PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کد نویسی و نصب اسکریپت

kandabpars
March 4th, 2014, 11:37
با سلام و احترام
دوستان من سرور مجازی با کنترل پنل دایرکت ادمین دارم.
یک سری اموزش ها هستن که مجبورم از وب سایت های خارجی دانلود کنم سپس توی انجمنم اپلود کنم !!!(کار سختیه و هزینه نت من رو دو برابر میکنه)
میخام برام کاری کنید که لینک دانلود به سرورم بدم سریع دانلود کنه و من لینشو بزارم توی سایت خودم!!!!!!!
البته اینو بگم که نباید این لینک رو بقیه بتونند توی سایتشون بزارند!!!!!!!!
فقط کاربران عضو شده بتونند دانلود کنند!!!
انجمن هم ویبولتینه
با سپاس

h_mirgh20
March 4th, 2014, 18:41
با سلام و احترام
یک سری اموزش ها هستن که مجبورم از وب سایت های خارجی دانلود کنم سپس توی انجمنم اپلود کنم !!!(کار سختیه و هزینه نت من رو دو برابر میکنه)
میخام برام کاری کنید که لینک دانلود به سرورم بدم سریع دانلود کنه و من لینشو بزارم توی سایت خودم!!!!!!!
انجمن هم ویبولتینه
با سپاس

پ.خ چک کنید

servervds.com
March 4th, 2014, 20:00
با سلام و احترام
انجمن هم ویبولتینه
با سپاس

سلام
چقدر میتوانید هزینه کنید ؟

L0cal
March 6th, 2014, 09:13
سلام داداش.
لینک ها مستقیم هستند؟
اگر ویبولتین هست حتما بهم پیام بدین با دریافت هزینه ناچیز براتون انجام میشه

hamid.soltani92
March 7th, 2014, 13:33
اگه لینک ها مستقیمن که با هاست دانلود و اسکریپت rapidleech کارتون راه می افته.اگه مستقیم نیستن هم میتونید بدون نیاز به سرور مجازی،با داشتن هاست دانلود(نیازی به قابلیت اجرای php هم نیست) کارتون رو انجام بدید.اینجوری هزینه هاتون خیلی کمتر میشن.برای کسب اطلاعات بیشتر پ.خ بدید.

mr-programer
March 7th, 2014, 13:59
خوب وقتی سرور مجازیه دسترسی به ssh دارید .

میتونید مستقیم از اونجا دانلود کنید . اگه رمز نداشته باشه راحت میتونید . اگه روی ftp هست و رمز دار هست با یوزرنیم بازهم میتونید از ssh دانلود کنید روی سرور .

اگه لینک ها غیر مستقیم هستن باید با نرم افزار های تحت وب یا اسکریپت های مخصوص اینکارو انجام بدین .