PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتاستتر خوب در ایران

Raid_10
February 28th, 2014, 13:22
با سلام خدمت دوستان لطف کنید و نظر خودتون رو در رابطه با بهترین دیتا سنتر ایران از نظر بعد قیمت کیفیت و پایداری ثبت کنید
اگر هم دیتاسنتر شما در لیست نبود در پ خ اعلام کنید که قرار بدم
با تشکر

Raid_10
February 28th, 2014, 13:26
نظر سنجی اضافه شد

sajjad65
February 28th, 2014, 13:29
سروش رسانه سرعتش خوبه کیفیتش خوبه اما قطعی دارد

Raid_10
February 28th, 2014, 13:30
خوب چیزی که پایدار نباشه پس خوب نیست

amirfateh
February 28th, 2014, 13:33
باسلام،
در مجموع سه دیتاسنتر در طی سالهای اخیر بهتر کارکردند: افرانت پارس آنلاین تبیان
که با استناد به تجربه خودمان افرانت در مجموع: کیفیت شبکه ، آپ تایم، پشتیبانی ، هزینه وضعیت مطلوبی دارد و بیشت از 2 سال هست در این دیتاسنتر فعال هستیم
دیتاسنتر های دیگر بصورت مقطعی برای تست رفتیم که نهایت به جمع بندی مطلوب نرسیدیم و در حال حاضر فقط متمر کز در افرانت هستیم.

باتشکر،
فاتح

Raid_10
February 28th, 2014, 14:05
خوب درسته ولی افرانت از ترافیک کم نذاشته و کلی هزینه باید کرد برای خرید ترافیک
مثلا اگر هر ترا رو رو 90 الی 110 حساب می کرد من همین الان اقدام به خرید سرور و یا کلو سرور در این دیتاسنتر می کردم

Dr.Oxygen
February 28th, 2014, 14:11
درود .
نظر بنده دیتاسنتر پارس آنلاین هست ...
این فیلم مشاهده شود :
بزرگترین و مجهزترین دیتا سنتر خاورمیانه (http://www.aparat.com/v/FQehI)

Raid_10
February 28th, 2014, 15:01
پارس آنلاین الان کلی مشکل داره
ساده ترینش قضیه آی پی هست آیپی برای ارایه به تعداد کافی موجود نداره
ولی خوبیاشم زیاده

facenama
February 28th, 2014, 15:26
در حال حاضر در ایران ازز لحاظ کیفیت پارس آنلاین و افرانت از بهترین ها هستند. اما از لحاظ فیمت و کیفیت نسبس آسیاتک و شهراد مناسب هستند

Raid_10
March 2nd, 2014, 00:07
در حال حاضر در ایران ازز لحاظ کیفیت پارس آنلاین و افرانت از بهترین ها هستند. اما از لحاظ فیمت و کیفیت نسبس آسیاتک و شهراد مناسب هستند

بله به غیر این 2 تا دیتاسنتر فقط شاتل که اونم دنگ و فنگش به قیمتش نمی ارزه

meysam021
March 2nd, 2014, 00:11
فقط افرا نت بزرگ

rabis
March 2nd, 2014, 11:52
افرانت استفاده کردیم خوبه

Raid_10
March 3rd, 2014, 17:09
دوستان همکاری کنید از یک انجمن هزاران نفری 20 نفر رای دادن؟
لطفا رای بدید علاوه بر مشخص شدن بهترین دیتاسنتر برای خود شما برای دوستان و هم نوعان شما نیز استفاده می شود

kayako
March 5th, 2014, 00:33
من فقط با پارس انلاین کار کردم که پشتیبانی خوب نبود دیگه از ایران سرور نگرفتم

Raid_10
March 7th, 2014, 18:56
خوب افرانت تا الان که اول
من خودم هم به افرانت رای دادم ولی
هزینه هاش واقعا گرونه :|
و معایبشم زیاده
به عنوان مثال
1. آی پی تا یه حدی میده
2. هزینه ترافیکش
3. سرعت دانلود سرور هاش
4.افرانت مشکل بزرگش اینه که کل دیتا سنتر با یه پورت 10 ( البته یادم نمیاد دقیقا چقدر بود) گیگی ساپورت می کنه

nima-s
April 16th, 2014, 18:08
با تشکر از ایجاد کننده موضوع
دوستانی که با دیتاسنتر تبیان کار کردند لطفا بطور خلاصه معایب و حسن های این دیتاسنتر رو عنوان کنند
ممنون

hostfire
April 16th, 2014, 18:19
من دیتاسنتر ایرانی زیاد کار نکردم ولی تجربه ام میگه که پارس آنلاین خیلی قویه
هم پایداری پورت داره هم پشتیبانی داره هم ترافیک ارزونه و هم با مشتری تا آخرین جائی که راه داره ضرر نشه براشون راه میان

viva
April 16th, 2014, 18:27
پارس آنلاین افرانت تبیان فن آوا /
همه دیتا سنترها روی یک سرور محدودیت آی پی دارن شما از آلمان یا فرانسه هم بگیرید روی هر سرور تعدادی آی پی میدن . ومحدودیتهای دیگه......

viva
April 16th, 2014, 18:28
با تشکر از ایجاد کننده موضوع
دوستانی که با دیتاسنتر تبیان کار کردند لطفا بطور خلاصه معایب و حسن های این دیتاسنتر رو عنوان کنند
ممنون

تبیان برای سایت های کوچیک با مصرف پهنای باند متوسط خوبه ، در کل سرعت و پایداری بهتری نسبت به بقیه داره اما هزینه ای بالاتر

viva
April 16th, 2014, 18:29
خوب افرانت تا الان که اول
من خودم هم به افرانت رای دادم ولی
هزینه هاش واقعا گرونه :|
و معایبشم زیاده
به عنوان مثال
1. آی پی تا یه حدی میده
2. هزینه ترافیکش
3. سرعت دانلود سرور هاش
4.افرانت مشکل بزرگش اینه که کل دیتا سنتر با یه پورت 10 ( البته یادم نمیاد دقیقا چقدر بود) گیگی ساپورت می کنه

با پورت 10 گیگ ساپورت میکنه ؟ دیتا سنترها خط های smtp اختصاصی دارن دوست عزیز که هزینه اجاره هر خط 340 میلیون تومان سالانه هست

mhiizadi
April 16th, 2014, 18:37
فقط پارس... :d

nima-s
April 16th, 2014, 20:18
تبیان برای سایت های کوچیک با مصرف پهنای باند متوسط خوبه ، در کل سرعت و پایداری بهتری نسبت به بقیه داره اما هزینه ای بالاتر

یعنی میفرمائید اگر بتوان بر هزینه های بالای این دیتاسنتر غلبه کرد،بلحاظ کیفیت در سطح بالاتری حتی نسبت به افرا و پارس آنلاین قرار داره؟

choughour
April 16th, 2014, 20:58
من با خیلی از دیتاسنتر های ایران کار کردم

از نظر آپتایم .. افرانت رقیب نداره ( در حال حاضر ) بعدش پارس آنلاین - مبنی - فن آوا - شاتل

از نظر کیفیت پورت مبنی عالی هست ولی خیلی گرون - بعدش افرانت - فن آوا - پارس آنلاین - شاتل

از نظر قیمت اینترنت با اینائی که کار کردم - شاتل - پارس آنلاین - افرانت - فن آوا - مبنی

از نظر پشتیبانی فنی - افرانت حرف اول رو میزنه - فن آوا - مبنی - پارس آنلاین - شاتل

از نظر احترام به مشتری - افرانت - فن آوا - از بقیه عذر خواهی میکنم ..

این نظر بنده بود .. شاید نظر دوستان دیگر فرق بکنه .. چون با همه دیتاسنتر ها مستقیم در ارتباط نبودند و یا اصلاً تا بحال ازشون سرویسی نداشتند

بهر حال

هنوز تمام نشده ..

viva
April 16th, 2014, 21:02
یعنی میفرمائید اگر بتوان بر هزینه های بالای این دیتاسنتر غلبه کرد،بلحاظ کیفیت در سطح بالاتری حتی نسبت به افرا و پارس آنلاین قرار داره؟

بله امنیت خوبی هم داره

nima-s
April 16th, 2014, 23:32
من با خیلی از دیتاسنتر های ایران کار کردم

از نظر آپتایم .. افرانت رقیب نداره ( در حال حاضر ) بعدش پارس آنلاین - مبنی - فن آوا - شاتل

از نظر کیفیت پورت مبنی عالی هست ولی خیلی گرون - بعدش افرانت - فن آوا - پارس آنلاین - شاتل

از نظر قیمت اینترنت با اینائی که کار کردم - شاتل - پارس آنلاین - افرانت - فن آوا - مبنی

از نظر پشتیبانی فنی - افرانت حرف اول رو میزنه - فن آوا - مبنی - پارس آنلاین - شاتل

از نظر احترام به مشتری - افرانت - فن آوا - از بقیه عذر خواهی میکنم ..

این نظر بنده بود .. شاید نظر دوستان دیگر فرق بکنه .. چون با همه دیتاسنتر ها مستقیم در ارتباط نبودند و یا اصلاً تا بحال ازشون سرویسی نداشتند

بهر حال

هنوز تمام نشده ..

سلام
در متنتون اصلا از تبیان یاد نکردید.تا چه حد از جزئیات این دیتاسنتر میدونید؟
بر حسب گفته دوستان بنظر میاد در ایران صرف نظر از قیمتش،بهترین باشه

nima-s
April 16th, 2014, 23:35
بله امنیت خوبی هم داره

ایکاش پاسخ خوبتون رو با در اختیار قرار دادن جزئیات بیشتر تکمیل میکردید

choughour
April 17th, 2014, 00:31
سلام
در متنتون اصلا از تبیان یاد نکردید.تا چه حد از جزئیات این دیتاسنتر میدونید؟
بر حسب گفته دوستان بنظر میاد در ایران صرف نظر از قیمتش،بهترین باشه

دوست عزیز .. من جاهائی رو که ازشون سرویس گرفتم رو نسبت به شرایط مختلف اولویت بندی کردم

بنده هنوز به تبیان سر نزدم .. و بعید هم میدونم که سر بزنم .. چون هزینه ترافیک رو بیش از برابر هفت برابر بقیه دیتاسنتر های داخلی میفروشند

هر چقدر هم که عالی باشه .. بنظرم سر گردنه نیست

ولی خب نظر هر دوستی متفاوت هست .. حتی دوستانی که دوست دارن از دیتاسنتر های گرون فروشی همچون تبیان استفاده بکنند ..

نظر خودشون هست و بنده به نظرشون احترام میزارم

موفق باشید

zartosht
April 17th, 2014, 09:22
شرکت ما ( ایران سرور ) با بیشتر دیتاسنتر ها همکاری داشته است در طی چند سال اخیر ... ما پارس آنلاین را به عنوان دیتاسنتر اصلی خود انتخاب کرده ایم البته شرایط میزبانی ما با دیگر همکاران متفاوت است . در هر دیتاسنترسی یک سری مشکلات وجود دارد اما پارس آنلاین برای ما در رده بالاتری نسبت به دیگر دیتاسنتر ها داشته است . بسیاری از مشکلات نمونه نداشتن ip در این دیتاسنتر توسط خود ما با خرید تعداد بالای ip حل شده است و الان راضی هستیم .

Amin12345
April 17th, 2014, 12:40
من الان نزدیکه 7 ماه هست با افرانت کار میکنم مشکل خاصی نداشته با هزینه هاش هم مشکلی ندارم کیفیت مهمتره

iman.server
April 17th, 2014, 12:57
من افرانت هاست اشتراکی ش دارم و راضیم،اما vps گرفتم به شدت پشیمان شدم

farsitools
April 17th, 2014, 18:58
پارس آنلاين تاييد ميشه
فضاي سرور و ارائه سرور در پارس با پورت 100 مگ و 1 گيگ و ترافيك رايگان 3 ترا ماهيانه و هر ترا اضافه 70 ت
gvps.ir

deltamusic
April 17th, 2014, 19:28
کسی اسمی از آسیا تک نبرد!من ازش سرویس دارم و واقعا راضی هستم

- - - Updated - - -

پارس آنلاين تاييد ميشه
فضاي سرور و ارائه سرور در پارس با پورت 100 مگ و 1 گيگ و ترافيك رايگان 3 ترا ماهيانه و هر ترا اضافه 70 ت
gvps.ir

عزیز اینجا مگه جای تبلیغه!قوانین رو رعایت کنید

Raid_10
April 17th, 2014, 23:00
با سلام
در رابطه با مورد اول
متاسفانه فروشنده های ماهم از فهم کافی برخوردار نیستند و این جای تاسف داره
خارج از همه ی این مسایل بله آسیا تک هم خوبه ولی لطفا فعلا دست نگه دارید آسیا تک جا داره برای پیشرفت

Raid_10
April 17th, 2014, 23:05
با توجه به اشاره به آسیا تک
با آقای دلتا موزیک در ارتباط هستم و بعد از آن نتیجه سوالات رو به همین تایپیک اضافه می کنم و نقاط ضعف آسیا تک گفته می شن

h_mirgh20
April 18th, 2014, 00:04
با پورت 10 گیگ ساپورت میکنه ؟ دیتا سنترها خط های smtp اختصاصی دارن دوست عزیز که هزینه اجاره هر خط 340 میلیون تومان سالانه هست

smtp?

عزیز smtp پروتکل ایمیل هست
اونی که شما میخوای بگی stm هست

Raid_10
April 25th, 2014, 00:27
خسته نباشید فکر کردید یه stm 1 چقدر هست ؟
155 مگ هست که سرعت دی ال تا 19 مگابایت بیشتر نمیاد

h_mirgh20
April 25th, 2014, 20:47
خسته نباشید فکر کردید یه stm 1 چقدر هست ؟
155 مگ هست که سرعت دی ال تا 19 مگابایت بیشتر نمیاد

stm64 هم که باشه تازه میرسه به پورت 10 گیگ که شما گفتی

EPEG (http://www.epegcable.com/) تا 3.2 ترابیت سرعت داره حالا اگر 100 گیگابیت از همون 540 هم خرج دیتاسنترهای ایران بشه بسه

جمله معاون سابق و فعلی وزیر هم جالبه ها :d
خوش به حال همسایه های ایران

viva
April 26th, 2014, 00:41
smtp?

عزیز smtp پروتکل ایمیل هست
اونی که شما میخوای بگی stm هست

شما فکر کن p اضافه اومده عزیز pop3 که نگفتم :)

h_mirgh20
April 26th, 2014, 01:13
شما فکر کن p اضافه اومده عزیز pop3 که نگفتم :)

:d

p رو که حذف کنیم بازم اشتباهه

شما فکر کن یکی اومده دیده فکر کرده بلد نیستی محترمانه بهت گفته

چندتا از پست هاتو خوندم تو چقدر جالبی :d

viva
April 26th, 2014, 01:21
:d

p رو که حذف کنیم بازم اشتباهه

شما فکر کن یکی اومده دیده فکر کرده بلد نیستی محترمانه بهت گفته

چندتا از پست هاتو خوندم تو چقدر جالبی :d

خب عزیزم تو اونی نیستی که بخوای ایراد بگیری فدات بشم . من ممکن هست بخوام بنویسم برای ولی تو تاپپ بنویسم بریا . من تو پست های شما هم ندیدم چیز مفیدی بنویسی یا مشکلی از کاربرا حل کنی شاید علت باز نشدن یاهو مسنجر یا وصل کردن کابل usb به کامپیوتر یا جابه جا کردن تگ های html بلد باشی اما بیشتر از -------- حرف میزنی . و ادعات میشه.

تاپیک رو خراب نکن و به انحراف نکشن . /// دوستان شرمنده :79:

h_mirgh20
April 26th, 2014, 12:14
خب عزیزم تو اونی نیستی که بخوای ایراد بگیری فدات بشم . من ممکن هست بخوام بنویسم برای ولی تو تاپپ بنویسم بریا . من تو پست های شما هم ندیدم چیز مفیدی بنویسی یا مشکلی از کاربرا حل کنی شاید علت باز نشدن یاهو مسنجر یا وصل کردن کابل usb به کامپیوتر یا جابه جا کردن تگ های html بلد باشی اما بیشتر از -------- حرف میزنی . و ادعات میشه.

تاپیک رو خراب نکن و به انحراف نکشن . /// دوستان شرمنده :79:

یعنی تو موقع تایپ به جای اینکه نوشته رو ببینی به کیبورد نگاه میکنی که اینجوری میشه؟ از همین جا معلوم میشه که چقدر تو کارت درسته و من نه
من چیزی بلد نیستم که بخوام مشکل کسی رو حل کنم فقط میدونم stm درسته وsmtp یا smt غلط
این مواردی که گفتی رو فکر نکنم بلد باشم
من که ادعایی نکردم فقط غلط املایی شمارو گوشزد کردم، با این پستت همه فهمیدن که هیچ کس نمیتونه از شما ایراد بگیره چه برسه به من که خودم هم کلی ایراد دارم

توی پست قبلیم به این خاطر گفتم "تو چقدر جالبی :d" که خودت میری زیر تاپیک های مردم ایراد میگیری و البته هونطور که همه از این پستت فهمیدن ایراداتت هم درسته، ولی اگر کسی جسارت کنه و ایرادی از املای شما که همه هم فهمیدن املای اشتباه بود نه چیز دیگری، اینطور رفتار میکنی

راستی جناب متخصص اینجا هم ازت ایراد گرفته استارتر عزیز بهش جواب بده بگو " تو هیچی بلد نیستی و فقط من(یعنی خود تو) بلدم آره ه ه ه"

http://www.webhostingtalk.ir/f118/107008/index4.html#post1062613

دوستان من بیشتر شرمنده ام و برای همین دیگه جوابی به این فرد نمیدم