PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای ساخت ساب دامین

Wool
March 15th, 2014, 17:32
سلام .
میخوایم یک سایت بزنیم نیاز به ساب دامین های زیادی دارید . دایرکت ادمینم هستش.مثلا
sd.wetime.ir
خب یک سوال دارم ایا ساب دامین درست کنیم الکسا جدا گانه بهش میده . مثلا یک وردپرس جداگانه نصب بشه؟؟؟/
استفاده از چنتا سیستم وردپرس تویه چنتا ساب دامین ضرر داره؟؟

bigsinoos
March 15th, 2014, 18:15
الکسا ساب دومین ها رو کانت نمی کنه...
فقط رو دامنه اصلی جواب میده.

استفاده از ساب دامنه های زیاد دلیل بر افزایش ترافیک بازدید شما نیست.... البته به Seo Pattern مربوط میشه
ولی اگر وب سایت Multipropose دارید خوبه که از چند ساب دامنه برای جد کردن بخش ها استفاده کنید.

Wool
March 15th, 2014, 19:37
یعنی الان من یک ساب دامین درست کنم و توش کلی اطلاعات بریزم . بعدش از گوگل کلی واردش بشن الکسا به سایت من رتبه نمیده؟؟؟؟
مگه رتبه ساب دامین برای دامنه اصلی حساب نمیشه؟؟؟

منظورم اینه که اگه کاربران وارد ساب دامین بشن یعنی ترافیک دامنه بالا رفته دیگه . درسته؟؟

Wool
March 15th, 2014, 21:04
دوستان اگر کسی در جریان هست کمک کنه کاره بنده لن مونده رویه این سوال
وقتی میخواهیم یک ساب دامین سازیم ایا این جریانات توی رتبه سایت تاثیر داره یا خیر
مثلا تعداد حروف و کارکتری که برای ساب دامین انتخاب میکنیم ایا مهمه مثلا یک کارکتر باشه مثلا : w.site.com
من میخواهم 4 تا ساب دامین درست کنم و توی هر کدام یک وردپرس جداگانه با دیتابیس جداگانه نصب کنم . وقتی از تمام ساب دامین هام ورودی گوگل داشته باشم تمام امتیازات ورودی برای دامنه اصلی (site.com) ثبت میشه درسته؟؟؟
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++
پیشنهاد شما چیه ؟؟؟؟ من میخوام 4 تا ساب دامین داشته باشم و تویه هرکدوم ودپرس جداگانه داشته باشم . راهدیگه ای هم هست؟؟؟؟
نظر گوگل در مورد ساب دامین ها چگونه است ؟؟؟ ایا دید منفی دارد ؟؟؟ امتیاز دهی به ساب دامین چگونه هستش؟؟؟

itsecure
March 16th, 2014, 12:37
با سلام
شما مثلا یک دامنه دارید و چند تا ساب دامنه دارید
در اینصورت برای سایت اصلی امتیاز کسب میکنید
ممکن است شما دامنه هایی را روی ساب دامنه اد کنید، در اینصورت این دامنه ها نیز رتبه کسب میکنند