PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در encoding فارسی در فاکتور PDF در 5.3.5

nginxweb
March 16th, 2014, 13:06
درود بر همه همکاران و دوستان گرامی

مدتی هستش در نسخه whmcs 5.3.5 متاسفانه فاکتورهای pdf بصورت علامت سوال نمایش داده میشود و موارد قبلی مانند استفاده از فونت dejavusans و تغییر
PDF Font Family هم روی این نسخه جوابگو نبوده است و با چند همکار صحبت کردم همگی همین مشکل را دارند در صورتیکه روی نسخه های قبلی این مسئله وجود نداشت و با همان روش dejavusans حل میشد.

ممنون میشم اگر همکاران و دوستان اطلاعی در زمینه حل این مشکل دارند به اشتراک بگذارند

ارادت

Yas-Host
March 16th, 2014, 13:07

مدتی هستش در نسخه whmcs 5.3.5 متاسفانه فاکتورهای pdf بصورت علامت سوال نمایش داده میشود و موارد قبلی مانند استفاده از فونت dejavusans و تغییر
PDF Font Family هم روی این نسخه جوابگو نبوده است و با چند همکار صحبت کردم همگی همین مشکل را دارند در صورتیکه روی نسخه های قبلی این مسئله وجود نداشت و با همان روش
dejavusans حل میشد.

ممنون میشم اگر همکاران و دوستان اطلاعی در زمینه حل این مشکل دارند به اشتراک بگذارند

ارادت

ما از rtl ها و فاکتور ها استفاده نمیکنیم که همچین مشکلی رو شاهدش باشیم.

ولی تیم ونون میتونن به شما کمک کنند.

nginxweb
March 16th, 2014, 16:03
up

babak.mics
March 18th, 2014, 11:40

PDF Font Family هم روی این نسخه جوابگو نبوده است و با چند همکار صحبت کردم همگی همین مشکل را دارند در صورتیکه روی نسخه های قبلی این مسئله وجود نداشت و با همان روش dejavusans حل میشد.

ارادت

به این علت که در سری 5.3 محل قرار گیری فونت ها جا به جا شده. در حال حاضر با ورژن 5.3.5 دارم کار میکنم و PDF های فارسی بدون مشکل برای مشتری ارسال میشه. محل جدید قرارگیری فونت به آدرس زیر انتقال پیدا کرد
whmcs\includes\classes\TCPDF\fonts
فونت های خودتون رو به اینجا منتقل کنید و مشکل حل میشه.

پانوشت: راه حلی سراغ دارید که بشه تاریخ شمسی رو تو خروجی PDF به جای میلادی قرار داد؟

n4ser
March 24th, 2014, 15:37
به این علت که در سری 5.3 محل قرار گیری فونت ها جا به جا شده. در حال حاضر با ورژن 5.3.5 دارم کار میکنم و PDF های فارسی بدون مشکل برای مشتری ارسال میشه. محل جدید قرارگیری فونت به آدرس زیر انتقال پیدا کرد
whmcs\includes\classes\TCPDF\fonts
فونت های خودتون رو به اینجا منتقل کنید و مشکل حل میشه.

پانوشت: راه حلی سراغ دارید که بشه تاریخ شمسی رو تو خروجی PDF به جای میلادی قرار داد؟

برای شمسی سازی فایل رو دانلود کنید که لینکشو گذاشتم و برای نصب ایمیل های فارسی وارد phpmyadmin شوید و پس از حذف جدول tblemailtemplates فایل tblemailtemplates.sql را در phpmyadmin ایمپورت کنید کاملا با این ورژن سازگار است.

دانلود 111 zip (http://uplod.ir/27gfljdvirku/111.zip.htm)

babak.mics
March 24th, 2014, 22:08
برای شمسی سازی فایل رو دانلود کنید که لینکشو گذاشتم و برای نصب ایمیل های فارسی وارد phpmyadmin شوید و پس از حذف جدول tblemailtemplates فایل tblemailtemplates.sql را در phpmyadmin ایمپورت کنید کاملا با این ورژن سازگار است.

دانلود 111 zip (http://uplod.ir/27gfljdvirku/111.zip.htm)

بفرمایید دقیقا کدوم پارامتر رو تغییر دادید و sdate رو به بهش اضافه کردید؟ نیاز به کل تیبل ایمیل ها و جایگزینی نیست.

ali.huc
November 7th, 2014, 21:28
متاسفانه من تو نسخه 5.3.7 مشکل نداشتم ولی تو نسخه 5.3.8 وقتی نوع فونت رو با dejavusans ست میکنم هنگامی که کاربر سفارش ثبت میکنه موقع ارتباط با درگاه این ارور رو میده:

Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 262400 bytes) in /home/xxxx/public_html/customers/includes/classes/TCPDF/fonts/dejavusans.php on line 14

ولی وقتی میخوای فاکتورها رو ببینی یا دانلود کنی درست نشون میده و مشکلی نداره صرفا موقع ارتباط با درگاه تو مرحله بعد از ثبت این مشکل پیش میاد تو این ورژن جدید.

اگر کسی این مشکل رو حل کرده به ما هم اطلاع بده لطفا.

با فونت های دیگه مشکل بوجود نمیاد خود فونت dejavusans رو هم از خیلی جاها دانلود کردم ولی هیچ فرقی نمیکنه. این خیلی عجیبه خواهش میکنم اگر این مورد برای کسی قبلا بوجود اومده راه حل رو اعلام کنه.