PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل پرداخت از اعتبار قبلی و خروج از ناحیه کاربری

sherman2000
March 14th, 2014, 17:36
من whmcs آپگرید کردم به آخرین نسخه و مشکلی وجود داره؛ در بخش پرداخت با اعتبار قبلی، وقتی مشتری کلیک می کنه و می خواد با اعتبار حساب کاربری صورتحساب پرداخت کند لاگ اوت می شود و با لاگین مجدد هم باز همین اتفاق می افته، آیا مشکل از سشن و تنظیمات امنیتی در نسخه جدیده؟ لطفاً راهنمایی کنن دوستان متشکرم...

motealle
October 29th, 2014, 02:44
بنده هم دقیقا همین مشکل رو دارم لطفا اگر راه حل رو پیدا کردید به منم بگید. اما احتمال میدم از سشن نباشه چون من با حساب خود مشتری که وارد میشم خارج نمیشه. اما اگر با اکانت ادمین به جاش وارد بشم لاگ آوت می شه. اما یه مشکل جدیه. مشتری نمیتونه صورتحسابش رو از طریق اعتبار موجود حساب whmcs پرداخت کنه.

- - - Updated - - -

سلام مشکل حل شد: لطفا دوستانی که این مشکل رو دارن فایل viewinvoice.tpl رو ویرایش کنند و کدخراب زیر رو با کد درست پایینش جایگزین کنند. مشکل کامل حل میشه.

کد خراب:

{if $manualapplycredit}
<div class="creditbox">{$LANG.invoiceaddcreditdesc1} {$totalcredit}. {$LANG.invoiceaddcreditdesc2}<br />
<form method="post" action="{$smarty.server.PHP_SELF}?id={$invoiceid}"><input type="hidden" name="applycredit" value="true" />
{$LANG.invoiceaddcreditamount}: <input type="text" name="creditamount" size="10" value="{$creditamount}" /> <input type="submit" value="{$LANG.invoiceaddcreditapply}" />
</form></div>
<br />
{/if}

کد درست:
Code:
{if $manualapplycredit}
<form method="post" action="{$smarty.server.PHP_SELF}?id={$invoiceid}"><input type="hidden" name="applycredit" value="true" />
<div class="creditbox">{$LANG.invoiceaddcreditdesc1} {$totalcredit}. {$LANG.invoiceaddcreditdesc2}<br />
{$LANG.invoiceaddcreditamount}: <input type="text" name="creditamount" size="10" value="{$creditamount}" /> <input type="submit" value="{$LANG.invoiceaddcreditapply}" />
</div>
</form>
<br />
{/if}