PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شروع کار هاستینگ با سرمایه 500 هزار تومان / سوال درباره درامد و درخواست تجربیات شما

pouyajabbarisani
February 27th, 2014, 16:11
هوالرزاق

سلام و وقت بخیر

اگه پست رو اینجا می زارم دلیل اش اینه که جای بهتری پیدا نکردم ببخشید اگر بد جایی هست.

دوستان بنده حدود یکماه است که اکانت ریسلو ساختم و امروز فعال شده و طبق گفته پشتیبانیشون باید با حداقل شارژ 69 دلار کارم رو شروع کنم. دلیل اینکه همین ابتدای کار با ریسلو مستقیم شروع می کنم این هست که یک دامین خیلی عالی پیدا کردم که می خواهم مستقیما تو پنل خودم باشه. درضمن با وجود اینکه مدیریت سرور و ساخت سرور مجازی و اینها رو بلدم ولی ترجیح می دهم کارم رو با مستر ریسلر شروع کنم. سوالم از شما عزیزان این هست که به نظرتون بدون تبلیغات و تنها با دادن افر در انجمن و نیز یک قالب نسبتا زیبا و اختصاصی و نیز با اسم بسیار عالی به نظرتون توی ماه چند تا می تونم هاست بفروشم؟ به نظرتون پیشرفت کاری چگونه خواهد بود؟

برخی از دوستان که می اید و می گویند کار هاستینگ بده، سود نداره، تا نصف شب باید بیدار بمونی و... سوالم از این عزیزان این هست که ایا برای سرمایه 500 هزار تومان کار بهتری سراغ دارید؟ اگر دارید بفرمایید تا ما هم برویم اون کار.

2 سوال هم دارم: 1. whmcs لایسنس دار استفاده کنم یا نال شده؟بیشتر همکاران از چی استفاده می کنند؟
2. برخی می گویند که مستر ریسلر مشکل داره سوالم اینه که مستر ریسلری که با کدوم افزونه ساخته شده باشه مشکل داره؟ اخه فکر کنم با دو تا افزونه میشه که اسمشون الان خاطرم نیست...

با احترام.

Dr.Oxygen
February 27th, 2014, 16:24
درود.
دوست عزیز توصیه میکنم به هیچ عنوان از مستر ریسلر استفاده نکنین.
افزونه ای که باهاش مستر ریسلر روی cPanel راه اندازی میشه بسیار باگ دار هست و امنیت سرور را به شدت پایین میاره...
توصیه میکنم وی پی اس بگرین روش سی پنل نصب کنین تا مستر بگیرین ...
درمورد تبلیغات هم شما دو برابر این 500000 تومن رو که بذارین توی تبلیغات بعد از دوماه سیل کاربران سرازیر میشن به سمتتون اگر کیفیتتون خوب باشه این پول خیلی سریع بهتون برمیگرده.
با احترام.

pouyajabbarisani
February 27th, 2014, 17:31
درود.
دوست عزیز توصیه میکنم به هیچ عنوان از مستر ریسلر استفاده نکنین.
افزونه ای که باهاش مستر ریسلر روی cPanel راه اندازی میشه بسیار باگ دار هست و امنیت سرور را به شدت پایین میاره...
توصیه میکنم وی پی اس بگرین روش سی پنل نصب کنین تا مستر بگیرین ...
درمورد تبلیغات هم شما دو برابر این 500000 تومن رو که بذارین توی تبلیغات بعد از دوماه سیل کاربران سرازیر میشن به سمتتون اگر کیفیتتون خوب باشه این پول خیلی سریع بهتون برمیگرده.
با احترام.

ممنون بابت راهنمایی خوبتون دوست عزیز.

Yas-Host
February 27th, 2014, 17:35
هوالرزاق

سلام و وقت بخیر

اگه پست رو اینجا می زارم دلیل اش اینه که جای بهتری پیدا نکردم ببخشید اگر بد جایی هست.

دوستان بنده حدود یکماه است که اکانت ریسلو ساختم و امروز فعال شده و طبق گفته پشتیبانیشون باید با حداقل شارژ 69 دلار کارم رو شروع کنم. دلیل اینکه همین ابتدای کار با ریسلو مستقیم شروع می کنم این هست که یک دامین خیلی عالی پیدا کردم که می خواهم مستقیما تو پنل خودم باشه. درضمن با وجود اینکه مدیریت سرور و ساخت سرور مجازی و اینها ر بلدم ولی ترجیح می دهم کارم رو با مستر ریسلر شروع کنم. سوالم از شما عزیزان این هست که به نظرتون بدون تبلیغات و تنها با دادن افر در انجمن و نیز یک قالب نسبتا زیبا و اختصاصی و نیز با اسم بسیار عالی به نظرتون توی ماه چند تا می تونم هاست بفروشم؟ به نظرتون پیشرفت کاری چگونه خواهد بود؟

برخی از دوستان که می اید و می گویند کار هاستینگ بده، سود نداره، تا نصف شب باید بیدار بمونی و... سوالم از این عزیزان این هست که ایا برای سرمایه 500 هزار تومان کار بهتری سراغ دارید؟ اگر دارید بفرمایید تا ما هم برویم اون کار.

با احترام.

دوست عزیز برای راحتی کار خودتون ابتدا با یک سرور مجازی نیمه اختصاصی شروع به کار کنید و با نحوه مدیریت سرور و ... آشنا بشید.

سپس وارد دنیای سرور اختصاصی بشید و مدیریت کنید.

در ضمن به نظر من تبلیغات بصورت بنری دیگه از مد افتاده است و وقتی کسی وارد سایتی میشود آیا برای کلیک کردن بر روی تبلیغ میرود یا دنبال مطلب؟!

موفق باشید.

pouyajabbarisani
February 27th, 2014, 17:39
دوست عزیز برای راحتی کار خودتون ابتدا با یک سرور مجازی نیمه اختصاصی شروع به کار کنید و با نحوه مدیریت سرور و ... آشنا بشید.

سپس وارد دنیای سرور اختصاصی بشید و مدیریت کنید.

در ضمن به نظر من تبلیغات بصورت بنری دیگه از مد افتاده است و وقتی کسی وارد سایتی میشود آیا برای کلیک کردن بر روی تبلیغ میرود یا دنبال مطلب؟!

موفق باشید.

پس به نظرتون چطور تبلیغ کنم؟

eskelet-sokhte
February 27th, 2014, 17:53
سلام دوست عزیز.از مستر ریسلر شروع کنین وقتی تونستین مشتری جذب کنین و کاربرانتون به 20-30 تا رسیدن و همشون هم راضی بودن از سرویس سعی کنین مدیریت سرور مجازی رو یاد بگیرین.کار سختی نیست ولی آسون هم نیست بسته به کارتون داره.سعنی کنین با سرور مجازی درآمدتونو به 100-150000 و بیشتر برسونین.تا حدی که بتونین بعد از جمع کردن پول در عرض 2 ماه یه سرور اختصاصی بگیرین.تنها کاری ک تعداد مشتریهاتونو زیاد میکنه پشتیبانی و عدم قطعی سرویسه.بنده خودم 3 سرور از لایف رک دارم چون سرویسشون خوبه برای همین پیششون موندم.سعی کنین فقط برین سراغ جذب هاست و ریسلر تا مدت زمان زیادی تا اعتبار پیدا کنین.بنده 1 سال هاست میزبانی میدادم.بعد از یک سال تصمیم گرفتم مشتری هامو بفروشم و با پولشون سرور اختصاصی گرفتم و شروع به سرور روشی کردم.باز هم تکرار میکنم:
در طی میزبانیتون به پشتیبانی و عدم قطعی سایتتون توجه ویژه ای بکنین

pouyajabbarisani
February 27th, 2014, 18:03
سلام دوست عزیز.از مستر ریسلر شروع کنین وقتی تونستین مشتری جذب کنین و کاربرانتون به 20-30 تا رسیدن و همشون هم راضی بودن از سرویس سعی کنین مدیریت سرور مجازی رو یاد بگیرین.کار سختی نیست ولی آسون هم نیست بسته به کارتون داره.سعنی کنین با سرور مجازی درآمدتونو به 100-150000 و بیشتر برسونین.تا حدی که بتونین بعد از جمع کردن پول در عرض 2 ماه یه سرور اختصاصی بگیرین.تنها کاری ک تعداد مشتریهاتونو زیاد میکنه پشتیبانی و عدم قطعی سرویسه.بنده خودم 3 سرور از لایف رک دارم چون سرویسشون خوبه برای همین پیششون موندم.سعی کنین فقط برین سراغ جذب هاست و ریسلر تا مدت زمان زیادی تا اعتبار پیدا کنین.بنده 1 سال هاست میزبانی میدادم.بعد از یک سال تصمیم گرفتم مشتری هامو بفروشم و با پولشون سرور اختصاصی گرفتم و شروع به سرور روشی کردم.باز هم تکرار میکنم:
در طی میزبانیتون به پشتیبانی و عدم قطعی سایتتون توجه ویژه ای بکنین

ممنون دوست عزیز.
البته مدیریت و کانفینگ سرور رو بلدم...

arianmahdavi78
February 27th, 2014, 18:05
باسلام خدمت شما دوست عزيز ...
به نظر من شما از سرور مجازي استفاده كني بهتر از اينه كه از مستر ريسلر استفاده كني ...
بي شك با اين هزينه اي كه مي خواهيد بكنيد حتما در كارتون موفق مي شيد البته اگر پشتيباني و سرويس خوب ارايه بديد

pouyajabbarisani
February 27th, 2014, 18:09
باسلام خدمت شما دوست عزيز ...
به نظر من شما از سرور مجازي استفاده كني بهتر از اينه كه از مستر ريسلر استفاده كني ...
بي شك با اين هزينه اي كه مي خواهيد بكنيد حتما در كارتون موفق مي شيد البته اگر پشتيباني و سرويس خوب ارايه بديد

ممنون.
راستش بعد از هزینه ی نمایندگی مستقیم ثبت دومین، برام میمونه حدود 250 تومن که اگر فرض کنیم هزینه ی خود سرور مجازی میشه 40 تومن، 50 تومن لایسنس whmcs -- پنجاه تومن لاسنس لایت اسپید و 50 تومن لایسنس سی پنل میشه که ماهی میشه حدودا 200 تومن یعنی یک ماه کامل سرمایه اش رو دارم به نظرتون اینقدر در میاره که بتونم تمدید کنم؟ واسه همین می خواهم مستر بگیرم.

eskelet-sokhte
February 27th, 2014, 18:15
ممنون دوست عزیز.
البته مدیریت و کانفینگ سرور رو بلدم...

سلام.اگه اطلاعات کافی رو دارین درباره کانفیگ و امنیت وی پی اس پیشنهاد بنده همون تهیه وی پی اسه.خواستین از طریق آی دی یاهوم در ارتباط باشین سرور خوب یکی از بچه ها داره.
پایدار باشید

pouyajabbarisani
February 27th, 2014, 18:16
سلام.اگه اطلاعات کافی رو دارین درباره کانفیگ و امنیت وی پی اس پیشنهاد بنده همون تهیه وی پی اسه.خواستین از طریق آی دی یاهوم در ارتباط باشین سرور خوب یکی از بچه ها داره.
پایدار باشید

ممنون.
راستش بعد از هزینه ی نمایندگی مستقیم ثبت دومین، برام میمونه حدود 250 تومن که اگر فرض کنیم هزینه ی خود سرور مجازی میشه 40 تومن، 50 تومن لایسنس whmcs -- پنجاه تومن لاسنس لایت اسپید و 50 تومن لایسنس سی پنل میشه که ماهی میشه حدودا 200 تومن یعنی یک ماه کامل سرمایه اش رو دارم به نظرتون اینقدر در میاره که بتونم تمدید کنم؟ واسه همین می خواهم مستر بگیرم.

ParsWebIT
February 27th, 2014, 18:21
سرمایه شما کم هست و سود دهی در همین حد سرمایه به دست میاد این نکته اصلی هست
برای شروع باید هزینه کنید و از یکی از همکارانی که سابقه خوب دارن یک سرور مجازی با اپ تایم و منابع خوب خرید کنید که خیالتون از بابت بستر مناسب راحت باشه
بعد آفر ها و قیمتهاتون باید مناسی باشه
برای کار خوب همیشه مشتری خوب هست نا امید نشین و بعد مدتی شروع نکنید قیمت پایین دادن این طوری به حاشیه میرید
طراحی مناسب سایت تاثیر زیادی داره که اگه نمیخواید خرج کنید از cms های اماده استفاده کنید
تلفن پشتیبانی بزارید همیشه جواب بدین - مسنجر هم خوبه
دانش فنی رو تقویت کنید که اساسی هست در این کار وگرنه پولتون صرف هزینه کردن کانفیگ سرور و نگه داری میشه

ایمیل مارکتینگ برای تبلیغ خوبه
شرکتهای آشنا که میتونید ریسلر بدین بهشون
دوستان و وب مسترهایی که در اینترنت جذب میکنید
و تبلیغات چاپی بین شرکتهای آی تی در شهرتون

با آرزوی موفقیت

eskelet-sokhte
February 27th, 2014, 18:23
نه فکر نکنم ماه اول بتونین اینقدر در بیارین.البته پیشنهاد بنده براتون اینه که برای ماه های اول هرچی رو میتونین نال شده بگیرین.مثل همین whmcs .البته اصلا پیشنهادم استفاده از سی پنل نال شده نیست چون دنیای باگه.برای شروع هم فکر نکنم رم بیشتر از 3 خواسته باشین ک حدودا 26-27در میاد
موفق باشید

pouyajabbarisani
February 27th, 2014, 18:24
سرمایه شما کم هست و سود دهی در همین حد سرمایه به دست میاد این نکته اصلی هست
برای شروع باید هزینه کنید و از یکی از همکارانی که سابقه خوب دارن یک سرور مجازی با اپ تایم و منابع خوب خرید کنید که خیالتون از بابت بستر مناسب راحت باشه
بعد آفر ها و قیمتهاتون باید مناسی باشه
برای کار خوب همیشه مشتری خوب هست نا امید نشین و بعد مدتی شروع نکنید قیمت پایین دادن این طوری به حاشیه میرید
طراحی مناسب سایت تاثیر زیادی داره که اگه نمیخواید خرج کنید از cms های اماده استفاده کنید
تلفن پشتیبانی بزارید همیشه جواب بدین - مسنجر هم خوبه
دانش فنی رو تقویت کنید که اساسی هست در این کار وگرنه پولتون صرف هزینه کردن کانفیگ سرور و نگه داری میشه

ایمیل مارکتینگ برای تبلیغ خوبه
شرکتهای آشنا که میتونید ریسلر بدین بهشون
دوستان و وب مسترهایی که در اینترنت جذب میکنید
و تبلیغات چاپی بین شرکتهای آی تی در شهرتون

با آرزوی موفقیت
ممنون قربان.
شما هم موفق باشید :)

Dr.Oxygen
February 27th, 2014, 18:30
نه فکر نکنم ماه اول بتونین اینقدر در بیارین.البته پیشنهاد بنده براتون اینه که برای ماه های اول هرچی رو میتونین نال شده بگیرین.مثل همین whmcs .البته اصلا پیشنهادم استفاده از سی پنل نال شده نیست چون دنیای باگه.برای شروع هم فکر نکنم رم بیشتر از 3 خواسته باشین ک حدودا 26-27در میاد
موفق باشید
دوست عزیز سروری با رم 3 اگر 26 - 27 در بیاد از همون سرویس های بی کیفیت هست ...
اگر ایشون می خوان موفق باشن باید هزینه بکنن با این سرورها و امثال اینها سریع زمین می خورند .

eskelet-sokhte
February 27th, 2014, 18:35
دوست عزیز سروری با رم 3 اگر 26 - 27 در بیاد از همون سرویس های بی کیفیت هست ...
اگر ایشون می خوان موفق باشن باید هزینه بکنن با این سرورها و امثال اینها سریع زمین می خورند .

سلام.خیر بنده الان خودم دارم استفاده میکنم و کاملا مناسب و عالیه.کی همچین حرفی زده ک هرچی ارزونه آشغاله؟؟؟

persianmagic
February 27th, 2014, 18:40
سلام.خیر بنده الان خودم دارم استفاده میکنم و کاملا مناسب و عالیه.کی همچین حرفی زده ک هرچی ارزونه آشغاله؟؟؟

قرار نیست که اشغال باشه اما یکی دو هفته دیگه که دیدید وی پی اس خاموشه سایت فروشنده بالا نمیاد تجربه خوبی میشه :) - کمتر کاربری تو انجمن با خرید سرویس ارزون همچین تجربه ای رو نداشته

موفق و موید باشید

hamedmj
February 27th, 2014, 19:03
به خدا 90% دوستان اینجا از whmcs نال استفاده میکنند و لایت اسپید کرک و ... :)
خاصیت ایرانی هست که تا رایگانش هست نمیره سراغ پریمیوم :)
سی پنل هم اگه نصب نالش دردسر نداشت همه میرفتن سمتش .!

dr.host
February 27th, 2014, 19:31
با این پول هیچ کاری نمیتونی بکنی وفقط پولتو از دست میدی. به نظر من اصلا طرفش نرو

mad-adwords
February 27th, 2014, 19:41
با این پول هیچ کاری نمیتونی بکنی وفقط پولتو از دست میدی. به نظر من اصلا طرفش نرو
دوست عزیز نا امیدش نکن بزار یه تجربه ای کنه هر کاری سود وضرر داره باید رضایت مشتری جلب کرد که اون مشتری اعتبار سایت با تعریف و نظرات بالا می یارند

aligoli
February 27th, 2014, 19:46
ممنون.

صرفا جهت راهنمایی

شما طبق روش ذیل عمل نمایید، بهینه، اقتصادی و پر طرفدار خواهد بود :

سرور مجازی رم 2 هارد 100
لایت اسپید نال شده (روی چندین سرور نصب نمودیم مشکلی برایشان بعد از گذشت 9 ماه بوجود نیامده است و برای شروع مفید است)
لایسنس whmcs + نمایندگی ثبت دامنه ملی
کنترل پنل دایرکت ادمین یا سی پنل

تمامی موارد جمعا ماهانه زیر 150 هزار تومان خواهند بود.

servervds.com
February 27th, 2014, 20:19
هوالرزاق

سلام و وقت بخیر

دوستان بنده حدود یکماه است که اکانت ریسلو ساختم و امروز فعال شده و طبق گفته پشتیبانیشون باید با حداقل شارژ 69 دلار کارم رو شروع کنم. دلیل اینکه همین ابتدای کار با ریسلو مستقیم شروع می کنم این هست که یک دامین خیلی عالی پیدا کردم که می خواهم مستقیما تو پنل خودم باشه. درضمن با وجود اینکه مدیریت سرور و ساخت سرور مجازی و اینها رو بلدم ولی ترجیح می دهم کارم رو با مستر ریسلر شروع کنم. سوالم از شما عزیزان این هست که به نظرتون بدون تبلیغات و تنها با دادن افر در انجمن و نیز یک قالب نسبتا زیبا و اختصاصی و نیز با اسم بسیار عالی به نظرتون توی ماه چند تا می تونم هاست بفروشم؟ به نظرتون پیشرفت کاری چگونه خواهد بود؟

2 سوال هم دارم: 1. whmcs لایسنس دار استفاده کنم یا نال شده؟بیشتر همکاران از چی استفاده می کنند؟
2. برخی می گویند که مستر ریسلر مشکل داره سوالم اینه که مستر ریسلری که با کدوم افزونه ساخته شده باشه مشکل داره؟ اخه فکر کنم با دو تا افزونه میشه که اسمشون الان خاطرم نیست...

با احترام.

سلام
اگر میتونی هزینه کنی
یک وی دی اس بگیر و کانفیگ انجام بده
برای شروع کار هم سمت نال نرو کسانی که این فکر دارند خود ارزش قائل نیستند برای مشتریان خود یا هر کس پیشنهاد میده
برای مشتری همیشه ارزش بذار اما هزینه اونو بگیر = خوب خرج کن و درخواست هزینه کن از مشتری
هیچ زمان کم نذار برای مشتری

مشتری مثل بچه میمونه 6 ماه راضی هست با یک شکلات یکبار هم با یک قهوه هزاران فکر میکنه در مورد شما
مشتری بفهمه ریسلر هستی بهت شک میکنه و دیگه سمتت نمیاد

سعی کن هزینه کنی باری کارت
اما
اگر قرار بود سی پنل تو 1 ماه یاد بگیریر بیشن و توی 2 هفته یاد بگیر

اگر زبان بلد هستین گوگل بخورید تا متیونین بوکوارم خوبی باشید

pouyajabbarisani
February 27th, 2014, 21:34
دوست عزیز نا امیدش نکن بزار یه تجربه ای کنه هر کاری سود وضرر داره باید رضایت مشتری جلب کرد که اون مشتری اعتبار سایت با تعریف و نظرات بالا می یارند
ممنونم :x

pouyajabbarisani
February 27th, 2014, 21:35
سلام
اگر میتونی هزینه کنی
یک وی دی اس بگیر و کانفیگ انجام بده
برای شروع کار هم سمت نال نرو کسانی که این فکر دارند خود ارزش قائل نیستند برای مشتریان خود یا هر کس پیشنهاد میده
برای مشتری همیشه ارزش بذار اما هزینه اونو بگیر = خوب خرج کن و درخواست هزینه کن از مشتری
هیچ زمان کم نذار برای مشتری

مشتری مثل بچه میمونه 6 ماه راضی هست با یک شکلات یکبار هم با یک قهوه هزاران فکر میکنه در مورد شما
مشتری بفهمه ریسلر هستی بهت شک میکنه و دیگه سمتت نمیاد

سعی کن هزینه کنی باری کارت
اما
اگر قرار بود سی پنل تو 1 ماه یاد بگیریر بیشن و توی 2 هفته یاد بگیر

اگر زبان بلد هستین گوگل بخورید تا متیونین بوکوارم خوبی باشید

اره راستش به نظرم نه از لحاظ قانونی درسته ادم نال شده استفاده کنه نه از لحاظ شرعی...
ممنون بابت راهنماییتون :x

pouyajabbarisani
February 27th, 2014, 21:37

به نظرتون کار درستیه؟ اون برنامه نویس اش زحمت کشیده برنامه ساخته که بفروشه یا غیر از اینه؟

rightserver
February 27th, 2014, 22:01
ممنون.
در عرض یکماه (اونم با منابع مالی محدود) نمیشه به بازده رسید میتونید پله پله برید بالا مطمئن باشید کم کم مشتری جذب کنید و رضایشتون رو تامین کنید موفق میشید, باید عجله نکنید و حوصله زیادی داشته باشید

pc-narmak
February 27th, 2014, 22:02
هرکاری به صورت حرفه ای با سرمایه زیاد باید شروع کرد
فکر کنید همین الان بخواین تو سایت های بزرگ تبلیغ بزنید در ماه چند میلیون نیازه!
فضای مجازی هم مثل فضای واقعی به نظر من فرقی نداره تو فضای مجازی هم باید پول ریخت فقط فرقش اینه مشتریان شما از کل کشور هستند

هوالرزاق

سلام و وقت بخیر

با احترام.

mizbanpars.com
February 27th, 2014, 22:22
کار خوبی کردید که نمایندگی مستقیم از ریسلو دریافت کردید یادمه خیلی وقته دنبال این کار بودید
برای شروع از سرور مجازی استفاده کنید با هزینه هاتون هم جور در میاد ، دسترسی مستقیم دارید و خودتون مختار در تمامی کار ها هستید که این خیلی مهمه
برای وبسایتتون اگر تونستید قالب اختصاصی تهیه کنید ، یک دامنه کوتاه ، با معنا و زیبا انتخاب کنید (هرچند که الان هیچ دامنه ی زیبایی آزاد نیست برای ثبت :|)
تبلیغات خیلی مهمه البته در وبسایت هایی که بازدید کننده داشته باشند برای تبلیغات هم بنر فلش یا یک بنر گرافیکی پیشنهاد میشه
چون مردم ایران به ظاهر خیلی اهمیت میدن

pouyajabbarisani
February 27th, 2014, 22:29
کار خوبی کردید که نمایندگی مستقیم از ریسلو دریافت کردید یادمه خیلی وقته دنبال این کار بودید
برای شروع از سرور مجازی استفاده کنید با هزینه هاتون هم جور در میاد ، دسترسی مستقیم دارید و خودتون مختار در تمامی کار ها هستید که این خیلی مهمه
برای وبسایتتون اگر تونستید قالب اختصاصی تهیه کنید ، یک دامنه کوتاه ، با معنا و زیبا انتخاب کنید (هرچند که الان هیچ دامنه ی زیبایی آزاد نیست برای ثبت :|)
تبلیغات خیلی مهمه البته در وبسایت هایی که بازدید کننده داشته باشند برای تبلیغات هم بنر فلش یا یک بنر گرافیکی پیشنهاد میشه
چون مردم ایران به ظاهر خیلی اهمیت میدن

بلی دوست عزیز بالاخره ریلسو رو حلش کردم :)
راستش هزینه های جانبی سرور مجازی زیاده منم می خواهم که همه برنامه هام لایسنس دار باشند و نال شده نباشند و به قول معروف چون خشت اول نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج! که میشه ماهی حدود 180 تومن که اونو وقتی حساب می کنم می بینم ماه دوم رو به ظور می تونم بپردازم به نظرتون تا اون حد می تونم بفرشم که هزینه سرور در بیاد؟
از لحاظ قالب مشکلی نیست خودم طراح وب هستم و در حال حاظر با html5 و css3 یک قالب خیلی حرفه ای و اختصاصی در حال طراحی ام
راستش تبلیغات موندم تو کدوم سایت بدم به نظرتون پرشین اسکریپت خوبه یا تمپها؟ یا سایت دیگری اگه سراغ دارید ممنون می شوم بفرمایید.

ممنون بابت راهنمایی
با احترام.

mizbanpars.com
February 27th, 2014, 23:07
بلی دوست عزیز بالاخره ریلسو رو حلش کردم :)
راستش هزینه های جانبی سرور مجازی زیاده منم می خواهم که همه برنامه هام لایسنس دار باشند و نال شده نباشند و به قول معروف چون خشت اول نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج! که میشه ماهی حدود 180 تومن که اونو وقتی حساب می کنم می بینم ماه دوم رو به ظور می تونم بپردازم به نظرتون تا اون حد می تونم بفرشم که هزینه سرور در بیاد؟
از لحاظ قالب مشکلی نیست خودم طراح وب هستم و در حال حاظر با html5 و css3 یک قالب خیلی حرفه ای و اختصاصی در حال طراحی ام
راستش تبلیغات موندم تو کدوم سایت بدم به نظرتون پرشین اسکریپت خوبه یا تمپها؟ یا سایت دیگری اگه سراغ دارید ممنون می شوم بفرمایید.

ممنون بابت راهنمایی
با احترام.

میتونید هزینه ها رو کم کنید
مثلا به جای cpanel از directadmin استفاده کنید
یا به جای litespeed از nginx استفاده کنی
سرور هم برای شروع لازم نیست با سخت افزار خیلی قوی شروع کنید
whmcs هم اگر میتونید هزینه ماژول رو بدید از فراسو بگیرید که ماژول ثبت دامنه هم میده
تبلیغات هم وبسایت های دانلود اسکریپت گزینه های خوبی هستند

| KVM - SERVER |
February 27th, 2014, 23:54
میتونید هزینه ها رو کم کنید
مثلا به جای cpanel از directadmin استفاده کنید
یا به جای litespeed از nginx استفاده کنی
سرور هم برای شروع لازم نیست با سخت افزار خیلی قوی شروع کنید
whmcs هم اگر میتونید هزینه ماژول رو بدید از فراسو بگیرید که ماژول ثبت دامنه هم میده
تبلیغات هم وبسایت های دانلود اسکریپت گزینه های خوبی هستند
دایرکت ادمین انتخاب خوبی هست ، مخصوصا" برای شروع کار.
اما در مورد تبلیغات در سایت های اسکریپت ، قبلا بارها تبلیغات داخل پرشین اسکریپت و میهن اسکریپت داشتیم اما بازدهی مناسبی نداشت.

dr.host
February 28th, 2014, 00:27
این پول چیزیش نمیمونه برای تبلیغ . اگر میخوای آتیش بزنی به پولت که شروع .نمایندگی از ریسلو گرفتی بازم هزینه هات زیاد شده الان دات کام رو زیر 30 میدن .نا امیدت نمیخوام بکنم ولی با این پول نمیشه برادر

Dr.Oxygen
February 28th, 2014, 10:27

نمی دونم چرا اینقدر قاطع نظر میدین ...
کسی که نال استفاده میکنه یعنی به مشتری احترام نمیذاره ...
به شخصه همون اول کار یک لایسنس لایف تایم whmcs گرفتیم . خود شماهم مطئنم از whmcs و لایت اسپید لایسنس دار استفاده میکنین ...
اینجا اکثر کسایی که حرفه ای کار میکنند لایسنس دار هستند .:)

joomla2
February 28th, 2014, 11:26
سلام. به نظر من هم با این سرمایه اندک نمیشه اومد تو کار هاستینگ. شما حد اقل باید سرمایه پشتیبان برای 6 ماه رو داشته باشید تا خدای نکرده اگه مشکلی بین راه پیش اومد بتونید از نظر مالی از پسش بر بیایید. (اگه مشکلی پیش اومد با پول میشه دانش فنی خرید، کارمند پشتیبانی گرفت، سرور را عوض کرد و کلی کارای دیگه... ) اما اگه الان واسه یک ماه هزینه کردید و پولتون تموم شد و بعدش مشکلی پیش اومد چیکار میکنید؟
به نظرم مهم ترین چیز واسه موفقیت هاستینگ اول دانش فنی و دوم پوووول هست.

همینجوری خودتو نزن قد کار چون همین سرمایه هم از دستت میپره و آخرش هیچی. عجله نکن و ی مدت دیگه صبر کن و دنبال جور کردن سرمایه باش و بعدش شروع کن تا دیگه خیالت راحت باشه.

یا علی

pouyajabbarisani
February 28th, 2014, 13:49
سلام. به نظر من هم با این سرمایه اندک نمیشه اومد تو کار هاستینگ. شما حد اقل باید سرمایه پشتیبان برای 6 ماه رو داشته باشید تا خدای نکرده اگه مشکلی بین راه پیش اومد بتونید از نظر مالی از پسش بر بیایید. (اگه مشکلی پیش اومد با پول میشه دانش فنی خرید، کارمند پشتیبانی گرفت، سرور را عوض کرد و کلی کارای دیگه... ) اما اگه الان واسه یک ماه هزینه کردید و پولتون تموم شد و بعدش مشکلی پیش اومد چیکار میکنید؟
به نظرم مهم ترین چیز واسه موفقیت هاستینگ اول دانش فنی و دوم پوووول هست.

همینجوری خودتو نزن قد کار چون همین سرمایه هم از دستت میپره و آخرش هیچی. عجله نکن و ی مدت دیگه صبر کن و دنبال جور کردن سرمایه باش و بعدش شروع کن تا دیگه خیالت راحت باشه.

یا علی

سلام
ممنون بابت راهنمایی ات
اما به نظرت چطور می تونم سرمایه یکسال رو جور کنم؟ میشه 2 میلیون ...
طراحی وب سایت هم که مشتری نیست اگه هم پیدا میشه میاد میگه اقا 80 تومن واسه من کار می کنیO_o?!!
شما چه راهی رو پیشنهاد می کنید؟

pouyajabbarisani
February 28th, 2014, 13:50
این پول چیزیش نمیمونه برای تبلیغ . اگر میخوای آتیش بزنی به پولت که شروع .نمایندگی از ریسلو گرفتی بازم هزینه هات زیاد شده الان دات کام رو زیر 30 میدن .نا امیدت نمیخوام بکنم ولی با این پول نمیشه برادر

پس چیکار کنم به نظرتون؟ از کجا سرمایه جور کنم؟ شما چه راهی رو پیشنهاد می کنید؟
ممنون

rightserver
February 28th, 2014, 17:59
باید سرمایه ساپورت داشته باشین که فرمودین ندارین. برای شرایط شما پیشنهاد میشه اول یه نمایندگی هاست لینوکس و ... بگیری نمایندگی از ریسیلو هم که داری نمایندگی دامنه ملی با ماژول ثبت هم آسون گیرتون میاد. اینکه سرمایه کم هست ایراد نیست ولی نباید ریسک کنید مطمئن باشید پله پله برید بالا و با افزایش مشتری بیشتر هزینه کنید و توسعه بدید، سرور مجازی بعد سرور اختصاصی و... و کار رو گسترش بدین بهتره نمایندگی مستقیم دامنه که دارین حتما سعی در جذب و ثبت دامنه داشته باشید (خیلی مهمه) با مدیریت سرور هم که آشنایی دارید سریعتر پیشرفت میکنید