PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : vps خريداريم

134hr4m
May 11th, 2010, 14:01
سلام به همه فروشندگان vps .
vps نياز دارم كه ديتا سنتر توي ايران باشه مثل پار آنلاين . اما قيمت هاش مثل پارس آنلاين نجومي نباشه .

لينوكس .
20 گيگ فضا
رم 256
پهناي باند 50 گيگ در ماه .
و حد اقل يك مگابيت در ثانيه سرعت داشته باشه .

قيمت بديد

فقط سريع تر
yahoo id : sh.nest

M-Soltani.ir
May 11th, 2010, 14:03
پهناي باند 100 گيگ در ماه .
میدونید همین پهنای باند تنها چقدر میشه؟

134hr4m
May 11th, 2010, 14:15
ويرايش كردم . اما ما خودمون تو خونه حدودا 50 گيگ دانلود داريد .

خوب قيمت بديد خيلي نياز دارم

Arashdn
May 11th, 2010, 14:15
رم : 512
هارد : 20
ماهانه 16 هزار تومن

134hr4m
May 11th, 2010, 14:19
ديتا سنتر ايران نياز دارم مثل پارس آنلاين

AfraWeb.net
May 11th, 2010, 14:36
AFR@NET (http://www.afranet.com)

134hr4m
May 11th, 2010, 15:29
قيمت شما از پارس آنلاين كمتره اما اينم خيلي زياده
خدمات ميزباني صفحات وب(Web-Hosting):
نوع سرويس 9 فضا 20گيگ ترافيک ماهانه 40 گيگ تعداد Email نامحدود تعداد دامنه نامحدود هزينه ساليانه(ريال) 20,720,000 هزينه راه اندازي(ريال) 500,000

ديتا سنتر هاي ايران يكم شوخي ميكنند .
آدم از هرچي سرور ايران زده ميشه . 2.770.000 هزار تومان براي 20 گيگ فضا از ديتا سنتر ايران و معادل همين پكيج از iweb يا xlhost سالي 27000 تومان
به اين ميگن سياست ايراني .
از اين طرف ما پول ميديم ديتا سنتر هاي خارجي از اون طرف دولت پول ميده پهناي باند ميخره تا ما سايت هاي ايراني رو روي ديتاسنتر هاي خارجي ببينيم .
حكايت كار ملا نصرادين شده .
قابل توجه جناب eParsData.Net ديتا سنتر هاي ايران براي ساپرت ديتاي سايت هاي ايراني پولي نميدن چون 90% بازديد كننده هاي سايت هاي ايراني خود ايراني ها هستند و از اينترانت استفاده ميشه .

فقط يه پيشنهاد به دوستان يكم منصف باشيد و از هاست هاي ايران حمايت كنيد تا ديگه مجبور نباشيم سرعت 512 رو تحمل كنيم و يا محتاج كشور هاي همسايه باشيم كه اينترنتمون رو تامين كنند .

nimafire
May 11th, 2010, 15:39
قيمت شما از پارس آنلاين كمتره اما اينم خيلي زياده
خدمات ميزباني صفحات وب(Web-Hosting):
نوع سرويس 9 فضا 20گيگ ترافيک ماهانه 40 گيگ تعداد Email نامحدود تعداد دامنه نامحدود هزينه ساليانه(ريال) 20,720,000 هزينه راه اندازي(ريال) 500,000

ديتا سنتر هاي ايران يكم شوخي ميكنند .
آدم از هرچي سرور ايران زده ميشه . 2.770.000 هزار تومان براي 20 گيگ فضا از ديتا سنتر ايران و معادل همين پكيج از iweb يا xlhost سالي 27000 تومان
به اين ميگن سياست ايراني .
از اين طرف ما پول ميديم ديتا سنتر هاي خارجي از اون طرف دولت پول ميده پهناي باند ميخره تا ما سايت هاي ايراني رو روي ديتاسنتر هاي خارجي ببينيم .
حكايت كار ملا نصرادين شده .
قابل توجه جناب eParsData.Net ديتا سنتر هاي ايران براي ساپرت ديتاي سايت هاي ايراني پولي نميدن چون 90% بازديد كننده هاي سايت هاي ايراني خود ايراني ها هستند و از اينترانت استفاده ميشه .

فقط يه پيشنهاد به دوستان يكم منصف باشيد و از هاست هاي ايران حمايت كنيد تا ديگه مجبور نباشيم سرعت 512 رو تحمل كنيم و يا محتاج كشور هاي همسايه باشيم كه اينترنتمون رو تامين كنند .

عزیز دل
این حرفا رو برو دم در دفتر ریاست جمهوری و مجلس بزن.اوضای اینترنت کشورافتضاحه.
ما اولین دیتاسنتر خصوصی ایران هستیم.
قرار بود از فروردین پورت 5 مگ ارایه کنیم اما تا الان و احتمالا تا اواسط تابستان طول میکشه.
هزینه پهنای باند در ایران بسیار بسیار بالا هست.
قیمت ها نمیتونه از این کمتر باشه

1eng.ir
May 11th, 2010, 16:20
یکی از دوستان بود (فکر کنم irlogo یوزرشه) پورت 1 گیگ (بعضی وقتا بیشتر) از ایران میده!
بش پی ام بده شاید بتونه قیمت خیلی خیلی مناسب برات اوکی کنه ;)

134hr4m
May 11th, 2010, 16:26
عزيز دل متنم رو كامل بخون ميگم 90% پهناي باندي كه استغفاده ميشه از اينترانت ميره يعني هيچ هزينه اي نداره .
بزار يكم بيشتر توضيح بده موجه شي .
ببين مثل اين ميمونه كه شما از كش اي اس پي دانلود كني . خوب هزينه اي نداره ولي اي اس پي زوي پهناي باند ماهيانت حساب كنه . به ين ميگن ***ي اي اس پي ربطي به ریاست جمهوری و مجلس نداره .
داستان هاست هاي ايرانم همينه روي سرور اي اس پي نصب ميشه و كاربران ايران ميتونند حتي در صورت قعط بودن اينترنت سايت رو از اينترانت ببينند
نميدونم چقدر متوجه منظورم شديد . اما كلا قيمت ها رو الكي بردند بالا

M-Soltani.ir
May 11th, 2010, 16:37
یکی از دوستان بود (فکر کنم irlogo یوزرشه) پورت 1 گیگ (بعضی وقتا بیشتر) از ایران میده!
بش پی ام بده شاید بتونه قیمت خیلی خیلی مناسب برات اوکی کنه ;)

جکـــ میگی؟

134hr4m
May 11th, 2010, 16:44
با هم ديگه كل كل نكنيد من vps احتياج داره
صبر كنيد يه پيشنهاد من بدم شايد يكي قبول كرد
رم 256
سرعت ده مگابيت در ثانيه .
فضا 20 گيگ
ايپي يك عدد
پهناي باند ماهيانه دو گيگ از اينترنت 100 گيگ از اينترانت
قيمت : 50 هزار تومان ماهيانه

با اين قيمت برا كسي ميصرفه بهم بده ؟

1eng.ir
May 11th, 2010, 16:52
جکـــ میگی؟
من نه! ولی اوشون جک میگن :دی

رم 256
فضا 20 گيگ
ايپي يك عدد

بحث کل کل نیست فقط میخوام طرف بیاد بگه چرند گفتم :دی

با همچین قیمتی تونستی پیدا کنی منم میخوام :d فعلاً زور بالای سرمونه باید تحمل کنیم :(

nimafire
May 11th, 2010, 16:55
عزيز دل متنم رو كامل بخون ميگم 90% پهناي باندي كه استغفاده ميشه از اينترانت ميره يعني هيچ هزينه اي نداره .
ببين مثل اين ميمونه كه شما از كش اي اس پي دانلود كني . خوب هزينه اي نداره ولي اي اس پي زوي پهناي باند ماهيانت حساب كنه . به ين ميگن ***ي اي اس پي ربطي به ریاست جمهوری و مجلس نداره .
داستان هاست هاي ايرانم همينه روي سرور اي اس پي نصب ميشه و كاربران ايران ميتونند حتي در صورت قعط بودن اينترنت سايت رو از اينترانت ببينند

بله بعضی ها مثلا از ای اس پی سرور میفروشن.
اما ما دیتاسنتر هستیم.نه ای اس پی ;)
برای کاهش هزینه ها واقعا تلاش میکنیم.
هزینه ای هم که کاربرا پرداخت میکنن بیشتر برای پهنای باند هست نه خود سرور.فعلا وضعیت سرور در ایران به همین صورت هست.

شما نگاه کن.به کاربرای خانگی از 256 بیشتر سرویس نمیدن (عمومی)
برق یک شهر جیره بندی میشه.
برای یک کابل کشی چند ماه هست دنبال مجوز بودیم و مسایل فنی دیگه.
همه این ها قیمت سرور را افزایش میدهد.

دیتاسنتر:

lahzeh.info

---------- Post added at 04:55 PM ---------- Previous post was at 04:54 PM ----------

رم 256
فضا 20 گيگ
ايپي يك عدد

mihannic پورت 5 میده

ما هم پورت 1

پورت 10 فعلا دنبالش نباشید ;)

VatanVPS
May 11th, 2010, 16:59
شرکت لحظه هم دیدم که چه کرد هنوزهم فکر کنم سرور ایران دان باشه!
بله! تست شد دان بود
دوستان لحظه اصلا پیشنهاد نمیشه . گول قیمت رو نخورید.

AfraWeb.net
May 11th, 2010, 17:10

نه عزیزم پهنای باند و اینترنت در ایران هزینه بالایی دارد تمایل دارید یه پهنای باند 256kبگیرید کامپیوتر شخصی تون رو به عنوان سرور قرار بدید ای پی ایران هم بگیرید و استفاده کنید . اگر نیاز به پهنای باند اختصاصی داشتید میتوانید با ما تماس بگیرید از 256k اختصاصی تا ...مگ بصورت توافقی فقط در تهران و حومه میتوانیم در اختیار شما قرار دهیم .

134hr4m
May 11th, 2010, 19:44
اينترنت بالا هست چه ربطي به اينترانت داره ؟
بازم ميگم سايت هايي كه سرورشون تو ايران هست از اينترنت استفاده نميكنند . و فقط براي بازديد كننده هاي خارجي فقط نياز به اينترنت هست كه سايت هاي ايراني هم اكثر بازديد كننده هاش ايراني هست .

شما كه ديتا سنتر هستيد ديگه اين چيزا رو حتما ميدونيد !

VatanVPS
May 12th, 2010, 02:52
اينترنت بالا هست چه ربطي به اينترانت داره ؟
بازم ميگم سايت هايي كه سرورشون تو ايران هست از اينترنت استفاده نميكنند . و فقط براي بازديد كننده هاي خارجي فقط نياز به اينترنت هست كه سايت هاي ايراني هم اكثر بازديد كننده هاش ايراني هست .

شما كه ديتا سنتر هستيد ديگه اين چيزا رو حتما ميدونيد !

درسته اما باید هزینه پهنای باند رو بدند یا نه؟!

AfraWeb.net
May 12th, 2010, 04:52
خرید سرور از ایران فقط برای پینگ پایین هست و کسانی که سرور برای گیم میخواهند معمولا خریداری میکنند البته بحث شرکت ها و جاهای دولتی جدا هست چون نیازی به اپ تایم بالا و اپ لینک بالا ندارند ولی سایت های خبری و سایت های پر بازدید و تفریحی در خارج از کشور واقع شده اند به دلیل اینکه اپ تایم و اپ لینک بسیار مهم هست برای این نوع سایت ها ( رجا نیوز - تابناک و.....) شما باید برسی کنید و ببنید به چه علت نیاز به سرور داخل کشور دارید اگر برای گیم هست باید در ایران تهیه کنید اگر برای سایت های خبری یا تفریحی یا شرکت و ... هست بهتر هست در خارج از کشور تهیه نمایید

irlogo
May 12th, 2010, 23:01
آفرم رو پیام خصوصی کردم
یا علی

1eng.ir
May 12th, 2010, 23:10
آفرم رو پیام خصوصی کردم
یا علی

پورت 1 گیگ ؟! =P~
منم میخوام :d منم میخوام :d
2-3 تا از این پورت خوشگلا واسه منم کنار بذار :65:

راسی، دیتاسنترتون چی بود ؟ :71: