PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت شرکت هاستینگ

Saati
March 12th, 2014, 11:07
برای ثبت شرکت هاستینگ به کجا باید مراجعه کنم؟ آنلاین هم میشه اوکی کرد؟ چه چیزهایی نیازه و چه چیزایی ضروریه؟

فعالیت شرکت قراره به صورت هاستینگ و طراحی سایت و نمایندگی سرویس اینترنت و یه جور خدمات کامپیوتری هم باشه. مجوز جدا برای اینا لازمه؟

ضمنا ساکن گنبد کاووس هستم ( گلستان )

nimafire
March 12th, 2014, 11:17
شما میتوانید نماد اعتماد ملی درسافت کنید
هاستینگ ار در پلیس فتا ثبت و تایید کنید

Saati
March 12th, 2014, 11:19
شما میتوانید نماد اعتماد ملی درسافت کنید
هاستینگ ار در پلیس فتا ثبت و تایید کنید
مایلم شرکت ثبت بشه و شماره ثبت بگیرم.

sarv-it
March 12th, 2014, 11:33
شما باید برید ثبت شرکتها اونجا یه مدراتکی ازتون خوهند خواست که یکیش مربوط میشه به مجوز فعالیت که اونو باید از ارشاد بگیرید باید برید سایت ارشاد اونجا مراحل مجوز طی کنید بعد برید مدارک رو به ثبت شرکت بدید و ثبت کنند
البته خیلی خیلی خلاصه گفتم حدودا چند ماهی دوندگی داره

viyona
March 12th, 2014, 11:40
یک ماه بیشتر نمیشه- اول چند تا نام میری پیشنهاد میدی بعد تایید شد- میری ثبت میکنی-

eskelet-sokhte
March 12th, 2014, 14:31
من ک ثبت کردم 17 روز شد.اگه میخوای کارت زود راه بیوفته یکمی زیپ چیبتو باز کن.4-5 روز بیشتر دنبال کاراش نباید رفت.بقیش همش دارن میپیچونن که پرونده شما رفته فلانجا و ...
اول بورو ارشاد بگو کلا راهنماییت میکنن و بعدشم اداره ثبت شرکتها.یکمی دردسر داره ولی خوب میارزه.چون من تا قبل از اینکه شرکت ثبت کنم یکمی اعتماد بهم نمیکردن.اما وقتی دیدن شرکت دارم کاربران بیشتری اومدن سمتم
پایدار باشید

Dr.Oxygen
March 12th, 2014, 14:36
درود دوست من ،
از سایت زیر می توانید اقدام به ثبت کنید .
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور | ثبت تأسیس شرکت (http://irsherkat.ssaa.ir/Design/Establishment.aspx)
اگر پیگیر باشید ، برای ما حدود دو هفته طول کشید .

با احترام .

Saati
March 19th, 2014, 15:02
درود دوست من ،
از سایت زیر می توانید اقدام به ثبت کنید .
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور | ثبت تأسیس شرکت (http://irsherkat.ssaa.ir/Design/Establishment.aspx)
اگر پیگیر باشید ، برای ما حدود دو هفته طول کشید .

با احترام .
درخواست رو دادم لعنتیا هنوز بررسی نکردن.

lived
March 19th, 2014, 17:38
درخواست رو دادم لعنتیا هنوز بررسی نکردن.
اگر راهنمای خوبی نداشته باشی مدارکت نقص میخوره و بعد از دوبار نقص خوردن باید از ابتدا توی سامانه ثبت نام کنی و دوباره مدارک ارسال کنی
پیشنهاد میکنم برای راحتی کار به افرادی که کار ثبت رو انجام میدهند هزینه پرداخت کنی و اونها کارت رو انجام بدهند
من به دلیل اینکه راهنمای خوبی داشتم فقط سه بار به اداره ثبت مراجعه کردم و شرکت ثبت شد
البته شما توی شهرستان هستی و باید بیای تهران و بری و این رو هم محاسبه کن.

Saati
March 19th, 2014, 20:28
اگر راهنمای خوبی نداشته باشی مدارکت نقص میخوره و بعد از دوبار نقص خوردن باید از ابتدا توی سامانه ثبت نام کنی و دوباره مدارک ارسال کنی
پیشنهاد میکنم برای راحتی کار به افرادی که کار ثبت رو انجام میدهند هزینه پرداخت کنی و اونها کارت رو انجام بدهند
من به دلیل اینکه راهنمای خوبی داشتم فقط سه بار به اداره ثبت مراجعه کردم و شرکت ثبت شد
البته شما توی شهرستان هستی و باید بیای تهران و بری و این رو هم محاسبه کن.
باشه ممنون
یعنی بخوام خودم بدون واسطه اقدام کنم باید حتما برم تهران؟

kayako
March 19th, 2014, 20:35
هزینه مالیات و بقیه پول هایی که دولت مفت مگریره بعد ثبت چجوری هست برای سال 93 فک کنم مالیات 20 درصد هست درسته
در این مورد هم یه کم راهنمای کنید

Saati
March 19th, 2014, 20:54
این پلاگین چرتو کی نصب کرده که نمیشه تاپیک رو درست درمون خوند؟!

lived
March 19th, 2014, 22:34
هزینه مالیات و بقیه پول هایی که دولت مفت مگریره بعد ثبت چجوری هست برای سال 93 فک کنم مالیات 20 درصد هست درسته
در این مورد هم یه کم راهنمای کنید
برنامه مالیات جداست
بحث ثبت شرکت چیز دیگس
اگر بخوای یه کار درست و حسابی رو استارت بزنی بهتره شرکت ثبت بشه و درست و حسابی شروع کنی زمانی که شرکت داشته باشی راه فرار از مالیات هم هست نگران نباش :)

lived
March 19th, 2014, 23:07
باشه ممنون
یعنی بخوام خودم بدون واسطه اقدام کنم باید حتما برم تهران؟
من خودم تهران هستم و فکر کنم برای کارهای ثبت باید بیای تهران
اگر تهران باشی خودت راحت میتونی انجام بدی ولی به نظر من بپرس اگر تا 100تومن ازت دستمزد ثبت رو بگیرن خوبه
توی ادره ثبت هزینه های زیر رو داری
1200تومن
4000تومن
هزینه موارد اساسنامه رو هم به صورت خطی حساب میکنن
یه هزینه روزنامه رسمی هم دارید که اونم خطی حساب میکنن