PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفي ديتاسنتر داخلي

navid7904
April 13th, 2009, 15:05
با سلام و احترام

لطفا ديتا سنتر هاي ايراني را معرفي كنيد تا تمام دوستاني كه نياز به سرور هاي داخلي دارند بتوانند استفاده كنند.

با تشكر فراوان

navid7904
April 13th, 2009, 17:29
اوليشو خودم معرفي ميكنم:

گروه شركت‌هاي پارس‌آنلاين ،اين مركز در فاز اول در ساختمان مركزي گروه شركت‌هاي پارس‌آنلاين تاسيس شده است و پس از آن، پارس‌آنلاين با سرمايه‌گذاري بسيار قابل توجه در اين حوزه، تصميم به ساخت مركز داده‌ي جديدي در فضايي به مساحت 6500 متر مربع در پارك فناوري پرديس با بهره‌گيري از پيشرفته‌ترين امكانات، تجهيزات و فناوري‌هاي روز دنيا گرفته است.

Nikan
April 13th, 2009, 18:24
سلام

شما تا به امروز در دیتا سنتر پارس آنلاین سرور داشته اید ؟؟

با تشکر

navid7904
April 13th, 2009, 18:59
نه من با پارس انلاين كار نكردم ولي به دنبال ديتا سنتر ايراني ميگردم كه سرويس و قيمت خوبي داشته باشه.

Sajad
April 13th, 2009, 19:32
تو ایران پهنای باند گرونه در نتیجه قیمت سرور هم گرونه
اما فکر کنم لحظه سرور ایرانی داره. قیمت هاشم نسبتا خوب بود تا اونجا که من یادمه...

P-CO
April 13th, 2009, 21:00
شرکت لحظه را من باهاشون کار کردم...

کادرش مجرب هست.

Vahid
April 13th, 2009, 21:27
نیازی نیست حتما دیتا سنتر باشه چون این مدل دیتا سنتر کم پیدا میشه و به 10 تا نمیرسه و هیچ کدوم هم استاندارد نیست و نمیتونند استاندارد باشند
ولی اگه آشنایی توی شهر خودتون دارید که سرویس اینترنتی داره میتونید باهاشون صحبت کنید و سرور خودتون رو توی سرور روم اونا بزارید

Nikan
April 14th, 2009, 14:08
آخه گویا باید مجوز داشته باشد

Vahid
April 14th, 2009, 23:56
مجوز رو بیخیال شید !!!!!!
شما دیتاشو جور کنید من راش میندازم :D
ولی این رو بهتون بگم مخابرات هیچ گارانتی آپتایمی نمیکنه بابت دیتایی که میده
بنا بر این زیاد نمیشه روش مانور داد
شاید با همکاری یکی از سرویس های اینترنتی اصفهان یه کارایی کردیم
ولی قراره یه دیتا سنتر ملی توی اصفهان راه بیفته (کنار دانشگاه صنعتی) من ساختار فیزیکیشو از نزدیک دیدم و خودم هم اونجا یه کارایی میکنم :-p هدف هم سرویس دادن به مراکز دولتی این جور جاها هست که حالا دارند روش کار میکنند و مثل لاک پشت داره راه میره ساختارش
بی خبر نمیزارم بچه های نزدیک رو ولی اگه کسی سرویس توی ایران خواست میتونم کمکش کنم
با من یه تماس بگیره مدل سرور اینا رو خواست به من بگه تا ببینم میشه چی کار کرد

navid7904
April 15th, 2009, 08:45
مجوز رو بیخیال شید !!!!!!
شما دیتاشو جور کنید من راش میندازم :d
ولی این رو بهتون بگم مخابرات هیچ گارانتی آپتایمی نمیکنه بابت دیتایی که میده
بنا بر این زیاد نمیشه روش مانور داد
شاید با همکاری یکی از سرویس های اینترنتی اصفهان یه کارایی کردیم
ولی قراره یه دیتا سنتر ملی توی اصفهان راه بیفته (کنار دانشگاه صنعتی) من ساختار فیزیکیشو از نزدیک دیدم و خودم هم اونجا یه کارایی میکنم :-p هدف هم سرویس دادن به مراکز دولتی این جور جاها هست که حالا دارند روش کار میکنند و مثل لاک پشت داره راه میره ساختارش
بی خبر نمیزارم بچه های نزدیک رو ولی اگه کسی سرویس توی ایران خواست میتونم کمکش کنم
با من یه تماس بگیره مدل سرور اینا رو خواست به من بگه تا ببینم میشه چی کار کرد

البته داتك امكان برپايي سرور رو ميده ولي خيلي هزينه بر است. (شايد 10 برابر يك سرور مشابه خارجي.)
پارس انلاين سريع داره ديتا سنترش رو تكميل ميكنه و الان هم خدمات ميده ولي چون پروژه كامل نيست پشتيباني خوبي نداره.
خوب اگه ديتا سنتر ديگه اي وجود نداره شركتي رو كه سرور داخلي ميده رو معرفي كنيد تا همه استفاده كنند.

IFACO.Net
April 15th, 2009, 10:08
در کشور ما چیزی به نام دیتاسنتر واقعی تمام عیار وجود نداره !!!

تنهایی جایی که یه مقدار شبیه دیتاسنتر های واقعی هست همون پارس آنلاین هست البته نه کامل !

بقیه جاها فقط اتاق سرور دارند که اسمش رو گذاشتند دیتاسنتر ... !

Sajad
April 15th, 2009, 12:03
هر چند حالم از این شرکت بهم میخوره اما بگم.
پیشگامان کویر یزد
اینم سرور دارن. اینکه سرور بدن یا نه رو نمیدونم (احتمالا بدن ولی با قیمت فضایی) اما میتونید پهنای باند رو ازش بخرید و خودتون تو محل کارتون سرور راه بندازید. اما خوب حواستون باشه ها پهنای باند 2mb را میدن ماهانه حدود 2 میلیون تومان ناقابل! یه 4-5 میلیونی هم باید برای سرورتون خرج کنید اگه اشتباه نکنم و یه هزینه هم برای ایجاد شرایط محیطی...
البته فکر کنم هاست هم میدن از رو سرور خودشون....

Nikan
April 15th, 2009, 15:37
حالا واقعا کسی اطلاع دارد که به چه مجوزی نیاز است ؟؟

با تشکر

navid7904
April 15th, 2009, 18:33
لطفا شركتهايي رو كه حتي اتاق سرور دارند هم معرفي كنيد.

ممنون

IFACO.Net
April 15th, 2009, 19:12
اکثر سرویس دهندگان اینترنتی اتاق سرور دارند !

منتها مونده به آشنایی و رابطه شما با اونها و همکاری کردنشون در هزینه ها و .... !

WGB
April 15th, 2009, 23:38
Navid7904
دوست عزیز لطفا پست تکراری ندید. لطفا حذف کنید

Vahid
April 16th, 2009, 00:10
نوید جان نمیدونم شما دنبال چی هستی
اگه دنبال شرکتی هستی که قیمت مثلا ای وب بهت بده تو ایران نگرد همچین شرکتی نیست
اگه دنبال آپتایم بالا 80 درصد هستی اصلا دنبال سرور ایران نیا
توی رنج ایپی های ایرانی کم میتونی ایپی هاستینگ پیدا کنی که مشکل دی ان اس نداشته باشه
بهتون هم بگم ایران اگه از هر شرکتی سرور بگیرید ساپورت 4 5 روز 1 ساعت داره
در کل سروری ایده آل نمیتونی ایران داشته باشی مگه اینکه ماهی یه 2 میلیون خرج کنی خودت راه بندازه برا خودت
منم به شما گفتم کسایی که خدمات اینترنتی میدند میتونند به شما سرور هم بدند
حالا شما مشکل دیگه ایی دارید بگید

Nikan
April 16th, 2009, 12:06
آقا ما دنبال مجوز در تهران هستیم

Sajad
April 16th, 2009, 12:48
آقا ما دنبال مجوز در تهران هستیم

مجوز isp با فلان پهنای باند که بگیرید میتونید سرور هم بذارید...

Nikan
April 16th, 2009, 13:47
مجوز isp با فلان پهنای باند که بگیرید میتونید سرور هم بذارید...

من سوال پرسیدم چند نفر گفتند isdp ولی گویا مجوز اصلی idp را دیگر نمی دهند

Sajad
April 16th, 2009, 13:50
من سوال پرسیدم چند نفر گفتند isdp ولی گویا مجوز اصلی idp را دیگر نمی دهند

یکی از دوستان من توی زنجان مجوز isp گرفت و سرور هم در کنار isp ارائه کرد... البته خوب به صورت ساده...
دیگه من دقیق نمیدونم چی به کجاست.

Vahid
April 16th, 2009, 15:20
بدون شک هیچ کسی نمیتونه تو ایران با این قیمت دیتا, دیتا سنتر راه بنداره
بله باید مجوز isdp داشته باشید ولی خوب بستگی به دیتایی که دارید مربوط میشه که چقدر هست
مگه اینکه یه سرور رو با قیمت ماورایی بگید که اونم کسی زیر باز نمیره

Nikihost
April 16th, 2009, 16:41
هر چند حالم از این شرکت بهم میخوره اما بگم.
پیشگامان کویر یزد
اینم سرور دارن. اینکه سرور بدن یا نه رو نمیدونم (احتمالا بدن ولی با قیمت فضایی) اما میتونید پهنای باند رو ازش بخرید و خودتون تو محل کارتون سرور راه بندازید. اما خوب حواستون باشه ها پهنای باند 2mb را میدن ماهانه حدود 2 میلیون تومان ناقابل! یه 4-5 میلیونی هم باید برای سرورتون خرج کنید اگه اشتباه نکنم و یه هزینه هم برای ایجاد شرایط محیطی...
البته فکر کنم هاست هم میدن از رو سرور خودشون....
یه موقعی میخواستم نماینده فروش سرور پیشگامان بشم :tooth:
10 سال کارشون بود تا یکی سرور بیارن بالا.بعد که اوردن بالا با بچه ها رفتیم تست کنیم به قدر امکانات و سرویسشون پوکیده بود که ما به کل بیخیال شدیم و الانه هم هاست میدن شرکت ها مثلا طرف با ساب دومین میخره سابشو بهش نمیدن بعد طرف زنگ زده که چرا ساب نداره مدیر گفته که ببخشید ما فراموش کردیم که فعال کنیم :smartass:

Sajad
April 16th, 2009, 16:49
یه موقعی میخواستم نماینده فروش سرور پیشگامان بشم :tooth:
10 سال کارشون بود تا یکی سرور بیارن بالا.بعد که اوردن بالا با بچه ها رفتیم تست کنیم به قدر امکانات و سرویسشون پوکیده بود که ما به کل بیخیال شدیم و الانه هم هاست میدن شرکت ها مثلا طرف با ساب دومین میخره سابشو بهش نمیدن بعد طرف زنگ زده که چرا ساب نداره مدیر گفته که ببخشید ما فراموش کردیم که فعال کنیم :smartass:

کارشون سرور دادن نیست. منم گفتم پهنای باند ازشون بخرید کار کنید!
دانشگاه پیام نور تفت با پهنای باندی که از اونا خریده تو خود دانشگاه برای میزبانی سایت خودش سرور راه انداخته....

Nikan
April 16th, 2009, 18:37
با توجه به اینکه قیمت اجاره سرور در ایران چند برابر آمریکا و کانادا هست شاید بشود راه اندازی کرد. انشالله بعد از اینکه تعداد سرور در Caro بیشتر از 100 تا شد به دنبال راه اندازی سنتر در ایران خواهم رفت :)

Vahid
April 16th, 2009, 18:58
با توجه به اینکه قیمت اجاره سرور در ایران چند برابر آمریکا و کانادا هست شاید بشود راه اندازی کرد. انشالله بعد از اینکه تعداد سرور در caro بیشتر از 100 تا شد به دنبال راه اندازی سنتر در ایران خواهم رفت :)
آیا شما از قیمت های دیتا در ایران خبر دارید؟
آیا شما کسی رو میشناسید که در ایران امنیت شبکه رو تضمین کنه؟
آیا شما قیمت و هزینه برق و امنیت فیزیکی دیتا سنتر ....... میدونید؟
بدون شک وقتی شما با این موضوع ها روبرو میشید مثل خیلی از شرکت های بزرگ ایرانی بیخیال میشید
در واقع میشه گفت تو ایران با این وضعیت اصلا نمیشه از این کارا کرد

navid7904
April 16th, 2009, 21:54
جناب نيكان عزيز آيا شما مطالعاتي انجام داديد؟
ايا فكر ميكنيد با مواردي كه m4$t3r عزيز فرمودند اين كار صرفه اقتصادي دارد؟

باتشكر

Vahid
April 16th, 2009, 23:06
حالا که تاپیک تا اینجا کشیده شد بزارید یه کتاب بزارم برای بچه هایی که میل یا تمایل دارند اطلاعاتی در مورد ساختار دیتا سنتر پیدا کنند

http://images.amazon.com/images/P/1587050234.01.LZZZZZZZ.jpg

دانلود (http://webhostingtalk.ir/dl/Ebook/Cisco%20Press%20-%20Data%20Center%20Fundamentals.pdf)
من یه چیزایی از این کتاب رو خوندم ولی هنوز تمومش نکردم
اگه شما بتونید 50% این استاندارد ها رو تو ایران رعایت کنید میتونید بگید یه دیتا سنتر تاپی تو ایران راه انداختید که میدونم نمیشه حالا از ساده ترین موضوع ها گرفته تا برو تو پیچیده ترینش

navid7904
April 17th, 2009, 09:05
البته من اعتقاد دارم هر كاري با داشتن 1-دانش 2-اراده 3-سرمايه قابل انجام است. و با يك كاره گروهي ميشه انجامش داد.
يك سوال از جناب نيكان دارم( اگر امكان داره عرض كنيد)،شما تا الان چندتا سرور داريد؟

persian.developer
April 17th, 2009, 09:55
بطور مثال یک سرور معمولی hp در حد 2 میلیون هست شرکت های دیگه هم که قربونش برم تحریم هستیم (شرکتی مثل dell) بعد از سرور باید به UPS فکر کنیم با این شرایط بی برقی تابستون! که خیلی بیشتر از 2و3 ساعت هست
حالا به دیتا می رسیم! من جایی ندیدم تو ایران که بتونه برای هر سرور بیشتر از 400gb پهنای باند بده!
اگه بتونیم برای هر سرور 2 مگابایت uplink بگیریم خیلی خوبه!
خوب حالا با یک حساب کوچیک میشه کلا بی خیال سرور ایران شد!
سرورهای ایران load خوبی دارن ولی نمی تونیم بخاطر یک فاکتور از فاکتورهای دیگه صرف نظر کنیم! فاکتورهای مثل سرعت، پهنای باند، قیمت، برق و...

Nikan
April 17th, 2009, 11:47
آیا شما از قیمت های دیتا در ایران خبر دارید؟
آیا شما کسی رو میشناسید که در ایران امنیت شبکه رو تضمین کنه؟
آیا شما قیمت و هزینه برق و امنیت فیزیکی دیتا سنتر ....... میدونید؟
بدون شک وقتی شما با این موضوع ها روبرو میشید مثل خیلی از شرکت های بزرگ ایرانی بیخیال میشید
در واقع میشه گفت تو ایران با این وضعیت اصلا نمیشه از این کارا کرد

سلام

ادمین جان من کاملا به شما حق می دهم تمام مواردی که شما ذکر کردید درست است ولی من فکر می کنم این موضوع یک کار طولانی است یعنی زمان زیادی نیاز دارد و من با مجوز شروع می کنم ....

IFACO.Net
April 17th, 2009, 13:03
نظرتون در مورد دیتاسنتر اختصاصی مثل تبیان چیه که همیشه در حدود چهار هزار نفر یا بیشتر در یک سرورش آنلاین هستند و سرعتش از هم جهت لود صفحات و هم دانلود فایلها کمتر از آمریکا و اروپا نیست که بیشتر هم هست ؟! :flowers:

Sajad
April 17th, 2009, 13:26
cloob.com هم تو ایرانه سرورش....

Sajad
April 17th, 2009, 13:29
نظرتون در مورد دیتاسنتر اختصاصی مثل تبیان چیه که همیشه در حدود چهار هزار نفر یا بیشتر در یک سرورش آنلاین هستند و سرعتش از هم جهت لود صفحات و هم دانلود فایلها کمتر از آمریکا و اروپا نیست که بیشتر هم هست ؟! :flowers:

حدود 100 نفر تیمشون هست که بالا سر سروراشون هستن!!!!!

Sajad
April 17th, 2009, 14:11
یکی دیگه هم یافت شد :d افرانت هم هست. دمو تور هم داره

Sajad
April 17th, 2009, 15:10
دو تا دیگه هم پیدا کردم!
رادکام و میهن نیک

IFACO.Net
April 18th, 2009, 02:30
اینجوری که پیش میره، فکر کنم همه سرور هامون رو بیاریم داخل ایران !

ماشالله این همه دیتاسنتر داشتیم و خودمون خبر نداشتیم ، حیف .... :eek:

Sajad
April 18th, 2009, 08:21
اینجوری که پیش میره، فکر کنم همه سرور هامون رو بیاریم داخل ایران !

ماشالله این همه دیتاسنتر داشتیم و خودمون خبر نداشتیم ، حیف .... :eek:

دیتاسنتر که نه...
ولی خوب اما شاید....:rolleyes: :yes:

Vahid
April 18th, 2009, 10:39
ادمین جان من کاملا به شما حق می دهم تمام مواردی که شما ذکر کردید درست است ولی من فکر می کنم این موضوع یک کار طولانی است یعنی زمان زیادی نیاز دارد و من با مجوز شروع می کنم .... علی جان شما وقتی میخواید برید مجوز بگیرید بر اساس دیتایی که دارید بهتون میدند شما دیتا باید اول بگیرید بعد برید دنبال این موضوع هاش

اقای طاهر نژاد چرا تاپیم رو خراب میکنید؟
کجا تبیان دیتا سنتر هست؟ کجا cloob دیتا سنتر هست؟
ما که نمیخوایم یه سایت رو ایران میزبانی کنیم؟
بحث سایت با دیتا سنتر فرق میکنه
تنها دیتا سنتری که العان ایران داره روش کار میکنه همون پار آنلاین هست
در ضمن افرنت هم سرور روم هست نه دیتا سنتر

IFACO.Net
April 18th, 2009, 11:13
علی جان شما وقتی میخواید برید مجوز بگیرید بر اساس دیتایی که دارید بهتون میدند شما دیتا باید اول بگیرید بعد برید دنبال این موضوع هاش

کاملا درسته تنها جایی که در ایران بصورت حرفه ای به عنوان دیتاسنتر دارن کار می کنند همون پارس آنلاین هست !

منظور من از آوردن اسم تبیان این بود که : با سرعت اینترنت 2 الی 3 مگابایت ایران چطوری سرور تبیان میتونه حدود چهار هزار نفر و یا بیشتر کاربر آنلاین همزمان داشته باشه اونهم با سرعت و کیفیت خوب ؟!

Sajad
April 18th, 2009, 11:25
علی جان شما وقتی میخواید برید مجوز بگیرید بر اساس دیتایی که دارید بهتون میدند شما دیتا باید اول بگیرید بعد برید دنبال این موضوع هاش

والا هدفمون که خراب کردن تاپیک نبود...
تبیان رو من نگفتم. یکی از دوستان گفت منم گفت تیم 100 نفره هستن برای مدیریتش
کلوب رو هم گفتم سرورش تو ایران هست که اگه دوستی خواست بره ازشون بپرسه دیتاشونو چطور تهیه میکنن و کجا میزبانی میشن (من که نیگاه کردم سپنتا بود).
در مورد افرانت و دیگر سایت ها هم بخاطر اینکه دوستمون گفتن

لطفا شركتهايي رو كه حتي اتاق سرور دارند هم معرفي كنيد.

معرفی کردم.
اگه هم پستام چندتا پشت سر هم شده بخاطر اینه که هر کدوم که میومد جلو چشم میذاشتمشون تا استفاده کنید. (تایماشونم با فاصله هست)
در کل معذرت میخوام. معرفی نمیکنم دیگه.
فقط همون پارس انلاین...

navid7904
April 18th, 2009, 21:19
من از جناب طاهر نژاد عزيز و تمام دوستان بسيار سپاسگذارم.
به اين نتيجه رسيدم كه در ايران امكان برپايي ديتاسنتر فقط از دست محدود شركتهاي بسيار بزرگ بر مياد( 1-2 ميليارد تومان بجز مجوزها و فيلتر هاي موجود هزينه داره+تحريمها)،
و بجز موارد خاص نيازي به اين كار نيست كه سرورها در ايران برپا بشه.

Vahid
April 18th, 2009, 21:45
به اين نتيجه رسيدم كه در ايران امكان برپايي ديتاسنتر فقط از دست محدود شركتهاي بسيار بزرگ بر مياد( 1-2 ميليارد تومان بجز مجوزها و فيلتر هاي موجود هزينه داره+تحريمها)،
شماواقعا میخواید کار کنید با 50 میلیون تومن هم میشه شروع کرد و همینطور که پیش میرید بیشتر هزینه کنید
ولی اخرش صرفه نداره

Sajad
April 18th, 2009, 21:52
تحريمها

اینو توضیح میدید ما هم روشن بشیم.
تنها چیزی که من متوجه شدم چون آیپی ایران هست سی پنل نمیتونن بگیرن. تحریم دیگه ای هم هست؟
از لحاظ اتاق های سرور خودتونم میتونید تو اتاقتون یه سرور راه بندازید. منم الان کامپیوترم وقتی آیپیمو بزنی لوکالمو برات میاره. جالبیش اینجاس که سرعتشم خیلی خطرناک بالاس هر چند اینترنت خیلی پر سرعت استفاده نمیکنم :d خوبیشم اینه یکی که ازم فایل میخواد دو ساعت مجبور نیستم آپلود کنم! بلکه تو هاردم کپی میکنم توی محل روت لوکال بعد هم لینک میدم دانلود میکنه طرف... ببخشید اگه چندان ربطی به موضوع نداشت.
ولی منظور اصلیم این بود برای کارهای ساده میتونید خودتون با تقدیم پول فراوون بابت پهنای باند یه سرور ساده راه بندازید. جدا از اینکه به شرایط جوی و مهندسی دیتاسنتر فکر کنید.
باز هم عذر میخوام اگه چندان زیاد ربط نداشت.
جواب سوال ما رو هم یادتون نره...

Dadeha.com
April 19th, 2009, 18:53
تا اونجايي كه من خبر داشتم سرورهاي ياهوو ايميل هاي ارسالي از طرف آي پي ايران رو مسدود ميكنه كه احتمالا گوگل هم به اين جمع (ياهو و سي پنل) پيوند خواهد شد.

به نظر من ميزباني يك سايت پر بازديد و يا چند سايت كم بازديد رو خودتون ميتونيد در شركتتون راه بندازيد (همون اتاق سرور)و فقط بريد و با سرويس دهنده adsl‌اي كه ازش سرويس داري درخواست سرويس 1024 و يا بيشتر كنيد.
حتي ميتونيد روي هر خط شركت adsl بگيريد و همه خطوط اينترنت دريافتي رو وصل كنيد به سرور تا از سرعت بالتنري برخوردار بشيد. البته هيچ تضميني براي آپ تايم هم نخواهيد داشت.
اگر هم بعد از مرور زمان ديدي كه توان جذب مشتري رو داريد ميريد دنبال مجوز ديتا و خرج و . . . . . .

navid7904
April 19th, 2009, 22:52
جناب طاهر نژاد بعضي از تحريمها از خارج كشور نيست و از ماست كه بر ماست.
من نا اميد نيستم ولي فكرميكنم مهمترين مشكل ديتاسنتر داخلي پهناي باند اون هست كه در ايران بسيار گران است . (هزينه پهناي باند ديتاسنتر پارس انلاين براي امثال من ماهيانه 40 ميليون تومان است البته اگر خبري كه من دارم درست باشه)
من سعي در انجام اين كار دارم و نياز به چند سرور هم دارم ولي سرورها هرچه كمتر باشند هزينه ها محسوستر اند.

Nikan
April 20th, 2009, 11:47
سلام

والا آنقدر دوستان در ایران سرور برای فرستادن Spam گذاشتن که بدیهی است یاهو هم ....

navid7904
April 20th, 2009, 14:40
سلام

والا آنقدر دوستان در ایران سرور برای فرستادن spam گذاشتن که بدیهی است یاهو هم ....

من كه متوجه نشدم، ممكن بيشتر توضيح بديد

با تشكر

Vahid
April 20th, 2009, 23:44
من كه متوجه نشدم، ممكن بيشتر توضيح بديد
سرور ایرانی برای اسپم زدن
نشنیدید؟ معروفه

Nikan
April 21st, 2009, 12:38
سلام

موضوع خیلی ساده است. یک کامپیوتر شخصی + اینترنت مثلا 512 + یک Mail Server کرک شده مثل Mdaemon یا ... + یک DNS Server ....

NovinServer
April 24th, 2009, 04:23
با سلام و درود ، راستش دیتاسنتر پارس آنلاین ( www.pndc.ir ) خوب هست چه از نظر سرعت و امنیت و ...

راستش من می خواستم یک سرور بگیرم اما وقتی قیمت ها رو دیدم وقعا جا خوردم ! یا خودم گفتم 20 مگابایت هاست با هیچ امکاناتی بخرم 70.000 تومان !

راستش یک دیتاسنتر ایرانی هست که مال ( www.mihannic.com ) هست قیمتاشون نسبت به پارس انلاین کمی کمتر هست اما صرفه اقتصادی اصلا ندارد !

در ضمن من تلفنی که صحبت کردم گفتند پورت سرور ایران 85kbps هست ! من خندم گرفت حالا یا اوشون اشتباه کرده یا .... !

راستش من خیلی دوست داشتم سرورهام توی کشور خودم باشه ولی متاسفانه نمی توانم بیام چون نه پولش را دارم نه برای من سود داره !

امیدوارم یک روز ما هم مانند امریکا یک دیتاسنتر بزنیم با سرورهای فضایی و سرعت بالا همگی بریم حال کنیم !

navid7904
April 24th, 2009, 09:04
با سلام و درود ، راستش دیتاسنتر پارس آنلاین ( www.pndc.ir ) خوب هست چه از نظر سرعت و امنیت و ...

راستش من می خواستم یک سرور بگیرم اما وقتی قیمت ها رو دیدم وقعا جا خوردم ! یا خودم گفتم 20 مگابایت هاست با هیچ امکاناتی بخرم 70.000 تومان !

راستش یک دیتاسنتر ایرانی هست که مال ( www.mihannic.com ) هست قیمتاشون نسبت به پارس انلاین کمی کمتر هست اما صرفه اقتصادی اصلا ندارد !

در ضمن من تلفنی که صحبت کردم گفتند پورت سرور ایران 85kbps هست ! من خندم گرفت حالا یا اوشون اشتباه کرده یا .... !

راستش من خیلی دوست داشتم سرورهام توی کشور خودم باشه ولی متاسفانه نمی توانم بیام چون نه پولش را دارم نه برای من سود داره !

امیدوارم یک روز ما هم مانند امریکا یک دیتاسنتر بزنیم با سرورهای فضایی و سرعت بالا همگی بریم حال کنیم !

جنابNovinServer من فكر ميكنم كه ميهن نيك هم در ديتا سنتر پارس انلاين سرور داره.
البته دقيقا نميدونم، شايد سرور هاشون رو انتقال داده باشند!