PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ***یده شدن دامنه

mansour1368
March 9th, 2014, 12:06
سلام دوستان واسه من یک مشکلی پیش اومده کسی می تونه رانمایی کنه چجوری پسش بگیرم

چندتا دامنه داشتم نزد یک از هاستینگها که 2 روزه قطع کرده و رمز و مشخصات پنلمو تغیر داده و حتی مشخصات دامنه هم تغیر داده

چجوری می تونم پس بگیرم

ممنون میشم کمک کید.

ali0000
March 9th, 2014, 12:21
برخی سایتها قابلیت ارائه مشخصات قبلی دامنه ها رو دارند و می تونید تا دیر نشده مدارک معتبر از وضعیت دامنه که در قبل به نام شما بوده تهیه و با tld یا همون رجیسترار دامنه مستقیماً مکاتبه نمایید بی شک اگه اثبات کنید و مدارک به نام خودتون بوده باشه هاستینگ مربوطه نیز تنبیه میشه چون به نوعی نماینده رجیسترار محسوب میشه و این کار نقض قوانین بحساب میاد و ...

mansour1368
March 9th, 2014, 12:25
از خیلی جاها که مشخصات دامنه نشون می داده تغیر داده شده

ali0000
March 9th, 2014, 12:48
از خیلی جاها که مشخصات دامنه نشون می داده تغیر داده شده

خدمتتون گفتم که بعضی از وب سایتها که whois و اطلاعات دامنه میدن دیرتر آپدیت میشن و از راههایی میشه سوابق قبلی رو درآورد شما میگی اطلاعات قبلی تغییر کرده و به نام خودش زده حتی مستقیماً با رجیسترار مکاتبه کنی به سادگی میفهمن که info دستکاری شده من از این کارجواب گرفتم که گفتم یه شرکت معروف که سالها فعالیت میکرد و اینقدر بازارش گرفته بود که هاست 100 mb میداد سالانه 80 تومن و ثبت دامنه دوبل همه جا اما چون با شرکتهای دولتی و خصوصی زیاد کار میکرد بقول خودمون هر چی قیمت میداد اونام پرداخت میکردن از شانس بد روزگار منم یه وب سایت شخصی سالها رو این هاستینگ داشتم یه جورایی گیرم انداخته بود چون اطلاعات دامین به نام خودش بود از طرفی میدیدم هاستینگهای معتبر و حرفه ای با یک سوم پولی که من پرداخت میکردم بجای 100 مگ تا 1 گیگ فضا به من میدادن تازه به اندازه اینا Down و مشکلات هم نداشتن ، خلاصه چند سالی درگیر بودم تا یکی از دوستان وب هاستینگی گفت چرا با رجیسترار مکاتبه نمیکنی ؟! خلاصه مطلب ما هر چی به این هاستینگ گفتیم بکاپ بده پنل دامین بده انتقال بدیم میپیچوند تا مکاتبات من شروع شد یه سری مدارک رجیسترار درخواست کرد ( مدارک هویتی ) و بعد از 1 هفته بررسی اعلام کرد که با هاستینگ تماس میگیریم ( خوب توجه کن که دامنه من ابتدا در سال اول به نام من و در 2 سال بعد به نام شرکت ) تمدید شده بود بخوام کامل تماسها و ... رو توضیح بدم شاهنامه میشه در نهایت رجیسترار یه اکانت رو سایتش به من داد ( فقط مخصوص نماینده ها ) اما اینقدر کارشون درسته منو بعنوان یوزر معمولی پذیرفتن اگر چه پنلم قابلیت نمایندگی و ... رو داره و از همه مهمتر نمایندگی اون هاستینگ رو به حال تعلیق درآورد و تا اونجا که میدونم اینا یه مشکل موجودی هم داشتن یعنی رجیسترار حساس شد و به واریزاشون گیر داد و فهمید که حساب به با نام جعلی ایجاد شده ( قوانین رجیسترار ) یعنی حساب ایجاد شده با اطلاعات نماینده مطابقت نداره و کل اعتبارشون رو مسدود کرد اما خداییش ازون روز همش پشتیبانیشون رو دعا میکنم حتی یادمه اون شخصی که پیگیر کار من بود یه خانوم چینی بود الانم دامنه با پنلش با تمام امکاناتش در اختیار خودمه .

netmelli
March 9th, 2014, 13:00
تا اونجا که من میدونم نمیشه کاری کرد

به دلایل مختلف و یکی اینکه شما ایرانی هستید و ایران تحریم

بازم اگر راهی هست و دوستان میدونن بگن خدمت دوستمون

انشالله که مشکلتون حل میشه

___.Hrs.___
March 9th, 2014, 13:39
بهترین راه شکایت از شرکت ثبت کننده در پلیش فتا هست

https://www.cyberpolice.ir/forms/general-report