PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ارسال ایمیل انجمن شما

MizbanIrani
March 8th, 2014, 15:08
سلام
تغییر ایمیل حساب بنده را یکی از مدیران شما الکی و بدون هیچ دلیلی بلاک کرده که خود سایتتون میگه شما مجاز به استفاده از سایت نیستید منم تا این پیام را شنیدم سریعاً تاپیکی برای حذف حساب خودم باز کردم چون پیام خصوصی مدیران که غیرفعاله تماس با ما مدیر اصلی سایت هم که جوابگو نیست.تاپیک در عرض 5 دقیقه حذف شد و یکی از مدیران شما گفت امکان حذف حساب نیست.
خب حالا حرف من اینه تغییر ایمیل من الکی مسدود شد و پیغام میده که مجاز به استفاده از سایت نیستم پس این ایمیل های چرت و چرت تاپیک ها هم به من نفرستید دیگه.اینو دیروز به مدیر اصلی از طریق فرم تماس با ما فرستادم اما پاسخگو نبودن همانطور که به ایشون گفتم مدیون من هستید اگر حساب مدیر داشته باشید و دسترسی حذف حساب هم داشته باشید ولی حذف نکنید.حذف هم نمی کنید لااقل ایمیل حساب من را به ایمیلی الکی از سایت emeil.ir یا هرچی دیگه تغییر بدید که دیگه ایمیل های شما برام نیاد والا اعصاب برام نذاشته یه روز میام می بینم ایمیل آمده میگه "کارت های جدید اضافه شد" یه روز آمده "نباید اسکن کارت ملی را به کسی بدیم" لطفا هر چه سریعتر در این زمینه اقدام کنید سپس این تاپیک را حذف بفرمایید.
پیام خصوصی و ایمیل و این چیزا هم نفرستید چون من از موقعی که در سایت برای من نوشته شده بود شما مجاز به استفاده از سایت نیستید که اصلا هم نفهمیدم برای چی غیرمجاز شدم دیگه هرگز نه با این حساب نه با هیچ حساب دیگه ای در این سایت فعالیت نخواهم داشت.