PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست بانک کدپستی

webhosts
March 1st, 2014, 21:52
سلام

بانک کدپستی برای سامانه پیام کوتاه می خواهم. در صورتی که ارائه می دهید لطفاً توضیح به همراه قیمت را ارسال کنید.

با تشکر

abbasss
March 1st, 2014, 22:11
سلام

بانک کدپستی برای سامانه پیام کوتاه می خواهم. در صورتی که ارائه می دهید لطفاً توضیح به همراه قیمت را ارسال کنید.

با تشکر
با سلام
کد پستی رو برای کدام شهر میخواین؟
موفق باشید

webhosts
March 1st, 2014, 22:45
برای همه استان ها. اگر برای همه موجود نیست برای استان فارس مخصوصاً شهر شیراز موجود باشه.

abbasss
March 1st, 2014, 22:57
ما بجای استفاده از کد پستی از ارسال از نقشه (http://ariaideh.com/) استفاده میکنیم منتها برای شیراز فعلا بر روی سامانه بارگزاری نشده است.
موفق باشید

2244
March 2nd, 2014, 06:23
اگه بانک رو لازم دارید که هر شهرو بخواین تقدیم می کنم 100 تومن.
ولی اگه فقط میخواین ارسال داشته باشین که میتونم یه پنل بهتون بدم که علاوه بر این، همه امکانات رو هم داره رایگان با پیامک 9 تومنی. اگه پنل رو هم پولی بخرین (100 تومن ) که پیامکا میشه 8 تومنی.

webhosts
March 2nd, 2014, 17:26
اگه بانک رو لازم دارید که هر شهرو بخواین تقدیم می کنم 100 تومن.
ولی اگه فقط میخواین ارسال داشته باشین که میتونم یه پنل بهتون بدم که علاوه بر این، همه امکانات رو هم داره رایگان با پیامک 9 تومنی. اگه پنل رو هم پولی بخرین (100 تومن ) که پیامکا میشه 8 تومنی.

ما بانک رو لازم داریم. در واقع سورس سامانه را داریم فقط به دنبال بانک کدپستی می گردیم.

2244
March 3rd, 2014, 06:29
ما بانک رو لازم داریم. در واقع سورس سامانه را داریم فقط به دنبال بانک کدپستی می گردیم.

خوب پس در خدمتتون هستم
هر شهر 100 تومن