PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بلوک شدن بعضی از ip های سرور

ali.n
May 10th, 2010, 10:00
سلام

من سرور اختصاصی دارم.خودم مدیریت سرور بلد نیستم. یه نفر دیگه بطور داوطلبانه ادمین سرور هست. دوتا سایت هم بیشتر روی سرور نیست که مال خودمه.چند هفته پیش نامه ای از سیستم اتوماتیک iweb دریافت کردم که شما در حال ارسال اسپم هستید و اگه تا 3 روزه دیگه اسپم فرستادنتونو قطع نکنید و مشکلو برطرف نکنید سرورو ساسپند می کنند.ادمین سرور میگه مشکلو برطرف کرده از علتش پرسیدم که کی یا چی دارن اسپم میفرستن میگه حدس میزنه به علت باگی در vb باشه و چیز خاصی به عنوان علت پیدا نکرده.

یه مدتی پورت ارسال ایمیل رو بست. دیگه ایمیل هشدار دهنده از دیتا سنتر دریافت نکردیم.الان پورت باز هست ولی مشکل اینکه بعضی از ایمیل ها دریافت نمیشه و بعضی از ایمیل های ارسالی هم وارد صندوق گیرنده نمیشه.تحقیق کردیم دیدیم دوتا از IP های سرور وارد لیست اسپم ها شده
Multiple Blacklist checker. Check host IP address in DNS DNSBL Blacklists. Blacklist lookup. (http://www.magic-net.nl/black-list-checker.php)
دوتا سوال داشتم

1- به نظر شما علت اسپم ها چی بوده ؟ برای من معما شده...
2- اگر صبر کنیم و دیگه اسپم فرستاده نشه امکان اینکه آی پی های من از لیست اونا خارج بشه هست ؟

Vahid
May 10th, 2010, 10:36
اعتماد 100 درصد دارید به مدیر سرورتون ؟

2- اگر صبر کنیم و دیگه اسپم فرستاده نشه امکان اینکه آی پی های من از لیست اونا خارج بشه هست ؟
احتمالش کم هست

ali.n
May 10th, 2010, 14:45
الان خودم وارد سرور شدم گفتم ببینم چه خبره... دیدم یه سایت به لیست سایتا اضافه شده!
فکر کنم بهتره مدیریت سرورو بدم به خود iweb درسته که سایت گردش مالی نداره ولی باید پول این مسئله رو به مخارج اضافه کرد لازمه... احتمال داره کسائیکه سایتشون توسط سرور من هاست میشه یه شیطنت هائی کردن... من در باره اینکه کدوم پنل iweb رو انتخاب کنم یه تاپیک جدا درست می کنم لطفا راهنمائی کنید