PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در نصب nginx

reza0071
March 17th, 2014, 17:24
سلام میشه لطفا در این موارد توضیح بدین و طریقه نصب هر کدوم رو بگین
5- نصب curl
6- غیر فعال کردن Suhosin
7- خاموش کردن safe_mod

Yas-Host
March 17th, 2014, 17:41
سلام میشه لطفا در این موارد توضیح بدین و طریقه نصب هر کدوم رو بگین
5- نصب curl
6- غیر فعال کردن Suhosin
7- خاموش کردن safe_mod

کنترل پنل خودتون رو اعلام بفرمایید.

5- نصب curl توسط easy apache در سی پنل و توسط custumbuild در دایرکت ادمین صورت میگرد.
6- غیرفعال کردن suhosin در سی پنل توسط easy apache و در دایرکت ادمین بصورت دیفالت نصب نمی باشد و غیرفعال است.
7- خاموش کردن safe_mode در php.ini می باشد که با زدن دستور php --ini محل دقیق فایل php.ini نمایش داده میشود و شما میتوانید با ویرایش این فایل و قرار دادن off در جلوی safe_mode این گزینه را خاموش نمایید.

موفق باشید.

reza0071
March 17th, 2014, 18:38
با تشکر از جوابتون دوست عزيز بنده از دايرکت استفاده ميکنم
طبق راهنمايى انجامش دادم حالا nginx نصب کردم ولى متاسفانه اى پي سرور به جاى اى پي کاربر نشون داده ميشه

nginxweb
March 17th, 2014, 18:44
با تشکر از جوابتون دوست عزيز بنده از دايرکت استفاده ميکنم
طبق راهنمايى انجامش دادم حالا nginx نصب کردم ولى متاسفانه اى پي سرور به جاى اى پي کاربر نشون داده ميشه

درود

از کدام پلاگین استفاده میکنید؟

reza0071
March 17th, 2014, 18:59
پلاگين خاصى نيست

nginxweb
March 17th, 2014, 19:01
پلاگين خاصى نيست

اگر از پلاگین خاصی استفاده نمیکنید و فصدتون نصب دستی و تنظیم reverse میباشد برای اینکه ip های ارسال روی وب سرور بصورت behind pro-xy کار کنند و real ip نمایش داده شود باید Mod_rpaf را روی آپاچی نصب و تنظیم نمایید که در گوگل یک سرچ ساده کنید پیدا خواهید کرد

reza0071
March 17th, 2014, 19:09
اگر از پلاگین خاصی استفاده نمیکنید و فصدتون نصب دستی و تنظیم reverse میباشد برای اینکه ip های ارسال روی وب سرور بصورت behind pro-xy کار کنند و real ip نمایش داده شود باید Mod_rpaf را روی آپاچی نصب و تنظیم نمایید که در گوگل یک سرچ ساده کنید پیدا خواهید کرد
اگه لطف کنيد يه لينک کامل اموزش رو واسم بزارين من گشتم چيزى که کامل و راحت بتونم متوجهش بشم و بتونم مشکلمو حل کنم پيدا نکردم
با تشکر

reza0071
March 17th, 2014, 23:37
خب یکی از اموزش هارو پیدا کردم امیدوارم به درد بقیه دوستانم بخوره
نصب curl

cd /usr/local/src
wget http://curl.haxx.se/download/curl-7.28.1.tar.gz
tar zxf curl-7.28.1.tar.gz
cd curl-7.28.1
./configure -prefix=/usr/local -with-ssl=/usr/include/openssl
make
make install

هم چنان منتظر جواب دوستان در مورد کانفیگ Mod_rpaf و استفاده reverse اپاچ و nginx هستم