PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت نکردن درخواست واریز وجه در جی پل

parsline123
February 26th, 2014, 11:28
سلام

من پنج روزه که یک میلیون و دویست هزار تومن درخواست دادم ولی هنوز پرداخت نشده هرچی ایمیل و تماس تلفنی گرفتم هیچکس پاسخگو نبود کسی می دونه باید چیکار کرد ؟ شماره تماس جدیدی یا هر پیشنهادی

p30note
March 1st, 2014, 11:24
الان يه ماه بيشتر كه ٣ ميليون ٦٠٠ هزار تومنه منو واريز نكردن. همه شماره هاشون هم از دست رس خارجه و ايميل هم پاسخگو نيستن

__coma__
March 1st, 2014, 12:28
حدود ٣٠٠ تومان هم مال من رو واريز نكردند.دوستان اگر پايه هستيد شكايت بكنيم.چون شورش در اومده.جواب بدن بگن نميديم بهتر از اينه كه فكر كنند زرنگن و همه چيز رو از دسترس خارج كنند

Mohamad26
March 1st, 2014, 14:01
دوستان چطوری و کجا باید شکایت کرد ؟
ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن نحوه شکایت و جایی که باید بریم رو بگن تا اقدام کنیم.
پیشاپیش ممنونم

a3aish
March 1st, 2014, 19:05
جریان چیه شما همه
عضو جدید هستید ؟

AliFatehi
March 1st, 2014, 19:10
اگر وضیعتتون با این شرکت اوکی شد

به نظرم جز پی لاین با هیچکدوم کار نکنید..

من ساعت 11 شب درخواست واریز دادم روز جمعه پشتیبان هم تیکت زدم زیر 2 دقیقه جواب داد

و مبلغ هرچقدر باشه انتقال میدن....

sarv-it
March 1st, 2014, 19:22
چرا از طریق قانئنی اقدام نمیکنید ؟؟؟
یکی میاد میگه فلان قدر پولم مونده یه ماهه چرا صبر کردید ؟؟
ایشون ت بانکها حساب دارند و به راحتی میتونید پیگیر بشید چرا صبر میکنید ؟

l3aran
March 2nd, 2014, 16:16
دوستانی که تسویه حسابشون انجام نشده و ساکن تهران هستند و میخواند از طریق مراجع قانونی پیگیری کنند ( بالای 1 میلیون ) با من در تماس باشند از طریق شماره 09354894320 مبلغ 7 میلیون حسابم بوده که بیشتر از 1 هفته ست تسویه نشده . هزینه شکواییه و غیره هم با خودمه . تا 48 ساعت آینده اگر کسی هست در تماس باشه

موفق باشید

Mohamad26
March 5th, 2014, 19:57
من 2-3 روز پیش تماس گرفتم نمیدونم دلش سوخت جواب داد
شروع کرد که شاپرک پولمون رو واریز نکرده و ما داریم پیگیری میکنیم و این چند وقته واریز میکنیم و این حرفا

زنگ زدم شاپرک گفت از بانک پیگیری کنید. زنگ زدم بانک ملت گفتن حساب ها هر شب واریز میشه مشکلی از طرف ما نبوده

کسی اقدامی نکرده ؟ چطوری باید اقدام کنم من ؟ کجا باید مراجعه کنم ؟ تهران نیستم من

اگر کسی شکایت کرده بیاد یه توضیحی بزاره چه کرده

rodfile.ir
March 5th, 2014, 21:37
اگر وضیعتتون با این شرکت اوکی شد
به نظرم جز پی لاین با هیچکدوم کار نکنید..
من ساعت 11 شب درخواست واریز دادم روز جمعه پشتیبان هم تیکت زدم زیر 2 دقیقه جواب داد
و مبلغ هرچقدر باشه انتقال میدن....

خوشبختانه منم 1 میلیون و خورده ای طلب داشتم قبل از اینگه غیبش بزنه 1 تومنش وصول شد چند رو بعد که درخواست پول زده بودم دیگه نیومد
از اولش هم خیلی ها می گفتن کار نکنم باهاشون
10 روز پیشم یکی از دوستان بهم گفت یه شرکت جدید اومده تو وب هاستینگ هم مدیرش عضو هست
شدیدا هم هوای کاربراش رو داره تو یه هفته 1 تومن کار کردم هر شب هم درخواست واریز می زدم که مشکلی پیش نیاد
حتی یه شب ساعت 2 بود درخواست زدم 10 دقیقه نشد برام واریز کردن
الان اگه اسمش رو هم بگم دوستان می گن اومدی اسپم می زنی
ولی فقط می خوام یه سایت معتبر رو معرفی کنم
سامانه پرداخت اینترنتی بازپرداخت (http://www.bazpardakht.com)
الانم از جی پالم 250 تومن طلب دارم
پیگیر شدم خیلی ها می گن ایشون جایی هست که اینترنت در دسترش نیست 100% زندانه چون اونجا اینترنت نداره

l3lack_lord
March 7th, 2014, 20:54
زندان چیه عزیز من , بیرونن , جواب تلفن بعضی هایی رو که پولشون رو خوردن هم دادن ..

منم 850 م رو خورده , کاری هم ازم بر نماید .

Ramin
March 7th, 2014, 21:00
در این زمینه در انجمن شاکی زیاد وجود دارد. از این طریق (تاپیک) هیچ کس به حقوق خود نخواهد رسید. بهتر است به جای ایجاد تاپیک از طریق مراجع قانونی اقدام فرمائید.

یک نمونه دیگر :
http://www.webhostingtalk.ir/f41/107541/#post1024992