PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی بلد هست دامین رو به سرور معرفی کنه بدونه Plesk ?

sodahost
May 7th, 2010, 20:47
سلام
دوستان من میخوام یه دامین رو به یکی از VPS ها وصل کنم ولی چون RAM کمی دادم به این VPS نمیشه از نسخه رایگان Plesk استفاده کنم
اگه بخوام بصورت دستی کار رو انجام بدم باید چکار کنم ؟
داخل کنترل پنل دامین رفتم childnameserver ها و ip سرور ویندوز رو add کردم .
یه سوال افرادی که Plesk کار کردن usage ram نرم افزار plesk چقدر هست ؟

Woshka
May 7th, 2010, 21:17
سرور ویندوزه؟
باید به زور کلی آپاچی و دی ان اس دستی ست بشه ولی از ویژگی های کنترل پنل باید بیخیال شی

J4vad
May 7th, 2010, 21:21
دوستان من میخوام یه دامین رو به یکی از VPS ها وصل کنم ولی چون RAM کمی دادم به این VPS نمیشه از نسخه رایگان Plesk استفاده کنم

باید از داخل از Add Remove Program و Microsoft Companent سرویس DNS را فعال کنید سپس و یک Domain Name Server را Config کنید سپس A Record و Cname Record را بسازید ؛ بعد می توانید IIS راه اندازی کنید و در صورت لزوم SQL Server نیز نصب کنید .

حداقل باید 256 باشد .

موفق باشید .

Woshka
May 7th, 2010, 21:44
گفتند پلسک نصب هستش و فقط باید وب سرور و دی ان سی سرور رو ادیت کنند

J4vad
May 7th, 2010, 21:52
گفتند پلسک نصب هستش و فقط باید وب سرور و دی ان سی سرور رو ادیت کنند

خیر چنین چیزی نگفتند ! گفتند از پنل دامنه Childname server تنظیم نموده اند و می خواهند تنظیماتی را دستی و بدون پلسک برروی سرور انجام دهند تا دامنه را به سرور متصل کند . لطفا متن ایشون را کامل بخونید و بعد پاسخ بدهید .

sodahost
May 7th, 2010, 21:55
دوستان عزیز پلسک روی سرور ویندوز نصب نیست !!
من خودم همیشه همین کارو انجام میدم نسخه رایگان پلسک رو نصب کنم در نسخه رایگان 1 دامین قشنگ کار می کنه
حالا می خوام بدون اینکه پلسک رو نصب کنم بتونم یه دامین رو متصل کنم
امکانات اضافی هم نمی خواهیم
فقط یه وب سرور ( Apache یا IIS )و MySQL نیاز داریم !

Woshka
May 7th, 2010, 21:58
سرورت چیه؟
خوب mysql httpd bind dns رو دستی نصب کن!!

J4vad
May 7th, 2010, 22:05
دوستان عزیز پلسک روی سرور ویندوز نصب نیست !!
من خودم همیشه همین کارو انجام میدم نسخه رایگان پلسک رو نصب کنم در نسخه رایگان 1 دامین قشنگ کار می کنه
حالا می خوام بدون اینکه پلسک رو نصب کنم بتونم یه دامین رو متصل کنم
امکانات اضافی هم نمی خواهیم
فقط یه وب سرور ( Apache یا IIS )و MySQL نیاز داریم !

دوست عزیز آموزش کامل را دادم .

موفق باشید .

sodahost
May 7th, 2010, 22:06
سیستم عامل ویندوز 2003 ! مجازی ساز VMWare
------------
مهندس جان قربونت برم اگه می خواستم اتوماتیک نصب بشه پلسک رو نصب می کردم !!
خوب من هم منظورم این بود که خودم دستی درست کنم که ماژول های اضافه RAM مصرف نکنند

J4vad
May 7th, 2010, 22:13
مهندس جان قربونت برم اگه می خواستم اتوماتیک نصب بشه پلسک رو نصب می کردم !!
خوب من هم منظورم این بود که خودم دستی درست کنم که ماژول های اضافه RAM مصرف نکنند

دوست من ! با دست که نمیشه Record DNS ساخت نیاز به یکی از ضمائم ویندوز است تا بتونید Record DNS تعریف کنید ! انتظارات فضایی نداشته باشید لطفا ... در ضمن Service DNS زیاد از RAM استفاده نمی کنه فقط IP را به NS شما متصل می کنند تا بتونید دامنه را به سرور متصل کنید .

موفق باشید .

afrateam
May 7th, 2010, 22:41
اگر فقط 1 دامین رو میخوای هاست کنی فکر کنم با راه اندازی وب سرور و وصل کردن دامین به آی پی * همه چی اوکی بشه
* میشه دامین رو یجای دیگه هاست کرد و با a record به آی پی وصلش کرد (با دی ان اس رکورد منیجر خود رجیستر دامین هم میشه) یــــا تو پنل دامین با ای پی سرور دی ان اس کریت کنی و روی دامین ست کنی

LoveLife
May 7th, 2010, 22:49
دات نت پنل نصب کن مصرف کمتری داره