PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امکان انتقال دامنه در ریسلو

Saati
March 6th, 2014, 08:05
امکان انتقال دامنه در ریسلو کی فراهم میشه؟

خیلی لفتش میدن. دوستان بهتر نیست به صورت خودجوش ایمیل بدن نماینده ها که سریعتر این امکانو اوکی کنن؟

Saati
March 7th, 2014, 09:55
احسنت به این استقبال. یعنی تکبیر! :76:

mhiizadi
March 26th, 2014, 16:50
احسنت به این استقبال. یعنی تکبیر! :76:

فعال شدنی در کار نیست فعلا
اما بزودی پنل خوبی خواهد شد.

HadishWeb
April 2nd, 2014, 19:49
این امکان جدیدا فراهم شده ...

https://www.resello.com/news

iwpanel
April 2nd, 2014, 21:26
امکان انتقال دامنه در ریسلو کی فراهم میشه؟

خیلی لفتش میدن. دوستان بهتر نیست به صورت خودجوش ایمیل بدن نماینده ها که سریعتر این امکانو اوکی کنن؟

انتقال دامنه ها بین کاستمرهای resello (http://www.webhostingtalk.ir/f22/109660/)

هنوز بین دو reseller فعال نشده

HadishWeb
April 2nd, 2014, 22:37
The function to move domains between resellers has been added to our platform, and is immediately live. We know many of you have been anticipating this feature, and are glad to offer it to you.
Internal transfers will now function as any external transfer, and can be performed just as any other transfer via the Reseller Area or Customer Area. Since this differs per TLD, each transfer will trigger the normal transfer process from our registrar.

متن کامل خبر جدید رسلو هست

Adline
April 2nd, 2014, 22:39
ظاهرا فعال شده است.

HadishWeb
April 3rd, 2014, 15:47
چند تا دامین رو میخواستم انتقال بدم ولی برای همشون ارور داد بعدش با پشتیبانی تماس گرفتم که دستی انجام بدن.
ولی تا حالا انجام ندادن.

کسی از دوستان هست که تونسته باشه انتقال بده؟

aghdaee
April 3rd, 2014, 16:20
سلام
بسیار مهم بسیار مهم

دوستان قابلیت انتقال بین پنل در ریسلو فعال شده ولی به هیچ وجه از این قابلیت استفاده نکنید!

انتقال پنل به پنل در ریسلو معادل هزینه انتقال دامنه هزینه در بر داره که این هزینه کسر میشه ولی بر خلاف انتقال های دیگه دامنه یک سال تمدید نمیشه
این هم جواب پشتیبانی ریسلو در خصوص این که چرا با این که هزینه کسر شده یک سال تمدید نشده!
The matter is that internal transfer does not cause the domain renewal. You pay for the transfer itself.
Regards, Alexander.
Resello support.

بنده ناگزیر به تماس با دفتر ریسلو در هلند شدم که با مدیرشون صحبت کردم قرار شده که بررسی کنند ببینند که این روند قابل تغییر هست یا نه!!!!

علی الاحساب دوستان توی پاچه بنده رفته شما مراقب باشید که این اتفاق برای شما نیافته

در این جا من باید عرض کنم متاسفانه ریسلو به هیچ وجه با مشتری هاش شفاف برخورد نمیکنه و متن خبری که زدن بسیار نادرست هست و در عملیات Internal transfer تمدید دامنه بعد از انجام انتقال مثل external transfer انجام نمیشه

لطفا بیشتر مراقب تجارت خودتون با ریسلو باشید!

iwpanel
April 3rd, 2014, 16:21
چند تا دامین رو میخواستم انتقال بدم ولی برای همشون ارور داد بعدش با پشتیبانی تماس گرفتم که دستی انجام بدن.
ولی تا حالا انجام ندادن.

کسی از دوستان هست که تونسته باشه انتقال بده؟
بين كاستمرها دريك reseller ميخواييد انتقال بديديا بين دوتا reseller
اگه بين دوتا كاستمردريك reseller از آموزش زيراستفاده كن جواب داده
http://www.webhostingtalk.ir/f22/109660/

mhiizadi
April 4th, 2014, 01:28
چطور بین دو ریسلر متفاوت دامنه رو منتقل کردید ؟

iwpanel
April 4th, 2014, 06:27
بين دو reseller فعلا بايد trans بشه كه شامل هزينه هست بين دو كاستمر در يك reseller تست شده كه free مي باشد

mhiizadi
April 4th, 2014, 08:24
بين دو reseller فعلا بايد trans بشه كه شامل هزينه هست بين دو كاستمر در يك reseller تست شده كه free مي باشد

من قبلا از tnrasfer استفاده کردم اما میزد this domain registerd in system ....
حالا دیگه بزنم این جور نمیشه ؟؟؟

iwpanel
April 4th, 2014, 08:28
من قبلا از tnrasfer استفاده کردم اما میزد this domain registerd in system ....
حالا دیگه بزنم این جور نمیشه ؟؟؟

دوست عزيز شما دقيقا ميخواي چيكار كني ؟ دامين روميخواي از يك كاستمر كه در پنل a هست انتقال بدي به كاستمر در پنل b يا اينكه كاستمرها تويه پنل reseller هست؟

mhiizadi
April 4th, 2014, 08:33
از ریسلر اصلی دیگه به ریسلر اصلی خودم :)
از همون Trnasfer Doamin باید استفاده بشه
چون توی Move products چیزی نداریم

iwpanel
April 4th, 2014, 08:44
از ریسلر اصلی دیگه به ریسلر اصلی خودم :)
از همون Trnasfer Doamin باید استفاده بشه
چون توی Move products چیزی نداریم

بله درسته براي جابه جايي بين دو reseller بايد trans استفاده كني

aghdaee
April 4th, 2014, 11:08

سلام
بله با کد انتقال می تونید از بخش transfer دامنه رو بین دوتا ریسلر move کنید و در همون لحظه هزینه انتقال از شما کسر میشه و دیگه قابل کنسل شدن هم نیست
موفق باشید