PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم وبلاگدهی پارسفا بفروش میرسد

parsfa-seller
March 5th, 2014, 05:27
سیستم وبلاگدهی پارسفا بفروش میرسد parsfa.com (http://parsfa.com/)

تعداد کاربران 2457 نفر
تعداد مطالب نزدیک 500 هزار مطلب که همگی مطالب مفید میباشند چون بشدت تا یک ماه پیش جلوی ارسال وبلاگهای اسپم گرفته میشد
سایت در دورانی تا رتبه 45 ایران نیز رسید رتبه کنونی را از آلکسا (http://www.alexa.com/siteinfo/parsfa.com) میتوانید بررسی نمائید
تعدا بازدید از صفحه وبلاگها روزانه حدود 7-8000 آی پی که سایت داره رشد میکنه کسی روش دو ماه وقت بزاره براحتی 2 برابر هم میشه
محبوبیت خوبی داشت بین کاربران بهترین گزینه برای مدیران سیستم های همکاری درفروش
اگر سیستم ما رو با سیستم های مشابه مقایسه نمائید خواهید دید حدود 40 درصد بازدید سایت از گوگل هستش و حدود 6-8 درصد از موتورهای جستجوگر دیگه سایت در بینگ هم ایندکس قابل قبولی دارد
Creation Date: 15-sep-2009
Expiration Date: 15-sep-2014
امکانات در سایت موجود میباشد +امکان بک آپ گیری و بازگرداندن بک آپ که با تمامی خروجی سیستم های دیگر سازگار میباشد( یعنی میتوان بک آپ سایر سیستم ها همچون میهن بلاگ و رزبلاگ و سیستم های وردپرس و... را به وبلاگ خود در پارسفا انتقال داد) و آر اس اس خوان که همکنون بوده ولی ما غیره فعال کردیم برای وبلاگها که فعال خواهد شد و به خریدار اهدا خواهد شد
سیستم پستها بصورت کش میباشد و در دیتابیس نیز ذخیره میشود که این امکان سی پی یو لود سرور را بشدت پائین آورده و نیاز به امکانات سخت افزاری را تا حدود 50% کاهش میدهد
سایت از سال 2009 فعال بوده و حدود یک سالی میباشد که کاربر جدید نمیگرفتیم و حدود 1 ماه پیش عضو گیری را فعال نمودیم
سئو سیستم بسیار عالی بوده و بر روی سایت مپ و اچ تی ام مپ هر وبلاگ کار شده
دامنه به محض فروش در کمتر از 30 دقیق به کاربر انتقال داده خواهد شد بدون هیچ گونه هزینه اضافی
با توجه به اینکه بنده برنامه نویس سیستم بودم هر امکانی که بخواهید بر روی سیستم اضافه میگردد در صورتیکه مورد درخواستی وقتگیر نباشد رایگان و در غیره اینصورت مبلغی خواهم گرفت
سایت در سیستم سایتهای کاربر محور *****ینگ ثبت شده که این مورد *****ینگ وبلاگها رو بشدت کاهش میدهد چون اخطار برای پست خواهد آمد نه حذف کل وبلاگ
سایت رو بدون سرور میدم چون قصد دارم سرور رو که الان آلمانه رو کنسل کنم پیشنهاد میشود از هاستهای ایرانی استفاده شود از نظر پشتیبانی شرکتی معتبر وجود دارد که شما را معرفی خواهم کرد که پشتیبانی دهند البته سایت باگ گیری شده نیاز به پشتیبانی آنچنانی ندارد ( 5سال از عمر سایت میگذرد)
قیمت پایه: 2 میلیون تومان
هرکی قیمت بیشتری پیشنهاد داد سایت مبارکش باشه
باور کنید چون نمیرسم میفروشم وگرنه با این پول حتی نمیتوانید با تبلیغات این تعداد کاربر رو جذب کنید حالا هزینه اسکریپت(که کد شده بهتون میدن ولی ما کد باز تقدیم خواهیم کرد) و مطالب و بازدید و دامنه سابقه دار بماندیا علی هر کس طالبه بسم الله

sajjad65
March 6th, 2014, 01:56
تخفیف دارد ؟سیستم مدیریتش چیست؟

madadi
July 29th, 2015, 23:23
با سلام

به خاطر دارم پارسفا و اگر اشتباه نکنم زمین بلاگ که دو سیستم در کنار هم بودن واقعا معرکه بود سیستم وبلاگدهی شون

کلی خود من پول در اوردم از زدن وبلاگ تو سرویس پارسفا و زمین بلاگ برای فروشگاه هام

اگر این اسکریپت رو هنوز دارید مایلم با بهینه سازی و خرج کردن براش خریداری کنم ازتون

09100809500

میدونم مدت زمان خیلی زیادی گذشته از ایجاد این تاپیک و حتی وضع فعلی پارسفا رو رفتم دیدم که ظاهرا توسط مالک و برنامه نویس تبدیل به سایت ارسال آگهی شده

لطفا اگر پیام رو دیدین بررسی کنید

با تشکر - مددی

hegza
July 30th, 2015, 02:38
با سلام

به خاطر دارم پارسفا و اگر اشتباه نکنم زمین بلاگ که دو سیستم در کنار هم بودن واقعا معرکه بود سیستم وبلاگدهی شون

کلی خود من پول در اوردم از زدن وبلاگ تو سرویس پارسفا و زمین بلاگ برای فروشگاه هام

اگر این اسکریپت رو هنوز دارید مایلم با بهینه سازی و خرج کردن براش خریداری کنم ازتون

09100809500

میدونم مدت زمان خیلی زیادی گذشته از ایجاد این تاپیک و حتی وضع فعلی پارسفا رو رفتم دیدم که ظاهرا توسط مالک و برنامه نویس تبدیل به سایت ارسال آگهی شده

لطفا اگر پیام رو دیدین بررسی کنید

با تشکر - مددی

سلام
بله توسط تیم دلتا پارس بود غولی بود در زمینه شاپبلاگ محصول میزدی با یک تغییر تایتل میفروخت بصورت دیونه وار مدیرش رو میشناسم پ.خ کردم