PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب سرور با کانغیگ مناسب

marjan67
March 10th, 2014, 12:58
اگر بخوام یه سایت شبیه آپارات داشته باشم چه سروری با چه کانفیگی احتیاج دارم. الان یه سرور دارم که حدودا 6 تا سایت روش دارم خارج از ایران هم هست. به نظرتون معقوله که این سایت رو هم روی همون سرور راه اندازی کنم اگر گرفت بعدا سرور رو عوض کنم؟یا با جابه جایی سرور به دردسر می افتم. در ضمن نمیخوام سایت های دیگم هم با مشکل مواجه بشن دو تا شون زیر 1000 ایران هستن.

zartosht
March 10th, 2014, 13:06
اگر بخوام یه سایت شبیه آپارات داشته باشم چه سروری با چه کانفیگی احتیاج دارم. الان یه سرور دارم که حدودا 6 تا سایت روش دارم خارج از ایران هم هست. به نظرتون معقوله که این سایت رو هم روی همون سرور راه اندازی کنم اگر گرفت بعدا سرور رو عوض کنم؟یا با جابه جایی سرور به دردسر می افتم. در ضمن نمیخوام سایت های دیگم هم با مشکل مواجه بشن دو تا شون زیر 1000 ایران هستن.

شما در هر ضمینه ای وقت بزارید نتیجه میگیرید ، ابتدا باید توانای رقابت با دیگر سرویس دهنده های اشتراک فیلم داشته باشید ،

اما سرور ،

اگر شما برنامه ریزی دقیقی برای اینکار کردید دیتاسنتر های ایران ، انگلستان ، فرانسه ، المان پیشنهاد میشود و انتخاب Raid 10
همه چیز به برنامه ریزی شما بستگی دارد ، اما اگر فقط برای آزمایش میخواهید راه اندازی کنید که همان سرور کار شمارا تا چند ماه اول انجام میدهد . چرا که بازدید زیادی نخواهید داشت .

marjan67
March 10th, 2014, 14:07
من نمیخوام کار رو آزمایشی بالا بیارم.از اول می خوام کار رو شروع کنم و روش هم تبلیغ کنم تا 5 یا 6 ماهه به زیر 1000 ایران برسه به خاطر همین دنبال یه سرور مناسب هستم.ولی دقیقا نمی دونم با چه کانفیگی سرور رو انتخاب کنم.

HostIranWeb
March 10th, 2014, 16:18
درصورتی که می خواهید سرعت لودتان در ایران بیشتر باشد، بهتر است سرور از داخل تهیه شود که هم باید پهنای باند و هم حجم بالایی داشته باشد مثلا 10 هارد 2 ترابایتی با رید 1 و پهنای باند بالای 50 ترابایت که به نظرم بهتر است از افرا نت تهیه فرمایید. هزینه ی تقریبی اش ماهیانه بالای 5 میلیون تومان می شود.
با احترام

| KVM - SERVER |
March 10th, 2014, 19:20
سلام
برای داشتن سایتی مثل آپارات در مرحله اول ، برنامه نویسی قوی وب سایت لازم هست.
همینطور شما نمیتید بیش از 100 هزار ویدیو داخل یک سرور نگه داری کنید.
اسکریپت استفاده شده باید خاصیت اینو داشته باشه که داخل سرورهای مختلف ویدیو هارو آپلود / لود کنه.
همینطور سرورهای اصلی باید سرعت هارد مناسبی داشته باشند.