و توصیه نمیشه

اگر تشکرها همینطور باشه که حتما میزارم :d

با سلام
تشکر از شما دوست گرامی

amin1269
November 13th, 2014, 12:10
درود.
توضیحات اسکریپت:
به نسخه ۲:

امکانات ماژول در نسخه ۲:

۱٫ بخش تنظیمات

2. مدیریت تعرفه ها

۳٫ مدیریت کاربران VIP

۴٫ مدیریت دوره های زمانی
۴٫۱٫۱ – دروه ۱۰ روزه
۴٫۱٫۲ – دوره ۱ ماهه
۴٫۱٫۳ – دوره ۳ ماهه
۴٫۱٫۴ – دوره ۶ ماهه.

بخش کاربری ماژول:

نصب و مایحتاج نصب:

لینک دانلود:
موفق باشید

دوست عزیز خوشحال شدم دیدم اجازه دارید

حالا که از دوستتون اجازه دارید میشه دوباره اپ کنید

لینک دانلود خرابه نمیشه دانلود کرد

ممنون از زحمات شما

mohammad007
November 13th, 2014, 14:08
سلام
آقا نمیشه دانلودش کردلطفا بررسی کنید

m.khani
November 13th, 2014, 16:41
اینم لینک جدید از اسکریپ vip-script-7hack-ir - Download - 4shared - منصور خاني (http://www.4shared.com/rar/ABGeROP9ce/vip-script-7hack-ir.html)

iroooni.com
November 13th, 2014, 18:16
کسانی که استفاده کردن بگن کاراییش چجوریه خوبه یا نه؟

metti44
February 2nd, 2015, 21:20
دوستان لطف کنید بهم بگید بین این همه اسکریپت وی ای پی کدوم از همه بهتره . پولی یا رایگان فرقی نداره . من که از بس زیاده گیج شدم

zakerweb
February 3rd, 2015, 03:44
درود
فایل پاک شده
اگه ممکنه دوباره آپلود کنید
با تشکر

mizban97
February 3rd, 2015, 04:01
سلام
لطفا دوستان تو انجمن پیوست کنید لینک مشکل داره

SaMaN0861
February 3rd, 2015, 07:11
با سلام
کاربران عزیز نسخه 2.3 این ماژول رو میتونید از اینجا دانلود کنید ;) داستانی آنلاین (http://dastanionline.ir/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-vip-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-2-3-%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%87%D9%86%DA%AF-%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%AC%D9%87%D8%A7/)

metti44
February 3rd, 2015, 12:08
با سلام
کاربران عزیز نسخه 2.3 این ماژول رو میتونید از اینجا دانلود کنید ;) داستانی آنلاین (http://dastanionline.ir/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-vip-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-2-3-%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%87%D9%86%DA%AF-%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%AC%D9%87%D8%A7/)

ممنون دوست عزیز. یه سوال که دارم اینه که بهترین اسکریپت وی ای پی بغیر از این رو بهم معرفی کنی . پولی یا رایگان . البته من عقیده دارم پولی های واقعی بهترن . خیلی تحقیق کردم . اما نظر اساتید فن هم مهمه واسم .ممنون

yourhosting
February 3rd, 2015, 15:06
ممنون دوست عزیز. یه سوال که دارم اینه که بهترین اسکریپت وی ای پی بغیر از این رو بهم معرفی کنی . پولی یا رایگان . البته من عقیده دارم پولی های واقعی بهترن . خیلی تحقیق کردم . اما نظر اساتید فن هم مهمه واسم .ممنون

اکثر اسکریپت های درست و حسابی واسه vip پولی هستند! به نظر من اسکریپت irprog خوب هست
موفق باشید

Majiiid
April 17th, 2015, 19:45
خیلی ممنون

ashki0076
April 26th, 2015, 09:45
عزیز شما دارید به خاطر چند تا لایک و تشکر چندین روز زحمت شخصی رو هدر می دید
دوستتون چرا خودش اسکریپت رو توزع نکرده ؟

mb071
June 4th, 2015, 09:51
اقا دو نسخه ۲٫۰ با نام VIPersian کسی نال نکرده قرار بده

قیمتش خیلی بالا هست نمیشه خرید کسی نالش نکرده قرار بده ؟

ikonkuri
August 16th, 2015, 08:44
عزیز شما دارید به خاطر چند تا لایک و تشکر چندین روز زحمت شخصی رو هدر می دید
دوستتون چرا خودش اسکریپت رو توزع نکرده ؟

شما چرا اینقد دخالت میکنی عزیز من

bestvst
September 6th, 2015, 13:44
سلام و عرض ادب

دوستان عزیز خواهش می کنم از جایی بخرید که پشتیبانیش خوب باشه ... اسکریپت Irprog اسکریپت بدی نیست اما پشتیبانیش بدترین پشتیبانی موجوده ... لطف به رفتار فروشنده در هنگام فروش اکتفا نکنید .... بنده 15 ماه از این اسکریپت استفاده کردم اما در هنگام تغییر سرور مدیر این اسکریپت به هیچ عنوان پاسخ ایمیل ، تماس ، پیامک رو ندادند .... بنده ایشون رو واگذار کردم به خدا .... که باعث ایجاد این مشکل و تحمیل هزینه های زیاد شدیم. در صورتی که کسی نیاز داشت می تونم تمام مستندات خودم رو هم ارسال کنم تا دیگر دوستان فریب همچین افرادی رو نخورند .... بنده ایشون رو یک د-ز-د خطاب می کنم...
و حاضرم به تمام پاسخ های ایشون هم جواب بدم

m-mehdipoor
September 6th, 2015, 13:54
نظر دوستمون در مورد irprog تایید میشه‌
اگر به همین منوال ادامه بدن احتمالا بنده اسکریپتشون رو منتشر کنم.

bestvst
September 6th, 2015, 14:40
نظر دوستمون در مورد irprog تایید میشه‌
اگر به همین منوال ادامه بدن احتمالا بنده اسکریپتشون رو منتشر کنم.

سلام .... بله .... بنده هم امادگی این کار رو دارم ....

حدود 190 هزار تومان اسکریپت رو خریداری کردم .... که با این رفتارشون در حدود 300 هزار تومان به بنده ضرر زدند در مدت همین یک هفته که روز بروز بیشتر میشه .... و هنوز هم به هیچ ایمیلی ، تماسی ، پیامکی پاسخ ندادند ...

- - - Updated - - -

از دوستان عزیز که در زمینه اسکریپت فعالیت می کنند هم اگر کسی هست که بتونه مشکل بندرو حل کنه هزینه هاش پرداخت میشه

Majiiid
September 6th, 2015, 17:06
خوب شد نگرفتیما وگرنه الان آواره میشدیم

با این حساب دوستان بهتره یه چیز دیگه خطابشون کنید تا بدونن ک باید به حقوق مشتری احترام گذاشت

متاسفانه گاها ی همچین چیزایی پیش میاد که باعث میشه آدم به هرکسی اعتماد نکنه

bestvst
September 7th, 2015, 13:43
با سلام و درود

کسی از دوستان شماره مدیریت vipersian.ir رو داره ؟

- - - Updated - - -

خوب شد نگرفتیما وگرنه الان آواره میشدیم

با این حساب دوستان بهتره یه چیز دیگه خطابشون کنید تا بدونن ک باید به حقوق مشتری احترام گذاشت

متاسفانه گاها ی همچین چیزایی پیش میاد که باعث میشه آدم به هرکسی اعتماد نکنه

بزودی نسخه ای از اون رو قرار می دم

- - - Updated - - -

با سلام

دوستان عزیز ، دارم اسکریپت رو اماده می کنم ... منتظر باشید .... ای ار پراگ باید عذر خواهی کنه .... تا این کار رو انجام ندم ... و ضرر و زیان مارو جبران کنه ... شما چی می گین ؟ این کارو انجام بدم یا نه ؟

- - - Updated - - -

در ضمن فراموش شد با پرداخت هزینه 70 تومن اسکریپت رو درست کردیم ....

دارم اماده می کنم تا برای دانلود رایگان قرار بدم ...

Majiiid
September 7th, 2015, 14:10
محدودیتی در استفاده نداره؟
بعضی از اسکریپت ها فقط روی چند آی پی میشه نصب کرد
اینو میشه پابلیک استفاده کرد؟

hamedmj
September 7th, 2015, 22:01
با سلام و درود

کسی از دوستان شماره مدیریت vipersian.ir رو داره ؟

- - - Updated - - -

بزودی نسخه ای از اون رو قرار می دم

- - - Updated - - -

با سلام

دوستان عزیز ، دارم اسکریپت رو اماده می کنم ... منتظر باشید .... ای ار پراگ باید عذر خواهی کنه .... تا این کار رو انجام ندم ... و ضرر و زیان مارو جبران کنه ... شما چی می گین ؟ این کارو انجام بدم یا نه ؟

- - - Updated - - -

در ضمن فراموش شد با پرداخت هزینه 70 تومن اسکریپت رو درست کردیم ....

دارم اماده می کنم تا برای دانلود رایگان قرار بدم ...

سلام
اگر محدودیت یا لایسنسی در سیستم وجود داشت، اسکریپت را پ.خ کنید تا اصلاح شود و به صورت عمومی قرار گیرد.

دوستان بنده شخصا خیلی از دست این موجود شاکی هستند... :)

Marketer
September 20th, 2015, 00:11
سپاس , روی یک سرور که یه ای پی داره مشکلی نداره که چند تا نصب بشه اسکریپت ؟

almandata
September 20th, 2015, 09:39
File Not Found