PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه جوری میتونم هارد رو Raid کنم ؟

succes
March 4th, 2014, 11:21
من از OVH سرور اختصاصی دارم که دو هارد 2 ترابایتی بهم داده ... آیا این هاردها Raid هستن ؟

ممکنه توضیحاتی در مورد Raid بدین ؟ Raid سخت افزاری چیه ؟ نرم افزاری چیه ؟
الان که دوتا هارد کمی اطلاعات دارن می تونم Raid کنم ؟ یا باید دیتاسنتر این کار رو انجام بده ؟

zartosht
March 4th, 2014, 13:10
من از OVH سرور اختصاصی دارم که دو هارد 2 ترابایتی بهم داده ... آیا این هاردها Raid هستن ؟

ممکنه توضیحاتی در مورد Raid بدین ؟ Raid سخت افزاری چیه ؟ نرم افزاری چیه ؟
الان که دوتا هارد کمی اطلاعات دارن می تونم Raid کنم ؟ یا باید دیتاسنتر این کار رو انجام بده ؟

در دیتاسنتر OVH عمل نصب و راه اندازی سیستم عامل و raid به صورت خودکار انجام میشود .

---آیا این هاردها Raid هستن ؟
این سوالی هست که شما باید جواب دهید

---ممکنه توضیحاتی در مورد Raid بدین ؟
http://www.webhostingtalk.ir/f41/4151/

---Raid سخت افزاری چیه ؟ نرم افزاری چیه ؟
خلاصه :
Raid نرم افرازی توسط سیستم عامل و مدیریت مستقیم CPU انجام میشود و تنها دو حالت Raid 1 و Raid 0 پشتیبانی میشود ( در raid 1 در زمان همگام سازی اطلاعات باعث بالا رفت load سرور میشود ) . در حالت سخت افزاری توسط قطعه نصب شده بر روی سرور انجام میشود .

---الان که دوتا هارد کمی اطلاعات دارن می تونم Raid کنم ؟

تمامی اطلاعات شما پاک میشوند .

--یا باید دیتاسنتر این کار رو انجام بده ؟

تمامی کار ها در دیتانستر OVH به صورت اتوماتیک انجام میشود ، شما باید با ورود به کنترل پنل سرور خود اقدام به نصب مجدد و انتخواب Raid و .. کنید