PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاسیس شرکت با سود خوب

H.E
March 12th, 2014, 22:48
سلام دوستان من یه سری راهنمایی و ایده میخواستم

من یه مکان خوب در حدود 100 متر دارم و قصد راه اندازی یک شرکت خوب و با سود و بازدهی بالا هستم (ترجیحا تو حوزه کامپیوتر-اینترنت و نرم افزار و سخت افزار)
سرمایه اولیه خوبی ندارم و قصد دارم با چک و قرض و قسط و وام کار رو کم کم شروع کنم
مهارت های خودم هم تو حوزه کامپیوتر تو اکثر شاخه ها خوب هست و چند مورد هم عالی هست و تجربه دارم

به نظر شما چه شرکتی خوب هست و میتونه سریع به بازدهی خوبی برسه ؟ و چه چیزهایی نیاز هست؟

شرکت های هاستینگ - psp - طراحی وب - تولید و تکثیر نرم افزار چطور هستن؟ چه چیزهایی نیاز دارن و آیا آینده و حال خوبی دارن با این اوضاع کشور؟

ممنون میشم نظراتتونو بگید

warpro
March 12th, 2014, 23:19
با ســــــــلام . . .

عزیز دلم ، با قرض و اینا کار اینترنتی به نظر بنده راه نیندازیـــد ، چون بازدهی مناسب = گذشت زمان ، در اینترنت اینگونه اســـت ، . . .

چون ممکنه به مشکل بخوریــد از نظر مالی بعد کارو نصفه کاره ول کنیــــــد . . .

با تشـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــکر . . .

kourosh_it
March 13th, 2014, 00:31
درود خسته نباشید
به قول دوستمون هیچ گاه به سمت وام و قرض روی نیارید ! بعدا که ضربش رو بخورید میفهمید چی میگیم
از نظر بنده شما هر چی که علاقه و مهارت کامل رو درش دارید و احساس میکنید که میتونید به نحوه احسن اون کار رو انجام بدید انتخاب کنید !

HostIranWeb
March 13th, 2014, 00:34
تو کار وب و کامپیوتر بهتر است کارتون رو بدون قرض و وارم شروع بفرمایید.
با احترام.

downloaddl
March 13th, 2014, 00:36
سلام
یک چیزی بگم ؟
هاستینگ طراحی وب و ... تقریبا شرکت های بزرگی هستند که الان در این زمینه فعالیت می کنند و جایی برای پیشرفت من و شما نیست
نه این که نیست
کمی طول میکشه تا جا بوفته
در کل درامد از شغل هایی مثله هاستینگ تا یک زمانی لذت پول در اورده داره
به مرور زمان عادی و عادی و عادی تر میشه
از من میشنوین بهتره تو کار های کامپیوترو اینترنتو اینا نرید ما که 5 ساله اینجاییم چیزی نشد درامدش هم به اون مرحله که راضی بخش باشه نیست
کمی تحقیق کنید
از 100 متر می توونید استفاده های بهتری کنید و درامد بهتری داشته باشید

AliFatehi
March 13th, 2014, 01:24
اگر برنامه ریزی شده برید جلو میتونید پیشرفت کنید

اما اگر شریک بگیرید که از نظر فکر بهم نزدیک باشین و مشکل ایجاد نشه بهتره...

اگر بتونید چند نوع خدمات بدین بهتره که بعدا میفهمید کدوم سود آورتره و روی اون زوم میکنید...

موفق باشید

H.E
March 13th, 2014, 02:17
ممنون از همه دوستان

کسی نظری در مورد یه موضوع خوب و قابل استفاده نداره؟ حالا اینترنت هم نبود مسئله ای نداره

اگر موضوعی مد نظر دارید بگید ممنون میشم و هزینه ای که برای شروع کار نیازه

Tumrusx
March 13th, 2014, 05:21
میتونی گیم نت راه اندازی کنی و کنارش به مدیریت هاستنیگ و خدمات اینترنتی مشغل باشی منم گیم نت دارم تو تبریز 10 سال موفق هم هستم میتونی کمترین سرمایه بیشتر سود رو داشته باشی هم میتونی قسطی بخری هم دست دومشو - و کنار کارت به برنامه نویسی و غیره ... بپردازی

sahar_shamsipor
March 13th, 2014, 10:42

من یه مکان خوب در حدود 100 متر دارم و قصد راه اندازی یک شرکت خوب و با سود و بازدهی بالا هستم (ترجیحا تو حوزه کامپیوتر-اینترنت و نرم افزار و سخت افزار)
سرمایه اولیه خوبی ندارم و قصد دارم با چک و قرض و قسط و وام کار رو کم کم شروع کنم
مهارت های خودم هم تو حوزه کامپیوتر تو اکثر شاخه ها خوب هست و چند مورد هم عالی هست و تجربه دارم

به نظر شما چه شرکتی خوب هست و میتونه سریع به بازدهی خوبی برسه ؟ و چه چیزهایی نیاز هست؟

شرکت های هاستینگ - psp - طراحی وب - تولید و تکثیر نرم افزار چطور هستن؟ چه چیزهایی نیاز دارن و آیا آینده و حال خوبی دارن با این اوضاع کشور؟

این 100 متر رو نگفتید کجا هستش کنار خیابونه ؟ داخل پاساژه داخل آپارتمانه ؟ چند درصد مشتری گذری میتونه اونجا رو ببینه ؟

با توجه به مکان خیلی کارها میشه کرد
اگه این 100 متر زیر زمین باشه تاریک باشه خوب به راحتی میتونی بری سراغ پرورش قارچ
اگه این 100 متر کنار خیابون باشه و 90 درصد مشتریهات گذری باشه میتونی مغازه فروش بزنی (از موبایل تا لباس و ...)
اگه این 100 متر توی یه کوچه باشه و مشتری گذری هم نداشته باشی میتونی بری توی کار پرورش کفتر (10 جفت که هر دوماه 15 تا 20 تا بچه میدن و هر جفتش رو 800 میشه فروخت و ... )

در کل با توجه به موقعیت مکانی جایی که داری خیلی کارها میشه کرد و قطعا نیاز به سرمایه های آنچنانی هم نیست

SoltanHost.Net
March 13th, 2014, 10:54

اگر نظر منو بخوای میگم سراغ کامپیوتر نرو ! این 100 متر زمینتم بزن تو کار آپارتمان ! اگه جاش خوب باشه با بهترین قیمت به فروش میرسه
سود زیادی هم داره , درسته مصاحل قیمت هاشون تورم داره ولی مطمئن باش ضرر نمی کنی !

H.E
March 13th, 2014, 10:56
مکان تو محله هست که خود محله کوچیکه -- دید خیلی خوبی داره و مشتری گذر هم هست اما محله کشش اصلا نداره و من بهمین خاطر قصدم تاسیس شرکت هست چون مغازه خیلی کفاف نمیده بخاطر محله و من میخوام شرکت باشه تا بتونم کار رو گسترش بدم و البته اگر با ارباب رجوع کمتر ارتباط حضوری داشته باشه راحت تر هست

کافی نت خوب هست و قبلا به فکرم خورده اما هم تو محل چندتا هست هم اینکه همونطور که گفتم میخوام یه شرکت باشه تا بعدا بشه بیشتر روش کار کرد و گسترشش داد

مکان طبقه همکف یک ساختمون مسکونی هست داداش که بصورت مغازه با کرکره برقی و دو نبش با دید خیلی عالی فقط محله کشش نداره و حیفم میاد مغازش کنم

در مورد پرورش قارچ میشه یکم توضیح بدی؟ پرورش و نحوه پخش و بازاریابیش چطور هست؟
در مورد کفتر هم از این کارا اصلا خوشم نمیاد متاسفانه

موضوعات دیگه چطور؟

تشکر از همه

H.E
March 13th, 2014, 11:00
اگر نظر منو بخوای میگم سراغ کامپیوتر نرو ! این 100 متر زمینتم بزن تو کار آپارتمان ! اگه جاش خوب باشه با بهترین قیمت به فروش میرسه
سود زیادی هم داره , درسته مصاحل قیمت هاشون تورم داره ولی مطمئن باش ضرر نمی کنی !

ممنون عزیز
این صد متر خودش همین الان بصورت مغازه هستو میشه تو قالب مغازه فروختش اما تو این محل فروش نمیره و جدا از اون چون زیر محل مسکونیمون هست حیفم میاد و دوست دارم توش یه کسب و کار و شرکت راه اندازی کنم که دائمی هم باشه و بازدهی خوبی بهم بده
جدا از این ملک برای پدرم هست و من اجازه فروشش رو ندارم متاسفانه و فقط میخوام ازش استفاده بهینه کنم

sahar_shamsipor
March 13th, 2014, 11:29
مکان تو محله هست که خود محله کوچیکه -- دید خیلی خوبی داره و مشتری گذر هم هست اما محله کشش اصلا نداره و من بهمین خاطر قصدم تاسیس شرکت هست چون مغازه خیلی کفاف نمیده بخاطر محله و من میخوام شرکت باشه تا بتونم کار رو گسترش بدم و البته اگر با ارباب رجوع کمتر ارتباط حضوری داشته باشه راحت تر هست

کافی نت خوب هست و قبلا به فکرم خورده اما هم تو محل چندتا هست هم اینکه همونطور که گفتم میخوام یه شرکت باشه تا بعدا بشه بیشتر روش کار کرد و گسترشش داد

مکان طبقه همکف یک ساختمون مسکونی هست داداش که بصورت مغازه با کرکره برقی و دو نبش با دید خیلی عالی فقط محله کشش نداره و حیفم میاد مغازش کنم

در مورد پرورش قارچ میشه یکم توضیح بدی؟ پرورش و نحوه پخش و بازاریابیش چطور هست؟
در مورد کفتر هم از این کارا اصلا خوشم نمیاد متاسفانه

موضوعات دیگه چطور؟

تشکر از همه
ببینید الکی مثل نامزد سابقم دنبال کارهای شرکتی و متشخصانه اینجور چیزها از الان نرو حداقل بزار سرمایه اولیت به 100 میلیون برسه بعد بشین ببین با این پول میتونی یه شرکت بزنی که سودش بیشتر از این کارت باشه یا نه فعلا بازم هم باید بری سراغ همون کار تا سرمایه اولیت رو به صورت نجومی زیادترش کنی

چون مکان به صورت مغازه هستش پرورش قارچ فکر نکنم جواب بده حداقل اونجا دیگه واقعا سخت میشه برات پرورش قارچ بیشتر برای محله های اطراف شهر خوبه (مخصوصا اگه روستا باشه که دیگه عالیه )

چون طبقه همکف یک ساختمون هستش نمیدونم چقدر دسترسی بهش داری منظورم از نظر مالکیت و مشکل با همسایه ها و اینجور چیزها هستش اگه خونه پدری باشه یعنی غریبه بینتون نباشه به راحتی میتونی پرورش کفتر راه بندازی هر دوماه اگه 10 بچه کفتر بتونی برداری هر کدوم رو 400 تومن (کمترین قیمت برای کفترهای معروف آذری قرمزی نیشان و ... ) هر دوماه چقدر درآمد داری ؟ حالا حساب کن 20 جفت داشته باشی هر دو ماه 30 تا 40 تا رو حساب کن 12 میلیون تومن میشه که نهایتش 1 تومن فقط هزینه برمیداره و ...

ببینید در شرایط موجود بحث سر این که خوشم میاد یا نمیاد نیست بهترین کار به دست آوردن سرمایه اولیه هستش

از این 100 متر به راحتی میتونی پرورش ماهی هم انجام بدی (مخصوصا تخم گیری از ماهی قزل آلا که هر تخمش 10 تا 20 تا تک تومنی فروش میره و اگه از تخم در بیان لاروهاشون از 30 تا 60 تومن فروش میره و هر ماهی قزل آلا با توجه به وزنش از 1500 تا 10 هزار تا تخم میزاره و اگه 100 تا ماهی داشته باشی هر ساله کلی ...

سعی کن حداقل یک شریک برای خودت پیدا کن که این شریکت حتما آدم مثبت اندیشی باشه اینجوری راحتتر میتونی موفق بشی

H.E
March 13th, 2014, 11:44
ممنون از توضیحاتتون

کفتر رو جدا از اینکه من خوشم نمیاد خانواده هم مخالفن و بدتر اینکه مغازه نبش کوچه هست و بستر محله اصلا مناسب اینکار نیست وگرنه من از پولش بدم نمیاد

در مورد ماهی هم خوبه ولی چه امکانات و وسایلی میخواد؟

mizbanpars.com
March 13th, 2014, 11:49
از نظر من بدون سرمایه اولیه کاری رو شروع نکنی بهتره
اگه مالکیت و سرقفلی مغازه با خودته کار های مختلف رو مثل فروش لباس (که معمولا میگیره) ، ساندویچ فروشی (که اگه میگی رفت و آمد و دید خوبی داره 100% میگیره) و همچین کارایی رو تست کن
زدن شرکت کامپیوتری دیگه زیاد سودی نداره مگر این که با سرمایه خیلی بالایی بیای و با تبلیغات خودتو مطرح کنی !
اجاره هم بدی بد نیست

sahar_shamsipor
March 13th, 2014, 12:13
ممنون از توضیحاتتون

کفتر رو جدا از اینکه من خوشم نمیاد خانواده هم مخالفن و بدتر اینکه مغازه نبش کوچه هست و بستر محله اصلا مناسب اینکار نیست وگرنه من از پولش بدم نمیاد

در مورد ماهی هم خوبه ولی چه امکانات و وسایلی میخواد؟

برای انجام کارهای بزرگ نباید فقط عمل کنیم بلکه باید رویا پردازی هم کرد، نه تنها رویاپردازی بلکه باید باور هم کرد

کارهای دیگه ای رو هم میشه کرد باید شرایط سنیش رو داشته باشی (نمایشگاه و بنگاه و راه اندازی یک تولیدی کوچک راه اندازی قسمت بسته بندی حبوبات و ...)

اینها چیزهایی بود که به نظرم جالب بود و به راحتی میشد در کمتر از یک سال یه یه جایی رسید

امیدوارم که بهترین راه و کار رو انتخاب کنی و موفق باشی

Dr.Oxygen
March 13th, 2014, 12:19
درود .
میتونید از شرکت های مختلف نمایندگی پخش محصولات بگیرید ...
با احترام .

H.E
March 13th, 2014, 12:32
مثلا چه شرکت هایی دوست عزیز؟

دوستان راه اندازی یک موسسه نرم افزاری چطور هست؟ مثل شرکتهای مذهبی نور و کوثر و ... که نرم افزارهای مذهبی ارائه میدن و محصولات فرهنگی ریز و درشتی هم دارن
و یا شرکت های نرم افزار کاربردی مثل ام آر تی و پرند و لرد و این ها؟

Dr.Oxygen
March 13th, 2014, 12:37
مثلا چه شرکت هایی دوست عزیز؟

دوستان راه اندازی یک موسسه نرم افزاری چطور هست؟ مثل شرکتهای مذهبی نور و کوثر و ... که نرم افزارهای مذهبی ارائه میدن و محصولات فرهنگی ریز و درشتی هم دارن
و یا شرکت های نرم افزار کاربردی مثل ام آر تی و پرند و لرد و این ها؟
درود مجدد ،
میتوانید مجوز پخش بازی های رایانه ای ، نرم افزار های فرهنگی و یا اگر سرمایه داشته باشید خودتون اقدام به ایجاد پکیج های نرم افزاری کنید ...
میتوانید به کار هاستینگ هم وارد بشید ...
با احترام .

H.E
March 13th, 2014, 22:23
درود مجدد ،
میتوانید مجوز پخش بازی های رایانه ای ، نرم افزار های فرهنگی و یا اگر سرمایه داشته باشید خودتون اقدام به ایجاد پکیج های نرم افزاری کنید ...
میتوانید به کار هاستینگ هم وارد بشید ...
با احترام .

برای انجام کار هاستینگ بصورت خوب و قوی چقدر هزینه نیاز هست؟ در کنارش وی پی اس و ... چطور؟ و چه مجوزهایی نیازه؟

MihanV
March 13th, 2014, 22:51
برای انجام کار هاستینگ بصورت خوب و قوی چقدر هزینه نیاز هست؟ در کنارش وی پی اس و ... چطور؟ و چه مجوزهایی نیازه؟

هاستينگ بيشتر از اينكه سرمايه نياز داشته باشه تخصص و تجربه بسيار زياد نياز داره

H.E
March 14th, 2014, 01:43
درسته اما کسای زیادی هستن که تجربه و مهارت دارن و خودمم هم تا حدودی کار کردم
چقدر هزینه برای یه شروع قوی نیاز هست؟

downloaddl
March 14th, 2014, 01:47
درسته اما کسای زیادی هستن که تجربه و مهارت دارن و خودمم هم تا حدودی کار کردمچقدر هزینه برای یه شروع قوی نیاز هست؟
شرکتی یا شخصی نیاز به استارت کار دارید؟!

H.E
March 14th, 2014, 01:48
میخوام شرکتی کار کنم عزیز

Dr.Oxygen
March 14th, 2014, 01:54
باید حداقل برای شروع معمولی 1 تا 2 ملیون سرمایه داشته باشید ، شروع خوب حدود 10 ملیون برای کولو و ...
مجوز هم ، ثبت سایت در فتا ، نماد اعتماد و ...
در صورت مشاوره بیشتر در یاهو بنده را اضافه کنید .
با احترام .

downloaddl
March 14th, 2014, 01:59
باید حداقل برای شروع معمولی 1 تا 2 ملیون سرمایه داشته باشید ، شروع خوب حدود 10 ملیون برای کولو و ...
مجوز هم ، ثبت سایت در فتا ، نماد اعتماد و ...
در صورت مشاوره بیشتر در یاهو بنده را اضافه کنید .
با احترام .

1 الا 2 مییلیون برای شخصی و نشستن تو خونه مناسب هست

Dr.Oxygen
March 14th, 2014, 02:01
1 الا 2 مییلیون برای شخصی و نشستن تو خونه مناسب هست

ایشون هم فعلا فقط می خوام شرکت ثبت کنن و تک نفری در محوطه 100 متری پایین خونشون کار کنن !

downloaddl
March 14th, 2014, 02:11
ایشون هم فعلا فقط می خوام شرکت ثبت کنن و تک نفری در محوطه 100 متری پایین خونشون کار کنن !
آها جزئیات رو ندیدم شرمنده :دی
ولی خوب شاید شوخی بگیرید
خرید سطل آشغال زیر پایی برای رفع خسته گی
میز صندلی
پیرینتر و ... قطع سخت ترین مرحله داشتن شرکت خواهد بود :d
ولی شما یک جای پیشرفت داری که زمین ماله خودتونه و مثه ما سر هر برج اجاره ندارید

Dr.Oxygen
March 14th, 2014, 02:14
آها جزئیات رو ندیدم شرمنده :دی
ولی خوب شاید شوخی بگیرید
خرید سطل آشغال زیر پایی برای رفع خسته گی
میز صندلی
پیرینتر و ... قطع سخت ترین مرحله داشتن شرکت خواهد بود :d
ولی شما یک جای پیشرفت داری که زمین ماله خودتونه و مثه ما سر هر برج اجاره ندارید
دشمنتون شرمنده .
صد در صد :d

H.E
March 14th, 2014, 02:19
داداش Dr.Oxygen و downloaddl عزیز شما شرکتی کار می کنید؟ با چقدر شروع کردید و اوضاع کار چطور هست؟ بازدهی داره؟

downloaddl
March 14th, 2014, 02:27
داداش Dr.Oxygen و downloaddl عزیز شما شرکتی کار می کنید؟ با چقدر شروع کردید و اوضاع کار چطور هست؟ بازدهی داره؟

کار اصلی ما تولید پک های نرم افزاری هست و طراحی وب
گاهی هم باشه کار های متفرقه زیاد انجام میدیم برای این که طراحی وب و هاستینگ اصلا پاسخ گوی گردودن یک زندگی رو نداشت برای ما

H.E
March 14th, 2014, 02:29
کار پک های نرم افزاری چطور هست؟ نرم افزار رو با پکیج و اتوران تجاری خودتون میزنید و پخش می کنید؟ بازدهی این کار چطور هست؟

Dr.Oxygen
March 14th, 2014, 02:30

ما اول با کمک یکی از دوستان شرکت رو در لندن افتتاح کردیم ، شاید باورتون نشه اما در اول کار تنها با نصب کردن وردپرس و تنظیمات معمولی اون برای شهروندان انگلیسی درآمدی حدود 3000 پوندی پیدا کردیم .
بعدا یک سایت هاستینگ هم افتتاح کردیم و در مرحله سوم شرکتمون رو در ایران افتتاح کردیم و اقدام به فروش هاست در ایران هم کردیم .
بازدهی اگر اصول ، کیفیت ، مشتری مداری و تبلیغات رو رعایت کنید بسیار زیاد داره .
در ایران پول روی زمین ریخته فقط باید جمعشون کنید :d
با احترام .

H.E
March 14th, 2014, 02:34
ما اول با کمک یکی از دوستان شرکت رو در لندن افتتاح کردیم ، شاید باورتون نشه اما در اول کار تنها با نصب کردن وردپرس و تنظیمات معمولی اون برای شهروندان انگلیسی درآمدی حدود 3000 پوندی پیدا کردیم .
بعدا یک سایت هاستینگ هم افتتاح کردیم و در مرحله سوم شرکتمون رو در ایران افتتاح کردیم و اقدام به فروش هاست در ایران هم کردیم .
بازدهی اگر اصول ، کیفیت ، مشتری مداری و تبلیغات رو رعایت کنید بسیار زیاد داره .
در ایران پول روی زمین ریخته فقط باید جمعشون کنید :d
با احترام .

ممنونم داداش پس اگر کار ما قطعی شد و کارهای اولیه رو انجام دادم مزاحم میشم برای راهنمایی و کمک در این مورد و بعدش از خجالتت هم در میام

downloaddl
March 14th, 2014, 02:38
کار پک های نرم افزاری چطور هست؟ نرم افزار رو با پکیج و اتوران تجاری خودتون میزنید و پخش می کنید؟ بازدهی این کار چطور هست؟
پوله خوبی توش خوابیده
ولی یک بدی داره که کلی ضرر می کنید
30 روز کم کم برای مجوز باید صبر داشته باشید
تو این 30 روز 1000 تا آپدیت جدید میاد
مگر اینکه تو مترو بدی به این بچه های کار بفروشند بدون مجوز که اصلا توصیه نمی کنم جز درسر و در پا هیچی نداره

Dr.Oxygen
March 14th, 2014, 02:40
ممنونم داداش پس اگر کار ما قطعی شد و کارهای اولیه رو انجام دادم مزاحم میشم برای راهنمایی و کمک در این مورد و بعدش از خجالتت هم در میام

همیشه در خدمتم دوست من .
با احترام .

H.E
March 14th, 2014, 11:16
پوله خوبی توش خوابیده
ولی یک بدی داره که کلی ضرر می کنید
30 روز کم کم برای مجوز باید صبر داشته باشید
تو این 30 روز 1000 تا آپدیت جدید میاد
مگر اینکه تو مترو بدی به این بچه های کار بفروشند بدون مجوز که اصلا توصیه نمی کنم جز درسر و در پا هیچی نداره

من یه نرم افزار رو قبلا برای مجوز فرستادم رسانه های دیجیتال 6 ماه طول کشید و کلا ضرر کردم
غیر مجوزدار بفروشیم که خیلی به صرفه تر هست با این اوضاع ارشاد

شما خودتون مجوز نشر دیجیتال دارید یا با ناشر خاصی کار می کنید؟

mehrshad13and11
March 14th, 2014, 11:49
با سلام و عرض ادب خدمت استارتر عزیز
دوستان عزیز راهنمایی های خوبی کردن استفاده کردیم. به نظر منم کار های اینترنتی و کامپیوتری شغل اصلی مد نظر نگیرید کسی که تو این شغل موفق است دانش فنی بالا و سرمایه کافی داشته باشه.
شما باید با توجه به رشته تحصیلی خودتون و توانایی خودتون کاری رو که میخواید شروع کنید با برنامه پیش برید ...!!!
هزارن شغل وجود داره و هزارن راه میشه درآمد کسب کرد!!! همین تولید نرم افزار و بازی رو شروع کنید و هدف دار پیش برید تا به موفقیت برسید.
امیدوارم موفق باشید
با احترام

H.E
March 14th, 2014, 13:04
با سلام و عرض ادب خدمت استارتر عزیز
دوستان عزیز راهنمایی های خوبی کردن استفاده کردیم. به نظر منم کار های اینترنتی و کامپیوتری شغل اصلی مد نظر نگیرید کسی که تو این شغل موفق است دانش فنی بالا و سرمایه کافی داشته باشه.
شما باید با توجه به رشته تحصیلی خودتون و توانایی خودتون کاری رو که میخواید شروع کنید با برنامه پیش برید ...!!!
هزارن شغل وجود داره و هزارن راه میشه درآمد کسب کرد!!! همین تولید نرم افزار و بازی رو شروع کنید و هدف دار پیش برید تا به موفقیت برسید.
امیدوارم موفق باشید
با احترام

ممنون دوست عزیز فرمایشات شما دقیق و حساب شده هست

من خودم رشته ام کامپیوتره و تخصصم طراحی و برنامه نویسی نرم افزارای مالتی مدیا و آموزشی و فرهنگی هست که در سطح خیلی خوب کار کردم و از اول هم تو ذهنم یه شرکت نرم افزاری فرهنگی و مذهبی بوده و هست اما بخاطر اینکه یکم گرونی شد بازار انگار یکم خوابیده و سر همین یکم دست نگه داشتم

pc-narmak
March 14th, 2014, 13:37
شغل هایی که مرتبط با تکنولوژی هستش متاسفانه سرمایه زیادی می خواد تو دنیا تا موفق شد مگر اینکه قصد کسب تجربه و... داشته باشیم با 10 یا 20 مشتری تجربتونو بالا ببرید الان تمامی شرکت های بزرگ رو ببینید چندین میلیارد سرمایه گذاری کردند؟ گوگل؟ یاهو؟ فیس بوک؟ و داخلی هم هاست ایران؟ پارس انلاین؟ مبین نت؟ های وب و.... ولی با یکم تحقیق بیشترمیتونید سود چندین برابری از 100متر کسب کنیید !!!!!!این نظر شخصی بنده بود لطفا" دوستان شروع به انتقاد ازش نکنند شاید حق با دیگران باشه!!!!

H.E
March 14th, 2014, 13:51
شغل هایی که مرتبط با تکنولوژی هستش متاسفانه سرمایه زیادی می خواد تو دنیا تا موفق شد مگر اینکه قصد کسب تجربه و... داشته باشیم با 10 یا 20 مشتری تجربتونو بالا ببرید الان تمامی شرکت های بزرگ رو ببینید چندین میلیارد سرمایه گذاری کردند؟ گوگل؟ یاهو؟ فیس بوک؟ و داخلی هم هاست ایران؟ پارس انلاین؟ مبین نت؟ های وب و.... ولی با یکم تحقیق بیشترمیتونید سود چندین برابری از 100متر کسب کنیید !!!!!!این نظر شخصی بنده بود لطفا" دوستان شروع به انتقاد ازش نکنند شاید حق با دیگران باشه!!!!

فرمایشات شما متین هست
من میدونم چی میگید اما من بهترین نتیجه گیری ای که میتونستم کردم و به فکر شرکت افتادم
مثلا اول قصد فروشش رو داشتیم که 150 میرفت و میشد باهاش بساز بفروش هم شروع کرد اما خونواده حیفشون میاد و نمیزارن بفروشیم و من هم دیدم حیفه گفتم شروع کنم و ازش استفاده کنم

جدا از اینها در مورد شرکت های بزرگ شما درست میفرمایید اما خب همه شرکت ها که از اول میلیاردی شروع نکردن و کم کم گسترش پیدا کردن و من هم همین تو ذهنم هست که کار رو کم کم شروع کنم و تدریجا اونو گسترش بدم