PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا خرید از شرکت هاست ایران مساوی با ریختن پول توی جوب است؟

medil0ne
March 7th, 2014, 18:41
وقت بخیر

بنده در این مطلب که سعی می‌کنم کوتاه باشه، سعی دارم تجربه‌های تلخ خودم رو از خدمات و سرویس‌دهی شرکت هاست ایران (Hostiran.Net) (http://hostiran.net/) برای سایرین بنویسم تا شاید پول و مهم‌تر از اون، اعصاب کم‌تری هدر بره.
اول این‌که بنده اصلا توی کار هاستینگ و این صحبت‌ها نیستم و خودم به هیچ عنوان هیچ‌وقت سرویس‌دهنده‌ی هاست نبودم و قرار هم نیست بشم و هیچ جایی هم برای جایگزین پیشنهاد نمی‌کنم.
صرفا امیدوارم این‌طور که این شرکت با اعصاب بنده و اعتبار سایت بنده که به خون دل جمع شده بازی کرده، با کس دیگه‌ای بازی نکنه.
آدرس سایت بنده که متاسفانه و متاسفانه و متاسفانه تا امروز روی سرور‌های هاست ایران‌ه، این هستش: www.cketab.com (http://www.cketab.com)

من تا امروز ۴ ماه می‌شه که روی سرورهای هاست ایران منتقل شدم.
روی پلن یک هاست‌های پربازدید : ماهیانه ۴۹ هزار تومان : ۱۵۰ گیگ پهنای باند و ۲ گیگ فضا

ملاحظه می‌فرمایید که قیمت‌های هاست ایران توی رنج گرون‌ترین شرکت‌های سرویس‌دهی هاست هستش.بنده از اون‌جا که وسواسی هستم و برای انتخابم همیشه همه‌ی گزینه‌ها رو بررسی می‌کنم، می‌تونم بهتون قول بدم که از هاست ایران گرون‌تر فقط ۳ تا ۵ مورد (خونه‌ پرش) وجود داره کلا.بین شرکت‌های ایرانی رو عرض می‌کنم.
اما دریغ از یک نقطه حرفه‌ای‌گری توی وجود این شرکت.چرا؟

- بنده روز اولی که وارد این هاست شدم، انتقال سایت که شاید یک ساعت هم وقت نمی‌خواد (حجم سایت کم‌تر از ۵۰۰ مگابایت بود اون وقت) رو این‌ها توی یک روز و نیم تمام انجام دادند و توی تمام این مدت سایت من داون بوده.
- وقتی که منتقل کردند یک اتفاق بدتر افتاد: سایت رو بعد از سه روز از انتقال یک دفعه‌ای برگردوندند به روز اول! پرسیدم چرا؟ گفتند ما داشتیم روی سایتتون کار می‌کردیم! این‌ها حتی زحمت این‌که به من اطلاع بدند که ما داریم روی بک‌اپ سایت تو کار می‌کنیم رو هم به خودشون ندادند. و بعدش هم بدون این‌که هیچ اطلاعی بدن من رو به سه روز پیش برگردوندن!
سایت بنده، سایت دانلود هستش و هر روز آپدیت‌های زیادی روش انجام می‌شه و از قضا علاوه بر پست‌های روزانه، تغییرات اساسی دیگه‌ای رو هم توی دسته‌بندی و چند چیز دیگه توی این سه روز انجام دادم که گند زدند توی همه‌ش و حتی بلد نیستند عذرخواهی بکنند. جالبه! حتی بلد نیستند بگن ببخشید. اشتباه کردیم!
- سایت بنده روی این هاست نزدیک به ۶ یا ۷ بار به جز این مورد اخیر داون شده.
- حالا هم سایت بنده داونه. بدون این‌که بنده کوچک‌ترین تغییری روی سایت یا توی چیزی داده باشم خطای برقراری با پایگاه داده می‌ده و وقتی می‌رم توی سی‌پنل و قسمت دیتابیس، می‌گه دیتابیس آفلاینه که یعنی سروری که دیتابیس بنده توش هست، داونه.
خنده‌دار اینه که توی قسمت مانیتورینگ سرورها که خیر سرشون توی سایتشون گذاشتند، همه چیز گل و بلبله و هیچ سروری مشکل نداره.

اما مشکل اساسی‌تر از همه‌ی این‌ها که روح بنده رو سوهان کشیده چیه؟

مشکل اساسی اینه که این‌ها از پشتیبانی هیچ بویی نبردند.
جالبه بهتون بگم که با این پول زیادی که می‌گیرند برای روزهای تعطیل و ساعات غیر اداری اصلا هیچ گونه کارمندی برای پشتیبانی تیکتی ندارند.تا به حال هیچ تیکت و مشکلی از شخص بنده -و اون‌طور که صحبت‌های بقیه رو در ادامه‌ی مطلب بهتون نشون می‌دم- یا دیگران توی ساعت غیراداری و روز تعطیل توسط هاست ایران پاسخ داده نشده. حل که بماند.
پشتیبانی تلفنی که بماند. که تو روز‌های معمولی و ساعات اداریش هم تلفنی جواب درستی بهتون نمی‌دن. روز تعطیل که... می‌گم: حتی تیکت هم پاسخ نمی‌دن. به هیچ عنوان. هر کاربری از هاست ایران تا به حال پاسخ تیکتش رو توی روز تعطیل گرفته، لطف اطلاع بده که بنده هم بدونم.

یک‌بار بنده که سایتم به دلیل دست‌کاری‌های پشتیبان هاست ایران داون شده بود، وقتی تماس گرفتم یک آقایی با بدترین لحن ممکن به من توپید که «این‌جا همه برای تو کار نمی‌کنند» و این صحبت‌ها.
که چی؟
که من پرسیدم چرا سایت من رو پشتیبان شما داون کرده به جای این‌که مشکل ساده‌ای که سفارش کرده بودم رو درست کنه. و چرا بعد از دو ساعت تیکت بنده رو جواب نمی‌دین.من گوشی رو قطع کردم و چیزی نگفتم. چرا که فرصت سر و کله زدن با این‌طور موجودات عجیب و غریبی رو نداشتم.

الان امروز بنده سایت ۲:۲۳ دقیقه تیکت زدم که سایت من به خاطر داون بودن سرور شما، داون شده. اما الان که سایت ۱۷:۴۵ دقیقه هست هنوز هیچ‌کس هیچ پاسخی نداده به بنده و بهتون قول می‌دم که تا فردا صبح هیچ بنی‌بشری هم نباشه که جواب منو بده.حاضرم رگ گردنمو بزنم اگر کسی جواب بده.

اما برای این‌که مطمئن بشید که وضع پشتیبانی هاست‌ایران تا چه حد خنده‌داره و ببینید که این مشکل نه مربوط به بازه‌ی زمانی خاصی می‌شه و نه مختص بنده هست، توجهتون رو جلب می‌کنم به کامنت‌ها و صحبت‌هایی که از دیگر کاربران در جاهای مختلف پیدا کردم. به تاریخ‌ها هم دقت بفرمایید تا متوجه بشید که تا بوده در روی همین پاشنه می‌چرخیده:

صحبت‌ها و نظرات کابران هاست ایران رو حتما بخونید

کامنت‌هایی زیر مطلبی در سایت نارنجی (http://nardebaan.ir/6379-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86):

tabalvor | وحید: 2012-12-29 11:48 :
«بله. ولی مثلاً شرکت هاست ایران دات نت متأسفانه هم مبالغ زیادی میگیره. من خودم روی این حساب ازشون هاست گرفتم در صورتی که توی تبلیغات هاستشون نوشته بودند پشتیبانی 24 ساعته. ولی یکبار بعدازظهر روز پنج شنبه هاست ما به دلیلی نامعلوم از دسترس خارج شد و من بیش از 10 ایمیل و تیکت براشون فرستادم که درستش کنن ولی متأسفانه تا ساعت 9:15 صبح روز شنبه ی هفته ی بعدش که کارمنداشون اومدن سرکار، هیچ جوابی به ایمیل ها و مشکل ما داده نشد. این واقعاً برای ما سخت بود که نزدیک به 2 میلیون تومان هزینه ی هاست داده باشیم ولی حتی یه نفر نباشه که جوابمون رو بده. قبلاً که هاستمون پویاسازان بود حداکثر یک ساعته جوابمون رو میدادند.»

jupiter99 | بیگودی: 2012-12-29 20:48 :

«من هم متاسفانه یکبار از هاست ایران خرید داشتم و فوق العاده پشیمان شدم از این کارم.

نمیخوام اغراق کنم ولی یه روز سرویس ایمیل هاست خراب میشد ... یه روز ftp خراب بود ... یه روز وب میل از کار می افتاد ... یه روز سایت رو بالا نمی آورد ....
دیگه یه فضای share مگه چیه که بخواد اینهمه خرابی داشته باشه؟»

----
البته جالبه کامنت‌های کاربری به نام آرین رو هم بخونید که تنها نفریه که در طرفداری از هاست ایران چیزی نوشته. و جالبه که ببینید هر جا کسی بد در مورد هاست ایران گفته، این جناب که تبلیغات‌چی شرکت به نظر میاد، هی با لینک و سورس از داخل سایت هاست‌ایران، مدعاهایی برای خوب بودن هاست ایران میاره. دقت کنید، هر کی هی میاد از هاست ایرانی یا هر چیز کلی بد می‌گه، این جناب میاد می‌گه بیاید از هاست ایران بخرید این مشکل رو نداره و من باهاش کار کردم فلانه و بهمانه. چهار جای این‌طور پاسخ داده.
----

و در زیر مطلبی در صفحه‌ی فیس‌بوک هاست ایران (http://facebook.com/hostiran) کاربری با نام سهیل نوین‌فرد نوشته:

«2) در مورد فستیوال وب، هاست ایران حداقل برای سال پیش یادم هست که اسپانسر بود، شرکت کردن یک اسپانسر در انجام یه رقابت سالم، سالم به نظر میاد؟ ما شخصا اصلا تجربه های جالبی از بخش هاستینگ هاست ایران نداشتیم، پس این دو حالت داره: یا این جشنواره اون قدر عمومیت نداره تا بهترین هاستینگ رو معرفی کنه، یا بهترین هاستینگ رو معرفی نمی کنه.(حداقل این طور به نظر میاد)»

پست‌های تاپیکی در انجمن وب‌تاکینگ‌هاست (http://www.webhostingtalk.ir/f9/106692/):

kourosh_it (http://www.webhostingtalk.ir/member/97445/) : هاست ایران خوب هستند ولی پشتیبانی عادیش اصلا خوب نیست ! ما برای دامین باهاشون همکاری میکردیم اصلا راضی نبودیم

Taryan4 (http://www.webhostingtalk.ir/member/86496/) : سرویس های مناسبی دارند اما در روز های عادی تا ساعت 4 و روز های تعطیل هیچگونه پشتیبانی ندارند و پاسخی دریافت نمی کنید.

OmidX (http://www.webhostingtalk.ir/member/20700/) : ببشتر بدرد سایت های شرکتی میخوره ک فقط دنبال اسمن ... من منکر این نمیشم ک خوب اسم در کرده ، اما هیچی نیست !
بعد از hostdl ، ازشون یکماه سرویس داشتم ، پشتیبانیشون ک افتضاح ه ، برای هر تیکت باید یه بار زنگ بزنی شرکت بگی چی شد ؟؟!!!
زنگ نزنی ، سه روز هم بگذره ، کسی تیکت شما رو ج نمیده !
تازه هیچ وقت یادم نمیره ک برداشته بودن دیتابیس رو دستکاری کرده بودن مضرف CPU سرور شون بیاد پایین ، پرمیشن بعضی پوشه ها رو هم گذاشته بودن رو 750 ک لود نشه ...
یکی هم نبود بهشون بگه ، شما ک نمیتونید سایت پر بازدید هاست کنید ، بیخود میکنید میزنید پلان پر بازدید ... غلط هم میکنید اینهمه پول میگیرید !

dr.host (http://www.webhostingtalk.ir/member/77960/) : پشتیبانی خوبی نداره تا زنگ نزنی تیکت ها رو جواب نمیدن

OmidX (http://www.webhostingtalk.ir/member/20700/) :‌کاربر در این پست با اسکرین گرفتن از تیکت‌ها، وضعیت مسخره پشتیبانی هاست ایران رو اثبات کرده:
ظاهرا همه چی رو باید با سند و مدرک اثبات کرد :
(اسکرین‌هایی که نشون می‌دن، تیکت‌ها بسیار دیر و با جواب‌های سربالا پاسخ داده شدند.)
اینم اضافه کنم ، ک برای هر تیکت یکبار زنگ زدم شرکت ... شماره تیکت رو گرفتن ، بعد جواب دادن ...
(در پاسخ به کاربری که از هاست ایران تعریف کرده می‌نویسهhttp://forum.wp-parsi.com/public/style_emoticons/default/smile.png
بردار من ، این امام زاده ای دخیل بستی شفا نمیده ، بکش بیرون باو ... چطور وقتی با جایی کار نکردی نظریه میدی ؟؟؟

diges (http://www.webhostingtalk.ir/member/12935/): سرور های ضعیف با پشتبانی خیلی ضعیف حرف های omidx تایید می شه زمانی هاست دی ال رفت رفتیم روی این هست نابود شدیم .

mohairan (http://www.webhostingtalk.ir/member/71713/) :‌بله دوست عزیز
بنده هم با هاست دی ال به مشکل برخوردم و به هاست ایران انتقال دادم
و همین مشکل رو باهاشون داشتم
کار از کل کل گذشت با اون تنظیمات مزخرف سرور پربازدیدشون
گول بخش فروششون رو خوردم و بس
رفقاشون هم ازشون تا میتونن دفاع میکنن
جالب اینجاست
بنده خدا بعد از اینکه از هاستش رفتم بکاپ سایتم رو برداشته و یه سایت زده
خواستم ازشون شکایت کنم ولی وقت اضافی نداشتم
به قول بنده خدایی شاید واسه شما اینطور بود واسه بعضیا دورشون میگردن

dr.host (http://www.webhostingtalk.ir/member/77960/) : این سایتهایی که گقتی سرور اختصاصی دارن .قسم هم نخور اگر باهاشون کار کرده بودی میفهمیدی که از مشتری طلبکارن . مثل ابنین وب و هاست ایران هم فقط دارن پول اسمشون رو میخورن هاست به دردبخور تو ایران فقط ایران هاست هست پول میگیره خوب هم جواب میده.
شما به امامزداه ای که شفا نمیده دخیل بسته داداش . سایت بزرگ آپارات و کلوب که خودشون نیاز به پشتیبانی اینها ندارن .اصلا سرور اختصاصی چه پشتیبانی نرم افزاری میخواد؟

و در نهایت یکی از کابرانی که از هاست ایران دفاع کرده بود می‌نویسه:
pc-narmak (http://www.webhostingtalk.ir/member/33065/) : داریم بحث میکنیم یا دعوا؟ من نظر شخصیمو گفتم ولی اعتراف میکنم من سایتم یه صفحه html بود و تیکت نزده بودم که ببینم چه طوری پاسخ میدن سایتم همیشه دردسترس بود همین!

---

قطعا کسان دیگه‌ای هم در فروم‌ها و این طرف و اون طرف چیز‌هایی نوشتند که بنده به چشمم نخورده و قول می‌دم اگر بیش‌تر بچرخید بیش‌تر هم نارضایتی خواهید دید.
موفق باشید و موید

kourosh_it
March 7th, 2014, 18:59
درود نمیخوام بد بگم الان بنده برای دامینی که باهاشون کار کردم دو روز هست تیکت زدم !
روز 15 اسفند ساعت 3 بعدظهر ! امام هنوز که هنوزه هیچ جوابی دریافت نکردم !

pardishosting
March 7th, 2014, 19:07
مثل اینکه سرویس دیتابیسشون مشکل پیدا کرده :
http://www.abrarnews.com/economic/

Dr.Oxygen
March 7th, 2014, 19:12
درود.
متاسفانه به جز تعداد کمی ، بعضی مدیران وب هاستینگ بعد از کسب شهرت اون اصول اولیه مشتری مداری را فراموش میکنند و حتی در بعضی موارد از مشتری طلبکار هم هستند ...
باشد که رستگار شوند :d

با احترام .

M-Sadeghi
March 7th, 2014, 19:17
سلام واقعا درود بر شما

اینا اصلا فکر نکنم که سرور ایران داشته باشند وگرنه سی پنل رو سرور ایران اصلا جواب نمیده و این شرکت بدترین شرکت در زمینه هاستینگ است.

medil0ne
March 7th, 2014, 19:28
بله
بنده از قضا همین الان از یک دوست دیگه‌ای هم این رو شنیدم.

Dr.Oxygen
March 7th, 2014, 19:30
سلام واقعا درود بر شما

اینا اصلا فکر نکنم که سرور ایران داشته باشند وگرنه سی پنل رو سرور ایران اصلا جواب نمیده و این شرکت بدترین شرکت در زمینه هاستینگ است.

دوست من اینکه سرور ایران ندارند ، اون قدر سطح سواد وبمستر های ایرانی پایین نیست که نفهمند آی پی که لوگین می کنند باهاش از ایران هست یا خیر .
درمورد سی پنل هم کار خطرناکی هست اما شرکت هایی مثل بریتانیا و هاست نتورک و چند جای دیگه هم هاست سی پنل روی سرور های ایران ارائه میدهند .

با احترام .

diges
March 7th, 2014, 19:59
کلا خرید از ایران و ایرانی یعنی ریختن پول توی جوب حتی خوده من !! چون احساس مسولیت نداریم 99% اینطوری هست .

از یک سایت خارجی سرور مجاری داشتم بیشتر از 150 سرور اختصاصی داره برای فروش سرور مجازی یک ماه تمدید نکردم سه بار ایمیل اومد یک بار مدیریت ایمیل داد آخر زنگ زد لطفا سرور تمدید کنید گفتم نیاز ندارم با احترام کامل هفت روز وقت داد برای انتقال یعنی حدود20 روز رایگان سرور آنلاین بود حالا بیا سراغ سرور ایرانی ....

اگه مسلط به زنان انگلیسی هستید شک نکنید برید سرویس دهنده خارجی .

kourosh_it
March 7th, 2014, 20:13
کلا خرید از ایران و ایرانی یعنی ریختن پول توی جوب حتی خوده من !! چون احساس مسولیت نداریم 99% اینطوری هست .

از یک سایت خارجی سرور مجاری داشتم بیشتر از 150 سرور اختصاصی داره برای فروش سرور مجازی یک ماه تمدید نکردم سه بار ایمیل اومد یک بار مدیریت ایمیل داد آخر زنگ زد لطفا سرور تمدید کنید گفتم نیاز ندارم با احترام کامل هفت روز وقت داد برای انتقال یعنی حدود20 روز رایگان سرور آنلاین بود حالا بیا سراغ سرور ایرانی ....

اگه مسلط به زنان انگلیسی هستید شک نکنید برید سرویس دهنده خارجی .

درود بر شما
حرف شما 100 درصد تایید میشه !
ولی ما هم بخواییم میتونیم ! و واقعا هم بعضی شرکت ها هستن که اینطور هستند و فشاری که در ایران بر روی ما هست در خارج از کشور روی همکاران دیگر نیست !
بعدش سطح فرهنگی متفاوت هست! شما اینجا بری مغازه به زور یه جنس رو بهت میچسبونن! باهات بد حرف میزنن ! میگن میخوای بخوا ! نمیخوای نخوا ! ولی خارج از ایران وقتی میری صد انتخاب کنی و بذاری و چیزی نخری آخر سر خیلی مودبانه و مهربون میگن مرسی که اومدین و ... !
سطح متفاوت هست و واقعا این طور جا ها در ایران هم هست ما نباید مملکت خودمون یه عده ای بد هستن بگیم همه بد هستن ! همه جا بد هست ولی خوب مملکت ما بیشتر !

ServerDL.com
March 7th, 2014, 20:15
والا در ایران بنا بر تجربه من افراد با دانشی در زمینه هاستینگ وجود دارد .
والا فقط من پیشنهاد می کنم همیشه تو ایران از سایتهای 50% تا 60% حرفه ای خرید کنید !
1- زیر 50% سواد ندارند !
2- بالا 60% هم پیشتیبان ندارند چون دیگه بازار رو دارند به فکر آینده نیستند .

ولی کسایی رو من میشناسم که می تونند خیلی حرفه ای شما رو بی نیاز سازند !
امیدوارم بتونید به روز اول آرامش برسید .
و سایتتون بروز بشه ...

NaqsheQw
March 7th, 2014, 20:16
پرداخت ها هم هست
و اینکه واقعاً سرویس دهنده هایی هستند که نمیتوان ازشون نامی برد.

فراپیامک و ملی پیامک معروف خودشون نماینده کسی هستند اما دارند کار میکنند (هاستینگ هم دارند.)

خوب کار میکنند

خیلی ها هستند که بهتره نامی برده نشه.

واقعاً این مسائل باعث میشه میزبانی وب ایران رشد نکنه.

Dr.Oxygen
March 7th, 2014, 20:16
درود بر شما
حرف شما 100 درصد تایید میشه !
ولی ما هم بخواییم میتونیم ! و واقعا هم بعضی شرکت ها هستن که اینطور هستند و فشاری که در ایران بر روی ما هست در خارج از کشور روی همکاران دیگر نیست !
بعدش سطح فرهنگی متفاوت هست! شما اینجا بری مغازه به زور یه جنس رو بهت میچسبونن! باهات بد حرف میزنن ! میگن میخوای بخوا ! نمیخوای نخوا ! ولی خارج از ایران وقتی میری صد انتخاب کنی و بذاری و چیزی نخری آخر سر خیلی مودبانه و مهربون میگن مرسی که اومدین و ... !
سطح متفاوت هست و واقعا این طور جا ها در ایران هم هست ما نباید مملکت خودمون یه عده ای بد هستن بگیم همه بد هستن ! همه جا بد هست ولی خوب مملکت ما بیشتر !
درود مجدد ،
این حرف کاملا تایید میشه ، بی ثباتی که در بازار هاستینگ ایران حاکم هست در هیچ کجای دنیا حاکم نیست ...
هاستینگ ایران حالت فصلی پیدا کرده ، تابستانه ، عیدانه و دائمی ...
اگر بخوایم میتونیم خودمون رو به استاندارد های جهانی نزدیک کنیم و بازار هاستینگ ایران را به یک بازار معتبر تبدیل کنیم ...

با احترام .

NaqsheQw
March 7th, 2014, 20:34
درود مجدد ،
این حرف کاملا تایید میشه ، بی ثباتی که در بازار هاستینگ ایران حاکم هست در هیچ کجای دنیا حاکم نیست ...
اگر بخوایم میتونیم خودمون رو به استاندارد های جهانی نزدیک کنیم و بازار هاستینگ ایران را به یک بازار معتبر تبدیل کنیم ...

با احترام .

بهتره یک کمی هم قوانین رو در نظر بگیریم
حرف شما تایید میشه

به قوانین هیچ توجهی نمیشه! البته قوانین درستی هم نداریم اما

وبسایت های کلاه برداری میشناسم که در همین انجمن هم هستند و مشتری خاصی ندارند اما بیش از تمام همکاران شما تایپیک فروش و پست تعریف و تمجید و فروخته شد دارند.
در صورتی که مشتری ندارند و مشتری های آنها در صورتی که هوشیار نباشند و ندانند می مانند.

قوانین باید جدی باشد.

seyyed_ahmad
March 7th, 2014, 20:34
حرفهای استارتر محترم رو کاملا تایید میکنم و دقیقا این موارد واسم پیش اومد اونم تو مدت کوتاهی که هاست دی ال سرویس دهی نداشت . آخه سایت و دیتابیس رو چرا دستکاری میکنن ؟؟
به هر حال خدا رو شکر که هاستینگی به اسم هاست دی ال هست تا آدم شبها رو با خیال راحت بخوابه و مطمئن باشه وقتی صبح بیدار میشه سایتش نپریده و یا اگه هم پریده یه پاسخگو و یه بکاپ موجود هست ....
سه تا سایت کاملا معمولی روی هاست دی ال داریم . تو بدترین حالت پشتیبانی 10 دقیقه ای جواب میدن ....
هاست ایران فکر میکنم به خاطر بعضی حمایتهای خاص و میزبانی یه سری سایتهای خاص و دولتی اسم در کرده!

M-Sadeghi
March 7th, 2014, 21:30
دوست من اینکه سرور ایران ندارند ، اون قدر سطح سواد وبمستر های ایرانی پایین نیست که نفهمند آی پی که لوگین می کنند باهاش از ایران هست یا خیر .
درمورد سی پنل هم کار خطرناکی هست اما شرکت هایی مثل بریتانیا و هاست نتورک و چند جای دیگه هم هاست سی پنل روی سرور های ایران ارائه میدهند .

با احترام .

نمیگم اصلا ندارند دارند ولی سرور خارجی هم دارند در کل اشتباه محض است خری کردن ازشون

kourosh_it
March 7th, 2014, 23:59
درود مجدد ،

با احترام .

این که صد درصد اونم به خاطر اینه هر کی رسیده 30 هزار تومن داده یه نمایندگی خریده یه قالبم برداشته کپی کرده گذاشته !
اگه کپی رایت رعایت بشه واقعا سخت بگیرند خوب میشه
مورد بعدیاینه که هاستینگ های که نماد ندارند و معتبر نیستند یا ... مسدود بشن !
شاید اینطوری بشه کار کرد و افرادی که واقعا میخواهند کار کنند وارد این عرصه بشند و بازار از این کسادی و بی بند و باری در بیاد

elshan
March 8th, 2014, 00:31
سلام

من تا به حال از داخل ایران فقط یکبار از Iranhost - ایران هاست (http://iranhost.com/) سرویس گرفتم که بیش از یک سال باهاشون کار کردم ولی بعد از آخرین افزایش قیمتشون سایتم و به یه سرکت دیگه منتقل کردم ولی راستش و بخوایین من از Iranhost - ایران هاست (http://iranhost.com/) بسیار راضی بودم و هستم و اتفاقا جدیدا یه چند تا دامین هم از طریقشون ثبت کردم ....

در مورد پشتیبانیشون هم که باید بگم تمامی ساعات شبانه روز بودن و با نهایت احترام به آدم جواب میدادن و همشون هم کاربلد بودن ...

من واقعا ازشون راضی بودم در مدتی که ازشون سرویس داشتم و الان هم که دامین ثبت میکنم از طریقشون فوق العاده راضی هستم فقط قیمتاشون یکم بالاس اما همه چی بیسته ....

amireza21
March 8th, 2014, 00:34
بهترین هاستینگ ایران هاست دی ال هست

این یک حقیقته

مابقی رو اطلاع ندارم

taha1986
March 8th, 2014, 00:35
سلام

من هم با هاست ایران مشکل داشتم پشتیبانی هم از پنجشنبه ظهر تا شنبه صبح تعطیل بود
من هم سروریس رو به یک شرکت امریکایی با پشتیبانی عالی انتقال دادم تا از دست هاست ایران راحت بشم

sasanbes
March 8th, 2014, 01:07
دارن پیشرفت میکنن

arc1o0
March 8th, 2014, 01:19
متاسفانه یکسری شرکت ها از کم اطلاعی کاربران سو استفاده می کنند و سود های کلانی بدست میارند و با با هزینه کردن همین سود ها به شهرت کاذب می رسند و بعد از این است که کاربران چشم و گوش بسته به این شرکت ها اعتماد می کنند.

rashed.rafiee
March 8th, 2014, 01:21

این یک حقیقته

مابقی رو اطلاع ندارم

با سلام
حرف دوستمون تایید میشه
هاست دی ال واقعا خوب کار کرده و همه ی سایت های برتر ایران رو به طرف خودش کشیده در صورتی که نه تلفنی داره مثل این شرکت های دیگه و نه چیز دیگه
مهم سطح هاستینگ و قانون همیشه حق با مشتری است رو رعایت کنه

متاسفانه بعضی از هاستینگ ها معروف که شدن دیگه مشتری مداری رو کامل فراموش میکنن

با احترام

kool
March 8th, 2014, 01:34

این یک حقیقته

مابقی رو اطلاع ندارم

تایید میشه. هاستینگ خوب باید همیشه خوب باشه ... نه اینکه هر وقت حالش خوب بود دلش خواست.
از یک طرف هم باید کاربلد باشه و به دیتاسنتری که کار میکنه اعتماد و ایمان داشته باشه و در زمانش هم بتونه از حق مشتریش دفاع کنه.

HostIranWeb
March 10th, 2014, 23:14
بلی متاسفانه پشتیبانی خیلی ضعیف و قیمت های فضایی دارند.
با تشکر از استارتر

downloaddl
March 11th, 2014, 00:12
هاست ایران متاسفانه برای من و شما اصلا مناسب نیست
برای سایت های مثله پیوند ها و بانک هایی که میزبانی می کنند مناسبه
در کل اشتباه از سمت شما هم بوده نه فقط هاست ایران

این رو هم در نظر داشته باشید
وفتی از شرکت هاست می خرید که زمان زیادی برای این کار وقت گذاشتند مثل 5 سال
دیگه از هاستینگ خسته شدن و فقط پشتیبانی در ساعات کاری انجام میدن
اگه شما هم هاستینگ داشته باشی کاملا به این نتیجه میرسی که نیاز داری تا تو خونه کمی وقت با همسر و خانواده بگزرونی
پس میای پشتیبانی رو برای ساعات اداری می زاری فقط
حالا یک چیز دیگه هم هست
یعضی ها هستن با این افکاری که الان گفتم میان می گن اینجوری نمی شه مشتری یا کاربر رنج میبره میان یکیو میزان برای پشتیبانی در ساعت ها غیر اداری و یا حتی ساعت 12 تا 9 صبح
یعضی های دیگه که خیلی مشاهده کردم میان شماره تماس میزان که آقا کارت گیر شد در ساعتی غیر از اداری بیا به این شماره زنگ بزن
:-؟ بعد از این همه نوشتن فهمیدم پاسخ من ربطی نداشت
در کل بازم بگم هاست ایران برای سایت های عادی اصلا مناسب نیست و فقط سایت های دولتی یا شخصی مثه فلان هنر مند

AliFatehi
March 11th, 2014, 00:30
به نظرم مدیرانی که امید دارن در آینده یه شرکت موفق باشند از این مطالب درس عبرت بگیرن....

توصیه : به هر جا رسیدین حتی بالاترین جایگاه بدونید همیشه حق با مشتریه و مشتری مداری رو راس کارتون قرار بدین...

pardishosting
March 11th, 2014, 00:40
اینکه همیشه حق با مشتری هست .. فقط یک شگرد تبلیغاتی هست که خارجی ها ابداع کردند مثل هاست نامحدود.
شما توی شرکت های خارجی اگر قوانین رو نادیده بگیرید و یا درخواست خارج از تعهدات داشته باشید نمی گند حق با مشتری هست.
بله رضایت مشتری شرط هست اما در چهارچوب سیاست های هر شرکتی ... نمی شه دائم شعاری داد که اجرا کردنش شدنی نیست.

AliFatehi
March 11th, 2014, 00:42
اینکه همیشه حق با مشتری هست .. فقط یک شگرد تبلیغاتی هست که خارجی ها ابداع کردند مثل هاست نامحدود.
شما توی شرکت های خارجی اگر قوانین رو نادیده بگیرید و یا درخواست خارج از تعهدات داشته باشید نمی گند حق با مشتری هست.
بله رضایت مشتری شرط هست اما در چهارچوب سیاست های هر شرکتی ... نمی شه دائم شعاری داد که اجرا کردنش شدنی نیست.

خوب بنده هم همینو عرض کردم...
کسی که این حرفو میزنه دیگه نباید ازش انتظار داشت در هر موردی حق رو به مشتری بده...
مثال شما کارو درست انجام بدید مشتری بهانه الکی بیاره...و یه جورایی بخواد اذیت کنه این به نظرم حق نیست...
بنده هم نظرم بر این بود که مشتری مداری کردن مهمه حالا شما ریز شدی روی قضیه حق با مشتری که باز میگم از نظر بنده بصورت متعادل اصلا شعار تبلیغاتی نیست...

TARIMEHR
March 11th, 2014, 00:44
شما رفتید از یه جایی هاست گرفتید که برای پشتیبانی 24 ساعتش هزینه جداگانه دریافت میکنه و شما از این مسئله بی خبر هستید
برای مثال سایت بانک یا سایت های بزرگشون به مشکل بخورن جواب اونارم توی ساعات اداری میدن یا فقط به کاربران عادی در ساعات اداری پاسخ میدن؟

به مسائل یک طرفه نگاه نکنید

pc-narmak
March 11th, 2014, 01:09
شرکت های بزرگ ترجیح میدن وقت برای مشتریان بزرگشون بزارند طبق ادعای خودشون مشتری دولتی زیاد دارند پس نیازی به ماهی 100 یا 60 مشتری معمولی ندارند شاید یک علتش این باشه
علت دومش شاید حجم زیاد کاری و پرسنل پایین می باشد که خوب این هزینه بر هستش و قیمت از این بالاتر بره خوب مسلما" مشترکین حاضر به پرداختش نیستند
یه تجربه شخصی هم بگم خودم شخصا" شرکت های کوچیک به بزرگ ترجیح میدم برای این حرفم هم دلیل دارم من تو بیشتر موارد با شرکت های بزرگ و کوچیک کار کردم ولی شرکت های کوچیک چون نگرش بزرگ دارند و اون هم مهمترینش راضی نگه داشتن مشترکین فعلیشون هست و اگرهم مشکلی پیش باید مطمعن باشید برای اینکه مشتری راضی باشه سریع رفع میکنند ولی شرکت های بزرگ چون مشترکین بزرگ دارند برای مشتری کوچک حاضر به وقت گذاشتند نیستند. ولی خوب اگر تجربه خوب داشته باشید و نیاز به پشتیبانی نداشته باشید شرکت های بزرگ خیلی بهترند چون کیفیت کاری اونها به غیر از پشتیبانی خیلی بیشتره

Dr.Oxygen
March 11th, 2014, 01:16
شرکت های بزرگ ترجیح میدن وقت برای مشتریان بزرگشون بزارند طبق ادعای خودشون مشتری دولتی زیاد دارند پس نیازی به ماهی 100 یا 60 مشتری معمولی ندارند شاید یک علتش این باشه
علت دومش شاید حجم زیاد کاری و پرسنل پایین می باشد که خوب این هزینه بر هستش و قیمت از این بالاتر بره خوب مسلما" مشترکین حاضر به پرداختش نیستند
یه تجربه شخصی هم بگم خودم شخصا" شرکت های کوچیک به بزرگ ترجیح میدم برای این حرفم هم دلیل دارم من تو بیشتر موارد با شرکت های بزرگ و کوچیک کار کردم ولی شرکت های کوچیک چون نگرش بزرگ دارند و اون هم مهمترینش راضی نگه داشتن مشترکین فعلیشون هست و اگرهم مشکلی پیش باید مطمعن باشید برای اینکه مشتری راضی باشه سریع رفع میکنند ولی شرکت های بزرگ چون مشترکین بزرگ دارند برای مشتری کوچک حاضر به وقت گذاشتند نیستند. ولی خوب اگر تجربه خوب داشته باشید و نیاز به پشتیبانی نداشته باشید شرکت های بزرگ خیلی بهترند چون کیفیت کاری اونها به غیر از پشتیبانی خیلی بیشتره
درود ،
دوست من نمونه زنده ی این موضوع هاست دی ال هست ، پویاسازان هست ، ایران سرور هست که با حجم مشتریان نیاز کاربرانشون رو هم رفع میکنند جدای از به قول شما بزرگ ویا کوچک بودنش (!)
شرکت هاست ایران برای پشتیبانی 24 ساعته هزینه میگیره و این در سایت هم قید شده ، درمورد قطعی اخیرشون هم قطعی جزئی از قطعات سخت افزاری و به طبعش هاستینگ هست ...
بنده از هاست ایران طرفداری نمی کنم ، اما خب کاربر باید قبل از خرید حتما قوانین شرکت ارائه دهنده رو مطالعه کنه تا اینطوری به مشکل نخوره که هم سایت خودش و هم آبروی یک شرکت رو با تاپیک زدن در چند انجمن از بین بره ...
به امید روزی که هم مشتری و هم سرویس دهنده حرفه ای کار کنند ...
با احترام .

pc-narmak
March 11th, 2014, 01:20
دقت شما ستودنی هست تاپیک منم مشاهده کردید
ولی منم الان نظرم عوض شده احساس میکنم مثل سابق نیست و خیلی تغییر کرده چراشو نمیدونم !!!!!
و در نهایت یکی از کابرانی که از هاست ایران دفاع کرده بود می‌نویسه:
pc-narmak (http://www.webhostingtalk.ir/member/33065/) : داریم بحث میکنیم یا دعوا؟ من نظر شخصیمو گفتم ولی اعتراف میکنم من سایتم یه صفحه html بود و تیکت نزده بودم که ببینم چه طوری پاسخ میدن سایتم همیشه دردسترس بود همین!

---

قطعا کسان دیگه‌ای هم در فروم‌ها و این طرف و اون طرف چیز‌هایی نوشتند که بنده به چشمم نخورده و قول می‌دم اگر بیش‌تر بچرخید بیش‌تر هم نارضایتی خواهید دید.
موفق باشید و موید[/QUOTE]

pc-narmak
March 11th, 2014, 01:27
احساس میکنم هاست دی ال درحال کار با عمومی مردم هست ولی هاست ایران قصد همکاری با مشتریان خاص داره برای همین طرز پشتیبانی هاشون تفاوت داره ولی نظر شخصی من اینه شرکت بزرگ همین مشترکین کوچک بزرگ کردند ولی با این هزینه ای که داره از مشتریان میگیره خوب اون شخص میره ازیه شرکت دیگه سرویس تهیه میکنه که پشتیبانی 24 ساعته هم داشته باشه ولی بازم از نظر سابقه کاری هاست دی ال با هاست ایران قابل مقایسه نیست مشتریان هاست ایران مشتریان شرکتی و دولتی هستند مثل اپارات که خصوصی هست و چندین مشتری دولتی دیگر ولی هاست دی ال سایت های عمومی
ولی درکل هر شرکت هرچه قدر بزرگ و کوچک مشکل هست و تنها چیزی که باعث میشه مشترک راضی بمونه و اون مشکلات رو فراموش کنه طرز برخورد تیم پشتیبانی با مشترکه

درود ،
دوست من نمونه زنده ی این موضوع هاست دی ال هست ، پویاسازان هست ، ایران سرور هست که با حجم مشتریان نیاز کاربرانشون رو هم رفع میکنند جدای از به قول شما بزرگ ویا کوچک بودنش (!)
شرکت هاست ایران برای پشتیبانی 24 ساعته هزینه میگیره و این در سایت هم قید شده ، درمورد قطعی اخیرشون هم قطعی جزئی از قطعات سخت افزاری و به طبعش هاستینگ هست ...
بنده از هاست ایران طرفداری نمی کنم ، اما خب کاربر باید قبل از خرید حتما قوانین شرکت ارائه دهنده رو مطالعه کنه تا اینطوری به مشکل نخوره که هم سایت خودش و هم آبروی یک شرکت رو با تاپیک زدن در چند انجمن از بین بره ...
به امید روزی که هم مشتری و هم سرویس دهنده حرفه ای کار کنند ...
با احترام .

unlimited
March 11th, 2014, 04:27
سلام دوست عزیز بهتر هست کمی تحقیق کنید از انجمن ها حداقل دو روز وقت بزارید خودتون به گزینه مناسب مرسید همه چیز قیمت نیستش کیفیت و......................... هم شرط هستند

موفق باشید:53:

medil0ne
March 11th, 2014, 12:18
وقت همه‌ی دوستان بخیر

الان سایت دیگه‌ی بنده که متاسفانه سرویسش یک ساله‌س و از شرکت هاست ایران هم به هیچ مدل نمی‌شه پول گرفت، ۱۱ ساعت و نیم هست که داونه و اینترنتال سرور ارور می‌ده و پشتیبانی هم می‌گه درستش می‌کنیم!
جچالب اینه که خواستم توجه شما رو جلب کنم به این نکته که هم اون دفعه‌ی پیش که سرور هاست‌های پربازدید و سرور دیتابیس‌هاشون پایین بود و هم این دفعه که سایت فروشگاهم ۱۱ ساعت می‌شه پایینه،وضعیت تمام سرورها رو UP نشون می‌دن.
و جالب اینه که هر یک دقیقه یا پنج دقیقه هم مثلا این سرورها چک می‌شن.

اون‌وقت داون تایم یک روز و نیم و ۱۱ ساعتی رو آپدیت نمی‌کنن.
من به پشتیبان هاست ایارن هم گفتم،:
این کارها رو نکنید، مردم می‌فهمند.
امیدوارم این همه اذیتی که از سمت هاست ایران برای من ایجاد شد و این همه خسارت مالی که به من و قطعا به امثال من زده، روزی باعث تعطیلی این شرکت مخروبه بشه.
امیدوارم هاست ایران با تمام دم و دستگاهش با اون سایت قشنگش آتیش بگیره!
---
فط یک توصیه دیگه داشتم و اون این که اگر پولی به این‌ها دادین، دیگه دنبال این نباشین که برگردوننش.
امثال این شرکت‌ها اگر یک ماه هم داون تایم داشته باشن، باز دلیل نمی‌شه که به نارضیاتی شما اهمیت بدن و پولتون رو حداقل پس بدن.
خسارت که فکر می‌کنم از سطح درک این شرکت بالاتره.
---

من یک چیز جالب دیگه هم پیدا کردم:
در مورد ماجرای ***یده شدن دامین پی‌سی‌دانلود توسط صاحب شرکت هاست ایران که جالبه اگر بخونید مصاحبه‌ی وبلاگینا با مدیر پی‌سی‌دانلود رو.
البته جالب اینه که لینک اصلی مصاحبه از روی وبلاگینا برداشته شده.
اما توی این‌جا هستش:
گروه آموزشی بایت - مدیر پی سی دانلود درباره وقایع اخیر این سایت می گوید (http://bytte.blogfa.com/post-57.aspx)

این هم خبری که روزنامه جام‌جم در این باره زده که می‌تونه صحت هم‌چین موضوعی رو تایید کن:
MediaNews.ir | دعوای حقوقی مدیران پی‌سی‌دانلود و هاست‌ایران (http://www.medianews.ir/fa/2009/08/09/hostiran-p30download.html)

این شرکت از پایه بامزه و معرکه‌س!

netmelli
March 11th, 2014, 12:45
من با هاست ایران کار نکردم
اما با هیئت مدیرشون یکم آشنا هستم
سرویس هاشون فکر نکنم بد باشه
حد اقل اون قدر بد نیست که بخواید بدترین رو بهشون بگید
بهترین نیستند
ولی جزئ بهترین ها حساب می شن بدون شک

NaqsheQw
March 11th, 2014, 15:09

این یک حقیقته

مابقی رو اطلاع ندارم

تایید میشه. هاستینگ خوب باید همیشه خوب باشه ... نه اینکه هر وقت حالش خوب بود دلش خواست.
از یک طرف هم باید کاربلد باشه و به دیتاسنتری که کار میکنه اعتماد و ایمان داشته باشه و در زمانش هم بتونه از حق مشتریش دفاع کنه.

احساس میکنم هاست دی ال درحال کار با عمومی مردم هست ولی هاست ایران قصد همکاری با مشتریان خاص داره برای همین طرز پشتیبانی هاشون تفاوت داره ولی نظر شخصی من اینه شرکت بزرگ همین مشترکین کوچک بزرگ کردند ولی با این هزینه ای که داره از مشتریان میگیره خوب اون شخص میره ازیه شرکت دیگه سرویس تهیه میکنه که پشتیبانی 24 ساعته هم داشته باشه ولی بازم از نظر سابقه کاری هاست دی ال با هاست ایران قابل مقایسه نیست مشتریان هاست ایران مشتریان شرکتی و دولتی هستند مثل اپارات که خصوصی هست و چندین مشتری دولتی دیگر ولی هاست دی ال سایت های عمومی
ولی درکل هر شرکت هرچه قدر بزرگ و کوچک مشکل هست و تنها چیزی که باعث میشه مشترک راضی بمونه و اون مشکلات رو فراموش کنه طرز برخورد تیم پشتیبانی با مشترکه

فرموردید هاست دی ال؟
جدی میفرمایید؟
هاست دی ال دیگه؟
همون هاست دی ال دات کام؟
همون که داره با آسیاتک کار میکنه؟
دقیقاً همون؟

دارند کلاه میذارند سر ملت!
ترابایت ترابایت پهنای باند اینترانت (شبکه ملی) رو به جای اینترنت به ملت قالب میکنند و در واقع د.ز.د.ی هست!

وقت همه‌ی دوستان بخیر

الان سایت دیگه‌ی بنده که متاسفانه سرویسش یک ساله‌س و از شرکت هاست ایران هم به هیچ مدل نمی‌شه پول گرفت، ۱۱ ساعت و نیم هست که داونه و اینترنتال سرور ارور می‌ده و پشتیبانی هم می‌گه درستش می‌کنیم!
جچالب اینه که خواستم توجه شما رو جلب کنم به این نکته که هم اون دفعه‌ی پیش که سرور هاست‌های پربازدید و سرور دیتابیس‌هاشون پایین بود و هم این دفعه که سایت فروشگاهم ۱۱ ساعت می‌شه پایینه،وضعیت تمام سرورها رو UP نشون می‌دن.
و جالب اینه که هر یک دقیقه یا پنج دقیقه هم مثلا این سرورها چک می‌شن.

اون‌وقت داون تایم یک روز و نیم و ۱۱ ساعتی رو آپدیت نمی‌کنن.
من به پشتیبان هاست ایارن هم گفتم،:
این کارها رو نکنید، مردم می‌فهمند.
امیدوارم این همه اذیتی که از سمت هاست ایران برای من ایجاد شد و این همه خسارت مالی که به من و قطعا به امثال من زده، روزی باعث تعطیلی این شرکت مخروبه بشه.
امیدوارم هاست ایران با تمام دم و دستگاهش با اون سایت قشنگش آتیش بگیره!
---
فط یک توصیه دیگه داشتم و اون این که اگر پولی به این‌ها دادین، دیگه دنبال این نباشین که برگردوننش.
امثال این شرکت‌ها اگر یک ماه هم داون تایم داشته باشن، باز دلیل نمی‌شه که به نارضیاتی شما اهمیت بدن و پولتون رو حداقل پس بدن.
خسارت که فکر می‌کنم از سطح درک این شرکت بالاتره.
---

من یک چیز جالب دیگه هم پیدا کردم:
در مورد ماجرای ***یده شدن دامین پی‌سی‌دانلود توسط صاحب شرکت هاست ایران که جالبه اگر بخونید مصاحبه‌ی وبلاگینا با مدیر پی‌سی‌دانلود رو.
البته جالب اینه که لینک اصلی مصاحبه از روی وبلاگینا برداشته شده.
اما توی این‌جا هستش:
گروه آموزشی بایت - مدیر پی سی دانلود درباره وقایع اخیر این سایت می گوید (http://bytte.blogfa.com/post-57.aspx)

این هم خبری که روزنامه جام‌جم در این باره زده که می‌تونه صحت هم‌چین موضوعی رو تایید کن:
MediaNews.ir | دعوای حقوقی مدیران پی‌سی‌دانلود و هاست‌ایران (http://www.medianews.ir/fa/2009/08/09/hostiran-p30download.html)

این شرکت از پایه بامزه و معرکه‌س!

مصاحبه با محمد رضا سیاپوری، مدیر سایت پی سی دانلود - وبلاگینا (http://weblogina.com/interview/interview-with-siapouri-p30download/)

***ی شرکت hostiran از p30download (http://barnamenevis.org/showthread.php?168437-%D8%AF%D8%B2%D8%AF%DB%8C-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-hostiran-%D8%A7%D8%B2-p30download)

مصاحبه با محمد رضا سیاپوری، مدیر سایت پی سی دانلود / وبنا (http://khabarfarsi.com/ext/1009487)

و بماند.!

pc-narmak
March 11th, 2014, 19:18
اینترانت که میدونید چیه؟ یعنی شبکه داخلی که از خارج اون شبکه امکان دسترسی نیست ولی شما وی پی ان بزنید به راحتی میهن دانلود باز میکنید!!!! خیلی بده یک شرکت یا شخصی که در بین ما حضور نداره و نمیتونه دفاع کنه بیایم بگیم بهش ***!!!!

فرموردید هاست دی ال؟
جدی میفرمایید؟
هاست دی ال دیگه؟
همون هاست دی ال دات کام؟
همون که داره با آسیاتک کار میکنه؟
دقیقاً همون؟

دارند کلاه میذارند سر ملت!
ترابایت ترابایت پهنای باند اینترانت (شبکه ملی) رو به جای اینترنت به ملت قالب میکنند و در واقع د.ز.د.ی هست!

مصاحبه با محمد رضا سیاپوری، مدیر سایت پی سی دانلود - وبلاگینا (http://weblogina.com/interview/interview-with-siapouri-p30download/)

***ی شرکت hostiran از p30download (http://barnamenevis.org/showthread.php?168437-%D8%AF%D8%B2%D8%AF%DB%8C-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-hostiran-%D8%A7%D8%B2-p30download)

مصاحبه با محمد رضا سیاپوری، مدیر سایت پی سی دانلود / وبنا (http://khabarfarsi.com/ext/1009487)

و بماند.!

NaqsheQw
March 18th, 2014, 16:41
اینترانت که میدونید چیه؟ یعنی شبکه داخلی که از خارج اون شبکه امکان دسترسی نیست ولی شما وی پی ان بزنید به راحتی میهن دانلود باز میکنید!!!! خیلی بده یک شرکت یا شخصی که در بین ما حضور نداره و نمیتونه دفاع کنه بیایم بگیم بهش ***!!!!

ببینید جدی میگید که وی پی ان میزنید؟
اگه به شبکه خارجی که دسترسی نداره :دی

اگه به شبکه داخلی خب پهنای باند مصرف نمیشه؟

این مسئله رو بیشتر توضیح میدید؟ ;;)

حرف شما در مورد اینترانت با این تجربه بعید بود!

dr.host
March 18th, 2014, 17:07
ایشان کاربر غیر حرفه ای هستند میخوان از یک شرکت بی کیفیت دفاع بکنند در صورتیکه خیلی ها ازش ناراضی هستند

pazis
March 18th, 2014, 17:12
من تجربه ی خیلی بدی از irwebco داشتم و واقعاً کیفیتش بد بود. در عوض abtinweb که هنوزم ازشون سرویس دارم نسبتاً خوب هست. البته هیچ وقت هیچ کدوم به پای سرویس دهنده های خارجی نمی رسند!

diges
March 18th, 2014, 17:35

بازخورد مشتری در همه دنیا برای همه شرکت ها انجام می شه 10 تا راضی هستن 10 تا هم ناراضی .

چیزی که در همه دنیا نمی بنید شرکتی از همه بیشتر پول بگیره ولی پشتبانی فقظ ساعت اداری برقار باشه و...

M-Sadeghi
March 18th, 2014, 17:38
بازخورد مشتری در همه دنیا برای همه شرکت ها انجام می شه 10 تا راضی هستن 10 تا هم ناراضی .

چیزی که در همه دنیا نمی بنید شرکتی از همه بیشتر پول بگیره ولی پشتبانی فقظ ساعت اداری برقار باشه و...

آفرین واقعا این حرفتون عالی بود

rezas7674
March 18th, 2014, 18:46
داداش آخه فقط مسئله زبان خارجی نیست!!! باید پول خارجی هم داشته باشی. B-)b-)b-)b-)b-)b-)b-)b-)b-)b-)b-)b-)

Parsi93
May 25th, 2014, 18:56
متاسفانه ما هم توصیه های پیشکسوت ها رو خیلی دیر دیدیم و از hostiran.net سرویس گرفتیم. اما ما هم تجربه مون رو میگیم که درس عبرت سایرین بشه.

پشتیبانی تو "شرکت هاست ایران" معنا نداره. عده ای اونجا دور هم جمع شدن و معلوم نیست سرشون به چی گرمه!

تیکیت پشتیبانی رو هر زمان حال کنند پیگیری میکنند.

در خارج از ساعت اداری هم خدای نکرده اتفاقی برای سایت شما بیافته باید تا روزکاری بعد منتظر بمونید تا بیان شرکت و تیکیت شما رو ببینند! اگر هم به تعطیلات برخورد کنید باید فاتحه اعتبار و آبروی سایتتون رو بخونید.
چناچه درخواست پشتیبانی تلفنی داشته باشتید ، آمادگی لازم رو داشته باشید چراکه به نحوی بی ادبانه و قلدرمابانه با شما ممکنه صحبت کنند.

از بابت بک آپ هم به هیچ عنوان روشون حساب نکنید که هیچ تضمینی ندارید در مواقع لزوم به دادتون برسند.

مشتری مداری ، شکایت و انتقاد در شرکت هاست ایران معنا و مفهومی نداره بلکه ممکنه با شما برخورد قهرآمیز هم بشه.

متاسفانه این شرکت صرفا با تبلیغاتی که در برهه ای از زمان انجام داده تونسته رتبه خودش رو در رنکینگ "تعداد دامنه" بالا بکشه و عده ای هم با توجه به اعلام webhosting.info تصور میکنن چون دامنه های بیشتری داره پس بهتره.

عده ای مانند ما با داشتن چند سایت به حسب تبلیغات سمت اون رفتند که الان دارن به ناچار باهاش میسازن و اونایی که میتونند کوچ میکنند به جای دیگه.

M.Abooali
May 25th, 2014, 19:44
ما نظر به میزبانی برخی سایت های سازمانی خاص، هدف گذاری ورود به داخل کشور کرده بودیم.

متاسفانه چندین تجربه ناخوشایند داشتیم. یکیش همین هاست ایران بود که تقریبا ظرف 3 روز کنسل کردیم.

البته ما تجربیات تلخ نداشتیم خدا را شکر، چون هاست اصلی را منتلق نکرده و تنها جهت آزمون سایت های دمویی را منتقل کرده و آنالیز کردیم وضعیت ها را.

متاسفانه دور هاستینگ داخلی را فعلا خط کشیدیم و تا تحولی تو وضع اینترنت کشور نشده باشد براش برنامه ای نریختیم.

در حقیقت عطاش را به لقاش بخشیدیم.

RoobinaServer
May 25th, 2014, 20:31
ما نظر به میزبانی برخی سایت های سازمانی خاص، هدف گذاری ورود به داخل کشور کرده بودیم.

متاسفانه چندین تجربه ناخوشایند داشتیم. یکیش همین هاست ایران بود که تقریبا ظرف 3 روز کنسل کردیم.

البته ما تجربیات تلخ نداشتیم خدا را شکر، چون هاست اصلی را منتلق نکرده و تنها جهت آزمون سایت های دمویی را منتقل کرده و آنالیز کردیم وضعیت ها را.

متاسفانه دور هاستینگ داخلی را فعلا خط کشیدیم و تا تحولی تو وضع اینترنت کشور نشده باشد براش برنامه ای نریختیم.

در حقیقت عطاش را به لقاش بخشیدیم.

با سلام

در کل نظر کلی در مورد مشکلاتتون با بقیه سرویس دهندگان داخل کشور :

متاسفانه علاوه بر عدم زیرساخت کاملا مناسب (مثلا مقابله با اتک ها و ... به دلیل پهنای باند گران و عدم قبول هزینه آن توسط هیچ کدام از واسط ها و مشتری) میبینیم که خیلی از مشکلات دیگر هم بر میگرده به شرکت های بیتجربه که فکر میکنند هاستینگ داخل هم مانند خارج کشور ابتدای کار فقط یک سرور بالا آوردن هست و از شرایط و مشکلات و ... اطلاعی ندارند.

بوده و دیدیم شخصی ابتدا نمایندگی داشته بعد چند ماه رفته رو وی پی اس و کلا هرچی مشتری بوده پرونده.

یا شرکت های نه چندان بزرگی که هنوز ایران نیومده فکر مستقل شدن و روی سرور خودشون خدمات دادن دارند که باز هم ضربه های آن بر میگرده به خودشان و مشتریانی چون شما و موقع مشکل که فرا برسه تازه میان ببینن کی به کیه در صورتی که شرکت ابتدایی شاید به این مراحل نرسه و متاسفانه روی مشتریان اصلی چنین آزمایش هایی میکنند.

ما به این نتیجه رسیدیم که شرکت های بزرگ بیشتر مشتری ناراضی دارند چون خیلی از این موارد بر میگرده به غرور کاذب و مستقل بودن آنها. تو ایران پارتی نباشه - ندونی مدیر شبکه کیه - زیرساخت کیه و ... بهتره مستقل کسی سمت هاستینگ نره حتی اگر 100 تا مدرک داشته باشید.

یا حق

M.Abooali
May 25th, 2014, 22:25
یا شرکت های نه چندان بزرگی که هنوز ایران نیومده فکر مستقل شدن و روی سرور خودشون خدمات دادن دارند که باز هم ضربه های آن بر میگرده به خودشان و مشتریانی چون شما و موقع مشکل که فرا برسه تازه میان ببینن کی به کیه در صورتی که شرکت ابتدایی شاید به این مراحل نرسه و متاسفانه روی مشتریان اصلی چنین آزمایش هایی میکنند.

من متوجه این بخش صحبت شما نشدم، منظورتان این بود ما شرکت چندان بزرگی نیستیم؟

کاملا درست است تعداد مشتریان هاست ما در کل زیر 100 تا هست و ما دنبال مشتریان بزرگ هستیم نه تعداد زیاد مشتری. البته ما همین الان هم روی یکی از سرورهای خودمان هستیم.

اما در مورد مشکل، همانطور که عرض شد، ما هیچ سایت مشتری را به ایران نیاوردیم و صرفا آزمون ر روی دامنه های آزمایشی انجام دادیم و کیفیت سنجی کردیم، وقتی شاهد بی کیفیتی بودیم خوب دورش را خط کشیدیم.

این کار نه آسیب به مشتریان ما زد و در مورد هاست ایران با توجه به ارائه دلایل منطقی از طرف ما نه موجب ضرر خودمان شد چون وجه را بازگشت دادند.

اتفاقا این اصلی هست که من شدیدا بهش پایبند هستم، آزمایش امور فنی روی سروری که ران هست و کاربر روش هست، دقیقا بزرگترین مشکل اکثر هاست های ما ایرانی هاست.

از بحث آپدیت خودکار گذاشتن در حین کانفیگ cPanel بگیرید تا حرکت های عجیب و غریب برخی دوستان روی DNS ها، یا مثلا این قضیه نقل مکان هاستینگ.

اسم نمی برم، یک شرکت بزرگ را میشناسم که برای هاست به عنوان 10 شرکت اول معرفی شده، اما نظرسنجی گذاشته از کاربراش پرسده ما چه کار کنیم بریم رو کدوم دیتاسنتر که راحت بشیم از مشکلات ! >...

در حالی که شخصا ازشون هاست داشتم، عمده مشکل ایشان به خاطر استفاده از پارتشین بندی پیش فرض زمان نصب OS برا cPanel هست و اصلا ربطی به دیتاسنتر ها ندارد. اما این شرکت معظم و بسیار بزرگ، با وجود این که من دوستانه هم بهشون راهنمایی کردم، غرورشان اجازه نداد مشکلشان را رفع کنند تا بعد غیر مستقیم آمدن سراغ من که براشون حل کنم.

RoobinaServer
May 25th, 2014, 22:39
من متوجه این بخش صحبت شما نشدم، منظورتان این بود ما شرکت چندان بزرگی نیستیم؟

کاملا درست است تعداد مشتریان هاست ما در کل زیر 100 تا هست و ما دنبال مشتریان بزرگ هستیم نه تعداد زیاد مشتری. البته ما همین الان هم روی یکی از سرورهای خودمان هستیم.

اما در مورد مشکل، همانطور که عرض شد، ما هیچ سایت مشتری را به ایران نیاوردیم و صرفا آزمون ر روی دامنه های آزمایشی انجام دادیم و کیفیت سنجی کردیم، وقتی شاهد بی کیفیتی بودیم خوب دورش را خط کشیدیم.

.

خیر بنده شما را نمیشناسم که اصلا شرکت هستید یا شخص.

شرکت هایی که شما خدمات میگیرید از آنها را ذکر کردم و منظورم کلی بود چون هر کسی چه کوچک چه بزرگ قابل احترامه و خیلی مواقع کوچک ها خدمات بهتری میدهند اما مهم این هست که هر کسی شرکت بزرگی شد قبول بکنه ضعف هایی هم داره و چون بزرگه نگه من 100% همه چی میدونم و نیاز به کسیم ندارم که اکثرا به این صورت هستند.

tadbir
June 4th, 2014, 00:01
با سلام و احترام

مشکل خدمات دهنده های هاستینگ در ایران چند مساله مهم دارد

اول : بسیاری از خدمات دهنده ها تمرکز بر روی جذب مشتری دارند برای تامین هزینه ها، بنابراین به دلیل این هدف گذاری غلط کیفیت خدمات پشتیبانی بسیار پایین است.
دوم: هزینه های جاری در کشوری که رتبه بندی صنعت آی تی آن در دنیا در مرتبه ۱۶۸ جهان است یا در خدمات اینترنت همرده کشور بوتان و اوگاندا و... است بسیار بالا و در نتیجه تامین هزینه ها سبب کاهش کیفیت خدمات می شود
سوم: فریب مشتریان که البته طولی نمی کشد تا همه چیز برملا میگردد. اما وقتی رفتارهای پوپولیستی رواج پیدا می کند همه سعی می کنند بیشتر حرف بزنند تا عمل کنند. این می شود که می گویند « کار از عمل برآید به سخندانی نیست...»
چهارم: فرصت سوزی به دلیل نداشتن ساختار و قوانین مشخص و زیرساخت ها و... این می شود که یک نفر با ماهی ۵۰هزارتومان نمایندگی هاست می گیرد و بعد هم حداقل ۵۰ نفر را بیچاره می کند وبعد هم جمع می کند و می گذارد و می رود.
البته دلایل بسیار است و فرصت این مقال نیست

با آرزوی روزهای بهتر

موفق باشید

amir2647
June 5th, 2014, 23:08
من تجربه ی خیلی بدی از irwebco داشتم و واقعاً کیفیتش بد بود. در عوض abtinweb که هنوزم ازشون سرویس دارم نسبتاً خوب هست. البته هیچ وقت هیچ کدوم به پای سرویس دهنده های خارجی نمی رسند!

دوستان عزیز
حرف این دوست بزرگوار تایید میشه کاملا
بعد از کلی ضرر
ابتین وب کاملا از پشتیبان های با ادب با حوصله و با سواد استفاده میکنه بخدا تو ایران خ کم هستن که سواد درست حسابی داشته باشن در مورد سرور
توی 23 تیکت ی بار نشد بد یا بی دقت جواب بدن حتی اگه کاری از دستشون بربیاد حتما برات انجام میدن بخدا دمشون گرم