PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلو سرور در شبکه زیر ساخت

saman-00
March 7th, 2014, 12:36
سلام کسی میتونه سررو من رو در شبکه خود زیر ساخت قرار بده چون هم پورت بهتری دارد هم هزینه پایین تری نسبت به بقیه جاها

ممنونم

کرمان هاست
March 7th, 2014, 13:01
سرورت رو هرجا بزاری میشه شبکه ی زیرساخت
چرا که تنها تامین کننده پهنای باند زیرساخت هست
و شرکت ها هزارتا انتخاب برای تهیه ی پهنای باند ندارن
دوست عزیز و قیمت ها هم فرقی ندارد مگر اینکه پارتی کلفت داشته باشی و پهنای باند زیادی تهیه کنی

saman-00
March 7th, 2014, 13:06
سلام چرا اتفاقا خیلی هم فرق داره سرور نامحدود از زیر ساخت خریدن بچه ها 5 میلیون ماهانه با سرعت 106 مگ دانلود از خارج ایران

کرمان هاست
March 7th, 2014, 13:18
شما ندیدی فقط میگی خریدن که واقعی نیست عزیزم سرعت دانلود از خارج 100مگابایت یا مگابیت هم که باشه!!!!! غیرواقعی خواهد بود
یک خط اس تی ام وان 155 مگابیت حدود 24 تومن ارزون که شده در میاد نه 5 میلیون که روی سرور دوستتتتون بدن تازه قیمت هنوز روی 30میلیون هست نه روی 24 میلیون

sasanbes
March 7th, 2014, 13:43
پورت چند می خواهی

kourosh92
March 7th, 2014, 14:25
مواردی مانند پشتیبانی فنی و پاسخگویی بسیار برای کولو مهم هست که فکر می کنم در زیرساخت مشکل بخورید در این موارد

mgp.co.ir
March 8th, 2014, 08:34
با سلام
در خدمتیم .
10 یونیت + یک کلاس ایپی ورزن 4 + 1 * 1stm
155 مگابیت پنهای باند اختصاصی + قرارداد sla
استان قم
مجوز ارائه پنهای باند در استان قم و حومه نیز موجود می باشد .
25 میلیون تومان ماهیانه + 6 درصد مالیات بر ارزش افزوده که در سال اینده 8 درصد می شود .
09121532966
میرزایی

saman-00
March 8th, 2014, 13:52
سلام ممنونم ولی من یک سرور تک یونیت دارم که میخوام ببرمش یکجای خوب باشه هم از نظر ای پی هم پورت هم قیمت مناسب باشد

svgdata
March 8th, 2014, 14:08
با سلام
در خدمتیم .
10 یونیت + یک کلاس ایپی ورزن 4 + 1 * 1stm
155 مگابیت پنهای باند اختصاصی + قرارداد sla
استان قم
مجوز ارائه پنهای باند در استان قم و حومه نیز موجود می باشد .
25 میلیون تومان ماهیانه + 6 درصد مالیات بر ارزش افزوده که در سال اینده 8 درصد می شود .
09121532966
میرزایی

با سلام خدمت شما

من یک یونیت سرور سوپر ماکرو دارم

میخوام بدونم هزینه هر یونیت در زیر ساخت چقدر می باشد

و هزینه هر عدد آی پی چند تومان می باشد

و پهنای باند سرور چقدر بوده و هزینه هر ترابایت چقدر محاسبه می شود

با تشکر

samansystems
March 8th, 2014, 14:40
سلام ممنونم ولی من یک سرور تک یونیت دارم که میخوام ببرمش یکجای خوب باشه هم از نظر ای پی هم پورت هم قیمت مناسب باشد

ميزان مصرف پهنای باندتون چقدر هست ؟

arc1o0
March 8th, 2014, 15:59

خدا و خرما رو با هم می خوای//

نمیشه که برادر من

کیفیت هزینه داره

شما می تونید یک خط 100 مگ اختصاصی انترانت رو با 2 ت بگیرید

mgp.co.ir
March 9th, 2014, 23:45
با سلام خدمت شما

من یک یونیت سرور سوپر ماکرو دارم

میخوام بدونم هزینه هر یونیت در زیر ساخت چقدر می باشد

و هزینه هر عدد آی پی چند تومان می باشد

و پهنای باند سرور چقدر بوده و هزینه هر ترابایت چقدر محاسبه می شود

با تشکر

با سلام
شرکت زیرساخت مرکز داده که بتواند به شرکت ها ٰ سازمان ها ٰ اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از دولتی یا بخش خصوصی ارائه خدمات کند فعلا وجود ندارد.
فقط به شرکت ها که از سازمان تنظیم مقررات رادیویی مجوز انتشار و فروش پهنای باند در سطح گسترده انجام می دهند برای تست و خدمات یک رک به هر شرکت در همان استان اختصاص میدهد .
توجه نمایید این خدمات از سمت میزبان گستر پرداز ارائه می شود نه شرکت زیرساخت !
اما سرور شما در track datacenter شرکت زیرساخت استان قم کلو شده و کلیه خدمات از سمت میزبان گستر پرداز ارائه خواهد شد .
در صورت تمایل با شماره تلفن ذیل تماس حاصل نمایید
09121532966
با سپاس