PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم واريزي جي پال بعد از دوهفته

iransarnevesht
March 6th, 2014, 11:41
سلام

درگاه جى پل (jaypal.ir) حدود دوهفته اس كه با من تسويه نميكنه و هر چى ايميل ميزنم و با شماره هاى موجود تماس ميگيريم كسى پاسخگو نيست نميخوام قضاوت كنم ولى خودشون اينجا پاسخ بدن
دوستانى هم كه مشكل من رو دارن لطفا مطرح كنن تا در صورت حل نشدن مشكل راه هاى ديگه رو امتحان كنيم

mehranp
March 6th, 2014, 13:09
سلام کاملا تایید میشه منم 110 تومان درخواست تسویه دادم 29 بهمن هنوز واریز نشده ! هرچی میل و زنگ هم زدم ! کسی جواب نداده !!!!

SainaServer
March 6th, 2014, 13:14
سلام از دیروز 2 3 تا تاپیک با همین موضوع باز شده
یکی از دوستان مبلغ 4 ملیون بود اگه اشتباه نکنم
از طریق قانونی پیگیر باشید
شاید هم موقتی باشد مشکلی چیزی
خدا میدونه

sajjad65
March 6th, 2014, 13:35
سرچ کنین تاپیک تکراری پر شده
یوزرشون بن شده در انجمن نمی توانند پاسخگو باشند 3 تا ادرس ازشون در انجمن هست

kayako
March 6th, 2014, 13:42
سلام از دیروز 2 3 تا تاپیک با همین موضوع باز شده
یکی از دوستان مبلغ 4 ملیون بود اگه اشتباه نکنم
از طریق قانونی پیگیر باشید
شاید هم موقتی باشد مشکلی چیزی
خدا میدونه
اگه هم مشکلی موفقتی باشه حداقل باید پاسخو باشن بگن مثلا تا فلان روز واریز نمیتونیم انجام بدیم به نظر من هیچ مطمئن نیست از درگاه های واسط استفاده کنید همون بهتر است برید از خود بانک مستقیم درگاه بگیرید خود بنده دوسال پیش با وجود مشکلاتی بود درگاه گرفتم خیالم دیگه راحت هست

viasky
March 6th, 2014, 13:44
دقیقا درک نمیکنم
ما که کارمون چیز خاصی نیست و داریم سرور و اینجور چیزا دست مشتری میدم دیگه همه دست کم 3 نفر نیروی کمکی دارن
بعد ایشون تنهای تنهای کار میکردن یعنی؟ که حتی یک نفر هم نیست به دوستان پاسخ بنده؟
یکم عجیب نیست؟

Ramin
March 6th, 2014, 13:45
دوست عزیز تاپیکهایی با عنوان تاپیک شما ( عدم واریز ، عدم پاسخ جی پال ) در انجمن قبلا ایجاد شده است . بهتر است از طریق مراجع قضایی پیگیر موضوع باشید .