PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خصوصیات هاست برای vb

javad26
May 11th, 2010, 19:59
با سلام خدمت دوستان
من قصد راه اندازی یک فروم دارم که از همون اول ممکنه روزانه 30 هزار نفر در سایت بازدید کنند 5 هزار نفر هم آنلاین تعداد مطالبمون هم شاید به 10 هزار موضوع برسه میخواستم ببینم هاستی که (شاید هم vps) بتونه بدون مشکل پشتیبانی کنه چه خصوصیاتی باید داشته باشه
مقدار فضا ترافیک و ...
ممنون میشم این موارد رو مشخص کنید

M-Soltani.ir
May 11th, 2010, 20:05
با سلام خدمت دوستان
من قصد راه اندازی یک فروم دارم که از همون اول ممکنه روزانه 30 هزار نفر در سایت بازدید کنند 5 هزار نفر هم آنلاین تعداد مطالبمون هم شاید به 10 هزار موضوع برسه میخواستم ببینم هاستی که (شاید هم vps) بتونه بدون مشکل پشتیبانی کنه چه خصوصیاتی باید داشته باشه
مقدار فضا ترافیک و ...
ممنون میشم این موارد رو مشخص کنید

سلام
اولا اگر نول باشه باید سرویس وارز بگیری
فضا هم به میزان فایل ها بستگی داره
سرور مجازی با رم 1024 و پهنای باند 100 تا نامحدود
پهنای باند هم بستگی داره که فقط بازدید باشه یا دانلود هم انجام بشــه! مصرف خیلی فرق میکنه

Desperados
May 11th, 2010, 20:24
هاست وارز - WAREZ HOST - هاست دانلود و بدون کپی رایت - هاست وارز cPanel (http://mehrhost.com/warez.html)

javad26
May 11th, 2010, 20:56
هیچ فایلی واسه دانلود نمیزاریم و قصد ما فقط یه سری ارتباط آنلاین از طریق ویبولتینه به همین دلیل ممکنه آنلاین زیاد باشیم

pardishosting
May 11th, 2010, 21:00
این چیزی شما که شما می خواید یه هاست پرقدرت هست که قیمتش بالای 100 خواهد بود.

nimafire
May 11th, 2010, 21:06
سلام
دوست عزیز ما نزدیک به 2 سال هست در زمینه وارز فعالیت میکنیم و امکان ارایه سرویس های حرفه ای در این زمینه را به شما داریم.

اگر نیاز به سرور اختصاصی تمام وارز دارید (که با این حجم بازدید پیشنهاد میکنم) میتونیم بهترین سرور را در اختیار شما قرار بدیم با مدریت کامل و منیج شده

اما در زمینه هاست.خوشبختانه سرور قدرتمندی را برای کاربران اماده کرده ایم که اگر مایل باشید میتونیم به شما سرویس دهی داشته باشیم

اگر مایل بودید به من پیام خصوصی ارسال کنید

RezaFH
May 11th, 2010, 21:09
هیچ فایلی واسه دانلود نمیزاریم و قصد ما فقط یه سری ارتباط آنلاین از طریق ویبولتینه به همین دلیل ممکنه آنلاین زیاد باشیم

اگر تعیین کنید که چقدر ممکنه پهنای باند مصرف کنید ، میتونم جواب دقیق بدم که از هاست اشتراکی روی سرورم میتونم در اختیارتون قرار بدم یا نه
مطمعنا" هزینه ی وی پی اس خیلی بالا خواهد بود (فرض کنید 30 تومن خود وی پی اس + 15 تومن Cpanel بصورت ماهانه پرداخت کنید ...)
در حالی که به جاش هاست اشتراکی قویتر و با قیمت پایینتر ، مثلا 10 تومن در ماه بتونید تهیه کنید ...
راستی وی بی نال میخواید استفاده کنید ، یا با License ؟

javad26
May 11th, 2010, 21:26
چند ماهه اول احتمالا نال بعد از اینکه مطالب رو تو سایت گزاشتیم وبه صورت کامل تکمیل شد لایسنس رو میخریم
حقیقتش من خودم نمیدونم چقدر پهنای باند نیاز پیدا میکنیم و در مورد میزان رم مورد نیاز هم شما بگید بهتره

AfraWeb.net
May 11th, 2010, 21:30
اگر بازدید کننده زیاد هست باید سرور مجازی تهیه نمایید و باز هم بیشتر شد باید سرور اختصاصی معمولی و در انتها سرور اختصاصی پر قدرت خریداری نمایید

M-Soltani.ir
May 11th, 2010, 21:50
پیشنهاد من هم سرور مجازی هست...

mr.bahram
May 11th, 2010, 21:56
اینهایی که شما گفتید در همان مرحله اول استارت نمی خوره و زمان می بره یوزر و مطالب جذب بکنید
برای شروع یه هاست شر معمولی هم می تونید داشته باشید و هر زمان کم اوردید می تونید سرور مجازی و یا هاست قدرت مندی تهیه بکنید

اگر هم می خواید هاست تهیه بکنید بنده به شما در سایت پیشنهاد دادم به بنر های تبلیغاتی مراجعه بکنید
در ایمیلی که برایم ارسال می کنید توضیح خواهم داد چرا و به چه دلیل این مورد رو ذکر کردم

موفق باشید
بهرام