PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در تیکت های whmcs

m_dg_farari
May 8th, 2010, 18:14
با سلام
من روی هاستم برای مدیریت فروش از سیستم WHMCS استفاده میکنم. در قسمت ارسال درخواتش مشکل دارم.
اینم آدرش هست.
www.FarsiDesign.com/bill

لطفا یکی راهنماییم کنه!
ممنون

IFACO.Net
May 8th, 2010, 18:31
نسخه کرک شده مشکلات اینچنینی زیادی دارند، اگر میخواهید که حرفه ای کار کنید، توصیه می کنم که نسخه اورجینال از سایت اصلی بخرید و با خیال راحت کار و تجارت کنید.

Woshka
May 8th, 2010, 19:19
برای همین من از اول خریدم که به چنین مشکلاتی بر نخورم
شما هم همین کار رو بکنید

m_dg_farari
May 9th, 2010, 13:23
یعنی من برای اینکه کار کنم با این سیستم حتما باید بخرم!
خیلی خیلی زیاد دیدم دارن با نسخه ی نال کار میکنن و هیچ مشکلی هم نداشتند!
قیمتش چه قدره؟

Desperados
May 9th, 2010, 13:38
شما باید Support Deparment تعریف کنید.

Woshka
May 9th, 2010, 16:31
15 روز نسخه ی اصلی رو به صورت رایگان استفاده کنید حالشو ببرید

---------- Post added at 04:31 PM ---------- Previous post was at 04:29 PM ----------

شما هم خیلی باحالی
نصف سایتت فک کنم ادونیس ***یه نصفش whmcs

m_dg_farari
May 10th, 2010, 22:52
شما باید Support Deparment تعریف کنید.

سلام
بله مشکل رو متوجه شدم و یه مشکل دیگه دارم.
اونم اینکه الآن مثلا یکی تیکت میزنه من برم جا که بتونم بخونم تیکت رو :78:
وقتی وارد صفحه ی اصلی whmcs یا همون admin Home Page میشم مینویسه که 1 تیکت در حالت انتظار پاسخ روش که کلیک میکنم که پاسخ بدم این پیغام رو میده:
Access Denied
You are not assigned to any ticket departments so cannot view or reply to any tickets
و همون جور که مشخص هست میگه شما دسترسی ندارید.! (انگار حواسش نیست خیر سرمون ادمینیم:78:)
لطفا راهنمایی کنید که از کجا تیکت ها رو پاسخ بدم؟

AmirHosein
May 10th, 2010, 22:58
شما هم خیلی باحالی
وشکا جان این کجاش آدونیس توشه! میشه به من هم بگی؟

Desperados
May 10th, 2010, 23:10
سلام
بله مشکل رو متوجه شدم و یه مشکل دیگه دارم.
اونم اینکه الآن مثلا یکی تیکت میزنه من برم جا که بتونم بخونم تیکت رو :78:
وقتی وارد صفحه ی اصلی whmcs یا همون admin Home Page میشم مینویسه که 1 تیکت در حالت انتظار پاسخ روش که کلیک میکنم که پاسخ بدم این پیغام رو میده:
Access Denied
You are not assigned to any ticket departments so cannot view or reply to any tickets
و همون جور که مشخص هست میگه شما دسترسی ندارید.! (انگار حواسش نیست خیر سرمون ادمینیم:78:)
لطفا راهنمایی کنید که از کجا تیکت ها رو پاسخ بدم؟

در بخش مشخصات و ویرایش مدیریت باید انتخاب کنید که مسئول کدام بخش های ساپورت هست در بخش Administrator

m_dg_farari
May 11th, 2010, 00:21
شما هم خیلی باحالی
وا ! من اینو ندیدم که قبلش جواب بدم. شما مطمئنی حالت خوبه؟ خدا وکیلی تا حالا اصلا سورس ، نه نه سورس نه کلا سیستم آدونیس رو رو هیچ سایتی دیدی؟
زشته به خدا!!!
من یه ادیتور کدم که دارم میگم تا حالا هیچ کدی به تنهایی ننوشتم و هیچ ادعایی در برنامه نویسی ندارم. ولی حد اقل چیزی که نمیدونم نظر نمیدم در بارش!
این سیستم که من گذاشتم رو سایتم دو قسمته:
قسمت اصلی و ایندکس سایت که برگرفته از سیستم البرز هاستینگ سال 1386 هست. که این اسکریپت 2 ساله الآن تو نت مثل وردپرس ریخته و خود البرز هاستینگ هم من ندیدم که هیچ جا شکایت کنه ازش که چرا داری از سورس ما استفاده میکنی . چون سیستمش رو کلا 3 ساله عوض کرده! اگه مدیر البرز هاستینگ همین الآن رسما با یک ایمیل از من بخوان بردارم این اسکریپت رو همین الآن بر می دارم.
قسمت کاربریش هم WHMCs هست. فعلا هزینه ی خرید لایسنس اصلیشو نمیتونم بدم و چون از سیستم های دیگه مثل آدونیس و سیگما و ... خوشم نمیاد ( نه که بد باشن ، خوب هر کس یه سلیقه ای داره) از این سیستم استفاده میکنم. که در مورد استفاده از نسخه ی نال شده ی این اسکریپت باید بگم به شما هیچ ربطی نداره!
شما نوشتی؟
در ضمن ! گیرم من از آدونیس استفاده کنم. به شما چه ربطی داره که بهتون ***ی میزنی به آدم؟ خود آقا محسن مثل شیر همیشه همه ی پست ها رو میخونه. من آدونیس رو هم دارم. نال ولی به خودم این اجازه رو نمیدم زحمات یکی رو مفت استفاده کنم!
لطفا چیزی که نمیدونید نظر ندید و طرز بیانتون رو هم عوض کنید!

Woshka
May 11th, 2010, 00:26
نه ادونیس رو نمی شناسم ولی این چیزی که استفاده کردی خیلی ها استفاده کزده بودن کفتم شاید اونه
درر کل اگه تهمتی زدم پوزش
من که چیزی نگفتم
فقط یه پست نوشتم نصفش یه چیز دیگس

m_dg_farari
May 11th, 2010, 00:40
در بخش مشخصات و ویرایش مدیریت باید انتخاب کنید که مسئول کدام بخش های ساپورت هست در بخش Administrator
من داخل قسمت مدیریتم شدم.
رفتم به General Setings
بعدش به قسمت Administrator Rules رفتم .
رفتم به قسمت ویرایش Full Administrator همه ی دسترسی ها رو چیک کردم یعنی انتخاب کردم.
بازم نمیتونم بخونم تیکت رو و پاسخ بدم!
کمک :(

---------- Post added at 12:30 AM ---------- Previous post was at 12:27 AM ----------

نه ادونیس رو نمی شناسم ولی این چیزی که استفاده کردی خیلی ها استفاده کزده بودن کفتم شاید اونه
درر کل اگه تهمتی زدم پوزش
من که چیزی نگفتم
فقط یه پست نوشتم نصفش یه چیز دیگس

به هر حال این صحبتی که شما میکنی دوستان دیگه که اطلاعی ندارن میبینن و دیدشون به آدم عوض میشه. البته کسی که عاقل باشه تحقیق میکنه ولی نا آگاهان رو نمیشه کاریشون کرد.
این اظهار نظر ها بیشتر به ضرر خودتون هست تا کاربران دیگه. ممنون
-------------------
چه باحال :d
اتوماتیک پست منو میاره ادامه ی پست قبلی.
تا حالا جایی ندیده بودم :-??

---------- Post added at 12:40 AM ---------- Previous post was at 12:30 AM ----------

بچه ها مشکلم حل شد.
توضیح میدم که اگه کس دیگه ای هم مشکلی داشت مشکلش رفع بشه.
1) داخل پنل مدیریتی خود شوید.
2) به قسمت Setup بروید.
3) داخل بخش Administrators شوید.
4) بر روی آیکون ویرایش جلوی نام کاربری خود کلیک کنید.
5) تیک بخش دپارتمانی که تعریف کرده اید برای ساپورت تیکت ها (که اسمش داخل همون صفحه ی ویرایش هست) را فعال کنید.
همین ! حالا توانایی کار با ساپورت تیکت ها رو دارید.
==================
دوستان اگه غلطی توش میبینن بگن که اصلاح کنم.
ممنون

Woshka
May 11th, 2010, 02:45
من داخل قسمت مدیریتم شدم.
رفتم به General Setings
بعدش به قسمت Administrator Rules رفتم .
رفتم به قسمت ویرایش Full Administrator همه ی دسترسی ها رو چیک کردم یعنی انتخاب کردم.
بازم نمیتونم بخونم تیکت رو و پاسخ بدم!
کمک :(

---------- Post added at 12:30 AM ---------- Previous post was at 12:27 AM ----------

به هر حال این صحبتی که شما میکنی دوستان دیگه که اطلاعی ندارن میبینن و دیدشون به آدم عوض میشه. البته کسی که عاقل باشه تحقیق میکنه ولی نا آگاهان رو نمیشه کاریشون کرد.
این اظهار نظر ها بیشتر به ضرر خودتون هست تا کاربران دیگه. ممنون
-------------------
چه باحال :d
اتوماتیک پست منو میاره ادامه ی پست قبلی.
تا حالا جایی ندیده بودم :-??

---------- Post added at 12:40 AM ---------- Previous post was at 12:30 AM ----------

بچه ها مشکلم حل شد.
توضیح میدم که اگه کس دیگه ای هم مشکلی داشت مشکلش رفع بشه.
1) داخل پنل مدیریتی خود شوید.
2) به قسمت Setup بروید.
3) داخل بخش Administrators شوید.
4) بر روی آیکون ویرایش جلوی نام کاربری خود کلیک کنید.
5) تیک بخش دپارتمانی که تعریف کرده اید برای ساپورت تیکت ها (که اسمش داخل همون صفحه ی ویرایش هست) را فعال کنید.
همین ! حالا توانایی کار با ساپورت تیکت ها رو دارید.
==================
دوستان اگه غلطی توش میبینن بگن که اصلاح کنم.
ممنون

دید انسان ها به همون یک ***ی می تونه تغییر کنه
چه ضرری من دیدم نمی دونم

m_dg_farari
May 11th, 2010, 14:03
دید انسان ها به همون یک ***ی می تونه تغییر کنه
چه ضرری من دیدم نمی دونم

قطره قطره جمع گردد وانگهی اونموقع میبینی :d

m_dg_farari
May 11th, 2010, 19:04
سلام دوستان.
الان با یه مشکل عظیم تر مواجه شدم که نمیدونم چیه!؟
من هیچ دستکاری روی اسکریپت و فایل هاس انجام ندادم! قسمت کاربریش اوکی هست ولی قسمت ادمینش قاط زد!
www.IRHosting.Net/bill/admin
آخر چرا :(