PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در باره ثبت شرکت هاستینگ

dellserver
March 2nd, 2014, 19:31
سلام دوستان
امروز رفتم برای ثبت شرکت اقدام کردم شرکت برای طراحی و هاستینگ
ظاهرا قانونشون عوض شده و باید اول ااساسنامه بدیم
تا جایی که تحقیق کردم شرکت با مسئولیت محدود ثبتش راحته
اما این وسط میخوام ببینم موضوع شرکت چی بنویسم که خیلی گیر ندن و یا به ارشاد نفرستن ؟
در کل راهنمایی کنید
--------------------------------------
و اینکه ازتون خواهش میکنم یه چندتا اسم هم پیشنهاد بدید
میگن باید سه سیلابی باشه

dellserver
March 2nd, 2014, 21:46
وقت حرف پیش میاد همه میان میگن شرکت ثبت شده
اما کسی اطلاعی نداره متاسفانه

DeLtAvPs
March 2nd, 2014, 21:56
وقت حرف پیش میاد همه میان میگن شرکت ثبت شده
اما کسی اطلاعی نداره متاسفانه
دوست عزیز بنده تایپک زدم هنوز یک هفتست کسی جواب نداده! شما تو 2 ساعت جواب میخواید
جواب دادن کار همه هستش پس بزارید اهلش بیان و جواب بدن که نتیجه خوبی بگیرید

من خودم شرکتم رو 3 ماه پیش ثبت کردم اساسنامه که همیشه بوده و هست
شما توی موضوع در ضمینه اینترنت بخواید مواردی رو بنویسید معمولا استعلام ارشاد نیازه
البته زیاد درگیر موضوع نباشبد مثلا اگر کلمه میزبانی وب رو ننویسید دلیل بر این نیست که نمیتونید فعالیت کنید

dellserver
March 2nd, 2014, 21:59
دوست عزیز شما دقیقا تو موضوع فعالیت چی نوشتید ؟
میشه کمی توضیح بدید

DeLtAvPs
March 2nd, 2014, 22:09
دوست عزیز شما دقیقا تو موضوع فعالیت چی نوشتید ؟
میشه کمی توضیح بدید
انجام خدمات نصب و راه اندازی و تعمیر و سرویس و مشاوره انواع سخت افزار و نرم افزار های رایانه ای - تجارت الکترونیک - اخد و اعطای نمایندگی و عقد قرارداد و شرکت در کلیه مناقصات و مزایدات دولتی و غیر دولتی پس از اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح میباشد.

کلمه تجارت الکترونیک رو برای شرکت قبلی چون رفته بودم سازمان صنعت و معدن دیگه برای این شرکت بهم نگفتن برو و گفتن تو ارشیو داشتیم.
مثلا اگر بخوای نماد اعتماد به صورت حقوقی بگیری باید این کلمه و یا کلمه خرید فروش باشه.

من چون برای کاری عجله داشتم موضوع رو کوتاه نوشتم بعد سر فرصت برای کلمه های دیگه میرم
شما هم حالا خودتو اذیت نکن که باید همه موارد رو قبل از ثبت داشته باشی

dellserver
March 2nd, 2014, 22:52
mamnon

radd
December 24th, 2014, 00:33
الان من میخوام شرکت ثبت کنم هاستینگ و طراحی سایت پنل پیام کوتاه ارائه میدم.یه بار رفتم ثبت اسناد میگه باید مجوز فعالیت از اداره ارشاد داشته باشی برای پیام کوتاه البته اون موقع برای پیام کوتاه پرسیدم فقط تکلیف چیست؟

masooumi
December 24th, 2014, 22:02
من چندماه پیش ثبت کردم .

کلا طبق بخشنامه ای که دارن نیاز به مجوز نیست ولی کارشناس اونجا دلخواهی نظر میده. من نوشته بودم هاستینگ و دامنه و پیام کوتاه که گفت اینا نمیشه و مجوز میخواد ، یکمی باهاشون صحبت کردم که توی بخشنامه ننوشته مجوز لازمه و با کمی صحبت گفت که اصلا هاست چیه؟! منم گفتم به جای هاست مینویسم میزبانی وب و به جای دامین هم می نویسنم دامنه اینترنتی که قبول کرد :-دی

در مورد پیامک کمی گیر بود چون فکر می کرد میخوام مستقیم خدمات بدم و میگفت مجوز از مخابرات میخواد و وقتی گفتم منظور نمایندگی هست گفت پس لازم نیست ذکر بشه توی اساسنامه و جزو همون بند "ارائه و دریافت نمایندگی از سایر شرکت های داخلی و خارجی " حساب میشه.