PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای شما هم این جوریه؟

mhiizadi
March 5th, 2014, 19:50
سلام
ما یه مدت بود دامنه .us بدون مشکل در ریسلر کلاب ثبت میکردیم
اما توی ریسلوو چنین چیزی بهمون گفتن :

Hi Mohammad,
I've checked the customer, and checked what we require to complete the registration.
The registry requirements (for the set Application purpose and Nexus Category) are as follows:

One American passport, in the name of your customer
One business certificate (or comparable document) detailing your customer as affiliated, and showing commercial interest and a lawful connection to the United States.

You may send both documents to contact@resello.com. We will send them on to our registrar and complete the registration of the domain for you.
Regards,
Thomas
Resello Support

برای همه این جوری هست؟

kaviranhost
March 6th, 2014, 08:38
با سلام
ازتون تائید هویت میخواد
باید یک اسکن پاسپورت آمریکائی بفرستید براشون که نامی از کسی که دامنه رو ثبت کرده داخلش باشه
و یا مدارک یک شرکت یا سازمان که این دامنه براش ثبت دشه

sajjad65
March 6th, 2014, 09:09
us خیلی گیر میدهند بعضی مواقع مثلل پسوند cc مربوط به کانادا بود فکر کنم تماس و ادرس میخواستند ....

Dr.Oxygen
March 6th, 2014, 09:18
درود.

طبیعی هست ، ثبت کننده .us به طور رندوم از بعضی دامنه ها می خواهد که مدارکشون رو ارائه کنند ، برای ثبت دامنه .us باید ساکن ایالات متحده و یا شرکت ثبت شده ای در ایالات متحده داشته باشین در غیر این صورت دامنتون باطل خواهد شد.

با احترام .

Saati
March 6th, 2014, 09:22
ریسلر کلاب که اینجوری نبود. شایدم به قول دوستمون رندم هست. این مورد در ریسلو برای یکی دیگه هم توی این انجمن اتفاق افتاد.

mhiizadi
March 6th, 2014, 10:03
با سلام
ازتون تائید هویت میخواد
باید یک اسکن پاسپورت آمریکائی بفرستید براشون که نامی از کسی که دامنه رو ثبت کرده داخلش باشه
و یا مدارک یک شرکت یا سازمان که این دامنه براش ثبت دشه
در این مورد خودم خیلی تحقیق کردم؛ اما اینکه برای هر دامنه مدرک بفرستم خیر؛ ممکن نیست؛ رجیسترار شما ریسلوو اگه بوده؛ مدرک دادید برای ثبت .us?

us خیلی گیر میدهند بعضی مواقع مثلل پسوند cc مربوط به کانادا بود فکر کنم تماس و ادرس میخواستند ....

درود.
بله؛ .pro,.us... و چندین TLD دیگر نیازمند اطلاعات اضافی است
طبیعی هست ، ثبت کننده .us به طور رندوم از بعضی دامنه ها می خواهد که مدارکشون رو ارائه کنند ، برای ثبت دامنه .us باید ساکن ایالات متحده و یا شرکت ثبت شده ای در ایالات متحده داشته باشین در غیر این صورت دامنتون باطل خواهد شد.

با احترام .
مطمئن هستید رندوم هست ؟

ریسلر کلاب که اینجوری نبود. شایدم به قول دوستمون رندم هست. این مورد در ریسلو برای یکی دیگه هم توی این انجمن اتفاق افتاد.
الان کسی توی این انجمن؛ توی ریسلوو .us داره ؟ یا ثبت کرده که مدرک بخواد ازش؟

Dr.Oxygen
March 6th, 2014, 10:10
درود مجدد ،

مسئول ثبت دامنه‌های با این پسوند نیو استار واقع در آرلینگتون کانتی ویرجینیا است ،
ثبت این دامنه فقط برای افراد یا شرکت هایی که دارای یکی از شرایط زیر باشند مناسب است:
A natural person who is a United States citizen
A natural person who is a permanent resident of the United States of America, or any of its possessions or territories
A US-based organization or company (A US-based organization or company formed within one of the fifty (50) U.S. states, the District of Columbia, or any of the United States possessions or territories, or organized or otherwise constituted under the laws of a state of the United States of America, the District of Columbia or any of its possessions or territories or a U.S. federal, state, or local government entity or a political subdivision thereof).
A foreign entity or organization (A foreign entity or organization that has a bona fide presence in the United States of America or any of its possessions or territories who regularly engages in lawful activities (sales of goods or services or other business, commercial or non-commercial, including not-for-profit relations in the United States)).
Entity has an office or other facility in the United States

بله درخواست مدارک رندوم اجرا میشه .

با احترام .

behnam_rs232
March 6th, 2014, 16:53
دوست عزیز فکر کنم به خاطر اسمتون به مشکل خوردین

mhiizadi
March 6th, 2014, 16:55
دوست عزیز فکر کنم به خاطر اسمتون به مشکل خوردین

اطلاعات کنترل پنل اصلی به نام شخص ایرانی نیست؛ پنل کسی که دامنه هم میخواد توش ثبت بشه کاملا آمریکایی هست