PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنها ارائه دهنده نمايندگی پيامک به صورت 100 در 100 کد باز و قابل نصب روی سرورهای شما

samansystems
March 2nd, 2014, 21:10
وبسايت عصر اس ام اس (http://asresms.com/) از مجموعه سايت های شرکت سامان سيستم مفتخر هست که باز هم به عنوان پيشتاز ارائه خدمات منحصر به فرد، نمايندگی پيامک به صورت 100 در 100 کد باز و قابل نصب روی سرورهای مشتريان رو ارائه بده.
مزايای منحصر به فرد اين نوع نمايندگی به شرح زير هست:
-- صد در صد متن باز
-- امکان نصب بر روی هاست شما
-- امکان تغییر در تمامی قسمت های سورس
-- قيمت منحصر به فرد 650 هزار تومان - 40 درصد تخفيف نوروز = 390000 تومان (اين قيمت شامل 50 هزار تومان اعتبار اوليه به همراه 10 خط پيامک 14 رقمی اپراتور 1000 و 3000)

و امکانات غير منحصر به فرد و عادی اين نوع نمايندگی:
-- امکان فروش از 3 اپراتور 1000 2000 3000
-- امکان ارسال پيامک از بانک شماره های همراه سراسر کشور بر اساس کد پستی و شهر به صورت آنلاين
-- امکان ارسال پيامک از بانک مشاغل کل کشور به صورت آنلاين
-- ارسال نظير به نظير
-- مسابقه، نظرسنجی و ...
-- ماژول های کاربردی تست شده و آماده شده
-- امکان تعریف و مدیریت بی نهایت زیرنماینده
-- امکان انتقال اعتبار به زیرنماینده ها

امکانات تشويقی ويژه:
-- برای نمايندگانی که درگاه پرداخت بانکی داشته باشن درگاه پرداخت بانکی راه اندازی ميشه. برای عزيزانی که درگاه پرداخت نداشته باشن درگاه پرداخت مستقيم و غير مستقيم زرين پال فعال ميشه. با توجه به اينکه سايت اصلی (عصر اس ام اس) درگاه زرين پال رو پشتيبانی ميکنه برای فروش و خريد کارمزدی از شما کسر نميشه.
-- در صورت استفاده از درگاه زرين پال (در کنار ساير درگاه های پشتيبانی شده) يک زرين کارت (https://www.zarinpal.com/zarincard) صادر ميشه تا از سريعترين زمان تسويه حساب (30 دقيقه تا 12 ساعت) بهره مند بشن.

مشاهده دمو پنل:

http://www.demopanel.ir

تلفن سفارش و خريد:
88012882 88015858 88015757

نمونه وبسايت هایی که با اين روش پياده سازی شدن:

http://www.novinpayamak.com
http://www.axonsms.com
http://www.rasapayamak.com

rink8
March 30th, 2014, 20:26
سلام

جناب مهندس یوزر پسورد های دمو اشتباه هستند ، این مورد را حل کنید بتوانیم در پنل ارائه شده شما گشتی بزنیم.
در ضمن تعرفه های پیامکی برای نمایندگان ارائه نکردید ؟
کسی که سورس را از شما میخرد شارژش و خطش هم از شما باید بخرد یا میتواند مستقل شود ؟
با سپاس

samansystems
March 31st, 2014, 12:20
دوستان لطف کرده بودن يوزر demo رو حذف کرده بودن که مجدد ايجاد شد.
ميتونيد الان تست کنيد.

5754ali6420
April 3rd, 2014, 20:14
سلام
ببخشید خطوط شناسنامه دار رو بطور رنجی هم میدین؟

parsvia
April 4th, 2014, 00:35
سیستم بسیار جالبی بود فقط کمی امکاناتش کمه. این سیستم رو به مرور زمان ارتقا میدید؟
امکاناتی مثل ارسال از روی نقشه و ثبت مدارک رو توی سیستم مشاهده نکردم

mhiizadi
April 4th, 2014, 00:49
کاملا بخوام مستقل باشم و با مگفا خودم ستش کنم با api خودم و خط های خودم در مگفا وصل کنم چطوریه؟

rink8
April 4th, 2014, 18:44
سلام جناب مهندس
الان ساعت 6:44 روز جمعه است و سایت شما هم بالا نمی آید تست کنیم.
لطفا بررسی کنید ،
در ضمن جواب سوالهای ما راکامل ندادید :

کسی که سورس را از شما میخرد شارژش و خطش هم از شما باید بخرد یا میتواند مستقل شود ؟

با سپاس

mhiizadi
April 10th, 2014, 19:23
استارتر جواب منو ندادید ؟؟؟!

samansystems
April 10th, 2014, 19:59
سلام
ببخشید خطوط شناسنامه دار رو بطور رنجی هم میدین؟

سلام
بصورت رنج هم ميتونيد خطوط رو خريداری کنيد.

سیستم بسیار جالبی بود فقط کمی امکاناتش کمه. این سیستم رو به مرور زمان ارتقا میدید؟
امکاناتی مثل ارسال از روی نقشه و ثبت مدارک رو توی سیستم مشاهده نکردم

ارسال از نقشه هم روی سيسيتم تعريف شده.
ارسال مدارک هم از طريق تيکت انجام ميشه و کلا ارتباط بين مشتری و فروشنده از طريق تيکت هست.
بروز رسانی هم روی سيستم در بازه های زمانی مختلف انجام ميشه.

کاملا بخوام مستقل باشم و با مگفا خودم ستش کنم با api خودم و خط های خودم در مگفا وصل کنم چطوریه؟

برای اتصال به مگفا يا هر اپراتور ديگه ای خودتون بايد توسعه روی نرم افزار داشته باشيد و اينکار توسط ما انجام نميشه.

سلام جناب مهندس
الان ساعت 6:44 روز جمعه است و سایت شما هم بالا نمی آید تست کنیم.
لطفا بررسی کنید ،
در ضمن جواب سوالهای ما راکامل ندادید :

با سپاس

dns های تبيان اختلال دارن و همين موضوع باعث باز نشدن سايت در برخی نقاط داخل کشور ميشه. با و ی پ ی ا ن وبسايت رو باز کنيد مشکلی نداره.
تعرفه ارسال بر اساس ميزان پيش خريد هست. از 8 تومان تا 10.5 هست.
خريد خط از طريق وبسايت عصر اس ام اس انجام ميشه.

عصر اس ام اس (http://www.asresms.com)

mhiizadi
April 10th, 2014, 20:07
پس از خرید ما هیچ گونه وابستگی به سایت دیگری نداریم ؟؟!

samansystems
April 10th, 2014, 20:17
پس از خرید ما هیچ گونه وابستگی به سایت دیگری نداریم ؟؟!

منظورتون چه سايتی هست ؟
خريد خط، شارژ و کليه عمليات از طريق عصر اس ام اس انجام ميشه و البته اين برای شما يک مزيت هست.
چون شما اگر بخواين بطور مستقيم با اپراتور ها قرار داد ببنديد بايد در هر اپراتور حداقل 7 8 مليون تومان سرمايه گذاری کنيد ولی اينجا شما بسته به ارسال تون ميتونيد سرمايه گذاری کنيد.

mhiizadi
April 10th, 2014, 20:20
دقیقا اگر بخوام با اپراتو قرار داد ببندم و خودم تهیه خط و این کار ها رو بکنم چطور هست؟

samansystems
April 10th, 2014, 20:21
بسته های پيامکی
19731

samansystems
April 10th, 2014, 20:22
دقیقا اگر بخوام با اپراتو قرار داد ببندم و خودم تهیه خط و این کار ها رو بکنم چطور هست؟

متاسفانه ما در اين زمينه نميتونيم کمکی کنيم.
ميتونيد سورس رو خريداری کنيد و از يک برنامه نويس با تجربه برای توسعه نرم افزار و اتصال به اپراتور ها اقدام کنيد.

parsvia
April 22nd, 2014, 13:10
تعرفه پیامکتون بسیار بالاست
یه نگاه به دیگر رقیب هاتون بندازید با این هزینه پنل بسیار حرفه ای تری به مشتری میدن و تعرفه پیامک پایین تری هم دارن فقط تنها تفاوتی که با شما دارن اینه که شما سورس رو رایگان ارائه میدید به نماینده

samansystems
April 22nd, 2014, 13:33
تعرفه پیامکتون بسیار بالاست
یه نگاه به دیگر رقیب هاتون بندازید با این هزینه پنل بسیار حرفه ای تری به مشتری میدن و تعرفه پیامک پایین تری هم دارن فقط تنها تفاوتی که با شما دارن اینه که شما سورس رو رایگان ارائه میدید به نماینده

ما از اپراتور های 5000 سرويس ارائه نميديم و به همين دليل هست که قيمت پيامک بالاتر هست.
با توجه به اينکه اپراتورهای 5000 هنوز کيف لازم رو ندارن و دلوری رو هنوز نميتونن بدن ترجيحمون اين هست که با اين اپراتورها کار نکنيم تا زمانی که به کيفيت مطلوب برسن.

parsvia
April 22nd, 2014, 16:49
ما از اپراتور های 5000 سرويس ارائه نميديم و به همين دليل هست که قيمت پيامک بالاتر هست.
با توجه به اينکه اپراتورهای 5000 هنوز کيف لازم رو ندارن و دلوری رو هنوز نميتونن بدن ترجيحمون اين هست که با اين اپراتورها کار نکنيم تا زمانی که به کيفيت مطلوب برسن.

هنوز هم تخفیف 40 درصدی رو ارائه میدید؟
پلاگین های whmcs وردپرس و.. رو هم دارید؟

samansystems
April 22nd, 2014, 18:42
تخفيف مربوط به ايام عيد بوده و الان متاسفانه امکان ارائه اون مقدار تخفيف وجود نداره.

پلاگين ها و ماژول های موجود:
ماژول پرستا شاپ - 1.4
ماژول پرستا شاپ - 1.5
ماژول whmcs
ماژول توماتو کارت
ماژول جوملا
ماژول وردپرس
ماژول مجنتو فارسی
ماژول شیرترانیکس
ماژول mybb

sms.mojit.ir
June 5th, 2014, 15:28
سلام یه سری از امکاناتی که گفتید در پنل دمو وجود ندارند !!!!! ؟؟؟؟

میشه توضیح بدید.
و اینکه ما سورس رو بخریم.می تونیم کدهای داخل فایل های php را مشاهده کنیم ؟؟؟؟؟
و نمی خوام ازوب سرویس شما استفاده کنیم.خودمان داریم.ایاامکانش هست.

samansystems
June 6th, 2014, 16:55
سلام یه سری از امکاناتی که گفتید در پنل دمو وجود ندارند !!!!! ؟؟؟؟
میشه توضیح بدید.

همه مواردی که در پست اول تاپيک اشاره شده داخل پنل وجود داره.

و اینکه ما سورس رو بخریم.می تونیم کدهای داخل فایل های php را مشاهده کنیم ؟؟؟؟؟
و نمی خوام ازوب سرویس شما استفاده کنیم.خودمان داریم.ایاامکانش هست.

نرم افزار با فريم ورک cakephp و زبان برنامه نويسی php توسعه داده شده و 100 در 100 کد باز هست.
در مورد اينکه بخواين از وبسرويس ديگه ای استفاده کنيد ما هيچ تضمينی به شما نميديم! شما برای اين موضوع بايد از يک برنامه نويس کمک بگيريد.

ما سورس رو با نمايندگی ارائه ميديم. عزيزانی که نياز به سورس مجزا دارن بهتره از يک برنامه نويس کمک بگيرن.

samansystems
June 8th, 2014, 16:41
در صورت نیاز به توسعه سورس خودتون تقبل میکنید؟

در صورت خريد سورس تا يکسال از آپديت رايگان بهره مند خواهيد بود.