PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در ارتباط با ارائه سرور مجازی ایران با پهنای باند نامحدود؟؟؟؟

majidisaloo1
March 7th, 2014, 22:20
با سلام

شرکت میزبان داده پاسارگاد تصمیم دارد سرور مجازی با پهنای باند نامحدود ارائه بکند
هیچ مشکلی با میزان پهنای باند نداریم اما با توجه به اینکه میخواهیم مشکلی در کیفیت شبکه به وجود نیاید قصد داریم سرور ها را لیمیت بکنیم مثلا به نحوی لیمیت بکنیم که در ثانیه بشه 1-3 مگ دانلود پایدار داشت

میخواستم نظرتان را در ارتباط با این نوع سرویس بدونم

قیمت رم 512 هم حدود 70 و رم 1گیگ هم 100 تومان در نظر داریم ممنون میشم نظرتان را در این رابطه بفرمایید

قیمت پیشنهادی خودتان برای رم 512 و یک گیگ را هم لطفا بفرمایید
همچنین بفرمایید که چه لیمیتی از شبکه را پیشنهاد میکنید؟

با تشکر

Yas-Host
March 7th, 2014, 22:24
سلام جناب عیسی لو.

از کدام دیتاسنتر میخواین ارائه کنید؟

نام دیتاسنتر رو بفرمایید.

مشخصات سرور اصلی؟

قیمتی که مد نظر دارید خیلی عالی هست از نظر شخص بنده میتونید در این زمینه به کیفیت خوبی برسید البته این هم در نظر داشته باشید که سود جویانی در سر راه شما قرار خواهند گرفت.

موفق باشید.

majidisaloo1
March 7th, 2014, 22:25
سلام جناب عیسی لو.

از کدام دیتاسنتر میخواین ارائه کنید؟

نام دیتاسنتر رو بفرمایید.

مشخصات سرور اصلی؟

قیمتی که مد نظر دارید خیلی عالی هست از نظر شخص بنده میتونید در این زمینه به کیفیت خوبی برسید البته این هم در نظر داشته باشید که سود جویانی در سر راه شما قرار خواهند گرفت.

موفق باشید.

از دیتاسنتر پارس آنلاین در خدمت کاربران خواهیم بود
با توجه به اینکه از تجهزیات شبکه ای و تجهیزات خودمان استفاده میکنیم میتونیم بسیار روی این موارد مانور داشته باشیم اما نظر دوستان را میخواستیم بدونیم

جناب سنجری منظور شما چه نوع سودجویی است؟ دانلود و آپلود سنتر منظورتان است؟

Dr.Oxygen
March 7th, 2014, 22:25
درود و عرض ادب .
قیمت ها بسیار مناسب هستند و فکر و ایده ی خوبی هست .
لطفا نام دیتاسنتر را بگید .

با احترام .

sajjad65
March 7th, 2014, 22:26

majidisaloo1
March 7th, 2014, 22:26
دیتاسنتر پارس آنلاین می باشد
ما کلا کولوکیشنمون در ایران فقط بر روی پارس آنلاین می باشد

Yas-Host
March 7th, 2014, 22:29
با توجه به اینکه از تجهزیات شبکه ای و تجهیزات خودمان استفاده میکنیم میتونیم بسیار روی این موارد مانور داشته باشیم اما نظر دوستان را میخواستیم بدونیم

جناب سنجری منظور شما چه نوع سودجویی است؟ دانلود و آپلود سنتر منظورتان است؟

اگر یادتون باشه خیلی از دوستان از همین انجمن این نوع آفر رو ارائه دادند ولی خیلی از همکاران باهاشون بصورت جدی برخورد کردند و حتی با تماس تلفنی با دیتاسنتر و ... باقی موارد که فکر میکنم خودتون در جریان باشید.
مطمئن باشید که در این راه و این نوع آفر و سرویس قطعا کسانی مانع موفقیت شما خواهند شد و از هر راهی بتونند جلو خواهند آمد.

پس استارت رو با اطمینان کافی بزنید.

امیدوارم موفق باشید.

majidisaloo1
March 7th, 2014, 22:37
اگر یادتون باشه خیلی از دوستان از همین انجمن این نوع آفر رو ارائه دادند ولی خیلی از همکاران باهاشون بصورت جدی برخورد کردند و حتی با تماس تلفنی با دیتاسنتر و ... باقی موارد که فکر میکنم خودتون در جریان باشید.
مطمئن باشید که در این راه و این نوع آفر و سرویس قطعا کسانی مانع موفقیت شما خواهند شد و از هر راهی بتونند جلو خواهند آمد.

پس استارت رو با اطمینان کافی بزنید.

امیدوارم موفق باشید.

نه از این موارد موردی نخواهیم داد
ما هیچ وقت نمیگیم که دیتاسنتر به ما پهنای باند نا محدود داده یا ما با چه سیاستی داریم پهنای باند نامحدود ارائه میکنیم
اصلا شاید بنده قصد دارم ضرر بکنم فکر نمیکنم به همکاران این مورد مربوط باشه که من دارم میدهم یا نه!
ما یک بستر مناسبی بر روی دیتاسنتری که داریم میزبانی سرور هایمان را بر روش میزبانی میکنیم داریم طبق ضوابط مشخص برای خودمان و چیزی نیست که حالا مربوط به همکاران هم سطح بشه و فکر نمیکنم با بنده هیچ مخالفتی بشود چون دوستانی که ارائه دهنده در این سطح هستند با بنده روابط مناسبی دارند و اطلاع در ارتباط با کار هایی که ما توی دیتاسنتر کرده ایم دارند و این دخالت را جایز خودشان نمیدونند

لیمیت کردن پورت ها هم با مجازی ساز انجام میشود میتونیم پلان های مختلف با قیمت های مختلف و لیمیت های مختلف ارائه بکنیم

به هر حال ما هم یک پالیسی هایی برای این مورد داریم و یک قوانینی برای مصرف منصفانه خواهیم داشت

جناب سنجری ممنون میشم اگر لینک از تاپیک ارائه چنین مواردی را بهم بدهید (پ خ) مشاهده بکنم خیلی وقته در انجمن فعالیت چشم گیری ندارم
تشکر از اینکه وقتتون را گذاشتید

با سپاس
عیسی لو

Yas-Host
March 7th, 2014, 22:40
نه از این موارد موردی نخواهیم داد
ما هیچ وقت نمیگیم که دیتاسنتر به ما پهنای باند نا محدود داده یا ما با چه سیاستی داریم پهنای باند نامحدود ارائه میکنیم
اصلا شاید بنده قصد دارم ضرر بکنم فکر نمیکنم به همکاران این مورد مربوط باشه که من دارم میدهم یا نه!
ما یک بستر مناسبی بر روی دیتاسنتری که داریم میزبانی سرور هایمان را بر روش میزبانی میکنیم داریم طبق ضوابط مشخص برای خودمان و چیزی نیست که حالا مربوط به همکاران هم سطح بشه و فکر نمیکنم با بنده هیچ مخالفتی بشود چون دوستانی که ارائه دهنده در این سطح هستند با بنده روابط مناسبی دارند و اطلاع در ارتباط با کار هایی که ما توی دیتاسنتر کرده ایم دارند و این دخالت را جایز خودشان نمیدونند

لیمیت کردن پورت ها هم با مجازی ساز انجام میشود میتونیم پلان های مختلف با قیمت های مختلف و لیمیت های مختلف ارائه بکنیم

به هر حال ما هم یک پالیسی هایی برای این مورد داریم و یک قوانینی برای مصرف منصفانه خواهیم داشت

جناب سنجری ممنون میشم اگر لینک از تاپیک ارائه چنین مواردی را بهم بدهید (پ خ) مشاهده بکنم خیلی وقته در انجمن فعالیت چشم گیری ندارم
تشکر از اینکه وقتتون را گذاشتید

با سپاس
عیسی لو

درسته جناب عیسی لو ولی هر کسی رو در زمان سختی میتونید بشناسید....(تجربه کردم)

لینک براتون پ.خ شد.

موفق باشید.

majidisaloo1
March 7th, 2014, 22:50
درسته جناب عیسی لو ولی هر کسی رو در زمان سختی میتونید بشناسید....(تجربه کردم)

لینک براتون پ.خ شد.

موفق باشید.

بله خوب صد در صد
اما ایشون که لینکش را دادید قصد فروش بدون محدودیت هستند که اصلا عاقلانه نیست اما خوب ممنون باز من مطالعه میکنم