PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال در رابطه با Directi

abbas_majan
May 13th, 2010, 22:47
سلام

وقتی از دومینی که در دایرکتی ثبت شده هویز بگیریم می نویسه این دومین مثلا توسط فلان شرکت ثبت

شده و پایینش هم شماره تلفن جایی که ثبت شده را نوشته و پایینش هم که اطلاعات هویز دومینه

آیا تو تنظیمات پنل دایرکتی قسمتی داره که بشه اون قسمتی که می نویسه توسط کجا ثبت شده

و شماره اش رو نوشته را غیر فعال کرد ؟

با تشکر

nilkooh
May 13th, 2010, 23:49
تو قسمت تنظیمات Domain میتونی Privacy Protection رو فعال کنی .

abbas_majan
May 14th, 2010, 00:21
دوست عزیز منظور من privacy protection نبود

به عکس زیر نگاه بندازید منظور من رو متوجه خواهید شد :

http://img3.tinypic.info/files/azsl9y6hzes3lkywdo8o.jpg

Rapid
May 14th, 2010, 00:23
اينو نميتوني مگر ريسلر بگيري ;)

سلام عیلکم و رحمت الله
May 14th, 2010, 00:38
داداش من چند تا دومین ثبتش را دارم ، ولی چون دومین های شاخیه خیلی می ترسم به بهانه ای ازم بگیرن .

نمی خوام از ریسر بگیرم ، چون مطمئنم وسوسه می شه و کار دستم می ده
از name هم به خاطر تحریمش می ترسم و اینکه شاید آدرس تقلبی آمریکا را بهانه کنه و دومین را بکشه بالا !!!

دایرکتی را بچه ها می گن 200 دلار به بالا باید خرید کنم ، که من اونقدر نیاز ندارم .

کسی راهی می تونه به من پیشنهاد بده که مشکلات احتمالی را که بالا گفتم برام پیش نیاد

پیشاپیش ممنون

1eng.ir
May 14th, 2010, 00:50
بیا خودم بت پنل بدم :d
مطمئن ـه مطمئنم ;)

سلام عیلکم و رحمت الله
May 14th, 2010, 00:53
عمرا ...
مگه از جون دومین هام سیر شدم d:

--------------------------------------------------
خود دایرکتی مستقیم ثبت نمی کنه ؟!!!

1eng.ir
May 14th, 2010, 01:00
عمرا ...

--------------------------------------------------
خود دایرکتی مستقیم ثبت نمی کنه ؟!!!

مرسی :(

دایرکتی 199$ شارژ اولیه نیاز داره که 7 دلارش این وسط شوت میشه :)) هم خودش ورمیداره هم پی پال :71:

سلام عیلکم و رحمت الله
May 14th, 2010, 01:15
اون شوتش مسئله ای نیست . امنیتش برام مهمتره ،
پلن 5 6 تایی نداره ؟ !!

یعنی این همه ختم دومین و هاست تو این فروم هست هیچکی یه راه مطمئن نمی تونه جلوی پای من بزاره

1eng.ir
May 14th, 2010, 02:06
اون شوتش مسئله ای نیست . امنیتش برام مهمتره ،
پلن 5 6 تایی نداره ؟ !!

یعنی این همه ختم دومین و هاست تو این فروم هست هیچکی یه راه مطمئن نمی تونه جلوی پای من بزاره

مطمئن = 1eng.ir + directi یا Name.com
قابل اعتماد واسه ایرانیا = دایرکتی :71:

سلام عیلکم و رحمت الله
May 14th, 2010, 02:12
مطمئن = 1eng.ir + directi یا Name.com
قابل اعتماد واسه ایرانیا = دایرکتی :71:

اخوی
فعلا مثل اینکه این فاروم را شما می گردونی ، و شما جواب ندی کس دیگه ای حال جواب دادن هم نداره

1- یک پنل از همین 199 دلاری ها نداری که نصفش را مصرف کرده باشی ، بقیش را کامل واگزار کنی به من !!!
من 10 تا دومین بیشتر نمی خوام

2- آیا نیم مشکلی از لحاظ تقلبی بودن آدرس و بهانه کردن برای بالاکشیدن دومین تا حالا داشته ؟

3- آیا ثبت دومین هایی که داخلش اسم شرکت های معروف باشه ، مشکلی داره و خلاف قوانینه مثل yahootools.com

4- موجودی name تون که پر می شه و می تونید ثبت کنید ؟

1eng.ir
May 14th, 2010, 02:19
فعلا مثل اینکه این فاروم را شما می گردونی ، و شما جواب ندی کس دیگه ای حال جواب دادن هم نداره
خدا رو شکر یه نفر این حرفو قبول کرد :دی

1- یک پنل از همین 199 دلاری ها نداری که نصفش را مصرف کرده باشی ، بقیش را کامل واگزار کنی به من !!!
من 10 تا دومین بیشتر نمی خوام
نه والا شرمنده ام :(
اگه خیلی رو دامینات حساسی و بم اعتماد کافی نداری، میتونم با قرارداد کتبی شرکت بت بدم ;)

2- آیا نیم مشکلی از لحاظ تقلبی بودن آدرس و بهانه کردن برای بالاکشیدن دومین تا حالا داشته ؟
من که واسه دامینای خودم، جایی جز Name.com نمیرم. حدود 100 تا دامین دارم بدون مشکل ...

3- آیا ثبت دومین هایی که داخلش اسم شرکت های معروف باشه ، مشکلی داره و خلاف قوانینه مثل yahootools.com
خیر، هیچ مشکلی پیش نمیاد. مخصوصاً تو ایران ...
مثلاً شما دامین Google رو با یه پسوندی غیر از IR داری، 100% گوگل ازت میگیره. ولی اگه Google.ir رو داشته باشی، تا زمانی که سایت موتور جستجو بالا نیووردی نمیتونن ازت بگیرن (چون ایرانی هستی) :d ولی اگه موتور جستجو باش بیاری بالا، چه ایرانی باشی چه افغانی ازت میگیرن ;)

4- موجودی name تون که پر می شه و می تونید ثبت کنید ؟
جان ؟
اگه شارژت تموم بشه نمیشه باش Payment انجام داد
اگه منظورت چیز دیگست بگو تا جواب بدم

سلام عیلکم و رحمت الله
May 14th, 2010, 02:26
من که واسه دامینای خودم، جایی جز Name.com نمیرم. حدود 100 تا دامین دارم بدون مشکل ...

خیر، هیچ مشکلی پیش نمیاد. مخصوصاً تو ایران ...
مثلاً شما دامین Google رو با یه پسوندی غیر از IR داری، 100% گوگل ازت میگیره. ولی اگه Google.ir رو داشته باشی، تا زمانی که سایت موتور جستجو بالا نیووردی نمیتونن ازت بگیرن (چون ایرانی هستی) :d ولی اگه موتور جستجو باش بیاری بالا، چه ایرانی باشی چه افغانی ازت میگیرن ;)

جان ؟
اگه شارژت تموم بشه نمیشه باش Payment انجام داد
اگه منظورت چیز دیگست بگو تا جواب بدم

ایولا همه جواب ها 20 عین خودت D:

فقط مورد شماره 3 :

یه همچین دومین هایی مشکل داره از لحاظ قوانین ؟ و می تونن ازم بگیرن ؟

yahootools.com YahooFa.com Yahoo-Domain.com Google-Hosting.com
البته اینها همش ثبت شده و برای مثال گفتم

مورد آخر هم منظورم اینه که کی می تونی دومین توی نیم برام ثبت کنی ، موجودی کی دارید؟

1eng.ir
May 14th, 2010, 02:32
یه همچین دومین هایی مشکل داره از لحاظ قوانین ؟ و می تونن ازم بگیرن ؟
نه مشکلی پیش نمیاد.

مورد آخر هم منظورم اینه که کی می تونی دومین توی نیم برام ثبت کنی ، موجودی کی دارید؟
الان خودم هیچی
ولی یکی از دوستام داره
چند دلار نیاز داری ؟

سلام عیلکم و رحمت الله
May 14th, 2010, 02:36
نه مشکلی پیش نمیاد.

الان خودم هیچی
ولی یکی از دوستام داره
چند دلار نیاز داری ؟

دمت گرم ، خیالم را راحت کردی

هفت 8 تا .com
فقط هنوز آدرس توپ + vpn برای اون آدرس پیدا نکردم. یک آدرس کانادا دارم ، دنبال وی دی ان کانادا می گردم ، کسی داشت ندا بده ،

1eng.ir
May 14th, 2010, 02:47
دمت گرم ، خیالم را راحت کردی

هفت 8 تا .com
فقط هنوز آدرس توپ + vpn برای اون آدرس پیدا نکردم. یک آدرس کانادا دارم ، دنبال وی دی ان کانادا می گردم ، کسی داشت ندا بده ،

ببینم همونی نیستی که به یکی از بچه ها سپرده بودی 8-9 تا دامین میخوای تو name.com ؟ :دی

کانادا ندارم، خواستی بیا VPS آمریکا بت میدم راحت ـه راحت ;) آدرس دقیق هم مهم نیست. فقط ایالت و شهر رو بنویسی کافیه ...

چیزی که من زدم:

Registrant Contact Information:
Name: MohammadHossein fakrhaei
Organization: MahanCo
Address 1: usa, ohaio, columbus
Address 2: ohaio
City: columbus
State: ohaio
Zip: 12345
Country: US
Phone: +1.09363030433

سلام عیلکم و رحمت الله
May 14th, 2010, 02:57
ببینم همونی نیستی که به یکی از بچه ها سپرده بودی 8-9 تا دامین میخوای تو name.com ؟ :دی

کانادا ندارم، خواستی بیا vps آمریکا بت میدم راحت ـه راحت ;) آدرس دقیق هم مهم نیست. فقط ایالت و شهر رو بنویسی کافیه ...

چیزی که من زدم:

به کدوم بچه ها

نه من به کسی نگفتم

دلم می خواد vps بگیرم ولی اولا انگار خرج ماهیانش با دم و تشکیلاتش بالاست (به جز خودش انگار هزینه برنامه و پشتیانی هم باید بدیم گویا )، مثلا اگه خودش ماهی 15 تومنه ،ماهی 15 تومن هم باید برای بقیه چیزهاش بدیم !!!. دوما کار باهاش را بلد نیستم . !

وگرنه کی از شما بهتر
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آدرسم جدی این رو زدی ؟!!
اگه اینجوری باشه که خیلی باحاله این نیم
دمش گرم

دم شما هم گرم ، جفتتون ایول دارین

اسم ایرانی نوشتی ؟!!! منم همین کارو بکنم ؟

1eng.ir
May 14th, 2010, 03:11
Vps ویندوز چیزی خاصی نیاز نداره، ویندوز 2003 ـه راحت میشه باش کار کرد ;)
همه کاریم میشه باش کرد. هزینه منیج و ... هم نمیخواد :)

آدرس همینو زدم، اسم ایرانی. موبایل ایرانی با کد 1 :)) ...

سلام عیلکم و رحمت الله
May 14th, 2010, 03:21
Vps ویندوز چیزی خاصی نیاز نداره، ویندوز 2003 ـه راحت میشه باش کار کرد ;)
همه کاریم میشه باش کرد. هزینه منیج و ... هم نمیخواد :)

آدرس همینو زدم، اسم ایرانی. موبایل ایرانی با کد 1 :)) ...

ایولا

یدونه از همین ها ارزونش را کادو کن بده بریم

یه چیزی که به درد وی پی ام بخوره بهم بده ، اگه بشه به عنوان هاست شخصی هم استفاده کنم خوبه
اینجا یا پی ام بگو بی زحمت
فکر کنم تجربه خوبی باشه

پ ن : نابود کردیم تاپیک بنده خدا را

1eng.ir
May 14th, 2010, 03:59
ایولا

یدونه از همین ها ارزونش را کادو کن بده بریم

یه چیزی که به درد وی پی ام بخوره بهم بده ، اگه بشه به عنوان هاست شخصی هم استفاده کنم خوبه
اینجا یا پی ام بگو بی زحمت
فکر کنم تجربه خوبی باشه

پ ن : نابود کردیم تاپیک بنده خدا را

بحث علمی شد خوب :d

یه آفر فوق خفن برات پ.خ کردم حاج آقا ;)

abbas_majan
May 14th, 2010, 04:55
ممد تو و اون کاربر تازه وارد تایپیک من رو به گند کشیدین بحث شما چه ربطی داره با تایپیک من ؟

من خودم از رسیلر کلاب پنل دارم اما نمی دونم اون تنظیمش رو از کجا باید انجام بدم !!

khudeman
May 14th, 2010, 11:25
توی name.com با خیال راحت و با آدرس و هویت ایرانی ثبت نام کن.

1eng.ir
May 14th, 2010, 12:50
ممد تو و اون کاربر تازه وارد تایپیک من رو به گند کشیدین بحث شما چه ربطی داره با تایپیک من ؟

من خودم از رسیلر کلاب پنل دارم اما نمی دونم اون تنظیمش رو از کجا باید انجام بدم !!

چرا ناراحت میشی خوب ؟ / ناراحتی ریپورت بده پستا حذف میشه ;)

سوال پرسیدن، جواب دادم! هر جای دیگه هم پرسیده بود همونجا جواب میدادم ;) در مورد مشکلت با ریسلر کلاب (لعنت الله علیه) :d بلد نیستم وگرنه جواب میدادم. مثه بقیه کاربرا نیستم که از جواب دادن به 2 سوال فراری باشم ;)

abbas_majan
May 14th, 2010, 14:29
اتفاقا ریپورت دادم هنوز حذف نکردن :d

سلام عیلکم و رحمت الله
May 14th, 2010, 14:39
اًی اًی اًی

این مطالب همش کلیدیه ، دلت می یاد حذف بشه !!! :-b

برو یک تاپیک دیگه بزن خوب d:=))

اینم واگذار کن به من پیرمرد <:-P

1eng.ir
May 14th, 2010, 14:44
اتفاقا ریپورت دادم هنوز حذف نکردن :d

چون اسپم نداشتیم که حذف کنن ;)

سلام عیلکم و رحمت الله
May 17th, 2010, 13:17
امروز این را می خوندم
انگار با نتایجی که توی این تاپیک گرفتیم مغایره که !!!

مبارزه گوگل بر سر نام تجاری مشابه

غول جست‌وجوي اينترنت گوگل يك بازرگان استراليايي را تهديد كرد در صورتي كه نام تجاري مشابه اين شركت را به ثبت برساند، دست به اقدام حقوقي عليه وي مي‌زند.

كامرون كالي، بازرگان استراليايي دو سال زمان صرف كرد تا يك وب سايت مقايسه قيمت براي نوشيدني‌هاي الكلي راه‌اندازي كند.
وي سرگرم طي كردن مراحل براي ثبت نام تجاري گراگل بود كه گوگل با ارسال نامه‌اي مدعي شد اين نام اساسا و به طور فريب آميزي شبيه نام تجاري اين شركت است.
اين نامه پس از اينكه اين بازرگان 36 ساله هزاران دلار براي برپا كردن شركت و خريد نام‌هاي دامنه مربوط در اينترنت صرف كرد، به دست وي رسيد.
سايت گراگل كه به مصرف كنندگان امكان مي‌دهد ارزان قيمت‌ترين نوشيدني‌ها را جست و جو و بيابند در مرحله آزمايشي بتا قرار داشته و قرار بود ظرف چند هفته آينده به طور رسمي‌ و همراه با يك برنامه آيفون راه‌اندازي شود.
بر اساس گزارش ديلي تلگراف، تقاضاي نام تجاري گراگل در استراليا از سوي سازمان ارائه‌كننده حق ثبت و نام‌هاي تجاري و طراحي‌ها پذيرفته شد، اما گوگل در نامه‌اش از كالي درخواست كرده تقاضاي نام تجاريش را پس گرفته، نام شركت را تغيير داده و كليه نام‌هاي دامنه را به گوگل منتقل كند.
گوگل در اين نامه خاطرنشان كرده در صورتي كه كالي با اين تقاضا موافقت نكند از طريق دادگاه اقدام مي‌كند تا از فعاليت گراگل و مديرانش جلوگيري كند. اين بازرگان كه از پشتيباني مالي براي مبارزه حقوقي با گوگل برخوردار نيست با بيان اينكه شركتش هرگز تهديدي براي گوگل نبوده و نخواهد بود، خواهان تجديدنظر گوگل در اين مورد شده است.

(منبع : دنیای اقتصاد)
مبارزه گوگل بر سر نام تجاری مشابه (http://blog.iranhip.com/%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D9%87-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D8%A8%D8%B1-%D8%B3%D8%B1-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%8A-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D8%A8%D9%87/)

Sajad
May 17th, 2010, 15:40
شما تو پنل دامینت دنبال چیزی به نام whois format بگرد. اونجا میتونی نحوه نمایش whois دامنه رو تغییر بدی... فلذا میتونی بعضی چیزها رو حذف کنی یا جاشو عوض کنی.
داخل اکانت ریسلر هم اگر اشتباه نکنم همچین چیزی هست تا به صورت دیفالت برای همه دامینهایی که ثبت کردی اون شکلی باشه فرمت ویزشون...

انشالا که متوجه شدی ولی بازم اگه متوجه نشدی اطلاع بدم کاملتر توضیح بدم :-s

abbas_majan
May 17th, 2010, 17:08
شما تو پنل دامینت دنبال چیزی به نام whois format بگرد. اونجا میتونی نحوه نمایش whois دامنه رو تغییر بدی... فلذا میتونی بعضی چیزها رو حذف کنی یا جاشو عوض کنی.
داخل اکانت ریسلر هم اگر اشتباه نکنم همچین چیزی هست تا به صورت دیفالت برای همه دامینهایی که ثبت کردی اون شکلی باشه فرمت ویزشون...

انشالا که متوجه شدی ولی بازم اگه متوجه نشدی اطلاع بدم کاملتر توضیح بدم :-s

سجاد جان اگه براتون مقدوره اطلاعات کاملتری در این زمینه بدید

ممنون میشم

tar.gz
May 17th, 2010, 18:45
منظور این قسمته:

http://img5.img98.com/out.php/i54465_201005170630341576.jpg

اونجا میتونید به صورت دستی اون قسمت اول رو پاک کنید

Sajad
May 17th, 2010, 19:06
با پنل کاستومری لاگین کن و دکمه مورد نظری که توی عکس پیوست مشخص کردم رو بزن. بقیه اش معلومه دیگه !؟

Alireza_H
June 17th, 2010, 17:59
سلام

من برای دامینم، پنل دارم، به عنوان مشتری
ولی گزینه WHOIS FORMAT رو نداره، آخریش تو منویی که تصویرشو گذاشتین Theft Protection هست!

یا علی

Alireza_H
June 20th, 2010, 17:13
سلام

من کمی دقت کردم، در یکی از پنل های کاستومریم در دایرکت آی
whois format برای یک دامنه (از نوع .com) وجود داره، ولی در دامین دیگه (که از نوع .org است) گزینه whoisformat وجود نداره.

این به چه دلیلی می تونه باشه؟

یا علــــــــــی

primrose
July 10th, 2010, 10:04
درسته
من همين الان نگاه كردم مال يكي از مشتريا رو. اونم whois format نداره. جالبه. دقت نكرده بودم تا حالا

M-Soltani.ir
July 10th, 2010, 10:54
عمرا ...

میتونی بدی محمد برات ثبت کنه ، گاهی وقتا از خودم بیشتر بهش اعتماد دارم
اگر بازم مشکوکی به شرکت های بزرگ مثل پارس دیتا مراجعه کن

نصف دامنه های من دست محمده ;)